Międzynarodowy Rajd Kormoran

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez Tomisny » sobota, 15 lut 2003, 17:34

Zgadzam sie z Wilem (po raz kolejny :) ) Dobrze,ze cos zmieniaja i beda probowac sie poprawic. Efekty ocenimy po wszystkim (chociaz w tym roku chyba sie nie uda byc na Kormoranie :( ).
Dlugie OSy to swietna sprawa. Moze wkoncu bedziemy mieli jakis prawdziwy wymagajacy rajd...no i utrudniona bedzie jazda na pamiec.
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin


z tego...

Postprzez grandmaster » sobota, 15 lut 2003, 19:07

Z tego co wiem to os'y beda przebiegac w calkiem nowych specyfikacjach.
Takze nie do ze jazda na pamiec bedzie max. utrudniona to jeszcze nowe, nieznane (mam nadzieje ze niesamowicie wymagajace) trasy.
rally's are not a crime
.............................................
www.extreme.pl - is not a crime
Avatar użytkownika
grandmaster
N3
 
Posty: 438
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 14:23
Lokalizacja: Niemcza

Postprzez rav » sobota, 15 lut 2003, 22:41

Hołek i tak będzie jechał na pamięć.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez thompson40 » sobota, 15 lut 2003, 22:48

rav napisał(a):Hołek i tak będzie jechał na pamięć.


e tam na pamięć, czy uważasz że można znać wszystkie drogi w oklicach olsztyna na pamięć. Hołek na pewno lepiej zna teren, ale na pewno nie można powidzieć że zna odcinki na pamięć. jeśłi weźmi udział w rajdzie to chyba w samochodzie n-grupowym, tak mi się przynajmniej wydaje, w końcu walczy o tytuł mistrza świata w grupie "N" .
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez marcin » sobota, 15 lut 2003, 23:45

thompson40 napisał(a):
rav napisał(a):Hołek i tak będzie jechał na pamięć.


e tam na pamięć, czy uważasz że można znać wszystkie drogi w oklicach olsztyna na pamięć. Hołek na pewno lepiej zna teren, ale na pewno nie można powidzieć że zna odcinki na pamięć. jeśłi weźmi udział w rajdzie to chyba w samochodzie n-grupowym, tak mi się przynajmniej wydaje, w końcu walczy o tytuł mistrza świata w grupie "N" .
pzdr

No nie wiem Thompson czy Hołek nie zna odcinków na pamięć. Po tylu rajdach i tylu treningach napewno zna kilka odcinków na pamięć :D
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez thompson40 » sobota, 15 lut 2003, 23:52

Kuzaj i Kulig wielokrotnie startowali w Krakowski i nikt nie mówi że znają trase na pamięć...
każdy kierowca z tzw elity [kuzaj, kulig, hołek] zna wszystkie odcinki w polsce bardzo dobrze i nie ma co się kłucić kto zna je lepiej ;) każdy z nich to świeny kierowca.
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Kormoran

Postprzez Krzysztof » niedziela, 16 lut 2003, 00:29

To będą zupełnie nowe odcinki.
Zapewniam, tu jest bardzo wiele bardzo urozmaiconych odcinków.
Nie sądze żeby ktoś je analizował jadąc sobie turystycznie.
Można było sobie powiedziec że byłby z tego fajny OS.
To czy OS ma 10 czy 20 km.. to nie istotne można stworzyć OS 60-cio kilometrowy.
Problem w zabezpieczeniu.
Nawiasem mówiąc nikt nie wnika w organizację jakiegokolwiek Rajdu.
Sam przejazd to jest "pryszcz".Aczkolwiek każda opinia sie liczy.
Zapraszam na MOTO 2003.
Krzysztof
 
Posty: 31
Dołączył(a): sobota, 28 gru 2002, 21:00
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Truskawa » niedziela, 16 lut 2003, 01:00

thompson40 napisał(a):
rav napisał(a):Hołek i tak będzie jechał na pamięć.

Hołek na pewno lepiej zna teren, ale na pewno nie można powidzieć że zna odcinki na pamięć. jeśłi weźmi udział w rajdzie to chyba w samochodzie n-grupowym, tak mi się przynajmniej wydaje, w końcu walczy o tytuł mistrza świata w grupie "N" .

Może walczy o tytuł Mistrza Świata w grupie N ale pamiętajmy se jest rok 2003, a kormoran eliminacja RSMS moze stac sie dopiero w 2005. Wiec niewiadomo czy zobaczymy Krzyśka w tym roku... mam nadzieje ze nie koliduje z jakim rajdem WRC
.:: Do zobaczenia na oesach ::.
Avatar użytkownika
Truskawa
N2
 
Posty: 168
Dołączył(a): poniedziałek, 21 paź 2002, 15:17
Lokalizacja: Kraków

Postprzez thompson40 » niedziela, 16 lut 2003, 12:08

Truskawa napisał(a):
thompson40 napisał(a):
rav napisał(a):Hołek i tak będzie jechał na pamięć.

Hołek na pewno lepiej zna teren, ale na pewno nie można powidzieć że zna odcinki na pamięć. jeśłi weźmi udział w rajdzie to chyba w samochodzie n-grupowym, tak mi się przynajmniej wydaje, w końcu walczy o tytuł mistrza świata w grupie "N" .

Może walczy o tytuł Mistrza Świata w grupie N ale pamiętajmy se jest rok 2003, a kormoran eliminacja RSMS moze stac sie dopiero w 2005. Wiec niewiadomo czy zobaczymy Krzyśka w tym roku... mam nadzieje ze nie koliduje z jakim rajdem WRC


chodziło mi o to że jeśli Krzysiek wystartuje w Kormoranie to raczej za kierownicą N-ki, w ramach treningu. A Kormoran jest tydzień po Rajdzie Cypru, więc mogą być małe problemy ze startem Holka :(
pzdr
...jk1dL......................................
...cky.pl.2kx.pm..........................
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez Wilu » niedziela, 16 lut 2003, 13:24

ciężko się spierać o to czy ktos jeździ na pamięć czy nie, przecież w polsce wszyscy jeżdżą na pamięć. który zawidnik z czołówki Kulig, Kuzaj, Hołowczyc, Czopik, ............ wszyscy oni znają każdy oes, każdy kamyczek, specyfikę każdego zakrętu na oesie w polsce, hyba że jast jakiś nowy. przecie jak się jedzie jakiś rajd po raz ósmy, zapierdziela się opisując trasę itd itp. w polsce na pamięć nie jeżdżą tylko debiutanci.

podobne jest w MŚ tylko trzeba miec większą pamięć.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez GregHGT » wtorek, 18 lut 2003, 10:49

Co z tego, ze beda nowe trasy i nie da sie jezdzic na pamiec, jesli tydzien przed rajdem zacznie sie nielegalne zapoznanie z trasa, na ktorym zawodnicy porozjezdzaja drogi i porzadnie wkur....ia miejscowych :? Swoja droga chetnie zglosze sie na ochotnika i bede w krzakach czekac z aparatem fotograficznym na oszustow.
Avatar użytkownika
GregHGT
N2
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 20 sty 2003, 21:12
Lokalizacja: Ursynów koło Warszawy

Postprzez Tomisny » wtorek, 18 lut 2003, 13:58

tu tez jest pole do popisu dla organizatorow tego "profesjonalnego rajdu"...
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez rav » czwartek, 20 lut 2003, 20:04

Nie należy się spodziewać że trasa będzie szła po zupełnie nowych odcinkach. Koło Olsztyna nie ma nieskończenie wielu OS-ów. W poprzednich latach organizator musiał przygotować 50-70 km. OS-ów. To może mało, ale co roku na jakiś OS była prawie 100 km. dojazdówka. Teraz przygotują 200 km. OS-ów i na pewno ponad połowa była używana w poprzednich latach. A co do hołka to myślę że on tam zna każdy kawałek drogi na pamięć, nawet jeśli nigdy nie był używany w rajdzie.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rav » sobota, 22 lut 2003, 12:40

Do marcin

Jeśli cię wkurza to że są 2 tematy na ten sam temat to pisz posty tylko na ten, na którym jest dyskusja. Dopisująć posta do drugiego tematu wyciągnołeśgo na wierzch, a rolą admiców nie jest usuwanie dublujących się tematów, a jedynie obraźliwych i wulgarnych.
www.rafalmalinski.pl
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez marcin » sobota, 22 lut 2003, 14:00

rav napisał(a):Do marcin

Jeśli cię wkurza to że są 2 tematy na ten sam temat to pisz posty tylko na ten, na którym jest dyskusja. Dopisująć posta do drugiego tematu wyciągnołeśgo na wierzch, a rolą admiców nie jest usuwanie dublujących się tematów, a jedynie obraźliwych i wulgarnych.

To poco ktoś zakładał 2 tematy takie same. Skąd ja mam wiedzieć na którym temacie wszyscy bedą chcieli dyskutować. A zresztą bede robił co bede chciał. A rolą adminów jest usuwanie powtarzających się tematów
marcin
A5
 
Posty: 982
Dołączył(a): sobota, 5 paź 2002, 12:46
Lokalizacja: Świdnica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron