Barbórka Warszawska

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Sherman » wtorek, 31 paź 2017, 16:04

Co najlepsze, wygląda na to że parking w Modlinie jest przewidziany na parkingu Portu Lotniczego, tu macie cennik http://modlinairport.pl/strona/parking
I o ile pamiętam to trochę krucho może być ze znalezieniem tam miejsca :)
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28


Re: Barbórka Warszawska

Postprzez posejdon » wtorek, 31 paź 2017, 23:28

Bez przesady z tą ceną parkingu. 5 godzin postoju kosztuje 27 zł.

A odcinka na Żeraniu już nie ma. Ani EC ani FSO. Tyle nowych ulic pobudowano na obrzeżach Warszawy, że dałoby się spokojnie zrobić rundę RSMP w granicach aglomeracji. I mówię o RSMP z czasów, gdy były to jeszcze prawdziwe rajdy.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » czwartek, 2 lis 2017, 12:11

posejdon napisał(a):A odcinka na Żeraniu już nie ma. Ani EC ani FSO. Tyle nowych ulic pobudowano na obrzeżach Warszawy, że dałoby się spokojnie zrobić rundę RSMP w granicach aglomeracji. I mówię o RSMP z czasów, gdy były to jeszcze prawdziwe rajdy.
To ja jeszcze dodam do tego że AK Polski który kiedyś organizował również Rajd Warszawski w latach 1998-2000 robił jeden etap na północ od Warszawy w okolicach Modlina i Legionowa - więc spokojnie można je wykorzystać jeszcze raz, jak za szybki to postawić 10 szykan i po problemie.

kostek45 napisał(a):Barbórkę zrobią na Bemowie
To nie była by żadna nowość bo o ile mnie pamięć nie myli to w 2002 były tylko dwa przejazdy Bemowa + Karowa
W przyszłym roku jeden oes zrobią na Arenie Mikołajki z oddalonym serwisem w Ostrołęce.

Ten rajd ma takie możliwości i taki potencjał że nie mogę uwierzyć że stał się takim padłem, na dzień dzisiejszy nie znalazłem chyba jednego pozytywnego komentarza na temat tegorocznej edycji.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Szeszkin » piątek, 3 lis 2017, 18:27

Ta...
W 2002 rzeczywiście była żenada z odcinkami "specjalnymi"...
Bemowo solo,Bemowo w parach i Karowa dla wybrańców losu.
Szeszkin
Szeszkin
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 20 lut 2008, 22:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez bzinek » sobota, 4 lis 2017, 10:17

Mad Max napisał(a):Ten rajd ma takie możliwości i taki potencjał że nie mogę uwierzyć że stał się takim padłem, na dzień dzisiejszy nie znalazłem chyba jednego pozytywnego komentarza na temat tegorocznej edycji.


Karowa będzie w tv albo w necie :mrgreen:
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » wtorek, 7 lis 2017, 12:38

bzinek napisał(a):
Mad Max napisał(a):Ten rajd ma takie możliwości i taki potencjał że nie mogę uwierzyć że stał się takim padłem, na dzień dzisiejszy nie znalazłem chyba jednego pozytywnego komentarza na temat tegorocznej edycji.
Karowa będzie w tv albo w necie :mrgreen:
WOW!!! ... przecież co roku jest...

Tor Modlin
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5AADE4EC
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez SOKÓŁ » wtorek, 7 lis 2017, 19:09



Patrząc na to zdjęcie jak rozłożą barierki płotki zasieki i taśmy +trybunę VIP to chyba miejsca dla kibiców nie uraczysz :lol: Chyba że organizatorzy mają taką nadzieję że tam nikomu się nie będzie chciało jechać.
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez bzinek » wtorek, 7 lis 2017, 20:22

Mad Max napisał(a):
bzinek napisał(a):
Mad Max napisał(a):Ten rajd ma takie możliwości i taki potencjał że nie mogę uwierzyć że stał się takim padłem, na dzień dzisiejszy nie znalazłem chyba jednego pozytywnego komentarza na temat tegorocznej edycji.
Karowa będzie w tv albo w necie :mrgreen:
WOW!!! ... przecież co roku jest...

Tor Modlin
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5AADE4EC


to sarkazm był :lol:
Leszek Kuzaj - Powrót Króla Młynarzy
Avatar użytkownika
bzinek
N3
 
Posty: 341
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 11:34
Lokalizacja: Ck\NMnP

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez antch » wtorek, 7 lis 2017, 21:30

SOKÓŁ napisał(a):


Patrząc na to zdjęcie jak rozłożą barierki płotki zasieki i taśmy +trybunę VIP to chyba miejsca dla kibiców nie uraczysz :lol: Chyba że organizatorzy mają taką nadzieję że tam nikomu się nie będzie chciało jechać.

Na mapce jest wyraźnie zaznaczone miejsce dla kibiców (jakby ktoś nie dojrzał to ten cienki żółty pasek na górze). http://barborka.pl/mapy-i-dojazdy/
Także zapowiada się powalające widowisko, biorąc pod uwagę, że pewnie znowu nie można wnosić drabin itd.
antch
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 22 lip 2014, 12:58

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Szeszkin » wtorek, 7 lis 2017, 21:51

antch napisał(a):
SOKÓŁ napisał(a):


Patrząc na to zdjęcie jak rozłożą barierki płotki zasieki i taśmy +trybunę VIP to chyba miejsca dla kibiców nie uraczysz :lol: Chyba że organizatorzy mają taką nadzieję że tam nikomu się nie będzie chciało jechać.

Na mapce jest wyraźnie zaznaczone miejsce dla kibiców (jakby ktoś nie dojrzał to ten cienki żółty pasek na górze). http://barborka.pl/mapy-i-dojazdy/
Także zapowiada się powalające widowisko, biorąc pod uwagę, że pewnie znowu nie można wnosić drabin itd.


Drabiny mogą być przyrządem dla terrorystów,lub uchodźców.
Zakazane!!!
Szeszkin
Szeszkin
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 20 lut 2008, 22:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez SOKÓŁ » wtorek, 7 lis 2017, 22:31

antch napisał(a):
SOKÓŁ napisał(a):


Patrząc na to zdjęcie jak rozłożą barierki płotki zasieki i taśmy +trybunę VIP to chyba miejsca dla kibiców nie uraczysz :lol: Chyba że organizatorzy mają taką nadzieję że tam nikomu się nie będzie chciało jechać.

Na mapce jest wyraźnie zaznaczone miejsce dla kibiców (jakby ktoś nie dojrzał to ten cienki żółty pasek na górze). http://barborka.pl/mapy-i-dojazdy/
Także zapowiada się powalające widowisko, biorąc pod uwagę, że pewnie znowu nie można wnosić drabin itd.


Kolego w niektórych miastach szersze są ścieżki rowerowe do strefy kibica o której mówisz(ten cienki żółty pasek na górze) w porównaniu mapki jak to wygląda w rzeczywistości.Popatrz jeszcze na to że pewnie będziesz miał płotek z banerami + flagi i reklamy organizatora więc ogladalność raczej nie wielka będzie
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez antch » wtorek, 7 lis 2017, 23:06

Widocznie sarkazm w mojej wypowiedzi był niedostatecznie czytelny ;-) dokładnie to miałem na myśli, że po mapce patrząc to będzie wielka lipa.
antch
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 22 lip 2014, 12:58

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez andrew88 » wtorek, 7 lis 2017, 23:45

To może chociaż lista zgłoszeń uratuje w jakimś stopniu ten rajd? Filip Nivette zapowiadał jakiś ciekawy samochód - może to będzie jakieś WRC. Anonsowana przez organizatora jest gwiazda światowego formatu, choć ten start nie jest w 100% pewny. Macie jakieś przecieki, czy ktoś planuje przywieźć do Warszawy jakieś wurce?
Czy też może część zawodników odpuści tą edycję Barbórki, po publikacji harmonogramu i map odcinków?
Z wielką zazdrością patrzę na to, co się będzie działo w Pradze :cry:
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez piotrg » środa, 8 lis 2017, 03:00

Nivette nie przywiezie wurca, będzie skodą r5 w której kombinują żeby coś mocy dodać.
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: Barbórka Warszawska

Postprzez Mad Max » środa, 8 lis 2017, 10:50

bzinek napisał(a):
Mad Max napisał(a):
bzinek napisał(a):Karowa będzie w tv albo w necie :mrgreen:
WOW!!!
to sarkazm był :lol:
Poważnie ?? :wink: :wink:
antch napisał(a):Także zapowiada się powalające widowisko, biorąc pod uwagę, że pewnie znowu nie można wnosić drabin itd.
A po co Ci drabina ?? od kilku lat są takie tłumy że drabina Ci do niczego nie potrzebna, nawet na Karową przyjdziesz godzine przed końcem i spokojnie znajdziesz miejsce z którego będziesz wszystko ładnie widział.
SOKÓŁ napisał(a):Kolego w niektórych miastach szersze są ścieżki rowerowe do strefy kibica o której mówisz(ten cienki żółty pasek na górze) w porównaniu mapki jak to wygląda w rzeczywistości.Popatrz jeszcze na to że pewnie będziesz miał płotek z banerami + flagi i reklamy organizatora więc ogladalność raczej nie wielka będzie
Biorąc pod uwagę że tam jest płaski teren to perspektywa do oglądania i tak będzie kiepska bo całość będzie się bardzo spłaszczała.
andrew88 napisał(a):To może chociaż lista zgłoszeń uratuje w jakimś stopniu ten rajd? Filip Nivette zapowiadał jakiś ciekawy samochód - może to będzie jakieś WRC.
Tak jak pisze piotrg Nivette w wywiadzie dla Karola Ferenca mówił że BW jedzie Fabią przy której będą starać siecoś pokombinować żeby była mocniejsza niż standardowe R5
andrew88 napisał(a):Anonsowana przez organizatora jest gwiazda światowego formatu, choć ten start nie jest w 100% pewny.
Co roku tak piszą i co roku jest pod tym względem słabo, a do tego zazwyczaj są to przejazdy pokazowe na Karowej - chyba tylko Makinen był tu wyjątkiem bo to rzeczywiście gwiazda światowego formatu.
andrew88 napisał(a):Macie jakieś przecieki, czy ktoś planuje przywieźć do Warszawy jakieś wurce?
Od kiedy pojawiły się auta R5 przy których można trochę "pogrzebać" skończyły się czasy WRC na BW. Ewentualnie może Kuchar wystartuje swoim C4 T16 ale on coś wspominał że prędzej będzie to jego Impreza... no chyba że postanowi sprawić wszystkim niespodziankę.
andrew88 napisał(a):Czy też może część zawodników odpuści tą edycję Barbórki, po publikacji harmonogramu i map odcinków?
Myślę że możemy sięspodziewać listy podobnej do tej z zeszłego roku.
andrew88 napisał(a):Z wielką zazdrością patrzę na to, co się będzie działo w Pradze :cry:
Myślę że nie jesteś odosobniony w tym odczuciu i mnie nie dziwi że południe Polski wybierze Pragę albo Szilveszter Rally u Węgrów.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości