R/Historyk/Proto, co lepsze?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » poniedziałek, 28 mar 2016, 10:11

virnik sprzedał przedwczoraj auto Chmielewskiemu Oleksowicz odpuszcza rsmp a Bryan raczej też się w tym sezonie u nas nie pojawi
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez viper » poniedziałek, 28 mar 2016, 15:32

Nie wiem czy ja dobrze zrozumiałem czy ty beemka to 320 :shock: .
http://rajdy.autoklub.pl/news/jeszcze-n ... azwy,66938

Janek uważa ze większa popularność mu da beemka niż r5 c cos mu sie w głowie poprzestawiało. Zdziwi sie jak pojedzie w trzeciej 10 a na oesie zniknie połowa kibiców, bo ds chociaż gwarantował mu ok 10 miejsca w gen. Kasa sie pewnie skończyła. Trzeba było uciekać do tańszego egzemplarza. Z reszta widać po oklejeniu.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 28 mar 2016, 16:12 przez viper, łącznie edytowano 1 raz
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » poniedziałek, 28 mar 2016, 15:49

nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale w następnym numerze WRC ma być wywiad z M Oleksowiczem "dlaczego odpuścił walkę na polskich os" ale w sumie może do dotyczyć odpuszczenia ostatnich rund 2015 a Virnik zamienił się z Jankiem na cywilne BMW cabrio
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez gregortest » wtorek, 29 mar 2016, 07:40

Taka pseudo rajdowka nie wytrzymała by jednego dnia w RSMP

Mylisz sie i to bardzo.
Co do kosztów , też mijasz się z rzeczywistością.
Janek uważa ze większa popularność mu da beemka niż r5 c cos mu sie w głowie poprzestawiało. Zdziwi sie jak pojedzie w trzeciej 10 a na oesie zniknie połowa kibiców, bo ds chociaż gwarantował mu ok 10 miejsca w gen.

Ty w ogóle byłeś ostatnio na MP ????
Zanim coś napiszesz, a nie wiesz. Zajrzał byś nawet na Youtube... :lol:
gregortest
A5
 
Posty: 820
Dołączył(a): piątek, 15 cze 2012, 12:10

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez viper » wtorek, 29 mar 2016, 12:30

gregortest napisał(a):
Taka pseudo rajdowka nie wytrzymała by jednego dnia w RSMP

Mylisz sie i to bardzo.
Co do kosztów , też mijasz się z rzeczywistością.
Janek uważa ze większa popularność mu da beemka niż r5 c cos mu sie w głowie poprzestawiało. Zdziwi sie jak pojedzie w trzeciej 10 a na oesie zniknie połowa kibiców, bo ds chociaż gwarantował mu ok 10 miejsca w gen.

Ty w ogóle byłeś ostatnio na MP ????
Zanim coś napiszesz, a nie wiesz. Zajrzał byś nawet na Youtube... :lol:

No faktycznie trzeba być geniuszem wiedzy rajdowej zeby domyślić sie które auto będzie tańsze. Zucasz tekst ogólny tylko po to zeto powiedzieć ze sie mylę. Pogadaj z Chmielewskim i ci wytłumaczy ile kosztuje ds3 a za ile zbudował BMW. Ile kosztuje ds serwisowany w dziale " fabrycznym " bo sam tam nie wiele zrobisz a ile kosztuje serwisowanie BMW we własnym zakresie.
O wyższości r5 nad BMW nie będę polemizował bo to sie mija z jakim kolwiek sensem.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez gregortest » wtorek, 29 mar 2016, 12:33

Pogadaj z Chmielewskim i ci wytłumaczy ile kosztuje ds3 a za ile zbudował BMW. Ile kosztuje ds serwisowany w dziale " fabrycznym " bo sam tam nie wiele zrobisz a ile kosztuje serwisowanie BMW we własnym zakresie.

Czytaj ze zrozumieniem.
Bo chyba nie rozumiesz ...


A to on sam zbudował Bm-kę ???
Ciekawe....
Bo ja wiem , że kupił gotowca.
gregortest
A5
 
Posty: 820
Dołączył(a): piątek, 15 cze 2012, 12:10

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Bad-i » wtorek, 29 mar 2016, 12:51

Pierwsze słysze zeby Janek serwisowal DSa w dziale Citroen Racing (pomijam fakt ze wcale nie jest on tak skomplikowany w obsludze jak viper sugerujesz)
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Loeb1987 » wtorek, 29 mar 2016, 13:29

Bad-i napisał(a):Pierwsze słysze zeby Janek serwisowal DSa w dziale Citroen Racing (pomijam fakt ze wcale nie jest on tak skomplikowany w obsludze jak viper sugerujesz)

Raczej chodzi o dostęp do części zamiennych.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Bad-i » wtorek, 29 mar 2016, 13:44

Loeb1987 napisał(a):
Bad-i napisał(a):Pierwsze słysze zeby Janek serwisowal DSa w dziale Citroen Racing (pomijam fakt ze wcale nie jest on tak skomplikowany w obsludze jak viper sugerujesz)

Raczej chodzi o dostęp do części zamiennych.



Przepraszam bardzo ale viper wyraznie napisal o serwisowaniu dsa w dziale fabrycznym.
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez kormoran » wtorek, 29 mar 2016, 13:46

Jeśli dobrze kojarzę to to BMW było do sprzedania za osiemdziesiąt parę tys. euro, ale pewny nie jestem czy to ten sam egzemplarz
kormoran
 
Posty: 31
Dołączył(a): niedziela, 14 cze 2009, 22:36

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez viper » wtorek, 29 mar 2016, 15:19

Bad-i napisał(a):
Loeb1987 napisał(a):
Bad-i napisał(a):Pierwsze słysze zeby Janek serwisowal DSa w dziale Citroen Racing (pomijam fakt ze wcale nie jest on tak skomplikowany w obsludze jak viper sugerujesz)

Raczej chodzi o dostęp do części zamiennych.



Przepraszam bardzo ale viper wyraznie napisal o serwisowaniu dsa w dziale fabrycznym.

Wyraźne to chcesz szukać dziury w całym a inni jakoś zrozumieli.
Widziałeś cudzsyłow :?: nie chodzi o to że go serwisował citroen tylko to, ze np. rewizja skrzyni co x km. Paczka do citroena to samo jest z silnikiem itd. Czy wszystko co po niektórym trzeba tłumaczyc jak małym dzieciom czy tylko chcecie do vipera sie przyczepić.. Wiadomo ze nie jest obsługiwany pprzez citroena, ale te koszty i tak beda większe niż starej beemki nawet jak by była z sekwencyjna skrzynia biegów. O kosztach zakupu auta wspominać nie trzeba. Chyba jasno napisałem o co mi chodziło .
kormoran napisał(a):Jeśli dobrze kojarzę to to BMW było do sprzedania za osiemdziesiąt parę tys. euro, ale pewny nie jestem czy to ten sam egzemplarz

Za 80 tys euro to jest topowy lancer albo proto. Ktos by musiał na głowę upaść zeby to kupić za tyle. Chyba ze ze złota :D
Towar jest wart ile za niego zapłacą a nie ile ktos za niego chce.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Bad-i » wtorek, 29 mar 2016, 15:58

Viper po raz kolejny odwracasz kota....

I po raz kolejny piszesz rzeczy o ktorych nie masz pojecia. Wysylanie paczek? Jakich paczek, myslisz ze kazdy zawodnik robi rewizje skrzyni w Sadevie?

To Ci podam przyklad na wlasnym doswiadczeniu. W RPP jezdzilem na sekwie sadeva. Przez dwa lata wymienialem olej i jakies .... Lacznie (mam faktury) w czasie dwoch sezonow skrzynia kosztowala mnie mniej niz 1500€ (doprecyzuje zebys sie nie mogl przyczepic, serwis skrzyni tyle mnie kosztowal).

Teraz mam dwie rajdowki do RSMP takze na sadevach. Wlasnie zrobilismy rewizje po sezonie: 650€ :)

Ty wszystko liczysz chyba z zaszlyszanych wiadomosci, a ja Ci mowie jak wyglada rzeczywistosc. Oczywiscie mozna silnik od C2R2 wyslac do francji za kilka tysiecy euro. Tylko po co skoro wiekszosc robila je w Polsce za o wiele mniejsze kwoty (a dodatkowo i to moje zdanie nawet lepiej).

Koniec, koncow - nie podejmuje sie dalszej dyskusji z Toba bo nie ma to sensu, widac ze nie tylko ja ale i inni zawodnicy Cie nie przekonaja. A to czy ktos kupil BMW i za ile nie powinno Cie interesowac. Mam nadzieje ze w swoim wyimaginowanym rajdowaniu masz WRC za 8.575 euro i ktorym wszystko wygrywasz.
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez viper » wtorek, 29 mar 2016, 16:25

Bad-i napisał(a):Viper po raz kolejny odwracasz kota....

I po raz kolejny piszesz rzeczy o ktorych nie masz pojecia. Wysylanie paczek? Jakich paczek, myslisz ze kazdy zawodnik robi rewizje skrzyni w Sadevie?

To Ci podam przyklad na wlasnym doswiadczeniu. W RPP jezdzilem na sekwie sadeva. Przez dwa lata wymienialem olej i jakies .... Lacznie (mam faktury) w czasie dwoch sezonow skrzynia kosztowala mnie mniej niz 1500€ (doprecyzuje zebys sie nie mogl przyczepic, serwis skrzyni tyle mnie kosztowal).

Teraz mam dwie rajdowki do RSMP takze na sadevach. Wlasnie zrobilismy rewizje po sezonie: 650€ :)

Ty wszystko liczysz chyba z zaszlyszanych wiadomosci, a ja Ci mowie jak wyglada rzeczywistosc. Oczywiscie mozna silnik od C2R2 wyslac do francji za kilka tysiecy euro. Tylko po co skoro wiekszosc robila je w Polsce za o wiele mniejsze kwoty (a dodatkowo i to moje zdanie nawet lepiej).

Koniec, koncow - nie podejmuje sie dalszej dyskusji z Toba bo nie ma to sensu, widac ze nie tylko ja ale i inni zawodnicy Cie nie przekonaja. A to czy ktos kupil BMW i za ile nie powinno Cie interesowac. Mam nadzieje ze w swoim wyimaginowanym rajdowaniu masz WRC za 8.575 euro i ktorym wszystko wygrywasz.

Nie z zasłyszanych tylko kiedyś w wywiadzie wrc Chmielewski opisywał jak wyglada serwisowanie u niego ds, wiec ja sobie tego nie wymyśliłem. Pogadaj z nim a nie mówisz o tym jak co wyglada. Jak chcesz serwisować sobie u siebie w garażu to możesz to robić ( tylko podaj najpierw markę samochodu ), ale dlaczego mówisz jak ktos to robi. Ja ci mowię ze w wywiadzie wyraźnie było napisane co i za ile nawet płaci. Oczywiście mowa była o grubszych sprawach.
Najlepiej wogole nie podejmuj sie ze mną dyskusji i będzie spokój, bo co nie powiem ty masz zawsze problem, a na końcu i tak nie przyjmujesz argumentów. To BMW jest warte może 100 tys zł. ( mozna sie sprzeczać o 10%-20 % )z czego największy koszt to skrzynia i może zawias jak jest topowy. Ja nie licze nikomu tylko stwierdzam fakty, a ty to tylko potwierdziłeś podając ceny wiec kto za tego historyka da 80 tys euro jest nie spełnia rozumu albo na tyle bogaty ze nie ważne co kupuje i za ile.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez KiN » wtorek, 29 mar 2016, 20:57

Oj nie masz kompletnie pojęcia w jakim spec-u jest to auto i ile to kosztuje.
Auto generalnie jest w kazdym aspekcie droższe od DSa.
KiN
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): środa, 13 lut 2008, 10:30

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez viper » wtorek, 29 mar 2016, 21:32

KiN napisał(a):Oj nie masz kompletnie pojęcia w jakim spec-u jest to auto i ile to kosztuje.
Auto generalnie jest w kazdym aspekcie droższe od DSa.

Tak 320 droższa niż ds. Historyk kontra auto dużo bardziej zaawansowane technologicznie i pod każdym względem bardziej skomplikowane.
Przekonaj mnie a nie opowiadaj jak wyglądają gruszki na wierzbie. Pod każdym tzn :?:
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 19 gości

cron