Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » wtorek, 13 mar 2018, 14:40

Po zmianie zdjęcia można domyślać się czym będzie startował p. Byśkiniewicz. Pytanie z kim będzie tworzył załogę nabiera nowego sensu szczególnie po ostatnim głośnym rozstaniu. Pan Tomasz Borko chyba odpada, bo jeśli dobrze zrozumiałem będzie prowadził p. Lubiaka w Oplu Adamie R2. Nigdzie nie spotkałem informacji o planach na ten sezon p. Wisławskiego. Skoro u p. Lubiaka będzie siedział inny pilot to może ponownie będą tworzyć razem z Byśkim załogę TVN Turbo? A może młodszy z braci Baran odkurzy kask? No chyba, że wsiądzie do samochodu Kajta na miejsce brata?
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » wtorek, 13 mar 2018, 17:44

Gryca też można wykreślić z RSMP!!!
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez sebaWRC » wtorek, 13 mar 2018, 18:30

A co z Grycem ? Jakieś konkrety ?
www.youtube.com/user/kajto13
www.facebook.com/DominikaMorkaPhotography
Avatar użytkownika
sebaWRC
A5
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 23:17
Lokalizacja: Strzelin

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez menson » wtorek, 13 mar 2018, 19:03

michalbmw napisał(a):Gryca też można wykreślić z RSMP!!!


Po czym wnioskujesz żeby go wykreslic??
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez SOKÓŁ » wtorek, 13 mar 2018, 21:40

Kruk napisał(a):Po zmianie zdjęcia można domyślać się czym będzie startował p. Byśkiniewicz. Pytanie z kim będzie tworzył załogę nabiera nowego sensu szczególnie po ostatnim głośnym rozstaniu. Pan Tomasz Borko chyba odpada, bo jeśli dobrze zrozumiałem będzie prowadził p. Lubiaka w Oplu Adamie R2. Nigdzie nie spotkałem informacji o planach na ten sezon p. Wisławskiego. Skoro u p. Lubiaka będzie siedział inny pilot to może ponownie będą tworzyć razem z Byśkim załogę TVN Turbo? A może młodszy z braci Baran odkurzy kask? No chyba, że wsiądzie do samochodu Kajta na miejsce brata?


Głośne rostanie Byśka z Tomkiem ?? Coś więcej czy kolejny "farmazon" Tomek RSMP z Maćkiem a z tego co ptaszki ćwierkają to Hultaj którym Bysiek będzie latał w RSMP na kilka rajdów w ERC przejmie Alex Zawada. Młodszy z braci Baran kawałek czasu temu mówił że jak wsiądzie na prawy i tylko rekraacyjnie z Sołkiem
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Bad-i » środa, 14 mar 2018, 14:53

Tutaj bez zadnych domyslow, pewniak w Open2wd

Obrazek

Wiecej: https://www.facebook.com/permalink.php? ... 5646471012
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mic_123 » środa, 14 mar 2018, 16:08

A kto to bedzie powozil? znane nazwisko "woznicy" :D ?
Wyglada jak maxi megane F2 za czasow Janusza Kuliga. Ale czy pelny spec F2 czy jakis zubozony?
Taka klasyczna rajdowka prezentuje sie o wiele ciekawiej niz kolejna Fiesta R5/Proto.
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez michalbmw » środa, 14 mar 2018, 17:11

Gryc będzie jeździł oska w ERC a tą fiestą r5 będzie śmigał Poloński w RSMP
michalbmw
 
Posty: 26
Dołączył(a): czwartek, 10 mar 2016, 20:58

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez menson » środa, 14 mar 2018, 18:06

ciekawe jaka oska jak pug wystawiony. trzeba czekac na oficjalne info
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Honiclbr » środa, 14 mar 2018, 18:29

Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez piotrg » środa, 14 mar 2018, 19:53

O jak miło :), chyba niektórzy co zapowiadali walkę o tytuł będą musieli zweryfikować swoje marzenia :)
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez ZbyszekChaosu » środa, 14 mar 2018, 21:24

piotrg napisał(a):O jak miło :), chyba niektórzy co zapowiadali walkę o tytuł będą musieli zweryfikować swoje marzenia :)

Myślę, że Gabryś jak najbardziej ma szansę na walkę w sezonie o majstra z Polonskim. Jest lepiej wjeżdżony w czterołapa.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » środa, 14 mar 2018, 21:28

ZbyszekChaosu napisał(a):
piotrg napisał(a):O jak miło :), chyba niektórzy co zapowiadali walkę o tytuł będą musieli zweryfikować swoje marzenia :)

Myślę, że Gabryś jak najbardziej ma szansę na walkę w sezonie o majstra z Polonskim. Jest lepiej wjeżdżony w czterołapa.
Też jestem takiego samego zdania - Darek jest mega szybkim kierowcą ale jego doświadczenie z 4-łapem można powiedzieć że jest zerowe - na asfalcie myślę że jest w stanie sporo namieszać ale na szutrach będzie mu bardzo ciężko zrobić dobry wynik a w tym roku mamy dwa rajdy szutrowe.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Kruk » piątek, 16 mar 2018, 00:27

SOKÓŁ napisał(a):
Głośne rostanie Byśka z Tomkiem ?? Coś więcej czy kolejny "farmazon" Tomek RSMP z Maćkiem a z tego co ptaszki ćwierkają to Hultaj którym Bysiek będzie latał w RSMP na kilka rajdów w ERC przejmie Alex Zawada. Młodszy z braci Baran kawałek czasu temu mówił że jak wsiądzie na prawy i tylko rekraacyjnie z Sołkiem


Z tym "głośnym rozstaniem" to chyba był zbyt duży skrót myślowy .... chodziło o p. Kajetanowicza i p. Barana :wink:

Odnośnie startów tym samym samochodem ... to bardzo prawdopodobne. Pan Byśkiniewicz już w poprzednim sezonie wynajmował Opla Adama R2 w Zawada i spółka :wink:


To u p. Kajetanowicza na prawym fotelu bedzie siedział p. Szczepaniak, czy p. Mazur? Z doświadczeniem na trasach zagranicznych to chyba jedyni kandydaci jacy przychodzą mi potencjalnie do głowy.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez Mad Max » piątek, 16 mar 2018, 10:30

Kruk napisał(a):Odnośnie startów tym samym samochodem ... to bardzo prawdopodobne. Pan Byśkiniewicz już w poprzednim sezonie wynajmował Opla Adama R2 w Zawada i spółka :wink:
Była też gdzieś plotka że Adama ma ktoś z zagranicy wyporzyczać na ERC - Jeśli Byśki miałby jeździć R5 obsługiwanym przez MSZ to zawsze jest szansa że Zawada tym samym autem mógłby startować za granicą pod warunkiem że rajdy by się nie pokrywały
Kruk napisał(a):To u p. Kajetanowicza na prawym fotelu bedzie siedział p. Szczepaniak, czy p. Mazur? Z doświadczeniem na trasach zagranicznych to chyba jedyni kandydaci jacy przychodzą mi potencjalnie do głowy.
Zawsze jest jeszcze możliwość zamiany J.Barana na M.Barana choć też ktoś wspominał że jeśli Maciek miałby z kimś startować to tylko z Sołkiem
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron