VI Ogólnopolski Festiwal Modelarstwa w Łodzi

rajdowe i nie tylko... ale lotnicze, to raczej nie tu ;-)

Moderator: SebaSTI

VI Ogólnopolski Festiwal Modelarstwa w Łodzi

Postprzez Festiwal Modelarstwa » wtorek, 19 wrz 2006, 14:33

W dniach 25-26.11.2006 odbędzie się w Łodzi VI Ogólnopolski Festiwal Modelarstwa. Dotychczasowe edycje zgromadziły już ponad 120 tys. Uczestników, i stały się jednymi z większych imprez modelarskich odbywających się w naszym kraju. Chcielibyśmy zachęcić Państwa do odwiedzenia naszej strony oraz do uczestnictwa w imprezie. Więcej na www.modelarskie.pl

Staramy się, aby impreza umożliwiała prezentację współczesnego modelarstwa we wszystkich płaszczyznach.

• Zapraszamy modelarzy indywidualnych oraz kluby i organizacje do prezentacji swoich prac w ramach bezpłatnego uczestnictwa na „Wystawie osiągnięć polskiego modelarstwa”. Organizujemy również szereg konkursów i zawodów w różnych dyscyplinach.

• Dla firm handlowych, producentów z Polski i zagranicy również przygotowaliśmy interesującą propozycję w ramach strefy targowej. Duży nacisk kładziemy na możliwość sprzedaży produktów gotowych oraz akcesoriów modelarskich w czasie imprezy.

• Oferujemy preferencyjne warunki dla firm, klubów modelarskich oraz modelarzy zainteresowanych współpracą w ramach organizacji pokazów, zawodów, konkursów. Chcemy zaprezentować jak najszerszemu gronu odbiorców współczesne odmiany modelarstwa. Jeśli posiadacie Państwo ciekawe modele, które chcielibyście zaprezentować – szczególnie w działaniu – gorąco zachęcamy do kontaktu z nami. Jest to również ciekawa oferta dla firm, chcących zwiększyć zainteresowanie swoim stoiskiem poprzez organizację pokazów modeli w akcji. Naszym zdaniem to bardzo nośny promocyjnie pomysł, który zaowocował już wymiernymi efektami.

Formuła imprezy, tak jak przy poprzednich edycjach, stawia na dobrą zabawę wszystkich obecnych, prezentację modeli sterowanych w działaniu, sportowe emocje w zawodach i konkursach dla modelarzy i publiczności. Goście będą mogli zobaczyć sterowane radiem samochody, samoloty, kolejki elektryczne, modele żaglowców, latawce, balony, dioramy i makiety słynnych budowli. To wszystko właśnie w oprawie dynamicznej muzyki i widowiska. Tradycyjnie przeprowadzimy transmisję na żywo w interencie z przebiegu Festiwalu. Zakładamy, że liczba zwiedzających nie zmniejszy się i może osiągnąć poziom 25.000 osób.
Mogą Państwo zgłaszać już swój akces uczestnictwa w imprezie poprzez wypełnienie Formularzy zgłoszeniowych dostępnych na naszej stronie www.modelarskie.pl

Serdecznie zapraszamy!
Biuro Organizacyjne Festiwalu
Festiwal Modelarstwa
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 2 paź 2004, 11:55
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Modelarstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość