II runda na Torze Biała Podlaska - Rallysprint Challenge

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

II runda na Torze Biała Podlaska - Rallysprint Challenge

Postprzez Agniess » sobota, 6 kwi 2019, 22:45

Automobilklub Bydgoski zaprasza do udziału w II rundzie Rallysprint Challenge, która odbędzie się w dniu 27 kwietnia – na lotnisku w miejscowości Biała Podlaska. To nowa lokalizacja do rywalizacji dla naszych kierowców. Planujemy wykorzystać maksymalnie ten teren – odcinek będzie miał ok. 10 km.

Podczas II Rundy Rallysprint Challenge dopuszcza się start samochodów bez klatki bezpieczeństwa – taki samochód powinien być wyposażony w oryginalny fotel i pasy bezpieczeństwa lub odpowiednio zamocowany sportowy fotel i sportowe pasy bezpieczeństwa. Reszta wymogów dot. wyposażenia samochodu bez zmian. Samochody, w których zamontowana jest klatka bezpieczeństwa, powinny być wyposażone w min. 4 punktowe pasy bezpieczeństwa oraz sztywny fotel.

Formularz zgłoszeniowy:
http://www.irally.pl/index.php?id=entry

Lista zgłoszeń:
http://www.irally.pl/index.php?id=zawodnicy

I termin przesyłania zgłoszeń mija 15.04.2019 o godz. 23.59 – wpisowe wynosi 350 zł.
II termin przesyłania zgłoszeń trwa od 16.04.2019 do dnia zawodów – wpisowe wynosi 500 zł.

Przesłanie zgłoszenia musi zostać poparte wpłatą 100 zł na konto Automobilklubu Bydgoskiego (ING Bank Śląski nr 63 1050 1139 1000 0090 9555 4235. W tytule przelewu należy podać II runda Rallysprint Challenge 2019 i imię i nazwisko zgłaszającego się zawodnika). Pozostała część opłaty wpisowego pobierana jest w dniu imprezy w biurze zawodów.

Uwaga: Cały czas pracujemy nad nową stroną cyklu. Nowy system zgłoszeniowy nie jest jeszcze aktywny, dlatego prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stary formularz, znajdujący się powyżej. Należy wypełnić wszystkie pozycje w zgłoszeniu – jeżeli nie chcecie czegoś wpisywać, należy tam wstawić znak X. Jeśli ktoś ma problem z załączeniem potwierdzenia przelewu, w zamian można załączyć zdjęcie swojego samochodu.

Informujemy, że 26 kwietnia na tym samym obiekcie odbędzie się trening. Opłata to 150 zł – płatność na miejscu. Rozpoczynamy o 15:45 – kończymy o 19:00.

Dodatkowo zapewniamy:
- profesjonalny pomiar czasu z wynikami online,
- rywalizację z najszybszymi kierowcami rallysprintu w Polsce,
- zawody dla zawodników
- jak najwięcej jazdy i jak najmniej postojów,
- brak limitów głośności.

Promocyjne wpisowe - każdego roku wychodzimy na przeciw młodym kierowcom, urodzonym po 1 stycznia 1997 roku i proponujemy im niższe wpisowe, wynoszące 100 zł / 1 runda. Warunek: uczestnictwo w klasie BMW Sport.

Szczegółowe informacje dotyczące II rundy znajdziesz na stronie: www.abcup.com.pl
http://www.agniess.pl
Agniess
N3
 
Posty: 215
Dołączył(a): czwartek, 1 lut 2007, 17:06
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości