



Moderator: SebaSTI
Mad Max napisał(a):Jordania 2008 Loeb vs Rautenbach - podobnie jak w tym wypadku był wynik remisowy, obaj dalej nie pojechaliZajcev napisał(a):pagor napisał(a):Sat 13:48 - SS12: Paddon and Prokop
The pair have collided on the road section after SS12. Each went the wrong way after the stage. After one had turned back they met each other at a hairpin and connected head-on. Paddon's car has frontal damage but he's off to SS13. No news yet on Prokop's car.
Nie wolno się śmiać z czyjegoś nieszczęścia, ale wygląda to dość komicznie...
jak dobrze pamiętam to podobna sytuacja już miała miejsce w WRC?
http://666kb.com/i/ay54zfeizgatp9e7s.jpg
http://666kb.com/i/ay54zibxxbmklu5o8.jpg
kuba.es napisał(a):A ja mam nietypowe pytanie/prośbę bo bardziej spostrzegawczych. Nie widział ktoś gdzieś jakiegoś w miarę czytelnego zdjęcia i20 wrc Abbringa? Chodzi mi o kadr z boku auta. Szukam i szukam a nigdzie nie widzę. Jest to dość trudne zadanie z uwagi na fakt, że za długo się niestety nie najeździł.
Bardzo mi na tym zależy, jestem w stanie nawet zaoferować browarka na najbliższym możliwym rajdzie, dzięki z góry
Nic tylko pogratulować wygranego konkursukuba.es napisał(a):Dzięki Mad Max
Tak dokładnie to chodzi mi o napis w okolicach lusterka, którego jestem autorem. Umieszczenie go na aucie było jedną z nagród w ich konkursie i super byłoby mieć to na pamiątkę.
Mad Max napisał(a):Nic tylko pogratulować wygranego konkursu
maciotacio napisał(a):Trochę frajerski błąd Neuvilla:
https://www.facebook.com/video.php?v=709523242516495
deiman napisał(a):maciotacio napisał(a):Trochę frajerski błąd Neuvilla:
https://www.facebook.com/video.php?v=709523242516495
Blad, jak to blad. Uslizg tylnej osi byl wiekszy od przewidywanej, banda odbila tyl na druga strone, i tyle. Czym tak naprawde rozni sie ten "mistake" od dzisiejszej przygody Roberta? Jak dla mnie tylko konsekwencja, a ta bywa kwestia przypadku. Neuville to ciagle jeden z najszybszych kierowcow na swiecie.
kuba.es napisał(a):Dzięki Wanderer, drugie jest idealne!
martin.h napisał(a):Ten rajd chyba już definitywnie przekreśli pełen sezon Roberta w WRC
takiej wolnej amerykanki nawet na Polskim nie było a odcinek mimo to się odbył
https://twitter.com/TorAndreBorrese/sta ... 8380908544
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 0 gości