Jest piwo na rajdówkach a kiedy wrócą papierosy?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Jest piwo na rajdówkach a kiedy wrócą papierosy?

Postprzez jonsi15 » sobota, 8 mar 2003, 14:15

to by była pełnia szczęścia :D
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry


Postprzez marcin » sobota, 8 mar 2003, 14:43

Może i będzie :lol:
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Rafał » sobota, 8 mar 2003, 16:44

Na miśku Steca są reklamy"As" a to przecież papierosy(przynajmniej ja takie widziałem-logo identyczne jak na autku ). Może mi to ktoś wytłumaczyć?
Avatar użytkownika
Rafał
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota, 15 lut 2003, 20:43
Lokalizacja: Łańcut

Postprzez Wilu » sobota, 8 mar 2003, 17:05

na fajki nie ma co liczyć, jeżeli by nie wprowadzili zakazu tak wcześnie to jeszcze w tym i w następnym roku była by duża szansa na sponsoring ze strony tytoniowych gigantów, ale w obecnej rzeczywistości przynajmniej w najbliższym dziesięcioleciu nie ma co mażyć o fajkach sponsorujących sport w UE a co się z tym wiąże i w naszym wspaniałym kraju.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Truskawa » sobota, 8 mar 2003, 21:08

Papierosy chyba nigdy w życiu już nie wrocą do sponsoringu imprez sportowych ze względu na jakiegoś ministra zdrowia w UE. Tytoń szkodzi zdrowiu i wszyscy to wiemy. Z alkocholem jest troche lepiej poniewaz w odpowiednich dawkah moze byc traktowany jak lekarstwo - np. wodka w odpowiedniej ilosci pobudza uklad krazenia. Za pare lat papierosy prawdopodobnie znikna wogule, alkochol zostanie - panswto z czegos przeciez musi brac akcyze - no i ktos musi sponsorowac kierowcow :)
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez grandmaster » sobota, 8 mar 2003, 22:30

Rafał napisał(a):Na miśku Steca są reklamy"As" a to przecież papierosy(przynajmniej ja takie widziałem-logo identyczne jak na autku ). Może mi to ktoś wytłumaczyć?


"AS" na samochodzie Steca to nie fajki ale jakaś Akademia czegoś tam albo Automobilklub coś tam. Jeśli poza tym byłyby to fajki to by chyba się skapneli posłowie i posłanki.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez thompson40 » sobota, 8 mar 2003, 22:39

wydaje mi się że reklama tytniu w polsce nie wróci do sportu :( szkoda :(
polska wcześniej wprowadziła zakaz reklamy tytoniu w sporcie po to żeby się dostosować do uni - chyba ;) szkoda :(
pzdr
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez alfan » sobota, 8 mar 2003, 23:05

Rafał napisał(a):Na miśku Steca są reklamy"As" a to przecież papierosy(przynajmniej ja takie widziałem-logo identyczne jak na autku ). Może mi to ktoś wytłumaczyć?


As to nazwa "Lubelskiej grupy rajdowej" .W ten sposób obeszli zakaz reklamy,bo juz samo to logo jednoznacznie kojarzy sie z papierosami.Przypomina to"Łódkę Bols" i inne wypoczynkowe turystyki konne.:D

Poza tym w tym Asie dbali o promocję....kiedyś na górskich przyszli na pierwszy nawrót i porozdawali wszystkim chrągiewki z logo "ASa".Więcej ludzi z takim podejściem i bedą się mogły rajdy rozwijac,sponsorzy zobaczą efekty i bd inwestowa :idea:
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Rafał » sobota, 8 mar 2003, 23:10

Dzięki. Teraz wszystko jasne.
Avatar użytkownika
Rafał
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota, 15 lut 2003, 20:43
Lokalizacja: Łańcut


Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości