Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez ZbyszekChaosu » piątek, 9 lut 2018, 15:54

SOKÓŁ napisał(a):Nie no każdy jest do objechania nawet Kotlin tylko z tym Marczykiem w walce o majstra to trochę śmiesznie zabrzmiało bo nie oszukując się Jacek Jurecki kręcił lepsze czasy na poszczególnych odcinkach niż Miko z tym że Jura sezon spędził w 208r2 :wink: Zobaczymy jak zaczną się wyłaniać opcje potwierdzone w 100% kto jak gdzie i w czym.

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5A7FD277

Skoro dla Ciebie kierowca który w pierwszym roku startów w amatorkach beemką objeżdża Lancery na Bednarach, w pierwszym sezonie rajdowym wygrywa rundę RSMŚl, w pierwszym sezonie w czterołapie zdobywa tytuł Mistrza Polski w klasie, jest śmieszny, to pokaż mi ilu lepszych zawodników zapowiedziało swoje starty w RSMP w autach klasy R5. No wybacz ale jest tak mało szybkich kierowców w czołówce, ze każdy z nich będzie mieć szansę na zdobycie tytułu Mistrza Polski. Jeden większe, drugi mniejsze ale to zależy bardziej od tego komu bardziej noga się powinie. Miko już w ubiegłym roku w Subaru zajął 4 miejsce w generalce, to teraz w zielonej Fabii ma być gorzej? Z tego co pamiętam to Nivette odchodzi a Brzeziński planów na ten rok nie potwierdził. Kto niby inny będzie walczyć o tego majstra?
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź


Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez pawelll1987 » piątek, 9 lut 2018, 16:06

Voo napisał(a):Jeden samochód a od razu jakoś ciekawiej się zrobiło :)


Ja to się jaram nawet nie tym, że Miko pojedzie R5 (chociaż też, bo chłopak sobie to wypracował), ale tym że to auto wystawia Skoda Motorsport.
pawelll1987
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): sobota, 11 lis 2017, 12:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez piotrg » piątek, 9 lut 2018, 16:48

ZbyszekChaosu napisał(a):
SOKÓŁ napisał(a):Nie no każdy jest do objechania nawet Kotlin tylko z tym Marczykiem w walce o majstra to trochę śmiesznie zabrzmiało bo nie oszukując się Jacek Jurecki kręcił lepsze czasy na poszczególnych odcinkach niż Miko z tym że Jura sezon spędził w 208r2 :wink: Zobaczymy jak zaczną się wyłaniać opcje potwierdzone w 100% kto jak gdzie i w czym.

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5A7FD277

Skoro dla Ciebie kierowca który w pierwszym roku startów w amatorkach beemką objeżdża Lancery na Bednarach, w pierwszym sezonie rajdowym wygrywa rundę RSMŚl, w pierwszym sezonie w czterołapie zdobywa tytuł Mistrza Polski w klasie, jest śmieszny, to pokaż mi ilu lepszych zawodników zapowiedziało swoje starty w RSMP w autach klasy R5. No wybacz ale jest tak mało szybkich kierowców w czołówce, ze każdy z nich będzie mieć szansę na zdobycie tytułu Mistrza Polski. Jeden większe, drugi mniejsze ale to zależy bardziej od tego komu bardziej noga się powinie. Miko już w ubiegłym roku w Subaru zajął 4 miejsce w generalce, to teraz w zielonej Fabii ma być gorzej? Z tego co pamiętam to Nivette odchodzi a Brzeziński planów na ten rok nie potwierdził. Kto niby inny będzie walczyć o tego majstra?


No potwierdził "colin" albo Olchawski w wywiadzie w którymś z ostatnich magazynów wrc.

menson - nie wygrał w totka tez wcześniej, ma Pana Olchawskiego który go wspiera finansowo i jak ma taki kaprys to colin pojedzie i w aucie które będzie potrzebne na tytuł.
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez ZbyszekChaosu » piątek, 9 lut 2018, 17:07

Brzeziński zapowiadał też, że w tym roku, razem z zespołem, zrobi cykl rajdowy i pierwsza ma runda ma być w lutym. Ktoś coś więcej słyszał?
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez menson » piątek, 9 lut 2018, 19:56

Colin już nie ma Pana Olchawskiego dla nie wtajemniczonych. Pewien etap się skończył.
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez kostek45 » sobota, 10 lut 2018, 11:17

A dokładniej? Całkowity koniec współpracy?
Przecież jeszcze podczas Rally Legend "byli razem".
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez rundi » sobota, 10 lut 2018, 11:24

menson napisał(a):Colin już nie ma Pana Olchawskiego dla nie wtajemniczonych. Pewien etap się skończył.


Teraz ponoć Janek Chmielewski.
rundi
N2
 
Posty: 122
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 17:10

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez menson » sobota, 10 lut 2018, 11:46

Właśnie "ponoć"
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez pawelll1987 » sobota, 10 lut 2018, 12:53

rundi napisał(a):
menson napisał(a):Colin już nie ma Pana Olchawskiego dla nie wtajemniczonych. Pewien etap się skończył.


Teraz ponoć Janek Chmielewski.


Wiadomo czym Janek pojedzie w tym sezonie?
pawelll1987
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): sobota, 11 lis 2017, 12:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez woytek » sobota, 10 lut 2018, 17:26

Czyżby Szeja coś z Orlenem kombinował?
https://www.facebook.com/jarekszeja/pos ... 0475668322
Avatar użytkownika
woytek
N3
 
Posty: 484
Dołączył(a): sobota, 23 sty 2010, 14:04

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez pawelll1987 » sobota, 10 lut 2018, 18:05

pawelll1987
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): sobota, 11 lis 2017, 12:07

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez andrew88 » sobota, 10 lut 2018, 22:03

menson napisał(a):Colin już nie ma Pana Olchawskiego dla nie wtajemniczonych. Pewien etap się skończył.

Tak nagle się skończył? Wywiad o powrocie do RSMP wraz z zespołem GO+Cars AtlasWard i zapowiedź walki o mistrzostwo jest z obecnego numeru "WRC".
ZbyszekChaosu napisał(a):Brzeziński zapowiadał też, że w tym roku, razem z zespołem, zrobi cykl rajdowy i pierwsza ma runda ma być w lutym. Ktoś coś więcej słyszał?

Również w obecnym numerze "WRC" jest o tym mowa. 3 rajdy asfaltowe i 3 szutrowe zlokalizowane w całej Polsce. Pierwsza impreza jest planowana w Pile, Brzeziński wytyczył tam koparką szutrowy odcinek o długości 14 km. Asfaltowe rundy mają być zlokalizowane na lotniskach. Na trasach ma być syf, cięcia, sztuczne hopy, przejścia przez szuter.
Chociaż jeśli rzeczywiście nie ma już Pana Olchawskiego (ale jeszcze powinien być bodajże Pan Górecki z AtlasWard?), to tego cyklu też już może nie być.
pawelll1987 napisał(a):
Voo napisał(a):Jeden samochód a od razu jakoś ciekawiej się zrobiło :)


Ja to się jaram nawet nie tym, że Miko pojedzie R5 (chociaż też, bo chłopak sobie to wypracował), ale tym że to auto wystawia Skoda Motorsport.

Też się tym jaram :) Do tej pory z zazdrością czytałem newsy na autoklubie o wsparciu dealerów w zagranicznych seriach rajdowych, a tu proszę jest to u nas :D
Może to z czasem przyciągnie wsparcie innych marek.

Aktualizacja potencjalnej listy na RSMP: viewtopic.php?p=350279#p350279 M.in. dodany Kamil Bolek jako kandydat do Imprezy z SPRT.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez bimber » sobota, 10 lut 2018, 23:38

andrew88 napisał(a):
menson napisał(a):Colin już nie ma Pana Olchawskiego dla nie wtajemniczonych. Pewien etap się skończył.

Tak nagle się skończył? Wywiad o powrocie do RSMP wraz z zespołem GO+Cars AtlasWard i zapowiedź walki o mistrzostwo jest z obecnego numeru "WRC".
ZbyszekChaosu napisał(a):Brzeziński zapowiadał też, że w tym roku, razem z zespołem, zrobi cykl rajdowy i pierwsza ma runda ma być w lutym. Ktoś coś więcej słyszał?

Również w obecnym numerze "WRC" jest o tym mowa. 3 rajdy asfaltowe i 3 szutrowe zlokalizowane w całej Polsce. Pierwsza impreza jest planowana w Pile, Brzeziński wytyczył tam koparką szutrowy odcinek o długości 14 km. Asfaltowe rundy mają być zlokalizowane na lotniskach. Na trasach ma być syf, cięcia, sztuczne hopy, przejścia przez szuter.
Chociaż jeśli rzeczywiście nie ma już Pana Olchawskiego (ale jeszcze powinien być bodajże Pan Górecki z AtlasWard?), to tego cyklu też już może nie być.
pawelll1987 napisał(a):
Voo napisał(a):Jeden samochód a od razu jakoś ciekawiej się zrobiło :)


Ja to się jaram nawet nie tym, że Miko pojedzie R5 (chociaż też, bo chłopak sobie to wypracował), ale tym że to auto wystawia Skoda Motorsport.



Też się tym jaram :) Do tej pory z zazdrością czytałem newsy na autoklubie o wsparciu dealerów w zagranicznych seriach rajdowych, a tu proszę jest to u nas :D
Może to z czasem przyciągnie wsparcie innych marek.

Aktualizacja potencjalnej listy na RSMP: viewtopic.php?p=350279#p350279 M.in. dodany Kamil Bolek jako kandydat do Imprezy z SPRT.


Kamila możesz wykreślić z czterołapa, podesłałem mu teraz to i zapewnił że zostaje w 208 na pełny sezon RSMP :)
bimber
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): wtorek, 20 lis 2007, 23:29
Lokalizacja: śląsk cieszyński

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez viper » niedziela, 11 lut 2018, 12:24

ZbyszekChaosu napisał(a):Skoro dla Ciebie kierowca który w pierwszym roku startów w amatorkach beemką objeżdża Lancery na Bednarach, w pierwszym sezonie rajdowym wygrywa rundę RSMŚl, w pierwszym sezonie w czterołapie zdobywa tytuł Mistrza Polski w klasie, jest śmieszny, to pokaż mi ilu lepszych zawodników zapowiedziało swoje starty w RSMP w autach klasy R5. No wybacz ale jest tak mało szybkich kierowców w czołówce, ze każdy z nich będzie mieć szansę na zdobycie tytułu Mistrza Polski. Jeden większe, drugi mniejsze ale to zależy bardziej od tego komu bardziej noga się powinie. Miko już w ubiegłym roku w Subaru zajął 4 miejsce w generalce, to teraz w zielonej Fabii ma być gorzej? Z tego co pamiętam to Nivette odchodzi a Brzeziński planów na ten rok nie potwierdził. Kto niby inny będzie walczyć o tego majstra?

ZbyszekChaosu z całym szacunkiem do Miko ale nie ma szans na mistrza bądźmy realistami , a porównanie sukcesu generalki bednar do generalki rsmp to tak jak zima i lato. Bednary to impreza o zupełnie innej charakterystyce w szczegóły wchodził nie bede ale tam BMW wyjątkowo pod ten obiekt pasuje. Po za tym dzisiaj to zupełnie inne Lancery i proto niz wtedy.
Obiektywnie patrzac to przyszedł do opena w najlepszym momencie tzn. w ciągu ostatnich 2 lat odeszli najszybsi zawodnicy z opena a zostali jedni ze słabszych. Pytasz żeby ci wymienić kogo kto dojdzie i bedzie szybszy. Gdzieś mi się rzucilo w oczy ze Polonski zmienia auto na fiste R5. Myślę on będzie szybszy od Miko
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jak myslicie !!! Kto, jak, gdzie i w czym ???

Postprzez pawelll1987 » niedziela, 11 lut 2018, 14:16

Na pewno zapowiada się ciekawy sezon i szczerze nie chciałbym obstawiać majstra w 2018. Wszystko jest możliwe.
pawelll1987
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): sobota, 11 lis 2017, 12:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości