I Ogólnopolski Szuter Sprint - Impreza Promocyjna 2015

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

I Ogólnopolski Szuter Sprint - Impreza Promocyjna 2015

Postprzez Agniess » czwartek, 15 paź 2015, 10:21

Automobilklub Bydgoski serdecznie zaprasza na I Ogólnopolski Szuter Sprint o Puchar Wójta Gminy Sicienko, który zostanie zorganizowany 24 października na 4.5km szutrowym odcinku drogowym.
Zawodnicy zostaną podzieleni na klasy według pojemności silnika. Wygrywa ten, kto uzyska najlepszy czas przejazdu w ciągu całego dnia! (time attack). Będzie to doskonała okazja do przetestowania samochodów, pokazania partnerom i sponsorom czym jest dla Was motorsport.
Zwycięzcy otrzymają puchary, a dla wszystkich zawodników dostępna będzie ciepła grochówka.
Na imprezie promocyjnej nie zabraknie też muzyki, kibiców i innych atrakcji związanych z Automobilklubem Bydgoskim.

Materiał filmowy przedstawiający trasę odcinka:
https://youtu.be/ISvYmCAPjCI

Gdzie? - Baza rajdu zlokalizowana będzie na placu przy świetlicy gminnej w Nowaczkowie.
Kiedy? – 24 października, godz. 8:00
Koszt udziału? – 250 zł lub 280 zł

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia – 1 termin – 21.10.2015 do godz. 24.00, - 2 termin - w dniu imprezy w biurze zawodów.

http://archiwum.motoresults.pl/regabcup/register.php

Wysokość wpisowego wynosi:
- przy przesłaniu zgłoszenia w 1 terminie - 250 zł,
- przy wypełnieniu zgłoszenia w 2 terminie 280 zł od uczestnika.

Harmonogram zawodów:
8.00 – 9.30 - przyjmowanie zgłoszeń
8.30 – 9.45 - zapoznanie z odcinkiem
10.00 - odprawa z uczestnikami
10.30 - start pierwszego zawodnika
ok.19.00 - zakończenie imprezy
Ok. 30 minut po przyjeździe na metę ostatniego uczestnika nastąpi ogłoszenie wyników prowizorycznych, a po dalszych 15 minutach wręczenie nagród honorowych.

Lista zgłoszeń:
http://archiwum.motoresults.pl/regabcup/lista.php

Regulamin uzupełniający:
http://abcup.com.pl/wp-content/uploads/ ... iajacy.pdf

Samochody zgłoszone do udziału w imprezie muszą być wyposażone w klatkę bezpieczeństwa, min. 4 punktowe pasy bezpieczeństwa oraz sztywny fotel (dopuszcza się używanie fotela fabrycznego sportowego posiadającego oryginalne otwory na pasy szelkowe).

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt mailowy: biuro@ab.bydgoszcz.pl lub telefoniczny: 691 194 273 (Jacek Kociszewski).

Zapraszamy do udziału i do zobaczenia!
http://www.agniess.pl
Agniess
N3
 
Posty: 215
Dołączył(a): czwartek, 1 lut 2007, 17:06
Lokalizacja: Wrocław


Re: I Ogólnopolski Szuter Sprint - Impreza Promocyjna 2015

Postprzez antch » czwartek, 15 paź 2015, 11:48

Impreza wygląda super tylko mam 1 pytanie: jak się ma regulamin tej imprezy, w szczególności długość odcinka drogowego do regulaminów ramowych PZM dot. KJS i imprez dla amatorów? Jak udało się dostać wizę PZM na taką imprezę? Pytam bo może jest jakiś sekretny patent żeby coś takiego organizować też w innych miastach? Bo to jest praktycznie Rajd Okręgowy, tyle, że bez licencji zawodniczych itd. itp. ;-)
antch
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 22 lip 2014, 12:58

Re: I Ogólnopolski Szuter Sprint - Impreza Promocyjna 2015

Postprzez Agniess » sobota, 17 paź 2015, 11:26

antch napisał(a):Impreza wygląda super tylko mam 1 pytanie: jak się ma regulamin tej imprezy, w szczególności długość odcinka drogowego do regulaminów ramowych PZM dot. KJS i imprez dla amatorów? Jak udało się dostać wizę PZM na taką imprezę?


Jeśli zapoznałeś się z regulaminem, to powinieneś zauważyć, że jest to impreza klubowa - zatem nie ma wizy PZM. To wszystko :wink:
http://www.agniess.pl
Agniess
N3
 
Posty: 215
Dołączył(a): czwartek, 1 lut 2007, 17:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: I Ogólnopolski Szuter Sprint - Impreza Promocyjna 2015

Postprzez antch » sobota, 17 paź 2015, 11:40

"2.5. Przyjmuje się, że imprezy tzw. „Klubowe” są imprezami zamkniętymi, na zaproszenia, przygotowanymi na zlecenie innych podmiotów niż PZM, a wpisowe na takie imprezy nie może być pobierane. Impreza musi być zatwierdzona przez właściwą dla organizatora OKSS, natomiast funkcję ZSS może pełnić jednoosobowo powołany przez OKSS sędzia z licencją klasy I, będący członkiem innego klubu niż klub organizatora. Ukończenie imprezy tego typu nie będzie miało wpływu na uzyskanie prawa do licencji RN. W imprezach tych należy zachować standardy bezpieczeństwa KJS, można stosować inne niż standardowe dokumenty, nie wolno jednak przekraczać dopuszczalnych długości prób i średnich prędkości." Z regulaminu ramowego KJS. I nie chodzi mi o to, że się czepiam "dla zasady" tylko żeby potem nagle nie było zdziwienia u zawodników i sędziów z licencjami, że za udział w takiej imprezie te licencje zostaną im zawieszone..
antch
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 22 lip 2014, 12:58

Re: I Ogólnopolski Szuter Sprint - Impreza Promocyjna 2015

Postprzez Agniess » czwartek, 22 paź 2015, 15:46

Z przykrością informujemy, że planowana na sobotę impreza I Ogólnopolski Szuter Sprint zostaje odwołana. Nasza decyzja spowodowana jest zbyt małą ilością zgłoszonych zawodników. Chcemy zapewnić, że bardzo dokładnie przeanalizujemy czy w naszych działaniach związanych z promocją i informacją o zawodach nie było błędów i próbę organizacji zawodów szutrowych podejmiemy w przyszłym roku. Bardzo przepraszamy wszystkich którzy planowali start lub kibicowanie i jeszcze raz zapewniamy, że wyciągając wnioski z zaistniałej sytuacji jeszcze raz ale już w 2016 roku podejmiemy to wyzwanie. Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję do zobaczenia w 2016 roku na Ogólnopolskim Szuter Sprincie w gminie Sicienko.
http://www.agniess.pl
Agniess
N3
 
Posty: 215
Dołączył(a): czwartek, 1 lut 2007, 17:06
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość