Sanki rulez itp...

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Sanki rulez itp...

Postprzez Pleban » wtorek, 8 mar 2005, 15:43

Skoro ten dział jest poświecony dla maniaków OT to nie zaszkodzi aby tu pojawił sie temat dla miłośników zabaw samochodowych ale z tym drobnym szczegułem że w innym stylu... Piszcie swoje wrarzenia z jakich kolwiek wyścigów czy to na sankach czy na rowerach... miłego OT-owania :lol:
Takie przy tym Tarcie było że sie w dupie zapaliło...
Avatar użytkownika
Pleban
N1
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 25 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Legionowo


Postprzez Megas WRC » wtorek, 8 mar 2005, 16:05

Ja zawsze jak jestem w jakims markecie to robie wyscigi w wozkach sklepowych :D Wrazenia sa niesamowite :D :D
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez +RAFAŁ+ » wtorek, 8 mar 2005, 16:24

Jakies 2 może 3 lata temu bylem zrobić zakupy na Sylwestra. Tesco albo Leklerk(powinni zakazać obcojęzycznych nazw bo nigdy nie wiem jak to się pisze) wzięliśmy wózek, kumpel prowadzi i mówi, że pokaże nam "jak się jeździ na Małysza". Rozpędził się, żucił się na wózek i... Mocno się ździwił podnasząc się z ziemi, że w wózku brakuje jednego kółka. Od tamtej pory nie wariuje już z wózkami :)

Jeszcze mały OT do tematu, ale przypomniało mi się jaką akcje ten sam kumpel zrobił. Był w samoobsługowym ale z koszyczkiem. Coś kupił i wyszedł ze sklepu. Gdy policja zatrzymywała go po jakiś 2 km od sklepu nie wiedział o co im chodzi do póki nie zobaczył, że w ręku trzyma koszyk :)
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez Banan » wtorek, 8 mar 2005, 16:32

A jezdzil ktos hulajnoga po sniegu ze zcentrowanym kolkiem ? Buhaha, ale fajnie :) Sanek nie mam juz z 5 lat, wole bardziej rozbudowane pojazdy, jakies skiboki czy cos. W hipermarketach bawie sie, ze wozek to jest WuRC i jezdze bokami i rozwalam mojego WuRCa o te takie polki w przedzialach (wylecialo mi z glowy jak to sie nazywa) :)

Rafal z tym koszykiem to niezle. A na Malysza to bylo w reklamie zupek chyba.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez +RAFAŁ+ » wtorek, 8 mar 2005, 16:34

Banan napisał(a):A na Malysza to bylo w reklamie zupek chyba.


No ale chyba sam wiesz, że w TV to nie to samo co LIVE :)
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez PawelRally » wtorek, 8 mar 2005, 16:43

Banan napisał(a): W hipermarketach bawie sie, ze wozek to jest WuRC i jezdze bokami i rozwalam mojego WuRCa o te takie polki w przedzialach (wylecialo mi z glowy jak to sie nazywa) :)


banan ja też zawsze jak jestem w supermarkecie z wóżkiem to też jeżdże bookami znaczy się robie małego drifta. Nie wiem czemu wtedy ludzie się patrzą na mnie krzywo :lol: :lol: :lol:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Pleban » wtorek, 8 mar 2005, 16:45

+RAFAŁ+ napisał(a):Jeszcze mały OT do tematu, ale przypomniało mi się jaką akcje ten sam kumpel zrobił. Był w samoobsługowym ale z koszyczkiem. Coś kupił i wyszedł ze sklepu. Gdy policja zatrzymywała go po jakiś 2 km od sklepu nie wiedział o co im chodzi do póki nie zobaczył, że w ręku trzyma koszyk :)


Niezłe :| :lol: Ale ja tam kiedyś robiłem pojeżdzawe na sankach (drag, drift) były tylko wieksze problemy jak jakies dziecaki wychodziły pod płozy lub jakieś psy sie biegały w te i nazad to była jazda ale najlepsze sa spotkania pierszego stopnia z drzewem ~~ :lol:
Takie przy tym Tarcie było że sie w dupie zapaliło...
Avatar użytkownika
Pleban
N1
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 25 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez Pleban » wtorek, 8 mar 2005, 16:49

PawelRally napisał(a): banan ja też zawsze jak jestem w supermarkecie z wóżkiem to też jeżdże bookami znaczy się robie małego drifta. Nie wiem czemu wtedy ludzie się patrzą na mnie krzywo :lol: :lol: :lol:

Na mnie sie cały czas ktoś patrzy krzywo... :P o co tym ludziom chodzi już nie można normanie przywalić w drzewo i się śmiać... ?? :D :P
Takie przy tym Tarcie było że sie w dupie zapaliło...
Avatar użytkownika
Pleban
N1
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 25 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Legionowo

Postprzez mototom » wtorek, 8 mar 2005, 18:10

Pleban tak sie zastanawiam czy ty napisałes chociaz jeden konkretny post na tym forum.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jucek » wtorek, 8 mar 2005, 18:28

ja czesto zapinam boki wozkiem po markecie, przyczyna tego taka ze zawsze wkladam napoje na przod wozka przez co mam rozklad mas do dupy i jest strasznie podsterowny wiec przed kazdym zakretem musze go lamac.
GG 3389645
Jucek
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2003, 19:59
Lokalizacja: Legnica

Postprzez sumo » wtorek, 8 mar 2005, 18:37

ostatnio smigłem WÓZKIEM KIT CAR, piekielna maszyna, na jednej z dziewiędziesiątek przód mi wypluło i byłem w półce, na szczescie tłumnie zgromadzeni kibice pomogli mi sie wydostać z opresji...
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez el_misios » wtorek, 8 mar 2005, 20:42

Ja zawsze bardzo głosno wjeżdzam na parking wózkowy. Rozpędzam się jak najbardziej umie i uderzam o inne. Jest dużo huku :!: :twisted:
Obrazek
www.rallyfans.republika.pl
Avatar użytkownika
el_misios
N3
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 18:52
Lokalizacja: Górny Śląsk - Ruda Śląska

Postprzez Mars » wtorek, 8 mar 2005, 21:22

el_misios napisał(a):Ja zawsze bardzo głosno wjeżdzam na parking wózkowy. Rozpędzam się jak najbardziej umie i uderzam o inne. Jest dużo huku :!: :twisted:


:lol: :lol: Też tak czasem robie :lol:
A "boki" w markecie to też standard...;) Najgorzej jak wozek jest juz pelny i ciezko sie nim boki strzela :D Wtedy jak sie wyrwie spod kontroli i w cos przypiprzy to jest problem :D
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Banan » wtorek, 8 mar 2005, 21:59

Mars napisał(a):
el_misios napisał(a):Ja zawsze bardzo głosno wjeżdzam na parking wózkowy. Rozpędzam się jak najbardziej umie i uderzam o inne. Jest dużo huku :!: :twisted:


:lol: :lol: Też tak czasem robie :lol:
A "boki" w markecie to też standard...;) Najgorzej jak wozek jest juz pelny i ciezko sie nim boki strzela :D Wtedy jak sie wyrwie spod kontroli i w cos przypiprzy to jest problem :D


O tak, skad ja to znam... 2 kartony mleka, 3 zgrzewki wody, 2 zgrzewki sokow, 3 zgrzewki napojow i inne ... ufff wtedy to jest zwolniony Matrix ;)
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Buncol » wtorek, 8 mar 2005, 22:51

nie wiem jak wy chlopaki ale ja oprocz latania bokami mam tez manie nawrotow, altonenow, umiejetnego parkowania i wyprzedzania innych wozkow :lol:
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron