Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Zoe » czwartek, 13 lut 2020, 14:00

SOKÓŁ napisał(a):Zoe mówisz że kolejna opcja po Gryazinie jest możliwa?? Tu chyba nie wyjdzie :lol:


Kto pyta nie błądzi. Może go poproszą grzecznie i jakoś to będzie.
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » czwartek, 13 lut 2020, 17:56

Po dzisiejszej informacji o zakończeniu współpracy Pana Wróblewskiego z Panem Spentanym może wystartować nasza forumowa karuzela kandydatów na prawy fotel :wink: .

Mnie przyszły do głowy cztery nazwiska: Pan Dymurski jeśli Pan Habaj nie planuje startów w tym sezonie. Pan Gerber, Pan Kozdroń i rywal z przed dwóch lat, z którym tak zawzięcie walczyli o zwycięstwo w 2WD ... Pan Trela :lol: .








Ps.
Nie posiadam żadnych informacji na temat planów albo ich braku wyżej wymienionych zawodników. To jedynie moje domysły :mrgreen:
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » czwartek, 13 lut 2020, 21:21

Kuba Wróbel :wink:
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mic_123 » sobota, 15 lut 2020, 15:44

Zoe napisał(a):
SOKÓŁ napisał(a):Zoe mówisz że kolejna opcja po Gryazinie jest możliwa?? Tu chyba nie wyjdzie :lol:


Kto pyta nie błądzi. Może go poproszą grzecznie i jakoś to będzie.


A o co konkretnie chodzi z tym Gryazinem?
Kiedys mial chyba startowac w RSMP, ale co konkretnie nie wyszlo?
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » sobota, 15 lut 2020, 18:07

Jeśli dobrze zrozumiałem intencję autorów to chyba miało chodzić o to że o mało co Gryazin nie wygrał tytułu w Polsce. A nie o jego starty u nas. Skoro w tym sezonie wymiatacz :lol: Huttunen ma skonfrontować swoje umiejętności z naszymi trasami i naszą czołówką krajową to żartowali sobie, że już niektórzy zawodnicy powinni zacząć Go prosić, żeby ukończył najwyżej dwa rajdy i dał szansę zaistnieć też miejscowym :lol: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mic_123 » niedziela, 16 lut 2020, 11:45

Dzieki Panie Kruku.
Z drugiej strony nie stawialbym Fina na wygranej pozycji od razu.
Na szutrach moze byc silny, na asfaltach roznie moze byc (podobno nasze asfalty sa "specyficzne").
Chociaz w tym przypadku jego atutem moze byc wsparcie ekipy (bo jak rozumie 2B bedzie mu serwisowac furke, wiec od strony technicznej Polacy).

Z tego co pamietam zaden Fin nie odniosl wybitnych sukcesow w RSMP (bo i zaden nie startowal calego sezonu :).
Jedynym "obcym" nie-Finem ktory zawojowal rozgrywki byl Buffi :) i chwala mu za to, bo silna konkurencja podnosi umiejetnosci
T.Gardemaister na jednym Rajdzie Polski (jeszcze po asfalcie, na slasku) wymiatal jeszcze w poprzednim stuleciu.
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » niedziela, 16 lut 2020, 13:05

Mic_123 napisał(a):A o co konkretnie chodzi z tym Gryazinem?
Kiedys mial chyba startowac w RSMP, ale co konkretnie nie wyszlo?


Chodzi o to że bodajże 2 sezony temu jechał Rzeszów i Polski które były punktowane podwójnie + Litwę i jak by zgłosił się wszędzie do RSMP to by wyją majstra po 3 rajdach a został poproszony o odpuszczenie w zgłoszeniu w Mistrzostwach Polski ;)
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » niedziela, 16 lut 2020, 17:50

michalbmw napisał(a):Kuba Wróbel :wink:



To będziemy mieli latającą załogę :wink: :lol:.

Takie rozstrzygnięcie wywołuje kolejne pytanie .... Pan Zbroja odpoczywa w tym sezonie?


Btw, trochę to dziwne w porównaniu z zagranicznymi zawodnikami, że nasi zawodnicy nie mają w zwyczaju chwalić się planami na początku danego sezonu. Do startu pierwszego z siedmiu rajdów tego sezonu pozostało niemal równo dwa miesiące. Może jestem niedoinformowany, ale nie trafiłem na żadną informację na ten temat. Ktoś coś wie, to chętnie też się dowiem :wink: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez adamlen » wtorek, 18 lut 2020, 21:50

Co prawda nie RSMP, ale lepszego miejsca nie znalazłem na temat Przygońskiego

Kuba przechodzi z X-Raid do Overdrive. Decyzja ani zła ani dobra - auta porównywalne. Ciekawi mnie jednak kto stoi za takim przejściem. Sam Kuba, Orlen? czy jeszcze inny powód. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że X-raid rozwija bardziej Buggy, które mu nie leży i woli bardziej "rajdowe" auta. :?:
A może zawsze by był w X-Raid zespołem B. Nie mam pojęcia.

Obrazek

https://pl.motorsport.com/rajdy-terenow ... o/4687336/
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » środa, 19 lut 2020, 16:10

rafalze-ce napisał(a):Ja to łącze tak Huttunen,Hyundai Polska , 2BRally , Kovax Martin Vlček. Może wyjdzie
Bardzo dobrze łączysz - powtórki z Gryazina nie będzie bo Jari normalnie jedzie całe rsmp
https://pl.motorsport.com/rsmp/news/hut ... p/4683852/
Mic_123 napisał(a):A o co konkretnie chodzi z tym Gryazinem?
Kiedys mial chyba startowac w RSMP, ale co konkretnie nie wyszlo?
Chodziło o to że w 2018 Gryazin pojechał w Rzeszowskim, Elektrenai i Polskim i gdyby był zgłoszony do Mistrzostw Polski to by zgranął tytuł bo Rzeszów i Mikołajki były podwójnie punktowane i jak sam powiedział niby nasi kierowcy prosili żeby się nie zgłaszał do rsmo żeby nie mieszać w naszych mistrozstwach
Mic_123 napisał(a):Z drugiej strony nie stawialbym Fina na wygranej pozycji od razu.
Na szutrach moze byc silny, na asfaltach roznie moze byc (podobno nasze asfalty sa "specyficzne").
Chociaz w tym przypadku jego atutem moze byc wsparcie ekipy (bo jak rozumie 2B bedzie mu serwisowac furke, wiec od strony technicznej Polacy).
Mic_123 zejdź na ziemię i zastanów się o kim piszesz - gość obecnie to czołówka WRC2/3 a Ty piszesz że będzie miał problem z naszymi asami - teks o polskich specyficznych asfaltach to już jest mit bo w większości trasy są równe po nowym asfalcie a nie jak 20lat temu po wyrypie - niestety ale zleje naszym dupska tak że tylko będzie trzeszczeć, o tym że na szutrze będzie miazga nawet nie wspominam. Zresztą przykład Buffiego z zeszłego roku pokazuje dobitnie że żeby zgarnąć tytuł nie trzeba się nie wiadomo jak wysilać
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez syfon » czwartek, 20 lut 2020, 12:20

Pewnie reszta pudła ustala przy stoliku
syfon
N2
 
Posty: 166
Dołączył(a): sobota, 28 mar 2009, 10:20

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez TITISE » sobota, 22 lut 2020, 09:35

Wróblewski z Jarkiem Baranem!!!
TITISE
N3
 
Posty: 206
Dołączył(a): środa, 14 sty 2009, 21:38
Lokalizacja: Col de Turini

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Miko » sobota, 22 lut 2020, 11:28

Kuba Wróbel.
Team Deputa.
Avatar użytkownika
Miko
N3
 
Posty: 317
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 15:39
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Aro90 » sobota, 22 lut 2020, 12:46

Płachytka podobno w C3R5, a Gabryś sprzedał Hyundaia i pauza w tym roku :(
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » niedziela, 23 lut 2020, 01:18

Aro90 napisał(a):Płachytka podobno w C3R5, a Gabryś sprzedał Hyundaia i pauza w tym roku :(


Sylwek rozgląda się i patrzy ;) A u Zbyszka niestety kontuzja i pauza w nadchodzącym sezonie :/
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości

cron