Galeria zdjec

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Galeria zdjec

Postprzez czwartek » środa, 21 sie 2002, 11:19

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do galerii z X Rajdu Rzeszowskiego.
http://racing.pl/

czwartek
czwartek
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 10:52


Postprzez Dobi » niedziela, 25 sie 2002, 11:25

Luzik te fotki a czym robisz cyfrówką?
Ja robie lustrzanką..fajniejsza zabawa :D
Dobi
 

Postprzez Piccolo_Jr » niedziela, 25 sie 2002, 22:47

Ale cyfrówka ma tą ogromną zaletę że nie trzeba wywoływać zdjęć (a to kosztuje).
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Dobi » niedziela, 25 sie 2002, 23:13

dokładnie ale masz zdjęcia tylko w wersji cyfrowej, a za odbitki z cyfry tez trzeba zapłacić (znacznie mniej bo odbijasz tylko to co ci się podoba). Niewiem ale jakoś sie przyzwyczaiłem do lustrzanek i nimi robie - fajna zajawka
Dobi
 

Postprzez Szuster » poniedziałek, 26 sie 2002, 20:46

Dobi napisał(a):..... a za odbitki z cyfry tez trzeba zapłacić (znacznie mniej bo odbijasz tylko to co ci się podoba)..

a z lustrzanki nie mozna odbic tylko tego co Ci sie podoba? ;) Chyba ze robisz wszystkie odbitki jak leci..
--
The more we progress the further you go.
Avatar użytkownika
Szuster
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 13 sie 2002, 13:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Dobi » wtorek, 27 sie 2002, 19:40

No można z lustrzanki zrobić ale trzeba oddac negatyw do wywołania (ok. 4 pln + wczesniej kupić klisze ) potem poczekać godzinę dzień albo kilka dni , następnie wybrać sobie zdjęcie z negatywu na którym mało widac bo jest mały i nie w tych kolorach :D i jeszcze raz czekać az wywołają - strata czasu i forsy. A na cyfrze to odrazu widac jak co wygląda, można sobie to zdjęcie troche poprawić jakimś foto szopem czy czymś i dopiero oddac do wywołania chyba prostsze rozwiązanie....
Ale się rozpisałem.... :D
Dobi
 

Postprzez Piccolo_Jr » środa, 28 sie 2002, 02:07

Cyfrówka jest najbardziej przydatna jak się potrzebuje zdjęć na kompa np. na strony internetowe. Nie trzeba wtedy nic wywóływać tylko podłaczasz do kompa kabelkiem USB i ładujesz. I nie trzeba niczego wywoływać 8)
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez WAPNO » środa, 28 sie 2002, 12:46

A najlepsze to są lustrzanki cyfrowe :)
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Szuster » środa, 28 sie 2002, 16:57

Dobi napisał(a):No można z lustrzanki zrobić ale trzeba oddac negatyw do wywołania (ok. 4 pln + wczesniej kupić klisze ) potem poczekać godzinę dzień albo kilka dni , następnie wybrać sobie zdjęcie z negatywu na którym mało widac bo jest mały i nie w tych kolorach :D i jeszcze raz czekać az wywołają - strata czasu i forsy. A na cyfrze to odrazu widac jak co wygląda, można sobie to zdjęcie troche poprawić jakimś foto szopem czy czymś i dopiero oddac do wywołania chyba prostsze rozwiązanie....
Ale się rozpisałem.... :D


Wywolanie - ok 4 pln, +/- godzina. Dalej bierzesz sobie lupke ;) i patrzysz co Ci sie podoba, wybierasz, zanosisz do labu i robisz odbitki. Nie wywolujesz drugi raz ;) bo wywoluje sie tylko film.Czas ok 20 minut. Teraz porownaj sobie ceny lustrzanki i dobrej !! cyfry.
No, najlepiej byloby miec oba aparaty ale kogo na to stac :(
--
The more we progress the further you go.
Avatar użytkownika
Szuster
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 13 sie 2002, 13:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez **FanKuzaja** » środa, 28 sie 2002, 20:01

Szuster jedziesz na Rajd Wisły jak coś tiom może się spotkamy i poopowidamy sobie o dobrych czasach jakie tam kiedyś były heheh :wink:
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez maciekd » środa, 28 sie 2002, 22:13

Propozycje matrymonialne mozna skladac bardziej bezposrednia droga... tak tylko proponuje :idea:
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Szuster » środa, 28 sie 2002, 22:59

mnie prosze w to nie mieszac ;)
--
The more we progress the further you go.
Avatar użytkownika
Szuster
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 13 sie 2002, 13:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Dobi » czwartek, 29 sie 2002, 10:38

Szuster uzyłem słowa wywołanie bo tak mówie zawsze - oczywiscie wywoluje sie tylko negatyw natomiast fotki się odbija. Ja nie znam miejsca które by odbijało zdjęcia w 20 minut. Nieznam się równiez na cenach cyfrówek ja za moj sprzet zapłaciłem 2500 pln (canaon eos 300 + 2 obiektywy)
Dobi
 

Postprzez Dobi » piątek, 6 wrz 2002, 16:50

Chłopaki jak chcecie to wpadnijcie do mnie na stronkę po zdjecia z rallycrossu - VI rundy , trocho monotonne ale są :D
Dobi
 


Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron