Kto się pościga w Colina 2.0?

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Postprzez koval » niedziela, 12 sty 2003, 23:12

Co do
Finl. OS 8 - 2:16.52 ( z tym, ze jade w 2 miejscach gdy jest lewy 90 na dochamowaniu nie z prawej a z lewej strony znaku, tak jakos mi sie naturalne to wydaje :wink: )

Fin OS 1 - 2:10.38 ( tu juz 100% na czysto )

alfan: swietnie Cie rozumiem...
..::pozdro::...
http://www.pwr.wroc.pl Obrazek
Avatar użytkownika
koval
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 03:45
Lokalizacja: Wroclaw


Postprzez alfan » poniedziałek, 13 sty 2003, 00:17

Zespół alfan rally&racing team przeprowadził kolejne treningi na ósmym oesie Rally'e de France co zaowocowało poprawą rezultatu czołowego zawodnika zespołu.Obecnie jego najlepszy czas na tejże urokliwej trasie wynosi: 1;12:75,i prawdopodbnie nie jest to jego ostatnie slowo.Treningowy Peugeot 206 WRC po początkowych problemach z hamulcami spisywał się bez zarzutu. Już wkrótce kolejne treningi.

(informacja prasowa)

:D :D :D

Ale serio w pewnym momencie hamulce mi nie zadziałały.Pierwszy raz mi sie to zdarzyło.Cżyżby klawiatura do wymiany :?: :?: :wink:

koval:po licznych próbach scinania tego zakretu przed znakiem zakończonych rownie licznymi dzwonami zrezygnowałem
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Dobi » poniedziałek, 13 sty 2003, 00:24

koval napisał(a):Fin OS 1 - 2:10.38 ( tu juz 100% na czysto )

O w morde to ja taki zły nie jestem nie grałem ze 4 miechy dziś instalnąłem sobie giere i prosze 2:14:cośtam i jeszcze dużo do urwania (dużo błedów popełniam).

A przed chwilą 2:06:62 wykreciłem na os. 2 fin - Subaru

Czy ktos pamieta kody na odblokowanie tras?? :lol:
Dobi
 

Postprzez maciekd » poniedziałek, 13 sty 2003, 01:48

Alfan jak można po asfalcie jeździć z hamulcami na tył? Ten napęd na przód też mnie nie przekonuje...

Sugeruje (to oczywiście tylko moja propozycja) hamulce mocno w przód (3x daje) i zmniejszyć i siłę - tylko 2 w prawo od standardu. Napęd neutralny, uklad kierowniczy prawie najbardziej czuły. Skrzynia biegów chyba też krótka się nie opłaca, bez przerwy mieszając biegami (zwlaszcza na automacie) nie zyska sie czasu...
Avatar użytkownika
maciekd
A6
 
Posty: 1148
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez thompson40 » poniedziałek, 13 sty 2003, 11:12

Dobi napisał(a):
koval napisał(a):Fin OS 1 - 2:10.38 ( tu juz 100% na czysto )

O w morde to ja taki zły nie jestem nie grałem ze 4 miechy dziś instalnąłem sobie giere i prosze 2:14:cośtam i jeszcze dużo do urwania (dużo błedów popełniam).

A przed chwilą 2:06:62 wykreciłem na os. 2 fin - Subaru

Czy ktos pamieta kody na odblokowanie tras?? :lol:


na odblokowanie tras to chyba :) GREATNEWS
nie jestem pewien bo w Colina grałem dosyć dawno i używałem kodów, bo nie chciało mi się przechodzić mistrzostw po raz 10 żeby sobie z kumplem w sieci popykać :)
pozdro
Avatar użytkownika
thompson40
N3
 
Posty: 457
Dołączył(a): poniedziałek, 2 wrz 2002, 11:46
Lokalizacja: józefów

Postprzez alfan » poniedziałek, 13 sty 2003, 17:39

Dzięki maciek za rady aczkolwiek chyba jednak najlepiej daję sobie radę na moich ustawieniach.Oczywiścweie wiele tygodni kombinowałem zanim doszłem dla optymalnego dla mnie ustawienia.Próbowałem też takie ustawienia jakie mi proponujesz i generalnie jechałem tylko nieznacznie wolniej,ale czułem się znacznie mniej pewnie.Niby jest to rozkład neutralny,ale jednak czasem auto mocno mi zamiatało przy intensywnym przyspieszaniu.Ustawiając hamulce na tył ułatwiam sobie wrzucenie samochodu w zakręt podczas hamowania,a przyspieszając na wyściu nieco wynosi mi przód i tylko ewentualnie lekko zarzuca.Natomiast max siła hamowania to juz konsekwencja-przy ustawieniu na tył zmniejsza się wydajność hamowania i jakoś to musze zrekompensować.

No ale to są oczywiście moje preferencje,każdy może miec inne upodobania,nie do pominięcia jest też kwestia umiejetności,które w moim przypadku są niezbyt powalające. :wink:

Natomiast jeśli chodzi o skrzynię to
-automatu nie uzywałem od roku
-skrzynia w połozeniu zerowym jak dla mnie jednak za słabo ciągnie.Poza tym z tym mieszaniem biegami niekoniecznie tak jest.Nieraz na krótszej skrzyni można wejśc w zakręt z taką samą szybkością ,ale na wyższych obrotach.Podczas przechodzenia zakrętu i uslizgu obroty spadają,ale auto wciąż jest w stanie efektywnie przyśpieszyć.A przy dłuższej skrzyni obroty na tym samym biegu są niższe,po zwolnieniu są za niskie i trzeba redukować.Tak ja to odbieram,poza tym lubię kręcić auto :)

Pozdrawiam
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez alfan » poniedziałek, 13 sty 2003, 18:44

No i żeby nie być goło słownym świeżutki czas Francja OS 8
1:11:97

chyba juz czas by się na jakiś inny przerzuć :)
Gdzie dwóch albo trzech spotyka się w imię Alfy Romeo,
tam Cuore Sportivo jest między nimi.
www.pyrateam.cuoresportivo.pl
Avatar użytkownika
alfan
N3
 
Posty: 334
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 16:50
Lokalizacja: Poznań

Postprzez koval » poniedziałek, 13 sty 2003, 19:53

Troche offtopic... chociaz :D
Pojawily sie fotki z Turnieju w CMR w megaNET caffe w Lodzi, oddaja troche klimatu zawodow i mam nadzieje ze zacheca was (jesli nie byliscie) do wziecia udzialu nastepnym razem (chyba gdizes w marcu).
Sie dzialo...hehe :D


..::pozdro::...
http://www.pwr.wroc.pl Obrazek
Avatar użytkownika
koval
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 03:45
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez koval » poniedziałek, 13 sty 2003, 19:54

Troche offtopic... chociaz :D
Pojawily sie fotki z Turnieju w CMR w megaNET caffe w Lodzi, oddaja troche klimatu zawodow i mam nadzieje ze zacheca was (jesli nie byliscie) do wziecia udzialu nastepnym razem (chyba gdizes w marcu).
Sie dzialo...hehe :D

A jeszcze link hehe

http://www.rajdy.hoga.pl/galeria/02_amd_cmr20.asp


..::pozdro::...
http://www.pwr.wroc.pl Obrazek
Avatar użytkownika
koval
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 03:45
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez **FanKuzaja** » poniedziałek, 13 sty 2003, 23:49

Koval co do Os 8 to te dwa skróty co są 90 koło nzkaów to ja jade tak jak jest trasa a nie scinanie przed znakiem pomiedzye drzewami za taki manewr w Cafe net tam gdzie były Mistrzostwa Polski w CMRR 2 już byś był zdyskfalifikowany.
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koval » wtorek, 14 sty 2003, 01:53

Otoz przyjacielu nie koniecznie... Jakbys sobie poczytal regulamin to jest tam napisane ze kara za skrot jest wtedy gdy zostanie zauwazony - czyli gdy albo ktos z obslugi przypadkiem zobaczy albo co wazniejsze gracze w obrebie twojej sesji beda miali Ci ti za zle i zglosza. Inna sprawa jest, ze umowilismy sie z ludzmi ktorzy grali ze mna w sesji ze jedziemy czysto i zadnych przekretow nie bedzie... I tak tez sie to odbylo. Dla przyklady kolesie jadacy na kierownicach umowili sie ze w 2 OS Szwe scinaja jezioro ( nie przejezdzajac jednak za kamianiami tam bedacymi ). Nikt nie zaprostestowal bo nikt nie widzial (poza nimi) a wiesc potem sie szybko rozeszla. Nie twierdze ze zlamali oni regulamin bo pozwala on na taka mozliwosc, ale bylo to troche nie fair bo ten "myk" dawal duuuzo wiecej niz skrocenie za drzewkiem itp. Dla przykladu my 2 OS Szwecje jechalsmy czysto czyli po lodzie... Niewazne bylo, minelo :D

Co do Fin 8 to specjalnie dla Ciebie 2:16.32 na czysto

..::pozdro::...
http://www.pwr.wroc.pl Obrazek
Avatar użytkownika
koval
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 03:45
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez **FanKuzaja** » wtorek, 14 sty 2003, 10:43

Nio to Koval widze że jeszcze na tym Os będe musiał potrenować i sutawić wozik tak zeby jak najelpszy czas wykrencac za kżdym przejazdem prubuje urwac jakieś ułamki sekund.


__________
KuZi GO!!!!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez **FanKuzaja** » wtorek, 14 sty 2003, 13:11

A wienc tak troszke poświenciłem na trening bo prawie 2 godzinki i fekety już są dość duże oto mój najnowszy czas z Os 8 Finlandia 2,18,61. Ale widze że przedemną jeszcze długa i zmudna praca może za jakiś 1 tydzień zobacze ten czas który bym chiał widzieć.

__________
KuZi GO!!!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez koval » wtorek, 14 sty 2003, 16:52

I o to chodzi :D Za to Cie lubie, hehe
Powiedz jakie masz nastawy moze dzieki temu uwriesz conieco....

..::pozdro::..
http://www.pwr.wroc.pl Obrazek
Avatar użytkownika
koval
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 03:45
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Tarzan » wtorek, 14 sty 2003, 21:04

uwaga czasy mojego Kuzyna:

finlandia os2 1:59.17
włochy os9 2:51.95

to tyle na dziś narka wszystkim
dawaj Grisza dawaj
gadu 1498477
Avatar użytkownika
Tarzan
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 18:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości