ADAC Rallye Deutschland

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez Leon323 » piątek, 24 sie 2018, 18:31

Wymieniał lewy przód .Tnąc lewy zakręt zaczepił minimalnie o duży głaz.
Leon323
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 2 lis 2016, 21:18


Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez GSPrt » niedziela, 26 sie 2018, 10:02

ZbyszekChaosu napisał(a):@GSPrt
Sugerujesz, że Kajto stracił pozycję bo gnał za szybko zamiast pilnować miejsca :) ?

Nie przesadzałbym ponadto, że ERC to taka słaba liga. To najlepsze mistrzostwa na świecie dla kierowców nie fabrycznych. Wyżej mamy tylko WRC i WRC2 gdzie warunki dyktują fabryki.



Byszku chaosu Twoj nick mowi wszystko, siejesz zamęt ;p Po jakich moich słowach wywnioskowales ze Kajto gnal za szybko zamiast pilnowac miejsca? Czytaj ze zrozumieniem wariacie.. Kajto jechal ostatni oes tak jak wszystkie inne czyli najszybciej jak potrafil ale bez desperacji.

DRuga sprawa to gdzie napisalem ze ERC to slaba liga? Jak dla mnie to cytuje "najlepsze mistrzostwa na świecie dla kierowców nie fabrycznych. Wyżej mamy tylko WRC i WRC2 gdzie warunki dyktują fabryki" takze polecam czytaj moje teksty po kilka razy tak abys je zrozumial zbyszku chaosu ;p
GSPrt
 
Posty: 24
Dołączył(a): wtorek, 2 sie 2016, 13:43

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez ZbyszekChaosu » niedziela, 26 sie 2018, 13:28

GSPrt napisał(a):
ZbyszekChaosu napisał(a):@GSPrt
Sugerujesz, że Kajto stracił pozycję bo gnał za szybko zamiast pilnować miejsca :) ?

Nie przesadzałbym ponadto, że ERC to taka słaba liga. To najlepsze mistrzostwa na świecie dla kierowców nie fabrycznych. Wyżej mamy tylko WRC i WRC2 gdzie warunki dyktują fabryki.



Byszku chaosu Twoj nick mowi wszystko, siejesz zamęt ;p Po jakich moich słowach wywnioskowales ze Kajto gnal za szybko zamiast pilnowac miejsca? Czytaj ze zrozumieniem wariacie.. Kajto jechal ostatni oes tak jak wszystkie inne czyli najszybciej jak potrafil ale bez desperacji.

DRuga sprawa to gdzie napisalem ze ERC to slaba liga? Jak dla mnie to cytuje "najlepsze mistrzostwa na świecie dla kierowców nie fabrycznych. Wyżej mamy tylko WRC i WRC2 gdzie warunki dyktują fabryki" takze polecam czytaj moje teksty po kilka razy tak abys je zrozumial zbyszku chaosu ;p

Pierwsza część mojej wypowiedzi to oczywiście ironia rzucona krytykom Kajetana. Druga nie dotyczyla Ciebie tylko innych malkontentów, dlatego pisalem to w odstepie, żebyś nie brał tego do siebie :)
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez Mad Max » wtorek, 28 sie 2018, 23:24

Film z zewnątrz z momentu złapania kapcia przez Ogiera - widać wyraźnie jak kamień na wewnętrznej zakrętu się rusza
https://www.youtube.com/watch?v=xecaSE03Gmw
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez Mad Max » czwartek, 30 sie 2018, 00:53

Ciekawe co na to FIA - ciekawe czy rajd Niemiec też zostanie przez to wyjeb***** z kalendarza :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=8Z6e_EX ... e=youtu.be
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez Yrtat » czwartek, 30 sie 2018, 08:59

Prawdopodobnie Rajd Niemiec lub Korsyki wyleci z kalendarza a zastąpi go Rajd Japonii.
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez Mad Max » czwartek, 30 sie 2018, 10:08

Yrtat napisał(a):Prawdopodobnie Rajd Niemiec lub Korsyki wyleci z kalendarza a zastąpi go Rajd Japonii.
Jak dla mnie Korsyka może wylecieć bo Francuzi praktycznie mają dwa rajdy u siebie w kraju.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez Gąsior » piątek, 31 sie 2018, 08:12

Wg mnie do wylotu jest Turcja. Mają obecnie olbrzymie problemy z walutą i jakby teraz doszło do licytacji to Polski byłby w tegorocznym kalendarzu. Ciekawe na ile mają umowę i czy wszystko było zapłacone z góry, w co wątpię.
Co do filmiku - gość był ewidentnie na podwójnym gazie lub na takiej adrenalinie, że sprawiał wrażenie pijanego. Co do organizacji to podoba mi się jedna rzecz na Deutschland. W jednym z pierwszych aut funkcyjnych jedzie jako pasażer umundurowany policjant, więc jak ktoś jest mądrzejszy od safety to mu można w sposób szybki wytłumaczyć, że ma się ustawić tam gdzie trzeba.
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez woocasch » piątek, 31 sie 2018, 10:40

Mad Max napisał(a):Ciekawe co na to FIA - ciekawe czy rajd Niemiec też zostanie przez to wyjeb***** z kalendarza :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=8Z6e_EX ... e=youtu.be

Chyba sobie żartujesz?! Przecież to jest nic nie znaczący incydent, zresztą zapewne to jakaś manipulacja i w Niemczech wszystko zawsze działa idealnie :) To tak z ironią i sarkazmem oczywiście, ale gdyby coś takiego stało się na Mazurach to byłby idealny pretekst do wylotu z kalendarza. W Niemczech za to kasa się zgadza, więc wg. mnie nie ma najmniejszych szans na to, aby Rajd Niemiec w ciągu najbliższych 5 lat zniknął z kalendarza. Po pierwsze duży rynek samochodowy i silna gospodarka, po drugie bliskość Francji i Belgii, po trzecie promotor to chyba w Niemczech ma siedzibę no nie, więc ze swoimi się na bank dogadają :)

Podobnie jak Gąsior uważam, że pierwsza na liście do wylotu jest Turcja, ich problemy gospodarcze mogą mocno zaważyć na ich losie w WRC. Jestem ciekaw przyszłorocznego kalendarza, ale niech poważnie usiądą i pomyślą nad systemem rotacyjnym, bo fajnie by było zobaczyć nowe rajdy w sezonie, jakaś odmiana musi być.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez wanderer » piątek, 31 sie 2018, 12:22

Dajcie już spokój z tym płaczem, że Polski wyleciał przez pieniądze za każdym razem, gdy zdarzy się incydent na innym rajdzie. :roll:

Inaczej traktuje się ludzi, którzy zrobili już prawie 20 edycji WRC a inaczej, tych co zrobili ledwo 3-4 edycje, patrzą jak szybko się nachapać i wciąż nie potrafią ogarnąć zgranego zespołu ludzi do panowania na tłumem kibiców.
To jest też biznes, tu nie ma świętości i dlatego Rajd Korsyki najpewniej wyleci z kalendarza. Tym bardziej, zę kierowcy i zespoły narzekają na niego, tak jak narzekali na Polski.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez Witcher1990 » piątek, 31 sie 2018, 20:42

w sumie nie ma co narzekać skoro dzięki kasie weszliśmy i przez kasę wypadliśmy :D
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez GSPrt » sobota, 1 wrz 2018, 15:43

woocash no nie zartuj stary ze to jest manipulacja hehehe... znalazl sie jakis daun ktory chcial zblokowac OS i tyle.. Niemcy nie sa takie idealne wariacie :) z polnocy PL jestes ze tak ich lubisz;p?
GSPrt
 
Posty: 24
Dołączył(a): wtorek, 2 sie 2016, 13:43

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez woocasch » sobota, 1 wrz 2018, 22:26

GSPrt napisał(a):woocash no nie zartuj stary ze to jest manipulacja hehehe... znalazl sie jakis daun ktory chcial zblokowac OS i tyle.. Niemcy nie sa takie idealne wariacie :) z polnocy PL jestes ze tak ich lubisz;p?

Chłopie z choinki się urwałeś, wyraźnie napisałem, że pisze ironicznie. Wiadomo, że Niemcy nie są idealne, zresztą nikt nie jest. Chodzi tylko o to, że podobne incydenty dzieją się wszędzie, tylko że nie wszyscy traktowani są tak samo. Taki niestety jest ten świat, tylko tyle i aż tyle.
Trochę nie kumam co ma do rzeczy kto z jakiej części Polski jest, ale widzę, że nawet nie zadałeś sobie trudu żeby zerknąć na wpisaną w moim profilu lokalizację, no chyba że nie znasz się na geografii Polski, to wtedy północ z południem mogła Ci się pomylić :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez adamlen » piątek, 23 sie 2019, 08:11

Halo halo, Rajd Niemiec się zaczął.

Tanak jest faworytem, więc jego obstawiam. Może Neuville się włączy jak dobrze auto ustawi.

Kajto ma konkurencję z najwyższej półki, więc zobaczymy jak sobie poradzi - powinien być blisko.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: ADAC Rallye Deutschland

Postprzez Aro90 » piątek, 23 sie 2019, 10:19

adamlen napisał(a):Halo halo, Rajd Niemiec się zaczął.

Tanak jest faworytem, więc jego obstawiam. Może Neuville się włączy jak dobrze auto ustawi.

Kajto ma konkurencję z najwyższej półki, więc zobaczymy jak sobie poradzi - powinien być blisko.


W WRC 2 jedzie 4 naprawdę szybkich kierowców: Kajto, Lefebvre(w tym roku pojedyńcze rajdy), Andolfi i Gryazin(pierwszy raz na tym rajdzie). Ja ogólnie stawiam że będzie mocne tempo od początku i Kajto wygra ten rajd :wink: w Turcji też są spore szanse na to
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości