Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » czwartek, 5 kwi 2018, 13:07

Kruk napisał(a):Obawiam się, że samochód którym mają startować pan Zawada i pan Byśkiniewicz ... to niestety ten sam egzemplarz :roll: .


Zgadza się jest to prawdopodobnie auto jednego ze sponsorów Byśka które będzie wynajmował Alex.A z tego co można usłyszeć tu i tam to obsługą zajmować się będzie MSZ więc nie chcąc krakać czarno to widzę :?
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez BROOKLIN » czwartek, 5 kwi 2018, 13:32

Ale sami przyznacie, oklejenie auta P.Zawady DRAMAT.
To chyba najgorsze oklejenie jakie widziałem na aucie. Mam nadzieję że na żywo będzie lepiej.
BROOKLIN
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 20:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Aro90 » czwartek, 5 kwi 2018, 13:41

BROOKLIN napisał(a):Ale sami przyznacie, oklejenie auta P.Zawady DRAMAT.
To chyba najgorsze oklejenie jakie widziałem na aucie. Mam nadzieję że na żywo będzie lepiej.


To chyba nie widziałeś Polońskiego :D nie no kwestia gustu ale wiadomo oklejenie sprawa drugorzędna, fajnie że tylu naszych w przeciwieństwie np. do Czechów ma możliwości na ERC(czy WRC 2 apropo Pieniążek nieźle na testowym, liczę na dobry wynik)
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez BROOKLIN » czwartek, 5 kwi 2018, 14:30

Aro90 napisał(a):
BROOKLIN napisał(a):Ale sami przyznacie, oklejenie auta P.Zawady DRAMAT.
To chyba najgorsze oklejenie jakie widziałem na aucie. Mam nadzieję że na żywo będzie lepiej.


To chyba nie widziałeś Polońskiego :D nie no kwestia gustu ale wiadomo oklejenie sprawa drugorzędna, fajnie że tylu naszych w przeciwieństwie np. do Czechów ma możliwości na ERC(czy WRC 2 apropo Pieniążek nieźle na testowym, liczę na dobry wynik)


http://rajdy.autoklub.pl/news/byskiniew ... arwy,83800

Oczywiście Poloński też nie porywa, ale jakoś Granatowy z Czerwonym mi nie pasują :(
BROOKLIN
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 20:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez pawelll1987 » czwartek, 5 kwi 2018, 17:13

Mnie tam się te malowanie i20 podoba. :D
Nie mam już wątpliwości czy to ten sam samochód. One mają nawet te same malowanie, tylko logo sponsora zmieniają. To się nazywa cięcie kosztów :D :D
pawelll1987
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): sobota, 11 lis 2017, 12:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez bimber » czwartek, 5 kwi 2018, 20:41

malowanie malowaniem, ale byłem dzisiaj na tych testach i to co wyprawiał Poloński... Wiadomo że stoper pokazuje swoje, ale wizualnie Poloński szybciej i przede wszystkim odważniej od Habaja. No powiem szczerze że się nie moge doczekać jak to będzie w sezonie wyglądało, ale chyba będzie dobra rzeźnia między chłopakami.
bimber
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): wtorek, 20 lis 2007, 23:29
Lokalizacja: śląsk cieszyński

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » czwartek, 5 kwi 2018, 20:56

SOKÓŁ napisał(a):
Kruk napisał(a):Obawiam się, że samochód którym mają startować pan Zawada i pan Byśkiniewicz ... to niestety ten sam egzemplarz :roll: .


Zgadza się jest to prawdopodobnie auto jednego ze sponsorów Byśka które będzie wynajmował Alex.A z tego co można usłyszeć tu i tam to obsługą zajmować się będzie MSZ więc nie chcąc krakać czarno to widzę :?



Skoro obsługą zajmować ma się MSZ to raczej jest ich samochód, który będzie wynajmował pan Byśkiniewicz. Analogicznie jak było z Adamem R2. Zdaje mi się, że wszystkie samochody którymi ostatnio startował pan Zawada były własnością MSZ-tu. Przynajmniej Civic, Clio R3, 208 R2 i Adam R2.

Ten tajemniczy sponsor to chyba właściciel kratki.pl :wink: .... bo logo novol-a i tekom-u są zbyt małe by decydujący był ich wkład. Logo TVN TURBO zapewne jest takie duże z racji wystawiania samochodu na Targach Poznańskich. Oklejenie na Świdnickim powinno wyjaśnić więcej. Miejmy nadzieję, że do tego czasu zrezygnują albo z czerwonego albo z niebieskiego albo z czarnego. Obecnie jest straszna pstrokacizna. Ładniej wyglądało by gdyby jeden z wcześniej wymienionych kolorów zastąpili białym.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kibic1966 » czwartek, 5 kwi 2018, 21:11

bimber napisał(a):malowanie malowaniem, ale byłem dzisiaj na tych testach i to co wyprawiał Poloński... Wiadomo że stoper pokazuje swoje, ale wizualnie Poloński szybciej i przede wszystkim odważniej od Habaja. No powiem szczerze że się nie moge doczekać jak to będzie w sezonie wyglądało, ale chyba będzie dobra rzeźnia między chłopakami.

Tez byłem na tych testach i sadze ze Polonski jechal bardzo czysto i płynnie. Może namieszać.
Kibic1966
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 17 lut 2018, 19:31

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Sebekrally » czwartek, 5 kwi 2018, 22:09

Kruk napisał(a):
SOKÓŁ napisał(a):
Kruk napisał(a):Obawiam się, że samochód którym mają startować pan Zawada i pan Byśkiniewicz ... to niestety ten sam egzemplarz :roll: .


Zgadza się jest to prawdopodobnie auto jednego ze sponsorów Byśka które będzie wynajmował Alex.A z tego co można usłyszeć tu i tam to obsługą zajmować się będzie MSZ więc nie chcąc krakać czarno to widzę :?



Skoro obsługą zajmować ma się MSZ to raczej jest ich samochód, który będzie wynajmował pan Byśkiniewicz. Analogicznie jak było z Adamem R2. Zdaje mi się, że wszystkie samochody którymi ostatnio startował pan Zawada były własnością MSZ-tu. Przynajmniej Civic, Clio R3, 208 R2 i Adam R2.

Ten tajemniczy sponsor to chyba właściciel kratki.pl :wink: .... bo logo novol-a i tekom-u są zbyt małe by decydujący był ich wkład. Logo TVN TURBO zapewne jest takie duże z racji wystawiania samochodu na Targach Poznańskich. Oklejenie na Świdnickim powinno wyjaśnić więcej. Miejmy nadzieję, że do tego czasu zrezygnują albo z czerwonego albo z niebieskiego albo z czarnego. Obecnie jest straszna pstrokacizna. Ładniej wyglądało by gdyby jeden z wcześniej wymienionych kolorów zastąpili białym.


Samochód kupił właściciel iPlanet z Radomia co za inne interesy robi nie wiem.

Tak jak mówiłem wcześniej Colin za kierownicą Fabii R5 prawdopodobnie od Kopeckiego. Nadal w barwach GO+ https://web.facebook.com/GOPlusCars/?hc ... U8&fref=nf
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » piątek, 6 kwi 2018, 14:09

Kotlin cały sezon RSMP w Fabii i żeby było ciekawiej szpiegiem Nivette :wink:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » piątek, 6 kwi 2018, 18:36

Sebekrally napisał(a):Tak jak mówiłem wcześniej Colin za kierownicą Fabii R5 prawdopodobnie od Kopeckiego. Nadal w barwach GO+ https://web.facebook.com/GOPlusCars/?hc ... U8&fref=nf
Raczej nie od Kopeckiego bo Fabia jest na Litweskich blachach, a porównując numery rejestracyjne to jest auto którym w zeszłym sezonie jeździł Butvilas. Ekipa sponsorska dalej ta sama (czyli plotka o rozstaniu z G.Olchawskim sie nie potwierdziła) do tego doszedł jeszcze jeden "zamożny" sponsor
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez andrew88 » piątek, 6 kwi 2018, 20:05

Hmm, można wnioskować, że ta Fabia jest pożyczona od Butvilasa tylko na Memoriał po tym, że nie zmienił się zbytnio schemat oklejenia, a na klapie bagażnika nawet widoczne są zeszłoroczne logotypy AutoPartner?
Tym samym Litwin wystartuje tym egzemplarzem w Świdnicy, a oklejenie Brzezińskiego na RSMP raczej ulegnie zmianie.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez menson » piątek, 6 kwi 2018, 20:44

Dominik jedzie w tym roku RSMP
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez ZbyszekChaosu » piątek, 6 kwi 2018, 21:32

http://rajdy.autoklub.pl/news/brzezinski-za-kierownica-fabii-r5-w-rsmp,83833
Z tego co tu napisali to Skoda po Kopeckim bedzie od Dolnośląskiego.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Tomek K » piątek, 6 kwi 2018, 21:39

Dominykasa niestety nie przewiduję zobaczyć w RSMP :(

Co do Skody Kuby, to jest to dziwnie napisane. Moim zdaniem chodzi po prostu o specyfikację 2018, czyli nową. Nie wiem czemu w prasówce do fachowych mediów piszą taką dziwną konstrukcją jak egzemplarz 2017/2018. Kopecky pewnie tam każdą Skodę w fabryce dotknął, ale nie sądzę by chodziło konkretnie o jakiś ujeżdżana przez niego sztukę :)
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron