Starty Kubicy w Rajdach

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez DonCorrado » wtorek, 11 kwi 2017, 18:17

Może znowu wpadł jak w M-Sport, miała być mega fura, a chyba na 10 minut wyjechali podczas testów. Kubica nadal ma mocne nazwisko, reklamowanie takiego czegoś nie jest niczym przyjemnym - pojechali na testy i w zasadzie na nie nie wyjechali ... Inna sprawa, ze mówił, żeby ten szef ByKolles nie robił sobie nadziei.
Ja mu zycze zeby znalazl fajna ekipe niekoniecznie w najwyzszej kategorii.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31


Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez miszczu140000 » środa, 12 kwi 2017, 12:22

Ja w niewierze w to że to może być z KUB związane ale ciekawe....... http://www.autosport.com/news/report.ph ... 7-indy-500
Avatar użytkownika
miszczu140000
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): piątek, 27 lis 2015, 11:22

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez adamlen » środa, 12 kwi 2017, 12:27

Potwierdziło się to, że cała sprawa z ByKolles była tylko po to żeby sobie gdziekolwiek w tym czasie pojeździć w sytuacji gdy starty w DTM się nie udały.

"Wkrótce" ma być ogłoszona informacja znacznie ciekawsza dla Roberta niż jazda w zespole ByKolles.
Jaka? Nawet nie próbuję zgadywać, ale jak Kubica jest z niej zadowolony to gorzej jak ByKolles nie będzie. 8)
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez fluff » środa, 12 kwi 2017, 15:47

miszczu140000 napisał(a):Ja w niewierze w to że to może być z KUB związane ale ciekawe....... http://www.autosport.com/news/report.ph ... 7-indy-500


Monaco to dla niego chyba najtrudniejsza z mozliwych opcji...
Power Is Nothing Without Control!
Duval ognia!!!
Avatar użytkownika
fluff
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): niedziela, 3 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: trojmiasto

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez maciotacio » środa, 12 kwi 2017, 17:22

Już bardziej wierzę w jakąś ofertę z fabryki WRC niż w zastąpienie Alonso w Monaco.
Avatar użytkownika
maciotacio
N2
 
Posty: 193
Dołączył(a): środa, 19 wrz 2012, 11:58

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez DonCorrado » środa, 12 kwi 2017, 21:56

Skoro chciał do DTM, to może tam trafi, ale Robert tak udziela wywiadów, że nie wiadomo co jest wiadomo :twisted:
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez miszczu140000 » środa, 12 kwi 2017, 22:25

W tym Mclarenie na GP Monako to widziałbym Butona ale ktoś ważniejszy w tym zespole to powiedział że nie wie kogo wybiorą ale Mclaren zamieża też kilka razy w sezonie wystartować w Indycar i tam bym widział Roberta
Avatar użytkownika
miszczu140000
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): piątek, 27 lis 2015, 11:22

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez adamlen » czwartek, 13 kwi 2017, 08:07

maciotacio napisał(a):Już bardziej wierzę w jakąś ofertę z fabryki WRC niż w zastąpienie Alonso w Monaco.


No właśnie z informacji wyłuskanych z sieci i połączonych ze sobą można by sądzić, że ma to związek właśnie z rajdami.
A ponieważ pisze się o jakimś starcie w czerwcu to pomyślałem, że może jednorazowy start w Rajdzie Polski z Lotosem i M-Sportem. Ale odkąd sponsorem Rajdu Polski jest Orlen to jest to chyba mało prawdopodobne, ale nie wykluczone.
DTM i LeMans są w czerwcu, ale jak sam Kubica powiedział, te opcje już są nie aktualne.
F1 również wiele razy było wykluczone, chyba że testy, ale testów w czerwcu nie ma.
Więc albo ma to związek z rajdami albo z czymś o czym nikt nawet nie myśli.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez Mad Max » czwartek, 13 kwi 2017, 10:58

Monaco i F1 od razu można skreślić - sam Kubica ostatnio mówił że jego ograniczenia są znacznie większe niż się spodziewał i nawet w LMP1 mocno to przeszkadza a co dopiero bolid F1 i to jeszcze w Monaco
Start z Lotosem i MSportem w Rajdzie Polski którego głównym sponsorem jest Orlen jest tak samo prawdopodobny jak F1 Monaco - do tego sam zainteresowany mówił że jednorazowe starty to tylko dla frajdy a to było by już bardziej na poważnie więc taką opcję również bym wykluczył. W propozycja od fabryki WRC również nie specjalnie wierzę bo nawet Mikkelsen ma problem ze znalezieniem miejsca dla siebie.
Pomimo że zrezygnował z ByKolles ja dalej widzę go w WEC. Niestety jak to zawsze bywa w jego wypadku trzeba czekać na oficjal.
A tak humorystycznie może w Tour de France wystartuje bo ostatnio więcej go widać na rowerze niż w samochodzie :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez woocasch » czwartek, 13 kwi 2017, 14:02

Na początek wystarczy Tour de Pologne :)
A tak na poważnie, to mimo całej sympatii do Roberta Kubicy, to jego miotanie się od jednej opcji do drugiej już staje się nużące, a nawet czasem denerwujące. Niby taki profesjonalista, wszystko ma być na tip-top, z drugiej próbował teraz WEC z prywatną ekipą. Jak była szansa na fabrykę w WRC to odrzucił ofertę, wolał M-Sport, potem montował własną ekipę i na koniec zniknął z WRC. W DTM niby fotel na niego wiecznie czeka, ale czy od testów w 2013 roku Robert siedział w aucie DTM? Powiem szczerze, niech wreszcie ta epopeja się skończy, bo czas leci. Nie ma co szukać dziury w całym, tylko iść wreszcie do DTM, a co będzie potem to czas pokaże :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez Matthias Schmidt » czwartek, 13 kwi 2017, 21:28

Niestety, ale w DTM nie ma juz miejsca. Wszyscy producenci potwierdzili pelne sklady na 2017, wiec nie ma co liczyc na RK w DTM. A szkoda. Od poczatku mowilem, ze to bylaby ciekawsza opcja niz ByKolles. Bardzo mnie dziwia ostatnie decyzje Kubicy, zdziwilo mnie w ogole przejscie do WEC, jeszcze bardziej dziwi mnie zrezygnowanie zanim sezon sie zaczal. Mam nadzieje, ze Kubica sie nie pogubil i ma jakas konkretna perspektywe na ten rok, choc jest juz przeciez polowa kwietnia.
"This rally is insane, even though everything is going well at the moment. If there is a trouble, I'm as good as dead" - Henri Toivonen (1 May 1986)
Avatar użytkownika
Matthias Schmidt
N4
 
Posty: 2413
Dołączył(a): sobota, 13 mar 2010, 22:27
Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez adamlen » piątek, 14 kwi 2017, 10:25

„Postanowiłem poświęcić czas w 100% na inny projekt. Chcę skoncentrować się na innych obowiązkach. Jakich? Teraz nie mogę o tym mówić.”
Czy w takim razie zobaczymy Kubicę w tym roku w samochodzie? Humor Robertowi dopisuje, wypowiedź rozpoczyna od stwierdzenia ”W samochodzie można mnie zobaczyć codziennie, na zwykłych drogach.” dodając „ A tak na poważnie … Nie wiem. Zobaczymy. Coś do roboty mam, pewnie jest to związane z torem. Nawet, jeśli mało czasu na torze spędzam.”
Niestety Robert nie chciał zdradzić, kiedy możemy spodziewać się jakichkolwiek informacji „Te sprawy nie należą wyłącznie ode mnie. Będę robił to, co przez ostatni rok i zobaczymy, dokąd mnie to zaprowadzi”


Jak Kubica napisze kiedyś książkę zdradzając połowę ze swoich tajemnic to nakład przekroczy Harrego Pottera.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez amigo » niedziela, 16 kwi 2017, 23:57

Chyba już zapomnieliście, że Orlen proponował Kubicy starty w WRC2 może ktoś się zgodził na dosypanie kasy na WRC i powstaje auto dla Kubicy na Rajdy ale jak to będzie to się dowiemy za jakiś czas. Jak będzie jechał rajd Polski to znów tych kubicomaniaków się najedzie na mazury.
amigo
N1
 
Posty: 98
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2014, 12:27

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez wanderer » poniedziałek, 17 kwi 2017, 14:31

amigo napisał(a):Chyba już zapomnieliście, że Orlen proponował Kubicy starty w WRC2

Po tym jak ten koncern potraktował Hołka, brałbym na dystans mętne deklaracje ludzi tam pracujących.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Starty Kubicy w Rajdach

Postprzez DonCorrado » poniedziałek, 17 kwi 2017, 18:47

wanderer napisał(a):
amigo napisał(a):Chyba już zapomnieliście, że Orlen proponował Kubicy starty w WRC2

Po tym jak ten koncern potraktował Hołka, brałbym na dystans mętne deklaracje ludzi tam pracujących.


A jak go potraktowali? Kilka lat ciągną z Państwowego sponsoringu, nawet pewnie do europarlamentu startował, żeby móc to robić, na końcu jako taki wynik osiągnął z kim innym płacząc do Orlenu, a wspomóc rozwój młodych talentów czy posprzątać burdel w PZM to nie ma komu, tylko odcinanie kuponów, nikt nie jest święty. Aha Lotto płaciło to szkolił Kaczmarskiego niby, choć na końcu też był płacz, że został odcięty od poważnego ścigania w WRX i rezygnuje w trakcie sezonu. Gość wystrzelił a la Małysz, ale poziomu Małysza w sporcie nigdy nie osiągnął.

Ta teoria, że Orlen opłaca z kimś cały sezon, żeby Kubica miał chęć przejechać się w Polsce jest nierealna :wink:
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron