Rajd Rzeszwoski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Dobi » poniedziałek, 19 sie 2002, 16:50

Chłopaki czy to Bębenki zapowiadali starty w WRC? kiedy miało to być bo jakoś sprawa ucichła
Dobi
 


Postprzez maciekd » poniedziałek, 19 sie 2002, 18:55

Zapowiadali start Corolla WRC na Rajdzie Wisły. Ale ja wiem o Bebenku cos, co dyskwalifikuje go jako kierowce rajdowego, wiec niechetnie o nim pisze...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Grzyb i wilki najlepszy zespół w klaasie Peugeot 206

Postprzez **FanKuzaja** » poniedziałek, 19 sie 2002, 20:42

Załoga PTF Rally Team nie zawiodła swoich fanów - Grzegorz Grzyb i Maciej Wilk ukończyli dziesiąty Rajd Rzeszowski na pierwszym miejscu w klasyfikacji Pucharu Peugeota i na bardzo dobrej, ósmej lokacie w generalce. Peugeot 206 w barwach PTF niejednokrotnie dojeżdżał do mety oesu z lepszą lokatą, niż znacznie mocniejsze Lancery.

Maciej Wilk najlepszy pilot :
Na oficjalnym zakończeniu załoga wychodziła na scenę dwukrotnie – najpierw po odbiór pucharu za pierwsze miejsce w Pucharze Peugeota i drugi raz po puchar przyznany przez sekretarza stanu Ministerstwa Finansów „Dla najlepszej załogi okręgu rzeszowskiego”. Obaj zawodnicy pochodzą z terenów, gdzie rozgrywany był rajd – kierowca urodził się w Rzeszowie, pilot – w Krośnie. Maciej Wilk otrzymał również dwa inne wyróżnienia – przyznawaną przez dwóch różnych fundatorów nagrodę za „Talent roku wśród pilotów”. Dla Maćka, którego rola sprawia, że zwykle pozostaje w cieniu kierowcy, był to ogromnie szczęśliwy dzień.

Pilot wreszcie doceniony” - Rozmowa z Maciejem Wilkiem, dwudziestoczteroletnim pilotem, zasiadającym w tym sezonie na prawym fotelu Peugeota 206, prowadzonego przez Grzegorza Grzyba. Maciek, podczas uroczystego zakończenia 10. Rajdu Rzeszowskiego FUCHS, odebrał cztery wyróżnienia: „I miejsce w Pucharze Peugeota”, „Talent roku 2002 wśród pilotów” przyznany przez EFL, „Talent roku 2002 wśród pilotów” przyznany przez organizatorów oraz nagroda sekretarza stanu Ministerstwa Finansów dla „Najlepszej załogi okręgu rzeszowskiego”.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Tomkowi Czopikowi zabrakło tak niewiele do szczęścia

Postprzez **FanKuzaja** » poniedziałek, 19 sie 2002, 20:49

Tomek Czopik i Łukasz Wroński (Mitsubishi Lancer Evo VI) zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej 10 Rajdu Rzeszowskiego, zwyciężając jednocześnie w grupie N. Załoga Excellent Rally Team zdecydowanie wygrała pierwszy etap rajdu mając przewagę ponad 44 sekund nad Sebastianem Fryczem (Opel Corsa 1600). W czasie drugiego dnia, krakowscy zawodnicy prowadzili do dziewiątego odcinka specjalnego. Na próbie Połomnia-Straszydle w ich samochodzie eksplodowała opona. Tomkek i Łukasz przyjechali na metę ze stratą 0.8 sekundy do rywala. Do szczęścia zabrakło tak niewiele...

Tomek Czopik i Łukasz Wroński umocnili się na prowadzeniu w klasyfikacji grupy N Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, mając na swoim koncie 43 punkty.

Czeba mieć naprawdę pecha prowadzic przez cały rajd a tutaj nagle cps takiego pech i to duzy :cry:
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Załoga Bełtowski-Motorsport-Castrol A mogło być lepej

Postprzez **FanKuzaja** » poniedziałek, 19 sie 2002, 20:58

Załoga Bełtowski-Motorsport-Castrol - Marcin Bełtowski i Robert Hundla, ukończyła 10 Rajd Rzeszowski na 15 miejscu w klasyfikacji generalnej i drugim w Trofeum 1600. Krakowscy zawodnicy są zadowoleni z wyniku, chociaż przyznają, że liczyli na wyższą pozycję w "generalce". Obaj z uznaniem podkreślają, dobrą organizację i zabezpieczenie zawodów, a także ciekawe odcinki specjalne po jakich przyszło im się ścigać.

Chyba musimy sobie zdać sparwe z tego ze Corsy S1600 są mocniejsze od Skody Felicii. nieda sie oszukac . Corsy sa troszke szybsze w partiach gurskich kibice wiem oczym muwiem bo wiecie jak sie to cudo krencina wysokie obroty silnika. A Felicie to smaochody które juz swoje młode lata mają za sobą i jest im cienzko konkurowca z nowoczesnymi Corsami specyfikacja 2002.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Piccolo_Jr » poniedziałek, 19 sie 2002, 23:26

Fan Kuzaja : Ty powinieneś dziennikarzem zostać :lol:
How do they do it, why do they do it, riding and crushing, and riding and winning, and always faster and faster and faster....
Avatar użytkownika
Piccolo_Jr
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 16:05
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Alex K » wtorek, 20 sie 2002, 20:42

**FanKuzaja** podawaj jeszcze tylko źródło, z którego brałeś wypowiedzi. Ale jest OK, żeby jeszcze ktoś zajął się taką obsługą Forum Formuła 1 (bo ja nie mam na to czasu), to byłoby dobrze.
Alex K
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 20:10
Lokalizacja: z Polska

Postprzez **FanKuzaja** » wtorek, 20 sie 2002, 21:15

Piccolo Jr o Alex K co do zrudła tiom ma ruzne sposoby suzkania czensc biorem z stron rajdowych a czensc od znajomcyh wienc staram sie to jakos obrabiać a czenść wypowiedzi pisze sam poniewaz byłem na tym rajdzie dwa dni wienc wmiare byłem nabiezonco a ze znamy Mgady Karotki nio to odnich same nowinki i od reszty kierowców.

Alex K jak bed emiał czas to sie zjamem F1
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez **FanKuzaja** » środa, 21 sie 2002, 20:33

Dzis o godzinie 12 popołudniu odbyła sie rozmowa z kierowcami biaracymi udział w 10 Rajdzie Rzeszowskim. A wypowiadali się Sebastian Frycz, Tomasz Czopik, Michał Sołowow, Paweł Dytko, Magda Cieślik, Janusz Kulig, Mirosław Knyć - Dyrektor d/s. Sprzedaży i Marketingu .....


A teraz ich wypowiedzi:

Sebastian Frycz: "Na ostatnim odcinku specjalnym zauważyłem kawałki gumy i zorientowałem się, że może mieć kłopoty Tomek Czopik. Jechałem skoncentrowany, jak najszybciej było można. Na mecie okazało się, że się opłaciło. To zwycięstwo zaskoczyło mnie całkowicie, a częściowo przyczynił się do tego Michał Sołowow, który mnie mocno przez cały dzisiejszy dzień atakował. Jestem bardzo zadowolony, bo choć nie wygrałem żadnego OS-u, wygrałem swój pierwszy rajd, eliminację Mistrzostw Polski".

Tomasz Czopik: "Jestem dojrzałym kierowcą, ale nie potrafię wytłumaczyć, jak to się stało, że przegrałem wygrany rajd. Miałem wystarczającą przewagę, aby pierwszy wjechać na rampę, ale tym razem się nie udało. Taka okazja może się szybko nie powtórzyć. Mimo wszystko byłem najszybszy w N-ce i punkty bardzo są mi potrzebne. Sądzę, że pokazałem na odcinkach Rajdu Rzeszowskiego dobrą jazdę". Michał Sołowow: "Pewnie długo przyjdzie czekać na taką okazję, jaka przytrafiła mi się na tym rajdzie. Mogłem być pierwszy w generalce, ale zabrakło szczęścia, a może umiejętności. Z trzeciego miejsca jestem zadowolony. Rajd był piękny, trasa ciekawa, a publiczność doskonała. Brawo za właściwe zabezpieczenie".

Paweł Dytko: "Wygrałem najwięcej OS-ów i zrobiłem dziś to, co było można. Po wczorajszym pechu jestem w lepszym nastroju, ale przecież mogłem być znacznie wyżej...

Magda Cieślik: "Rajd bardzo dobrze zorganizowany, ciekawe, trudne i wymagające odcinki. Na wszystkich OS-ach duża liczba osób zabezpieczających trasę, a także spore grono kibiców, którzy zasłużyli na pochwałę. Nie było z nimi żadnych problemów. Co do mojego wyniku - chociaż w ubiegłym roku tutaj wygrałam - to siódma lokata na jubileuszowym 10. Rajdzie Rzeszowskim FUCHS również mnie zadowala".

Janusz Kulig: "Bardzo ciekawy rajd. OS-y bardzo techniczne, szybkie, kręte. Przejechałem wszystkie - są ekstra. Rajd bardzo dobrze zorganizowany, szkoda, że zabrakło aut WRC. Obiecuję, że w przyszłym roku na pewno przyjadę ponownie do Rzeszowa".

Mirosław Knyć - Dyrektor d/s. Sprzedaży i Marketingu FUCHS OIL CORPORATION (PL): "Bardzo dobra organizacja. Troszeczkę szkoda, że tak mało załóg, porównując chociażby ich ilość do ubiegłorocznego rajdu. Nam tym bardziej żal, że nasz zawodnik przejechał tak mało kilometrów. Mamy nadzieję, że w przyszłych edycjach również będziemy się spotykać na Rajdzie Rzeszowskim - FUCHS. Jest to naszą intencją".
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron