Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez junior44 » wtorek, 25 lip 2017, 08:57

Witcher1990 napisał(a):Hej, może się ktoś zdecydował na wyjazd do Finlandii? :)


My lecimy w 5 osób z dolnośląskiego.
Avatar użytkownika
junior44
N2
 
Posty: 150
Dołączył(a): środa, 14 sty 2009, 22:33
Lokalizacja: K-Z


Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez Scoobany » niedziela, 24 wrz 2017, 16:25

Cześć. Czy wybiera się ktoś z was na WRC Wielkiej Brytanii? Chodzi mi po głowie pomysł wyjazdu i szukam kogoś, kto pomógłby logistycznie na miejscu a może nawet noclegiem.
Avatar użytkownika
Scoobany
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 2 lip 2017, 19:33

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez pill » środa, 13 gru 2017, 01:04

[Sardynia] [Rally Pass]
Cześć, to mój pierwszy post. Rajdami jakoś bardziej interesuje się od niedawna. Za to uwielbiam podróżować i z przyjemnością łącze te dwie pasje.

Chciałem zapytać o waszą wiedzę na temat Rally Pass'ów czy biletów na rajdy WRC. Konkretnie chodzi mi o Rajd Sardynii. Był ktoś? Na stronie patrzę, że Pass'y są koszmarnie drogie (najtańsze karnety Gold za 112 euro :shock: ). W ofercie mają tylko Gold Pass'y w różnych opcjach. Nie widzę żadnych silver czy bronze pass jak to jest na innych WRC. Wiecie coś może czy są jakies tańsze? Byłem w Szwecji(jednak dość drogim kraju) w tym roku i tam były Rally Pass za 70 euro. Spora różnica. Niemcy też sporo tańsze.

A może nie trzeba tam kupować Pass'a? :mrgreen: Moze da sie dosc latwo ogladac rajd sardynii bez biletu? Spokojnie - nie mam problemu z placeniem za taką rozrywkę, ale ta cena to chyba lekka przesada. Jednak jak bedzie trzeba to kupie ten Gold, bo już mam loty kupione.
Co myślicie? bede wdzięczny za porady.
pill
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 1 lut 2017, 14:16

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez DonCorrado » środa, 13 gru 2017, 07:02

Sardynia chyba jest darmowa niech mnie ktoś poprawi jak się mylę. Generalnie północ chyba jest płatna, a rajdy na południu są darmowe jak choćby Portugalia jeszcze i Katalonia?
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez Taurus » środa, 13 gru 2017, 09:04

sardynia jest za darmo. ten gold to pewnie w jakiś specjalnych strefach obowiązuje
Taurus
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): sobota, 6 lut 2016, 15:23

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez woocasch » środa, 13 gru 2017, 11:57

Tak jak przedmówcy piszą, z zasady na Rajdzie Sardynii nie ma wejściówek, zresztą południowe rajdy są generalnie za friko. A ten Gold Pass to przecież jest dokładnie wyjaśniony na stronie i wychodzi na to, że daje to bliższe parkingi, lepsze miejsca widokowe i w najwyższej opcji także lepszy dostęp na strefie serwisowej. A jak nie chcesz płacić to nie płacisz i masz ofertę standardową.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez pill » piątek, 15 gru 2017, 18:14

Super, dzięki za odpowiedzi!! już coś więcej wiem :)
pozdro!
pill
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 1 lut 2017, 14:16

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez slivex » wtorek, 19 gru 2017, 22:19

DonCorrado napisał(a):Sardynia chyba jest darmowa niech mnie ktoś poprawi jak się mylę. Generalnie północ chyba jest płatna, a rajdy na południu są darmowe jak choćby Portugalia jeszcze i Katalonia?


nieco poza tematem, ale grecja w ERC też jest free? na stronie tegorocznego rajdu nie widzę nigdzie biletów
Avatar użytkownika
slivex
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): niedziela, 19 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez Tomek K » środa, 20 gru 2017, 00:32

Podobnie jak za czasów WRC, tak i w ERC jest za darmo.
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez junior44 » sobota, 13 sty 2018, 21:04

Na Sardynii za SuperOS na jakimś stadionie był jedynie płatny dla wszystkich. Reszta za free. Golda nie ma sensu kupować bo tam zabezpieczenie jest takie że wjeżdzasz autem praktycznie na sam OS oprócz Monte Lerno na które dostać się jest wyzwaniem ale do ogarniecia :D
Avatar użytkownika
junior44
N2
 
Posty: 150
Dołączył(a): środa, 14 sty 2009, 22:33
Lokalizacja: K-Z

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez andrew88 » sobota, 13 sty 2018, 21:55

Monte Lerno to pewnie masz na myśli Mickey's Jump, a nie cały oes?
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez Scoobany » niedziela, 28 sty 2018, 17:54

Czy wybiera się ktoś do Portugalii? Głównie interesują mnie testy przed samym rajdem, ale rajdem bym nie pogardził.
Avatar użytkownika
Scoobany
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 2 lip 2017, 19:33

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez pl80 » czwartek, 8 lut 2018, 22:54

KORSYKA

Witam,

Zbieram ekipę na wyjazd na rundę WRC na Korsyce. W zawodach będzie startował Loeb. Można jeszcze dorzucić jakieś zwiedzanie - ale to już w pełni dostosuję się do Was :)
pl80
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2013, 14:58

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez Faster » niedziela, 1 kwi 2018, 10:11

Witam, wybiera się ktoś na Finke? Chciałbym się podpiąć swoim samochodem pod kogoś kto już był, to mój pierwszy raz (chociaż laikiem nie jestem) to zawsze raźniej w ekipie, jestem ze Śląska ale podjechać w każde miejsce mogę, pozdrawiam.
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez MAN » czwartek, 5 kwi 2018, 13:10

Mam pytanko odnośnie noclegów na rajdzie Niemiec do kogoś kto spał na odcinku i wie o co biega.
Mam zamiar dojechać tam w piątek wieczorem, przekimać się na odcinku i w sobotę posiedzieć w jednym miejscu cały dzień. Mikołajki w tym roku odpadły więc trzeba szukać innych rozwiązań.
u nas na WRC kupuję bilety ponieważ ciągle jestem w ruchu i jeżdżę jak popieprzony :) ale można spokojnie rajd oglądać bez biletów ale przemieszczając się między odcinkami.
Jak to jest u naszych zachodnich sąsiadów?
MAN
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2008, 10:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron