Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » sobota, 29 lut 2020, 19:25

? Ponownie Pan Borko? Myślałem, że miała miejsce jakaś istotna różnica zdań skoro w trakcie sezonu zastąpił Go Pan Trela. W takim razie już nic nie łapię :roll: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » niedziela, 1 mar 2020, 11:41

Kruk napisał(a):? Ponownie Pan Borko? Myślałem, że miała miejsce jakaś istotna różnica zdań skoro w trakcie sezonu zastąpił Go Pan Trela. W takim razie już nic nie łapię :roll: .


Michał jedzie z Jackiem proto od Steca a Tomek z Maćkiem 208 R2
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » poniedziałek, 2 mar 2020, 12:09

To jest zrozumiałe. Zaskakujące jest jedynie rozstanie załogi i szybki powrót. Chyba zazwyczaj jeśli załoga rozstaje się w trakcie sezonu to raczej jest coś poważnego. Domyślam się że przy takiej kolejności wydarzeń nie ma co się spodziewać że przytrafi się przypadek, że od kolejnego sezonu ponownie będą tworzyć załogę. Jedynie taki rozwój wydarzeń mnie zaskakuje :roll: .

Ps.
Nie znam szczegółów, ani powodu zakończenia współpracy w ubiegłym sezonie.

Edit:
Domysły na podstawie wpisów załogi Marczyk/Gospodarczyk sugerują bardzo prawdopodobne dołączenie do Orlen Team. Będzie mocny sponsor, zapewne tytularny, który sfinansuje pewnie cały sezon startów międzynarodowych. W zamian marketingowcy Orlenu będą mogli się pochwalić że "mają" załogę w ERC.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Aro90 » poniedziałek, 2 mar 2020, 14:52

Kruk napisał(a):To jest zrozumiałe. Zaskakujące jest jedynie rozstanie załogi i szybki powrót. Chyba zazwyczaj jeśli załoga rozstaje się w trakcie sezonu to raczej jest coś poważnego. Domyślam się że przy takiej kolejności wydarzeń nie ma co się spodziewać że przytrafi się przypadek, że od kolejnego sezonu ponownie będą tworzyć załogę. Jedynie taki rozwój wydarzeń mnie zaskakuje :roll: .

Ps.
Nie znam szczegółów, ani powodu zakończenia współpracy w ubiegłym sezonie.

Edit:
Domysły na podstawie wpisów załogi Marczyk/Gospodarczyk sugerują bardzo prawdopodobne dołączenie do Orlen Team. Będzie mocny sponsor, zapewne tytularny, który sfinansuje pewnie cały sezon startów międzynarodowych. W zamian marketingowcy Orlenu będą mogli się pochwalić że "mają" załogę w ERC.

Brawo Orlen,wreszcie sponsoring spółki państwowej wygląda tak jak powinien :wink: tylko dzięki swoim osiągnięciom dostają chłopaki szanse w Orlen Teamie, skończyły się czasy że włączali do zespołu gości którzy nie wyróżniali się na tle sportowym(Ruta itd.) po zdobyciu tytułu w Polsce zabrakło takiego wsparcia dla Wojtka Chuchały, szkoda że nie ma budżetu bo mógłby iść w ślady Kajta
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez woocasch » poniedziałek, 2 mar 2020, 15:52

Faktycznie, wygląda na to, że cały Orlen mocno wchodzi w rajdy. W Polsce Kacper, w Czechach Jan Černý, a w Europie Miko. Tego się nie spodziewałem!
Do tego Dakarowcy, DTM, F1 i Zmarzlik w żużlu, no ekipa się mocno rozrosła :)

Faktycznie szkoda Chuchały, ale widać czegoś brakło, być może szczęścia, być może jakiejś determinacji. Ale takich straconych talentów nieco w historii mieliśmy, oby było ich jak najmniej w przyszłości.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez trebor » poniedziałek, 2 mar 2020, 16:32

Ktoś dostrzegł potencjał w reklamie. Super, że "poszli za ciosem"
https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/8 ... reklamoweg
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 2 mar 2020, 17:38

Orlen ostro atakuje sąsiednie rynki - wracają na Niemiecki rynek, w Czechach robią rebranding z Benzina na Orlen, do tego Litwa i Słowacja (i chyba jeszcze zaczynają Wegry atakować) - stąd dołączenie Czeskich zawodników Cernego i Prokopa oraz DTM z Kubicą
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » poniedziałek, 2 mar 2020, 22:09

Fajnie, że sponsorują zawodniczkę i tylu zawodników :D . Potwierdziły się niektórych dobre informacje :wink: . Na tych trzech zdjęciach zamieszczonych na głównej zastanawiają mnie trzy sprawy. Po pierwsze wygląda na to że furmanka lotniczej :wink: załogi W/W to samochód do startowania którym przymierzał się Pan Kasperczyk :roll: . W związku z tym to plany się zmieniły i teraz pojedzie czymś innym? Drugie pytanie dotyczy obecności małego logo GO+. "Udostępnienie" etatowego pilota zespołu GO+ i udział w finansowaniu startów lotników ma być równoznaczny z odpoczywaniem Pana Zbroji w tym sezonie? Trzecie pytanie to dlaczego oklejenie samochodu załogi Marczyk/Gospodarczyk głównie jest niebieskie z niewielkim dodatkiem czerwonego :roll: ? Załoga lotników też ma niebiesko-białe. Dziwnie niezrozumiałe jest to, bo Orlen całą swoją identyfikację wizualną ma czerwono-białą.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Zajcev » wtorek, 3 mar 2020, 01:46

Kruk napisał(a):Po pierwsze wygląda na to że furmanka lotniczej :wink: załogi W/W to samochód do startowania którym przymierzał się Pan Kasperczyk :roll: . W związku z tym to plany się zmieniły i teraz pojedzie czymś innym? .


Ojciec kurek zakręcił :roll: ucho od gorcka się urwało..
:lol:
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » wtorek, 3 mar 2020, 02:14

Kruk napisał(a):Po pierwsze wygląda na to że furmanka lotniczej :wink: załogi W/W to samochód do startowania którym przymierzał się Pan Kasperczyk :roll: . W związku z tym to plany się zmieniły i teraz pojedzie czymś innym?
a skąd to wydedukowałeś ?? Kasperczyk ma swoje auto na własność i RT bedzie to obsługiwać... a to już RT nie może kupić takiego samochodu pod wynajem ?? aaa zapomniałem przecież Polo mało popularne :wink:
Kruk napisał(a):Trzecie pytanie to dlaczego oklejenie samochodu załogi Marczyk/Gospodarczyk głównie jest niebieskie z niewielkim dodatkiem czerwonego :roll: ? Załoga lotników też ma niebiesko-białe. Dziwnie niezrozumiałe jest to, bo Orlen całą swoją identyfikację wizualną ma czerwono-białą.
Biało czerwono to może kojarzy się Tobie firma (mi zresztą też) ale nie rajdówki - sprawdź w jakich "kolorach" jechał np. Hołek na Polskim, Orlenie i B.Warszawskiej w 2007 - na Polskim w 2008, 2009, 2010 i 2011, sprawdź barwy Szymona Ruty z sezonów 2010 i 2011 B.Warszawskiej 2012 i 2013, albo Jacka Ptaszka z B.Warszawskiej 2010
tak naprawdę biało czerwono to było jak Hołek zaczynał przygodę z Orlenem w 2004/2005r. - i jak bracia Bębenki jeździli w barwach Platinum
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Aro90 » wtorek, 3 mar 2020, 15:46

Kasperczyk kilka razy jeździł egzemplarzem Rallytechnology, tydzień temu ostatni raz i wygląda na to że tym autem będzie startował. Pewnie zamówią drugi egzemplarz, teraz podobno nie trzeba czekać tyle czasu co rok temu :)
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » wtorek, 3 mar 2020, 15:52

Aro90 napisał(a):Kasperczyk kilka razy jeździł egzemplarzem Rallytechnology, tydzień temu ostatni raz i wygląda na to że tym autem będzie startował.
To nie jest auto RT tylko Kasperczyka
Aro90 napisał(a):Pewnie zamówią drugi egzemplarz, teraz podobno nie trzeba czekać tyle czasu co rok temu :)
Tak RT kupiło drugie auto na wynajem i mjn. nim będzie jeździł Kacper Wróblewski
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez andrew88 » wtorek, 3 mar 2020, 23:18

Dawno nie linkowałem listy: viewtopic.php?p=356832#p356832
Poza zmianami naniesionymi pod wpływem postów z tego tematu zdjąłem znak zapytania przy Chwiście (https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5E9A2147) i dodałem Banasiewicza w 208 R2 pod znakiem zapytania.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » środa, 4 mar 2020, 02:00

Mad Max napisał(a):
Kruk napisał(a):Po pierwsze wygląda na to że furmanka lotniczej :wink: załogi W/W to samochód do startowania którym przymierzał się Pan Kasperczyk :roll: . W związku z tym to plany się zmieniły i teraz pojedzie czymś innym?
a skąd to wydedukowałeś ?? Kasperczyk ma swoje auto na własność i RT bedzie to obsługiwać... a to już RT nie może kupić takiego samochodu pod wynajem ?? aaa zapomniałem przecież Polo mało popularne :wink:


Jako mojemu głównemu rozmówcy i oponentowi śpieszę Tobie odpowiedzieć :wink: .

Wydedukowałem to po napisach z przodu i tyłu samochodu. W zestawieniu ze zdjęciem z testów Pana Kasperczyka umieszczonym na klopie i faktem, że RT chwaliło się odbiorem jednego egzemplarza. Dwie załogi jednocześnie jednym nie pojadą :lol: . Z tego co znalazłem w sieci Polo ma rejestrację SR coś tam coś tam. Te litery identyfikują Rybnik gdzie adres ma RT. Pan Kasperczyk miał rejestrację zaczynającą się od K :wink: . Jakiś niedawny czas temu prowadziłem podobną dyskusję na temat, że nasze wypożyczalnie nie idą w ślady tych zagranicznych renomowanych i nie powtarzają ich decyzji biznesowych. Dokładniej chodziło o kolejność wydarzeń. Nie kupują najpierw samochodu a potem szukają kierowcy, który będzie to od nich wynajmował. Nasze najpierw przyklepują kierowcę a dopiero potem zamawiają samochód. Wolałbym żeby w RSMP nie startowały same Polo :lol: . Bardzo jestem ciekawy jak to będzie awaryjne i czy uda im się choć połowę rajdów ukończyć :wink: . O tym będziemy mogli rozmawiać w grudniu jak już wszystko będzie znane. Na dzień dzisiejszy mamy mieć dwa i20, C3, dwa Polo i .... . Z pozostałych kierowców wiązanych z samochodami tej klasy nie ujawnili jeszcze swoich planów Panowie: Słobodzian, Płachytka, Nowak, Brzeziński, Chwist, Kołtun i Babraj. Dziwne, że jeszcze nikt się nie zapowiedział ze startami Skodą, którą zdobyte były ostatnie trzy tytuły.

Ps.
Ktoś rozpowszechniał info, że RT sprzedało i20. To by nawet pasowało do Twoich informacji.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » środa, 4 mar 2020, 11:53

Kruk napisał(a):
Mad Max napisał(a):
Kruk napisał(a):Po pierwsze wygląda na to że furmanka lotniczej :wink: załogi W/W to samochód do startowania którym przymierzał się Pan Kasperczyk :roll: . W związku z tym to plany się zmieniły i teraz pojedzie czymś innym?
a skąd to wydedukowałeś ?? Kasperczyk ma swoje auto na własność i RT bedzie to obsługiwać... a to już RT nie może kupić takiego samochodu pod wynajem ?? aaa zapomniałem przecież Polo mało popularne :wink:


Jako mojemu głównemu rozmówcy i oponentowi śpieszę Tobie odpowiedzieć :wink: .

Wydedukowałem to po napisach z przodu i tyłu samochodu. W zestawieniu ze zdjęciem z testów Pana Kasperczyka umieszczonym na klopie i faktem, że RT chwaliło się odbiorem jednego egzemplarza. Dwie załogi jednocześnie jednym nie pojadą :lol: . Z tego co znalazłem w sieci Polo ma rejestrację SR coś tam coś tam. Te litery identyfikują Rybnik gdzie adres ma RT. Pan Kasperczyk miał rejestrację zaczynającą się od K :wink: . Jakiś niedawny czas temu prowadziłem podobną dyskusję na temat, że nasze wypożyczalnie nie idą w ślady tych zagranicznych renomowanych i nie powtarzają ich decyzji biznesowych. Dokładniej chodziło o kolejność wydarzeń. Nie kupują najpierw samochodu a potem szukają kierowcy, który będzie to od nich wynajmował. Nasze najpierw przyklepują kierowcę a dopiero potem zamawiają samochód. Wolałbym żeby w RSMP nie startowały same Polo :lol: . Bardzo jestem ciekawy jak to będzie awaryjne i czy uda im się choć połowę rajdów ukończyć :wink: . O tym będziemy mogli rozmawiać w grudniu jak już wszystko będzie znane. Na dzień dzisiejszy mamy mieć dwa i20, C3, dwa Polo i .... . Z pozostałych kierowców wiązanych z samochodami tej klasy nie ujawnili jeszcze swoich planów Panowie: Słobodzian, Płachytka, Nowak, Brzeziński, Chwist, Kołtun i Babraj. Dziwne, że jeszcze nikt się nie zapowiedział ze startami Skodą, którą zdobyte były ostatnie trzy tytuły.

Ps.
Ktoś rozpowszechniał info, że RT sprzedało i20. To by nawet pasowało do Twoich informacji.


Zacznijmy od tego Kruk że nie RT sprzedało i20 a Zbyszek Gabryś który ma kontuzję i odpuszcza sezon z tego co można usłyszeć.Piszesz że mamy dwa i20 i C3 gdzie wynalazłeś 2 osoby poza Hutunenem i Kotarbą do w/w aut?? Ostatnia osoba z Twojej listy kupiła porshe i miała jechać nim Tarmaka ale jakoś zapomnieli wpisać na liste więc znów więcej medialnego szumu niż to wszystko warte ;)
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron