Moderator: SebaSTI
MlodyGT napisał(a):Najlepsze jest to że osoba chyba zabezpieczająca stoi obok niego.. wtf? Nie dość że nowa era , to jeszcze taki wstęp ;x Przecie to się w głowie nawet nie mieści żeby w takim miejscu, pod skałą, na wypadkowej siedzieć ;x
piotrg napisał(a):No jak się staje w takim miejscu to trzeba mieć to wkalkulowane, przykre ale głupich nie sieją...
adamlen napisał(a):Tak jak uwielbiam ten rajd tak organizatorzy powinni podać się do dymisji. Wyłącznie ich wina.
adamlen napisał(a):Tak jak uwielbiam ten rajd tak organizatorzy powinni podać się do dymisji. Wyłącznie ich wina.
viper napisał(a):adamlen napisał(a):Tak jak uwielbiam ten rajd tak organizatorzy powinni podać się do dymisji. Wyłącznie ich wina.
Daj spokój organizatorom. Każdy swój rozum powinien mieć i to nie mowię o rzeczach trudnych nie logicznych. Jest ciemno wiele nie widać itd. Po za tym wielokrotne upominanie kibiców przez kamizelkowych niczego nie dają.
adamlen napisał(a):
Czasem na rajd przychodzą ludzie z tzw. okolicy. Mają prawo nie znać się na fizyce zachowania samochodów. Koniec tematu.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości