19 czerwca 2011 roku w Chorzowie, na AUTODROMIE odbędzie się Super Sprint oraz profesjonalna sesja treningowa pod okiem prawdziwych fachowców rajdowego rzemiosła jak np. Dariusz Poloński, Jacek Spętany, itd. Jeśli tego zapragniecie, instruktor zasiądzie z Wami na prawym fotelu i w czasie jazdy na bieżąco będzie naprowadzał Was na jeszcze lepsze wykorzystanie potencjału bojowego Waszych pojazdów. A wszystko to kochani dla Was, abyście mogli dobrze się bawić (poranna rozgrzewka na Super Sprincie), jak również zażyć konkretną pigułkę rajdowego rzemiosła (jedna impreza niezależna od drugiej).
Sesja treningowa przewiduje wykłady teoretyczne (krótkie i treściwe) jak również ćwiczenia praktyczne pod okiem fachowców wraz z analizą popełnianych błędów w oparciu o materiał video nagrywany na bieżąco. Przewidujemy również ćwiczenia w zmiennych warunkach nawierzchni czyli "na sucho i na mokro".
Dlaczego AUTODROM - ponieważ jest to teren ze wszechmiar bezpieczny, gdzie w oparciu o istniejącą sieć asfaltowych uliczek można ćwiczyć dowolnie ułożoną sekcję zakrętów w dowolną stronę, nawroty oraz proste z dohamowaniem do zakrętów. Brak niebezpiecznych elementów natury takich jak rowy, drzewa itp. minimalizuje ryzyko strat własnych.
Dostępny jest już REGULAMIN Super Sprintu.
Wypełnione ZGŁOSZENIE należy wysłać na adres: office@auto-slaski.katowice.pl Na powyżej podany adres proszę również zgłaszać chęć uczestnictwa w sesji treningowej podając w e-mailu imiona i nazwiska załogi oraz samochód.
Wpisowe Super Sprintu podaje regulamin, natomiast opłata na pokrycie kosztów organizacji treningu ustalona została na poziomie 150zł od załogi.
Czynimy starania aby materiał video z przejazdów treningowych każdy z Was mógł na miejscu otrzymać na płycie DVD, aby ta lekcja stała się pełniejsza.
Sesja treningowa rozpocznie się tuż po zakończeniu przejazdów Super Sprintu.
Wszystkie informacje na stronie www.safetypoludnie.pl