Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Bad-i » czwartek, 23 sty 2020, 15:28

Kruk napisał(a):Zna ktoś na tyle sprawę, że może potwierdzić albo zaprzeczyć moim domysłom, że Evo kupione na ten sezon przez Pan Borkowskiego .... to egzemplarz którego dotychczasowym właścicielem był Pan Kula?


To nie jest ten sam samochod
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez andrew88 » czwartek, 30 sty 2020, 00:03

Na polskich oesach i trasach wyścigów górskich w tym roku ma się pojawić Corsa S1600 :D https://www.facebook.com/jbmotorsportpo ... =3&theater Za kierownicą być może Pan Jarek. Debiut być może podczas Rajdu Świdnickiego. Już żałuję, że tym razem najpewniej będę musiał się ograniczyć tylko do odcinka miejskiego :(
APRMotorsport obok samochodu dla Byśkiniewicza wystawi w tym roku jeszcze jednego i20 R5: https://www.facebook.com/APRMotorsportp ... =3&theater Dla Adama Jędraszka?
Do listy dopisany Jurecki w Fieście Proto ze znakiem zapytania.
Obecny stan listy: viewtopic.php?p=356832#p356832
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » piątek, 31 sty 2020, 17:55

Jest sezon ogórkowy w polskich rajdach więc może ktoś odważy się ujawnić rewelacje z tak zwanego drugiego obiegu. Plotki, ploteczki kto czym i z kim w sezonie 2020 w Ratunku Sam Mam Puchar :lol: . Mnie ciekawi kogo w obecnym sezonie będzie sponsorował i wystawiał zespół Pana Grzegorza GO+ Cars :wink: ?

Odnośnie Corsy S1600 to jej przyszły kierowca musi być jakimś mega pasjonatem rajdów samochodowych w Polsce :D . Fajnie, że tacy ludzie jeszcze się zdarzają :D . Brawo. Szans na walkę z kimkolwiek o dobry wynik to nie będzie miało już z założenia. Jedynie Panu Fryczowi udało się osiągnąć świetny wynik dawno dawno dawno temu. Na odcinkach rajdów asfaltowych może i fajnie będzie się prezentowało. Dużo w tej kwestii zależy od tego jakie umiejętności powożenia tym sprzętem będzie miał ten kto zasiądzie za kierownicą. Według mnie sezon na straty i niewypał podobny do tego jaki zaliczył Pan Chmielewski z BMW. Sama idea startowania czymś takim pasuje do kierowcy ukrywającego się za pseudonimem Pan Jarek. Oryginalny samochód drugi sezon z rzędu :shock: . Brawo jestem jak najbardziej za. Wolałbym jednak nadal oglądać Ładzianę, bo miała większy potencjał jeśli chodzi o widowiskowość :D .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Aro90 » sobota, 1 lut 2020, 14:14

https://www.facebook.com/stecrallyteam/ ... =3&theater
no to chyba szykuje się przesiadka Steca do R5
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez andrew88 » sobota, 1 lut 2020, 21:35

Zatem aktualizacja listy: viewtopic.php?f=3&t=859&p=356832#p356832
W uzupełnieniu do powyższego posta dodam, że chodzi o Adama Steca (po przeczytaniu informacji byłem przekonany, że to o Mariuszu). Poprawny link do zdjęcia: https://pl-pl.facebook.com/stecrallytea ... =3&theater
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » poniedziałek, 3 lut 2020, 14:03

Kruk napisał(a):Sama idea startowania czymś takim pasuje do kierowcy ukrywającego się za pseudonimem Pan Jarek. Oryginalny samochód drugi sezon z rzędu :shock: . Brawo jestem jak najbardziej za. Wolałbym jednak nadal oglądać Ładzianę, bo miała większy potencjał jeśli chodzi o widowiskowość :D .


Dobrze wytypowane Kruk :wink: A żeby było weselej to ta Corsa to ten sam samochód którym jeździł Sebastian Frycz
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez trebor » poniedziałek, 3 lut 2020, 16:00

SOKÓŁ napisał(a):
Kruk napisał(a):Sama idea startowania czymś takim pasuje do kierowcy ukrywającego się za pseudonimem Pan Jarek. Oryginalny samochód drugi sezon z rzędu :shock: . Brawo jestem jak najbardziej za. Wolałbym jednak nadal oglądać Ładzianę, bo miała większy potencjał jeśli chodzi o widowiskowość :D .


Dobrze wytypowane Kruk :wink: A żeby było weselej to ta Corsa to ten sam samochód którym jeździł Sebastian Frycz

O, to ciekawe. W takim razie małe przestawienie kolejności 2002 - 2020 i Pan Jarek musi coś wygrać! :D
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Aro90 » środa, 12 lut 2020, 13:13

Huttunen w RSMP, czyli główny(murowany?) kandydat do tytułu :wink: Można się spodziewać że na szutrze pozamiata resztę zawodników ale ciekawy jestem jego tempa na asfalcie i porównanie np. na Świdnickim gdzie reszta jedzie na pamięć
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Zoe » środa, 12 lut 2020, 16:29

Aro90 napisał(a):Huttunen w RSMP, czyli główny(murowany?) kandydat do tytułu :wink: Można się spodziewać że na szutrze pozamiata resztę zawodników ale ciekawy jestem jego tempa na asfalcie i porównanie np. na Świdnickim gdzie reszta jedzie na pamięć


Może go jeszcze uproszą, żeby jednak nie...?
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez trebor » środa, 12 lut 2020, 19:35

A Miko to tylko Europa? Nic w kraju nie pojedzie?
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Yrtat » środa, 12 lut 2020, 21:05

Ponoć sie zespół Skody Pl sie wycofał i niewiadomo co będzie w ogóle.
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » środa, 12 lut 2020, 22:04

Yrtat napisał(a):Ponoć sie zespół Skody Pl sie wycofał i niewiadomo co będzie w ogóle.


To "ponoć" to słowo klucz Nikt do tej pory nie zaprzeczył i nikt jeszcze nie potwierdził ;) Na spotkaniu w grudniu z kibicami Miko mówił że celuje w 6 rund juniora w ERC i że nie koniecznie to będzie ze Skodą
Zoe mówisz że kolejna opcja po Gryazinie jest możliwa?? Tu chyba nie wyjdzie :lol:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez rafalze-ce » środa, 12 lut 2020, 23:36

Ja to łącze tak Huttunen,Hyundai Polska , 2BRally , Kovax Martin Vlček. Może wyjdzie
rafalze-ce
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 15 cze 2014, 21:58
Lokalizacja: Zebrzydowice, SCI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Aro90 » środa, 12 lut 2020, 23:50

Zoe napisał(a):
Aro90 napisał(a):Huttunen w RSMP, czyli główny(murowany?) kandydat do tytułu :wink: Można się spodziewać że na szutrze pozamiata resztę zawodników ale ciekawy jestem jego tempa na asfalcie i porównanie np. na Świdnickim gdzie reszta jedzie na pamięć


Może go jeszcze uproszą, żeby jednak nie...?

napisałem ze znakiem zapytania bo wiadomo że to tylko sport :wink: ale na liście tych co mieliby go prosić nie ma zbyt mocnych kandydatów. Habaj nie jedzie, Grzyb też, Miko ERC Junior... został Kasperczyk no i może Wróblewski przyśpieszy w tym roku. Dobrze że Orlen daje mu szanse w R5 na kolejny sezon. Zapomniałem jeszcze o Słobodzianie, pozytywnie zaskoczył w zeszłym roku mimo nie wielu kilometrów w R5.
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » czwartek, 13 lut 2020, 01:03

Wyciągając wnioski na podstawie archiwalnych wyników to Huttunen w Rzeszowie 2017 jeszcze w R2 prawie dwie i pół minuty był szybszy od Maresa, od Zawady ponad trzy minuty, od Byśkiniewicza prawie siedem minut a od Ingrama dwadzieścia sześć minut. Wszyscy czterej, z wyjątkiem Maresa, jechali takim samym modelem. Od tego czasu Czech i Brytyjczyk już w R5 zdobyli tytuły w ubiegłym roku jak wszystkim wiadomo. Niestety dla Huttunena on może się pochwalić przejechaniem dwóch sezonów w samochodzie R5. W 2018 roku siedem wygranych odcinków w ERC i cztery w WRC 2. W 2019 to odpowiednio trzy w ERC i dwanaście w WRC 2. Od 2016 roku nie udało mu się zdobyć żadnego tytułu :? .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości