..::ATB - Seven Years::..

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

..::ATB - Seven Years::..

Postprzez kolo115 » środa, 22 cze 2005, 21:33

Witam wszystkich maniakow i sympatykow ATB! :D Wlasnie dzis dostalem w moje raczki upragniony, najnowszy album ATB: Seven Years. Wiec mysle ze dobrym pomyslem jest to, zeby sobie tu o nim podyskutowac. :) Tak na marginesie, album mialem juz 12 czerwca..:( Nie powiem skad go mialem! :P Na poczatku mowilem sobie ze poczekam do polskiej premiery jednak kolega zlosliwie mi caly czas o tym przypominal i niestety niewytrzymalem i sciaglem sobie go z neta...:( Ale najwazniejsze ze juz mam orginal! :P
No to czas przejs do konkretow. Album SEVEN YEARS jest to swoiste "The best of..., czyli podsumowaniem 7 letniej karriery Andre Tanneberger'a jako ATB. Na plycie znajduje sie 20 utworow z czego 6 jest nowych. Reszta to piosenki z singli (no oprocz In love with the DJ :P). Do nabycia jest takze wersja limitowana (ktora oczywiscie posiadam :)) na ktorej znajduje sie dodatkowa plyta DVD. Na niej znajduja sie wszystkie teledyski jakie do tej pory ujrzaly swiatlo dzienne! (jako ciekawostke musze dodac ze jest tam takze bonus klip: teledysk do piosenki HUMANITY, zrobiony w Polsce na koncercie w poznaniu, oraz inna wersja klipu Believe in me!) Na dodatkowym krazku znajduje sie takze wywiad z Andre, kilka fotek oraz filmik przedstawiajacy produkcje klipu I don't wanna stop.
Dobra juz plytke przedstawilem to teraz napisze co sadze o poszczegolnych utworkach. :)
1.HUMANITY- Piekny utowor! Piekny wokal Tiff Lacey! Mi po pierwszym przesluchaniu nie wpada w ucho, jednak gdy sie troszke dluzej posluchamy to wtedy dopiero odkrywamy pieknosc tej piosenki!!! Naprawde cudny utwor! Ocena: 10/10
2.LET U GO (2005 REWORKED)- Jest to juz 3 odslona tego utowru. Tym razem mozemy uslyszec meski wokal Jana Löchel. Piosenka wogole nieprzypomina starszej wersji Let U Go znanej z plyty DEDICATED. Jest to taka ballada spiewana. :) Jednak bardzo klimatyczna! Moze wprowadzic w bardzo mily nastroj. Ocena: 9/10
3.BELIEVE IN ME- Utowor juz znany i mi sie juz niestety troszke osluchal. :( Jednakze piosenka jest b. dobra! Pamietam ze jak 1 raz ja uslyszalem to az mnie ciarki po plecach przeszly! (a to jest oznaka dobrego utowru! :)) Wokalu uzyczyl tak samo jak wyzej Jan Löchel. Ocena: 9/10
4.TRILOGIE PART 2- Jest to kontynuacja utworu znanego z plyty DEDICATED. Jest do niego niesamowicie podobny ale jednak inny! :) Takze bardzo klimatyczny. Ocena 8/10
5.TAKE ME OVER- Jest to kolejny calkiem nowy utwor. Zanim zacze sie nim zachwycac, napisze ze w tym utworze pierwszy raz woklau uzyczyla Nicole McKenna! No to zaczynam! JEST TO NAJLEPSZY UTWOR NA CALEJ PLYCIE! I niema w tym zadnej przesady! Zaaaajebisty wokal, i fajny bit wogole niepodoby do tych ktore mielisc my okazje slyszec wczesniej. Ale najpiekniejszy w tym utworze jest ten motyw ktory pojawia sie niespodziewanie! Jak slyszalem to poraz pierwszy to sie az przestraszylem! Kto tego nieuslyszy ten nieskuma o co mi chodzi! :) ocena: 11/10!!! :D
6.FAR BEYOND- To niestety najgorszy utwor na tej plycie..:( Jednak nie jest to cos takiego czego sie sluchac nieda! Jest to taki czysty Trance, taki lekki i strawny jedak bez polotu. Ale i tak mi sie podoba! :P Ocena: 7/10

Podsumowanie
Dla mnie ta plyta jest czym wspanialym! Wlasnie cos takiego chcialem usyszec! Choc jest tylko 6 nowych utworow to i tak jest piekna! Najbardziej jednak zaskoczylo mnie to, ze Andre niepodazyl tropem No Silence. Na tamtej plycie bylo duzo piosenek wolnych, chilloutowych (cholera wie co to za styl muzyki...:P) A na 7Y mozemy uslyszec piekny, nowy, silny i rytmiczny styl! Wogole cala ta plyta od piosenek do okladki ma swoj orginalny klimat! I zato wlasnie kocham ATB :!: :)

Ps. Aaaale zem sie rozpisal...:) Normalnie post zycia! :wink: ale to i tak pisalem w skrocie, bo o ATB to moge pisac rozprawki, trylogiem eseje i tym podobne..:P
Goraco polecam ten album! Zwlaszcza dlatego ze jest tani jak barszcz :)
Czekam na jakies ciekawe recenzje plyty! :P
Pozdrawiam!
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220


Re: ..::ATB - Seven Years::..

Postprzez Ohlins » środa, 22 cze 2005, 21:45

kolo115 napisał(a):Nicole McKenna! No to zaczynam! JEST TO NAJLEPSZY UTWOR NA CALEJ PLYCIE!

a mozesz mi wysłac ten utwór na maila bo mi emule chwilowo nie trybi, bede bardzo wdzięczny:]

ohlins@poczta.fm
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez JoannaXP » czwartek, 23 cze 2005, 00:46

hehe :) widze ze jeste wielkim fanem ATB :P ja tam za nic zbytnio nie przepadam,ale fakt ,że muzykę robi świetną :)
p.s tak w ogole to zapraszam jako modek na stronkę www.htd.er.pl po najświeższą muzyke :D
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Megas WRC » czwartek, 23 cze 2005, 11:50

Widze, że jesteś można już tak napisć Fanatycznym fanem ATB hehe :) Też lubie posłuchać bo muzyka jest świetna Respect 8)
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Ohlins » czwartek, 23 cze 2005, 12:57

wielkie dzieki kolo115
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez RallyMAN » czwartek, 23 cze 2005, 13:09

Albumik jest całkiem przyjemny, szkoda tylko ze tak duzo jest starych utworów...
Avatar użytkownika
RallyMAN
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): piątek, 12 lis 2004, 17:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez kolo115 » czwartek, 23 cze 2005, 20:05

Tez na poczatku uznalalem to za wade! Jednak ja sie tak zapusci plyte i sie cos robi (ja najczesciej leze i sobie mysle :P) to fajnie tak sobie posluchac starszych utworow. Leca sobie tak chronologicznie i czuc jak cofasz sie w czasie...:P (hehe ale piernicze bez sensu..:lol:) Ale fakt jest faktem ze 6 nowych utworkow to troszku malo...

speed-x Jak zem wszedl na te forum 1 raz to przez chwile sie poczulem jak w jakims obozie...:) Zeby maila do administradora wyslylac zeby konto aktywowac? No tego to jeszcze niewiedzialem...:P Pewnie ladnie tam kosisz na tym forum. :wink:

Pozdro!

PS.
Megas WRC napisał(a):że jesteś można już tak napisć Fanatycznym fanem ATB hehe :)

Baaardzo ciekawe i trafne stwierdzenie! :D:D:D
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220

Postprzez P.I.M.P. » czwartek, 23 cze 2005, 21:33

Sluchalem tego kiedys. Jakies 5 latek temu. Ale szybko mi sie znudzilo. Najlepsze byly pierwsze plyty. Potem to juz tylko odswiezanie tematu. Takie moje zdanie :wink:
Teraz wole np. Braci Chemicznych.
Avatar użytkownika
P.I.M.P.
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): poniedziałek, 27 gru 2004, 17:57

Postprzez Kris_WRC » piątek, 24 cze 2005, 13:35

ATB jest konkretne, nie miałem jeszcze okazji posłuchać ich najnowszego albumu, ale to jest chwilowe, bo na razie nie mam czasu sobie go kupić. Co do P.I.M.P to Chemical Brothers jest szał ch..a najbardziej podoba mi sie Hey Boy Hey Girl.

Pozdro!
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Postprzez Matador » piątek, 24 cze 2005, 17:02

Mam jeden krążek ATB - "Addicted to Music", od 1 do 10 daję mu 8-.

kolo115 - nie wiesz jak ma się sytuacja z albumem "The DJ"? Tzn. jak oceniasz, czy warto to w ogóle kupić...
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kolo115 » piątek, 24 cze 2005, 22:16

hmmm no z tego to rozumiem to masz na mysli "The DJ in the MIX" czesc pierwsza bo z tego co mi wiadomo druga edycja tej plyty niestety niezostala wydana w polsce...:(
A co do samego albumu, to sa na nim w wiekszosci same Trancowe kawalki innych wykonawcow niz ATB. Wiec jesli wogole nie trawisz takiego czystego trancu to odrazam... Choc niektore kawalki sa naprawde niezle! Na przyklad: All grace feat mr sam and rani - surrender jest dla mnie bostwem! Swietny utwor z pieknym wokalem! Jest jeszcze juz chyba znany wszystkim Chicane - Daylight (ATB Remix). Na plytce znajduja sie takze "nowe" wersje Sunset girl oraz In love with the DJ, ktora dla mnie takze sa niezle...
Zeby niebylo ze mowie o tym albumie w samych superlatywach... Poprostu jak lubisz Trance to kupuj smialo! Nawet jak ci sie niespodoba przy 1 przesluchaniu to napewno przy blizszym kontakcie zaprzyjazniz sie z nia! :) Plyta jest naprawde niezla skladanka dobrego Trance. Polecil bym ja kazdemu! :)
Pozdrawiam!
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości