Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez viper » wtorek, 8 sty 2019, 22:19

T_1 napisał(a):
piotrg napisał(a):Kolego jakoś nie widzę by się chętni w kolejce ustawiali po te Hultaje, więcej jest już na polo którego niema zamówień niż r5 i20 na trasach :lol: . Kierowcy z WRC nie muszą jak nasi jechać jednego rajdu 10 razy dla nauki + zapoznawać się kilka sezonów z autem :roll: oni przyjeżdżają opisują i zapier..., jak auto wydaje to są wyniki !. Jakoś nie zaważyłem by z całym szacunkiem do Kopeckiego jakaś fabryka w WRC brała go pod uwagę w ostatnich 15 latach, nawet. A jak słyszę porównanie Łukaniuka do Sordo to uśmiech nie schodzi z moich ust :lol:


Nikt ich nie porównywał, ale fakt, że w rajdzie, w którym mieliśmy okazję porównać ich tempo Lukyanuk był szybszy :lol: I to w ponoć również niezbyt szybkiej Fieście :lol:

Ogólnie to lubię czytać te analizy prędkości poszczególnych rajdówek, ubaw po pachy :lol:

Tempo mieć to jedno a meta drugie :D, ale na poważnie. Sordo na głowę bije Łukjaniuka. Co tu porównywac. Gościa który ma na koncie wygrane w MS do gościa który ma problem kończyć każdy rajd autem duzo wolniejszy od wrc i o połowę krótkie rajdy. Dać mu wrc i rajd w wrc to 3 razy będzie dzwonił na każdej rundzie.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Sebekrally » wtorek, 8 sty 2019, 22:25

Z enigmatycznej wypowiedzi Habaja wnioskuję że szykuje się Polo na drugą część sezonu, a przynajmniej się przymierza.
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez T_1 » środa, 9 sty 2019, 11:44

viper napisał(a):
T_1 napisał(a):
piotrg napisał(a):Kolego jakoś nie widzę by się chętni w kolejce ustawiali po te Hultaje, więcej jest już na polo którego niema zamówień niż r5 i20 na trasach :lol: . Kierowcy z WRC nie muszą jak nasi jechać jednego rajdu 10 razy dla nauki + zapoznawać się kilka sezonów z autem :roll: oni przyjeżdżają opisują i zapier..., jak auto wydaje to są wyniki !. Jakoś nie zaważyłem by z całym szacunkiem do Kopeckiego jakaś fabryka w WRC brała go pod uwagę w ostatnich 15 latach, nawet. A jak słyszę porównanie Łukaniuka do Sordo to uśmiech nie schodzi z moich ust :lol:


Nikt ich nie porównywał, ale fakt, że w rajdzie, w którym mieliśmy okazję porównać ich tempo Lukyanuk był szybszy :lol: I to w ponoć również niezbyt szybkiej Fieście :lol:

Ogólnie to lubię czytać te analizy prędkości poszczególnych rajdówek, ubaw po pachy :lol:

Tempo mieć to jedno a meta drugie :D, ale na poważnie. Sordo na głowę bije Łukjaniuka. Co tu porównywac. Gościa który ma na koncie wygrane w MS do gościa który ma problem kończyć każdy rajd autem duzo wolniejszy od wrc i o połowę krótkie rajdy. Dać mu wrc i rajd w wrc to 3 razy będzie dzwonił na każdej rundzie.


Możliwe, z tym nie będę polemizował, bo nie chodzi o porównanie ogólnej wartości tych Panów jako kierowców rajdowych.

Chodziło mi jedynie o to, że nie można wywnioskować na podstawie jednego rajdu, w którym Sordo przegrał z takimi gośćmi jak Kopecky i Lukyanuk (i to w takim rajdzie jak Barum), że to przez niekonkurencyjny sprzęt. Ten sport jest jednak dużo bardziej złożony, żeby wyciągać takie wnioski. Zwłaszcza, że Kopecky i Lukya nie wypadli sroce spod ogona, a Sordo wirtuozem nigdy nie był i nigdy nie będzie, przez co najprawdopodobniej przegrałby z nimi ten rajd także w Fieście lub w Fabii.
T_1
N1
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 23 mar 2017, 22:27

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez pawelll1987 » środa, 9 sty 2019, 13:44

Tym bardziej, że jak wieść gminna niesie - i20 R5 jest najsilniejszy z "erpiątek". Być może innymi parametrami przegrywa chociażby ze Skodą, ale to na pewno solidny samochód. I jeździ w nim nie mało kierowców.
pawelll1987
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): sobota, 11 lis 2017, 12:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Zoe » piątek, 11 sty 2019, 13:54

Pieniążek w M-Sport.
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » niedziela, 13 sty 2019, 20:15

Arkadiusz Lechoszest,ma Fabie S2000,nie wiem tylko gdzie tym będzie jeździł
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez bimber » niedziela, 13 sty 2019, 20:23

z tego co wiem to w Cieszynie stoi Fiesta R5 od Kabacinskiego, czyżby powrót z GSMP do rajdów?
bimber
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): wtorek, 20 lis 2007, 23:29
Lokalizacja: śląsk cieszyński

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » niedziela, 13 sty 2019, 21:25

bimber napisał(a):z tego co wiem to w Cieszynie stoi Fiesta R5 od Kabacinskiego, czyżby powrót z GSMP do rajdów?

to jest Proto od Filipa Nivette ,którym ma jechać RSMP ze Zbyszkiem Cieślarem
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » niedziela, 13 sty 2019, 21:26

michalbmw napisał(a):
bimber napisał(a):z tego co wiem to w Cieszynie stoi Fiesta R5 od Kabacinskiego, czyżby powrót z GSMP do rajdów?

to jest Proto od Filipa Nivette ,którym ma jechać RSMP ze Zbyszkiem Cieślarem

Kabaciński ma tym jechać,zeby jasność była
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » czwartek, 17 sty 2019, 15:47

SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » czwartek, 17 sty 2019, 19:07

michalbmw napisał(a):
michalbmw napisał(a):
bimber napisał(a):z tego co wiem to w Cieszynie stoi Fiesta R5 od Kabacinskiego, czyżby powrót z GSMP do rajdów?

to jest Proto od Filipa Nivette ,którym ma jechać RSMP ze Zbyszkiem Cieślarem

Kabaciński ma tym jechać,zeby jasność była

https://www.facebook.com/12257119123788 ... =3&theater
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Młody Miszcz » niedziela, 20 sty 2019, 10:44

michalbmw napisał(a):
bimber napisał(a):z tego co wiem to w Cieszynie stoi Fiesta R5 od Kabacinskiego, czyżby powrót z GSMP do rajdów?

to jest Proto od Filipa Nivette ,którym ma jechać RSMP ze Zbyszkiem Cieślarem


Patrząc na zdjęcia z testów to raczej z Michałem Kuśnierzem
Młody Miszcz
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 9 sty 2018, 20:25

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » niedziela, 20 sty 2019, 21:47

Młody Miszcz napisał(a):
michalbmw napisał(a):
bimber napisał(a):z tego co wiem to w Cieszynie stoi Fiesta R5 od Kabacinskiego, czyżby powrót z GSMP do rajdów?

to jest Proto od Filipa Nivette ,którym ma jechać RSMP ze Zbyszkiem Cieślarem


Patrząc na zdjęcia z testów to raczej z Michałem Kuśnierzem

zauważyłem,jak to powiedziałem w sobote Zbyszkowi,to się dosyć mocno zdziwił!!!
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » poniedziałek, 21 sty 2019, 20:01

to widzieli?https://www.facebook.com/KronikaRajdow/photos/rpp.223925037657451/1988041844579086/?type=3&theater
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mic_123 » wtorek, 22 sty 2019, 13:12

Lancer Evo III wyglada pieknie. Ex-rajdowka czy cywil przrobiony?
Wie ktos moze czy jeszcze Panowie Stece posiadaja jeszcze swoja III co kiedys Pan W.Stec pomykal po oesach 1996-2000?
Rozrasta sie kategoria historykow i dobrze, jeszcze Celika (taka ktora smigal Holo, Gryczol, Chudy i R.Herba), Cliowka (ktora jezdzil sp.B. Herink czy W.Doskocz), Meganka (sp.J.Kulig) i mamy powtorke sprzed 20 lat.
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron