Rajd Świdnicki Krause 2018

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Kruk » piątek, 20 kwi 2018, 13:49

Informacja, która pojawiła się na Autoklubie odnośnie rezygnacji ze startu w rajdzie załogi Chuchała/Rozwadowski .... jest trochę dziwna. Dla mnie jako kibica i osoby interesującej się tą tematyką :roll: . Domyślam się, że nie może upublicznić prawdziwego powodu ... ale. W takim razie po co się zgłaszali? Przyjmując nawet, że to prawdziwy powód rezygnacji ... skoro nie znają samochodu i nie mają ustawień a nadzieje i oczekiwania są duże odnośnie osiągniętego wyniku ... to dlaczego nie wystartowali choćby tym tworem w Memoriale zamiast pana Lisowskiego? Choć biorąc pod uwagę zawodność sprzętu i chyba niestety jeszcze jego nie do końca dopracowanie by mógł być niezawodnym ... to lepiej dla reputacji i bezpieczeństwa przede wszystkim załogi, że zdecydowali się nie startować. Mogli pojechać np. razem z Marczykiem i Grzybem, z braćmi Szeja albo choćby w Rajdzie Baborowa tak jak pan Poloński. Na marginesie to jego egzemplarz też jest jakiś chyba niezbyt dopracowany, bo jak dobrze pamiętam to drugi start tej załogi i obydwa zakończyły się przed czasem awarią samochodu :roll: . Albo pan Poloński zbyt bardzo chce ponad możliwości sprzętu ... albo coś się nie udało.

Wracając do załogi Chuchała/Rozwadowski ... następny wniosek, sam się nasuwający to to, że nie wystartowali w treningowym starcie bo ... nie było na to pieniędzy w budżecie :? . Skoro są ambitne plany wystartowania w czymś nowym, innym ... to niestety wymaga większych nakładów, aby można było wyeliminować wcześniej niedomagania sprzętu. A skoro nie ma pieniędzy na dobre przygotowanie się do startów ... to następny wniosek też sam się nasuwający jest taki, że po co powstał taki zespół :roll:

Szkoda :( ... tym bardziej, że liczyłem, że będzie jednym z faworytów.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa


Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Aro90 » piątek, 20 kwi 2018, 14:30

Kruk napisał(a):Informacja, która pojawiła się na Autoklubie odnośnie rezygnacji ze startu w rajdzie załogi Chuchała/Rozwadowski .... jest trochę dziwna. Dla mnie jako kibica i osoby interesującej się tą tematyką :roll: . Domyślam się, że nie może upublicznić prawdziwego powodu ... ale. W takim razie po co się zgłaszali? Przyjmując nawet, że to prawdziwy powód rezygnacji ... skoro nie znają samochodu i nie mają ustawień a nadzieje i oczekiwania są duże odnośnie osiągniętego wyniku ... to dlaczego nie wystartowali choćby tym tworem w Memoriale zamiast pana Lisowskiego? Choć biorąc pod uwagę zawodność sprzętu i chyba niestety jeszcze jego nie do końca dopracowanie by mógł być niezawodnym ... to lepiej dla reputacji i bezpieczeństwa przede wszystkim załogi, że zdecydowali się nie startować. Mogli pojechać np. razem z Marczykiem i Grzybem, z braćmi Szeja albo choćby w Rajdzie Baborowa tak jak pan Poloński. Na marginesie to jego egzemplarz też jest jakiś chyba niezbyt dopracowany, bo jak dobrze pamiętam to drugi start tej załogi i obydwa zakończyły się przed czasem awarią samochodu :roll: . Albo pan Poloński zbyt bardzo chce ponad możliwości sprzętu ... albo coś się nie udało.

Wracając do załogi Chuchała/Rozwadowski ... następny wniosek, sam się nasuwający to to, że nie wystartowali w treningowym starcie bo ... nie było na to pieniędzy w budżecie :? . Skoro są ambitne plany wystartowania w czymś nowym, innym ... to niestety wymaga większych nakładów, aby można było wyeliminować wcześniej niedomagania sprzętu. A skoro nie ma pieniędzy na dobre przygotowanie się do startów ... to następny wniosek też sam się nasuwający jest taki, że po co powstał taki zespół :roll:

Szkoda :( ... tym bardziej, że liczyłem, że będzie jednym z faworytów.


Z tego co się orientuję to Evolve sprzedaje samochody Proto i coś tam działa z nowym R4. Było info jakiś czas temu a Wojtek jest raczej tylko kierowcą testowym.
Mi się wydaję że chodzi o finanse... wygląda na to że kolejny sezon Wojtek nigdzie nie powalczy w całym cyklu :( TAKI driver a możliwości brak. Nie ma też informacji odnośnie Kajta a zgłoszenia na Portugalie były do wtorku :roll:
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Kibic1966 » piątek, 20 kwi 2018, 16:49

Kruk napisał(a):Informacja, która pojawiła się na Autoklubie odnośnie rezygnacji ze startu w rajdzie załogi Chuchała/Rozwadowski .... jest trochę dziwna. Dla mnie jako kibica i osoby interesującej się tą tematyką :roll: . Domyślam się, że nie może upublicznić prawdziwego powodu ... ale. W takim razie po co się zgłaszali? Przyjmując nawet, że to prawdziwy powód rezygnacji ... skoro nie znają samochodu i nie mają ustawień a nadzieje i oczekiwania są duże odnośnie osiągniętego wyniku ... to dlaczego nie wystartowali choćby tym tworem w Memoriale zamiast pana Lisowskiego? Choć biorąc pod uwagę zawodność sprzętu i chyba niestety jeszcze jego nie do końca dopracowanie by mógł być niezawodnym ... to lepiej dla reputacji i bezpieczeństwa przede wszystkim załogi, że zdecydowali się nie startować. Mogli pojechać np. razem z Marczykiem i Grzybem, z braćmi Szeja albo choćby w Rajdzie Baborowa tak jak pan Poloński. Na marginesie to jego egzemplarz też jest jakiś chyba niezbyt dopracowany, bo jak dobrze pamiętam to drugi start tej załogi i obydwa zakończyły się przed czasem awarią samochodu :roll: . Albo pan Poloński zbyt bardzo chce ponad możliwości sprzętu ... albo coś się nie udało.

Wracając do załogi Chuchała/Rozwadowski ... następny wniosek, sam się nasuwający to to, że nie wystartowali w treningowym starcie bo ... nie było na to pieniędzy w budżecie :? . Skoro są ambitne plany wystartowania w czymś nowym, innym ... to niestety wymaga większych nakładów, aby można było wyeliminować wcześniej niedomagania sprzętu. A skoro nie ma pieniędzy na dobre przygotowanie się do startów ... to następny wniosek też sam się nasuwający jest taki, że po co powstał taki zespół :roll:
Auto Darka Polonskiego to zeszłoroczne Lukasza Habaja. Silnik po rewizji w M Sport. A te problemy to chyba zlosliwosc rzeczy martwych,
Szkoda :( ... tym bardziej, że liczyłem, że będzie jednym z faworytów.
Kibic1966
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 17 lut 2018, 19:31

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez wanderer » piątek, 20 kwi 2018, 17:52

Aro90 napisał(a):Z tego co się orientuję to Evolve sprzedaje samochody Proto i coś tam działa z nowym R4. Było info jakiś czas temu a Wojtek jest raczej tylko kierowcą testowym

Działa czy miała działać? Bo jak na razie wszystko raczej leży i kwiczy.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Kruk » piątek, 20 kwi 2018, 21:59

Na Świdnickim pierwszy raz będzie można bezpośrednio porównywać wyniki czasowe wszystkich załóg, bo historyki jadą taką samą trasą co reszta uczestników :shock: . Fajnie, że coś takiego ma miejsce :D .



Ps.
Ktoś wie może kto będzie ogarniał wyniki na stronie pzm-u?
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Honiclbr » piątek, 20 kwi 2018, 22:29

Kruk napisał(a):Na Świdnickim pierwszy raz będzie można bezpośrednio porównywać wyniki czasowe wszystkich załóg, bo historyki jadą taką samą trasą co reszta uczestników :shock: . Fajnie, że coś takiego ma miejsce :D .



Ps.
Ktoś wie może kto będzie ogarniał wyniki na stronie pzm-u?


Ta sama ekipa, co rok temu, więc aktualizacja wyników zależna od zasięgu. Mam nadzieję jednak, że wyciągnęli wnioski z zeszłorocznego Świdnickiego, gdzie zasięg nie zawsze jest najlepszy.
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez jaro_gt » sobota, 21 kwi 2018, 12:40

Wiadomo kto w Świdnicy się nie pojawił z załóg zgłoszonych do RSMP i HRSMP. Osobiście nie widziałem na BK Frycza i Nowaka. Natomiast w HRSMP brakuje mi Lanci Delty oraz Fiata Ritmo. Chyba że poprostu gdzieś mi umknęły i przegapiłem. Ktoś coś wie ???? Pozdrawiam
jaro_gt
 
Posty: 36
Dołączył(a): sobota, 26 mar 2016, 18:38

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez trebor » sobota, 21 kwi 2018, 17:16

No to brawo Miko!
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Kruk » sobota, 21 kwi 2018, 18:32

Świetny wynik Miko :D, a to kolejny po podium w debiucie w Skodzie. Super dyspozycją błysnął pan Gabyś. Również brawo za takie osiągnięcie.

Ostatnia chwila na typowanie czołówki w generalce i klasach :!:
Pan Marczyk wyraźnie daje do zrozumienia, że nie planuje się wozić ... oby tylko nie przesadził. W przyszłości może to być kolejny mistrz. Myślę, że kolejnym faworytem do zwycięstwa jest pan Grzyb, biorąc pod uwagę jego dotychczasowy sezon za granicą. Cieszyłbym się gdyby pan Gabryś załapał się na podium.


Edit:
Brakuje załogi numer 14 Frycz/Wodniak, 19 Nowak/Grzelka, 44 Wilusz/Chlebowski

Evo załogi numer 19 zgubiło płytę i jeszcze pewnie część silnika na testowym

Historyki w komplecie a z grupy bez pomiaru czasu jadących tylko pokaz brakuje dwóch Clio 126 Zywer/Malczewski i 127
Wronkowski/Siodła


Edit 2:
Nagranie nie jest mojego autorstwa ... ale mam nadzieję, że autor nie będzie miał mi za złe upowszechnienie na forum :wink: .... z tego wszystkiego zapomniałem dopisać, że to patelnie na testowym :D
https://youtu.be/bGPgdr_sYaw
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez ryjas » sobota, 21 kwi 2018, 20:56

Oglądałem ten filmik z patelni i Miko Marczyk mnie po prostu oczarował. Technicznie chyba najlepiej pojechane ze wszystkich tam jadących. Z osiek (FWD) pieknie jeżdził Lubiak.
ryjas
N3
 
Posty: 436
Dołączył(a): niedziela, 15 cze 2014, 22:00

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Kruk » sobota, 21 kwi 2018, 21:43

Zostało czekać na jutrzejsze emocje i walkę w klasach :D .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Kruk » niedziela, 22 kwi 2018, 09:37

Wow świetną formę prezentuje pan Gabryś. NA Witoszowie i Walimiu najlepszy czas :shock: . Aż takiego frontalnego ataku się nie spodziewałem.

Edit:
Na OS 3 Walim brakuje w wynikach Nivetta? Co jest grane?
Ostatnio edytowano niedziela, 22 kwi 2018, 09:50 przez Kruk, łącznie edytowano 1 raz
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez bzinek » niedziela, 22 kwi 2018, 09:41

mało jeszcze wiesz chłopaku skąd takie tempo :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=IngaFKoQ3mI
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Kruk » niedziela, 22 kwi 2018, 09:52

Masz jakieś dowody ... to ujawnij. Jak to tylko domysły i oczernianie szybkiego zawodnika to .... zapraszam na onet i inne podobne śmietniki :evil:
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez bzinek » niedziela, 22 kwi 2018, 09:55

Kruk napisał(a):Masz jakieś dowody ... to ujawnij. Jak to tylko domysły i oczernianie szybkiego zawodnika to .... zapraszam na onet i inne podobne śmietniki :evil:


trochę jeszcze pożyjesz, pojeżdzisz na rajdy, poznasz trochę ludzi to będziesz wiedział, że tak jest.ten kierowca i ten rajd.
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron