Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Taurus » piątek, 16 mar 2018, 13:14

Dwóch kierowców w dwóch różnych cyklach w samochodzie w którym nie mają doświadczenia z czego jeden z nich ma dzwony co drugi rajd. Życzę powodzenia...

Tymczasem kotarba w evo X
Taurus
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): sobota, 6 lut 2016, 15:23


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » piątek, 16 mar 2018, 14:24

Hm .... nie wiem kogo masz na myśli odnośnie tych dzwonów ... mogę się domyślać że Zawadę. Jak rozwali to co zgodnie z krążącymi plotkami kupił ... to pewnie wtedy będzie realizowany plan B dla p. Byśkiniewicza w postaci Forda Fiesty z C-rally jak na Barbórce.


.....
Sorry ale plany p. Kotarby chyba nie ekscytują specjalnie kibiców. Fajnie że startuje, zawsze to jedna więcej załoga na trasie. Na jego miejscu gdyby mnie było na to stać to robiłbym to najdłużej jak się da. Dla własnej radochy. Czy pojedzie evo X, czy evo 9 chyba wielkiej różnicy nie zrobi. Ciekawostką była plotka jakoby miał się pojawić w Fabii R5. Szkoda, że szybko została zdementowana. Poczekajmy na listę startową Rajdu Świdnickiego. Do tego czasu możemy tylko zgadywać, no chyba że ktoś ma znajomości bezpośrednio w zespołach i informacje z pierwszej ręki.
Ostatnio edytowano piątek, 16 mar 2018, 16:42 przez Kruk, łącznie edytowano 2 razy
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez pawelll1987 » piątek, 16 mar 2018, 14:32

Ekscytować to może nie ekscytują, ale nie zapominajmy, że przegrał tytuł N na jednym z ostatnich zakrętów. W niczym nie ustępuje omawianemu tu np. panu Byśkiniewiczowi.
pawelll1987
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): sobota, 11 lis 2017, 12:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez KiN » piątek, 16 mar 2018, 16:07

Kruk napisał(a):Hm .... nie wiem kogo masz na myśli odnośnie tych dzwonów ... mogę się domyślać że Zawadę. Jak rozwali to co zgodnie z krążącymi plotkami kupił ... to pewnie wtedy będzie realizowany plan B dla p. Byśkiniewicza w postaci Forda Fiesty z C-rally jak na Barbórce.


Zawada ile przejechał rajdów ERC w zeszłym sezonie? Ile to km oesowych przejechanych? Ile dzwonów miał ? Jaka średnia?
KiN
N1
 
Posty: 67
Dołączył(a): środa, 13 lut 2008, 10:30

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » piątek, 16 mar 2018, 16:43

Zapowiada się emocjonujący sezon. Sporo zmian, trochę nowości i więcej potencjalnych kandydatów celujących w walkę o końcowy sukces, niż w ubiegłym sezonie. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Ktoś ma może informacje w jakim składzie ma pojechać w nadchodzącym sezonie zespół Subaru? Wiadomo o p. Marczyku, ale pilot p. Słobodziana, jak się nie mylę członek naszego forum, jeśli się dobrze domyślam ma prowadzić p. Wieromiejczyka. Opierając się na liście uczestników mających rywalizować w zbliżającym się sezonie, zainicjowanej przez Andrew88, wydaje się on zapowiadać ciekawie.
p. Kasperczyk - 5 sezon w Fordzie R5 - widać już umiejętności pozwalające realnie myśleć o rywalizacji o czołowe lokaty.
p. Gabryś - można powiedzieć, że po dwóch sezonach w Fieście umiejętności i odwaga pozwalają realnie rywalizować o czołowe lokaty.
p. Brzeziński - można powiedzieć, że w trzecim sezonie w R5 będzie jednym z kandydatów do końcowego zwycięstwa.
P. Butvilas - jak uda mu się wystartować i będzie mniej dzwonił, niż w poprzednim sezonie jego szybkość pozwala myśleć o zwycięstwach.
p. Gryc - szkoda, że nie pojedzie w Polsce zgodnie z plotkami krążącymi na forum, ale można się jednocześnie cieszyć że wybrał rozwój na arenie międzynarodowej.
p. Poloński - debiutant w R5, zastanawiał się nad tym samym krokiem co p. Gryc jednak zdecydował się ostatecznie na kierunek przeciwny.
p. Chwist - myślę, że można od razu skreślić z listy, podobnie jak w poprzednim sezonie.
p. Marczyk - kolejny debiutant, ale bez wątpienia dotychczasowe osiągnięcia mówią, że to talent. Zaryzykowałbym twierdzenie, że to przyszłość naszych rajdów. Biorąc pod uwagę postępy jakie robi i jego wiek.

Jeśli rzeczywiście p. Chmielewski wystartuje w klasie Proto, to kolejny tytuł w klasie można obstawiać w ciemno.

Szkoda, że nie pojawiają się żadne informację o startach p. Chuchały.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Yrtat » piątek, 16 mar 2018, 18:39

Prawdopodobnie Grzyb wystartuje na Elmocie.
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Taurus » piątek, 16 mar 2018, 19:38

Z tego co słyszałem to brzeziński może zapomnieć o r5

Butvilas na asfalcie to przegra na elmocie z polońskim a co tu dopiero mówić o zwycięstwach...
Taurus
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): sobota, 6 lut 2016, 15:23

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Aro90 » piątek, 16 mar 2018, 20:21

KiN napisał(a):
Kruk napisał(a):Hm .... nie wiem kogo masz na myśli odnośnie tych dzwonów ... mogę się domyślać że Zawadę. Jak rozwali to co zgodnie z krążącymi plotkami kupił ... to pewnie wtedy będzie realizowany plan B dla p. Byśkiniewicza w postaci Forda Fiesty z C-rally jak na Barbórce.


Zawada ile przejechał rajdów ERC w zeszłym sezonie? Ile to km oesowych przejechanych? Ile dzwonów miał ? Jaka średnia?


dobre pytania :) jeszcze kilka lat będą klepać że się rozbija, a ostatni dzwon to był chyba z 3 lata temu. Faktem jest że gość prawie cały czas jedzie na limicie niczym FN :wink:
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez andrew88 » piątek, 16 mar 2018, 20:37

Kruk napisał(a):p. Kasperczyk - 5 sezon w Fordzie R5 - widać już umiejętności pozwalające realnie myśleć o rywalizacji o czołowe lokaty.
p. Gabryś - można powiedzieć, że po dwóch sezonach w Fieście umiejętności i odwaga pozwalają realnie rywalizować o czołowe lokaty.
p. Brzeziński - można powiedzieć, że w trzecim sezonie w R5 będzie jednym z kandydatów do końcowego zwycięstwa.
P. Butvilas - jak uda mu się wystartować i będzie mniej dzwonił, niż w poprzednim sezonie jego szybkość pozwala myśleć o zwycięstwach.
p. Gryc - szkoda, że nie pojedzie w Polsce zgodnie z plotkami krążącymi na forum, ale można się jednocześnie cieszyć że wybrał rozwój na arenie międzynarodowej.
p. Poloński - debiutant w R5, zastanawiał się nad tym samym krokiem co p. Gryc jednak zdecydował się ostatecznie na kierunek przeciwny.
p. Chwist - myślę, że można od razu skreślić z listy, podobnie jak w poprzednim sezonie.
p. Marczyk - kolejny debiutant, ale bez wątpienia dotychczasowe osiągnięcia mówią, że to talent. Zaryzykowałbym twierdzenie, że to przyszłość naszych rajdów. Biorąc pod uwagę postępy jakie robi i jego wiek.

Tylko weź pod uwagę, ze z tej listy są potwierdzone dopiero 3 R5 + prawie pewne i20 Byśkiniewicza.
Drobne aktualizacje na liście to m.in. dopisani pod znakami zapytania Jacek Polok w Fieście R2 (raczej pewniak), Michał Uliarczyk w 208 R2 i Paweł Krysiak w Fieście R2. Link do listy: viewtopic.php?p=350279#p350279
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » piątek, 16 mar 2018, 21:07

a ta meganka do open 2 wd ,obstawiam Arka Kule
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez menson » piątek, 16 mar 2018, 21:45

andrew88 napisał(a):
Kruk napisał(a):p. Kasperczyk - 5 sezon w Fordzie R5 - widać już umiejętności pozwalające realnie myśleć o rywalizacji o czołowe lokaty.
p. Gabryś - można powiedzieć, że po dwóch sezonach w Fieście umiejętności i odwaga pozwalają realnie rywalizować o czołowe lokaty.
p. Brzeziński - można powiedzieć, że w trzecim sezonie w R5 będzie jednym z kandydatów do końcowego zwycięstwa.
P. Butvilas - jak uda mu się wystartować i będzie mniej dzwonił, niż w poprzednim sezonie jego szybkość pozwala myśleć o zwycięstwach.
p. Gryc - szkoda, że nie pojedzie w Polsce zgodnie z plotkami krążącymi na forum, ale można się jednocześnie cieszyć że wybrał rozwój na arenie międzynarodowej.
p. Poloński - debiutant w R5, zastanawiał się nad tym samym krokiem co p. Gryc jednak zdecydował się ostatecznie na kierunek przeciwny.
p. Chwist - myślę, że można od razu skreślić z listy, podobnie jak w poprzednim sezonie.
p. Marczyk - kolejny debiutant, ale bez wątpienia dotychczasowe osiągnięcia mówią, że to talent. Zaryzykowałbym twierdzenie, że to przyszłość naszych rajdów. Biorąc pod uwagę postępy jakie robi i jego wiek.

Tylko weź pod uwagę, ze z tej listy są potwierdzone dopiero 3 R5 + prawie pewne i20 Byśkiniewicza.
Drobne aktualizacje na liście to m.in. dopisani pod znakami zapytania Jacek Polok w Fieście R2 (raczej pewniak), Michał Uliarczyk w 208 R2 i Paweł Krysiak w Fieście R2. Link do listy: viewtopic.php?p=350279#p350279


To nie są Fiesty R2 to R200
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » piątek, 16 mar 2018, 22:33

michalbmw napisał(a):a ta meganka do open 2 wd ,obstawiam Arka Kule



Ja tą meganke obstawiam że pokazał kierowca :wink: a na prawym pewnie p. Pietrusiński.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » sobota, 17 mar 2018, 01:12

Taurus napisał(a):Z tego co słyszałem to brzeziński może zapomnieć o r5
Jakiś czas temu wszyscy mówili że ma kose ze swoimi sponsorami, ale patrząc na zdjęcia z ostatnich testów śmiem twierdzić ze jest inaczej. Brzezin mógłby się w końcu ogarnąć i przestać wygłupiać a wziąć się i zabrać za siebie i zacząć zapier.... bo na razie poza "fejmem" i lansem to ja pozytywów w rozwoju nie widzę a gość ma mega warunki i umiejętności żeby zawojować trochę świata.
Taurus napisał(a):Butvilas na asfalcie to przegra na elmocie z polońskim a co tu dopiero mówić o zwycięstwach...
Dlaczego tak twierdzisz ?? Pod koniec sezonu Bućfilas potrafił wygrywać już odcinki - spójrz jak to wyglądało np. na Rajdzie Śląskim - na Elmocie może i przegra bo ten rajd wszyscy walą z pamięci, ale na szutrze niestety Darek będzie z nim przegrywał a jak dołożysz sobie do tego że w sezonie mamy dwa rajdy szutrowe (można powiedzieć że trzy bo Polski jest podwójnie punktowany) czyli nawierzchni na której DB czuje się bardzo dobrze to ma dobre warunki do tego żeby namieszać w tym sezonie.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez bzinek » sobota, 17 mar 2018, 14:37

Kruk napisał(a):
michalbmw napisał(a):a ta meganka do open 2 wd ,obstawiam Arka Kule



Ja tą meganke obstawiam że pokazał kierowca :wink: a na prawym pewnie p. Pietrusiński.


jak mocna ośka to nasuwa się tylko jeden driver 8) .cytuje"najważniejsze są lajki" koniec cytatu :roll:
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Bad-i » sobota, 17 mar 2018, 21:13

Kruk napisał(a):
michalbmw napisał(a):a ta meganka do open 2 wd ,obstawiam Arka Kule



Ja tą meganke obstawiam że pokazał kierowca :wink: a na prawym pewnie p. Pietrusiński.

Ta zaloga pozostaje w Clio evo II
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości

cron