RSMP 2017

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: RSMP 2017

Postprzez rrwrc » sobota, 25 lut 2017, 15:54

viper napisał(a): Topowy Lancer gry N zeby się ścigał w N był wart 250 tys i wszyscy narzekali że drogo, a teraz żeby walczyć topowm proto w open trzeba mieć 350-400 . Jaki sukces budżetowy ? Przepraszam ale to się ni jak ma to rzeczywiści .


Widzę, że ma Pan, Panie Viper dojście do naprawdę tanich samochodów - topowy Lancer za 250 tys zł - chyba, że ja nie zauważyłem, że kiedyś EURO było po 2,30. Proto jest tańsze od R5 prawie dwa razy.
rrwrc
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 8 paź 2010, 23:46


Re: RSMP 2017

Postprzez viper » niedziela, 26 lut 2017, 23:59

rrwrc napisał(a):
viper napisał(a): Topowy Lancer gry N zeby się ścigał w N był wart 250 tys i wszyscy narzekali że drogo, a teraz żeby walczyć topowm proto w open trzeba mieć 350-400 . Jaki sukces budżetowy ? Przepraszam ale to się ni jak ma to rzeczywiści .


Widzę, że ma Pan, Panie Viper dojście do naprawdę tanich samochodów - topowy Lancer za 250 tys zł - chyba, że ja nie zauważyłem, że kiedyś EURO było po 2,30. Proto jest tańsze od R5 prawie dwa razy.

Żebyś panie kolego nie mówił
https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubish ... yKUE7.html
I wcale euro nie jest po 2.3 znajdź mi proto w tej specyfikacji za te pieniądze. To niech proto będzie w klasie z R5 i zobaczymy ilu chętnych będzie
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: RSMP 2017

Postprzez rrwrc » poniedziałek, 27 lut 2017, 10:16

viper napisał(a):
rrwrc napisał(a):
viper napisał(a): Topowy Lancer gry N zeby się ścigał w N był wart 250 tys i wszyscy narzekali że drogo, a teraz żeby walczyć topowm proto w open trzeba mieć 350-400 . Jaki sukces budżetowy ? Przepraszam ale to się ni jak ma to rzeczywiści .


Widzę, że ma Pan, Panie Viper dojście do naprawdę tanich samochodów - topowy Lancer za 250 tys zł - chyba, że ja nie zauważyłem, że kiedyś EURO było po 2,30. Proto jest tańsze od R5 prawie dwa razy.

Żebyś panie kolego nie mówił
https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubish ... yKUE7.html
I wcale euro nie jest po 2.3 znajdź mi proto w tej specyfikacji za te pieniądze. To niech proto będzie w klasie z R5 i zobaczymy ilu chętnych będzie


Jak chcesz robić porównanie używanego lancera, którego nawet nie widziałeś do nowego Proto to ja juz więcej z Tobą nie dyskutuję - pokonałeś mnie.
rrwrc
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 8 paź 2010, 23:46

Re: RSMP 2017

Postprzez andrew88 » poniedziałek, 27 lut 2017, 13:50

Wracając z tematem na właściwe tory.
http://rajdy24.pl/promotor-rsmp-bliski- ... telewizja/
Trzymam kciuki żeby udało się z telewizją. Mam nadzieję, że z tą muzyką na strefach kibica sobie odpuszczą, albo przynajmniej wyciszą na czas przejazdu rajdówki.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: RSMP 2017

Postprzez viper » poniedziałek, 27 lut 2017, 15:28

rrwrc napisał(a):Jak chcesz robić porównanie używanego lancera, którego nawet nie widziałeś do nowego Proto to ja juz więcej z Tobą nie dyskutuję - pokonałeś mnie.

Ha Ha. O czym tu dyskutować masz czarne na białym. Jeszcze jest ważne gdzie budujesz, bo ja Ci zbuduje lancera za 500 tys wciskając kit, że taniej się nie da i co. Ktoś kto siedzi w tym temacie mając trochę pojecia i kontaktów bez problemu zbuduje lancera za 250 tyś. w bardzo bardzo dobrej specyfikacji, ale jak ktoś jest frajer i zapłaci za to 500 tys to już jest inna bajka.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: RSMP 2017

Postprzez trebor » poniedziałek, 27 lut 2017, 20:33

andrew88 napisał(a):Wracając z tematem na właściwe tory.
http://rajdy24.pl/promotor-rsmp-bliski- ... telewizja/
Trzymam kciuki żeby udało się z telewizją. Mam nadzieję, że z tą muzyką na strefach kibica sobie odpuszczą, albo przynajmniej wyciszą na czas przejazdu rajdówki.

Też tak myślę - o tej muzyce. Ale ostatni akapit podlinkowanego tekstu nie nastraja optymistycznie! Idziemy w kierunku festynu dla gawiedzi.
A w tv rajdy też trzeba umieć pokazać, inaczej nuda, nuda...
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: RSMP 2017

Postprzez Forester » wtorek, 28 lut 2017, 11:26

Jeśli podpiszą z TVP to już wiem chyba jak to będzie "muzyka" Taka narodowa....polo
Forester
N1
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 24 sie 2014, 11:05

Re: RSMP 2017

Postprzez Mic_123 » wtorek, 28 lut 2017, 15:33

Forester napisał(a):Jeśli podpiszą z TVP to już wiem chyba jak to będzie "muzyka" Taka narodowa....polo


polo, nie polo, byle ladnie spiewali :lol: :lol: :lol: :lol:
ewentualnie mogliby jezdzic vw polo w czasie wystepow.
Ciekawe co z tej umowy wyniknie, czy jedynie swistek papieru nic nie wnoszacy (jak to bylo wczesniej).
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: RSMP 2017

Postprzez djescape » środa, 1 mar 2017, 09:09

Abstrahując od muzyki to relacje na TVP już były nawet na żywo (TVP Sport). Jakoś nikogo to nie porwało. Moim zdaniem dawanie kolejny raz praw do transmisji TVP wiedząc że nie relacja nie będą pokazywane w TVP1 lub TVP2 kolejny raz mija się z celem.
"Straights are for fast cars, corners are for fast drivers..." - C. McRae
Avatar użytkownika
djescape
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): poniedziałek, 18 mar 2013, 18:02
Lokalizacja: Limanowa

Re: RSMP 2017

Postprzez kostek45 » środa, 1 mar 2017, 09:22

Dwa lata temu takie coś zrobili z Elmotu.
http://sport.tvp.pl/19823761/rsmp-rajd- ... ower-stage

Niezbyt porywające...
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: RSMP 2017

Postprzez Mic_123 » środa, 1 mar 2017, 09:25

https://www.youtube.com/watch?v=zUKWUlQtIFw
tak co sie robi w Kanadzie, zwiastun na 2017 rok ale tez wiele filmow z poprzednich sezonow, kazdy rajd a zwykle jest okolo 6 rund ma swoje podsumowanie w taki sposob.
Wszystko po szuterku :D :D :D .
Zwykle okolo 30 zalog jedzie (tak jak w PL), 15 w autach 4x4 (lancery, subaraki, jakies wydumki w stylu Hyundai "WRC" ale ten stary itp) plus kolejne 15 zalog to auta napedzane na jedna os (fiesty 5drzwiowe, hyundaie, golf II nawet :) ). I po co wiecej klas rozdrabniac jak u nas, mistrz generalki i oski wystarczy.
Obejrzcie i powiedzcie, czy zle sie oglada takie cos?????????
Wole profesjonalnie zmontowany material (jak ten Kanadyjski, podsumowania, zestawienia po kazdej petli) ale puszczony 2-3 dni po rajdzie niz na zywo proba zrobienia czegokolwiek co bardziej odstraszy niz przyciagnie.

oraz https://www.youtube.com/watch?v=dLU7m9mBXHM z Australii tym razem.
Tez wyglada super ale temu materialowi z Kanady dalbym 10/10 punktow, Australijski 9/10 punktow mozliwych.

Jesli takie cuś :lol: beda robic w PL to pelen szacun.
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: RSMP 2017

Postprzez SOKÓŁ » środa, 1 mar 2017, 11:29

djescape napisał(a):Abstrahując od muzyki to relacje na TVP już były nawet na żywo (TVP Sport). Jakoś nikogo to nie porwało. Moim zdaniem dawanie kolejny raz praw do transmisji TVP wiedząc że nie relacja nie będą pokazywane w TVP1 lub TVP2 kolejny raz mija się z celem.


Panowie nie oszukujmy się zrobili aplikację która nie do końca chce działać LIVE cały sezon robili radio które umarło zaraz po podaniu planu a Wy wierzycie że będą transmitować RSMP w TV :D tak samo jak z opcją przeniesienia startu i mety w atrakcyjnych lokalizacjach miejskich.Gdzie oni sobie wyobrażają przenieść rampę np. w Świdnicy czy Rzeszowie z rynku pod kościół ?? Trzeba mieć nadzieję ale chyba nie w tym roku :wink:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: RSMP 2017

Postprzez kuba_k » środa, 1 mar 2017, 11:35

djescape napisał(a):Abstrahując od muzyki to relacje na TVP już były nawet na żywo (TVP Sport). Jakoś nikogo to nie porwało. Moim zdaniem dawanie kolejny raz praw do transmisji TVP wiedząc że nie relacja nie będą pokazywane w TVP1 lub TVP2 kolejny raz mija się z celem.


Z tego co wiem cały czas trwały rozmowy z jedną z prywatnych stacji. Ale przyznaję, że nie wiem na jakim etapie to jest obecnie...

trebor napisał(a):Też tak myślę - o tej muzyce. Ale ostatni akapit podlinkowanego tekstu nie nastraja optymistycznie! Idziemy w kierunku festynu dla gawiedzi.
A w tv rajdy też trzeba umieć pokazać, inaczej nuda, nuda...


To chyba nic dziwnego, że idziemy w kierunku "festynu dla gawiedzi"?
Więcej kibiców, to więcej argumentów dla sponsorów, co powinno (przynajmniej w teorii) przełożyć się na większe wydatki na rajdy...
A tych kibiców trzeba jakoś pozyskać.
Rajdy muszą jakoś pozyskać zainteresowanie zwyczajnych Januszy (przepraszam za określenie). Powinny ich wciągnąć, skłonić do sięgnięcia głębiej i przeobrażenia się w prawdziwych fanów. I festyn to jest jakiś początek MZ.
Pozdrawiam
Kuba Kozal
kuba_k
N2
 
Posty: 190
Dołączył(a): sobota, 26 mar 2005, 01:49
Lokalizacja: Katowice

Re: RSMP 2017

Postprzez Mic_123 » środa, 1 mar 2017, 15:10

SOKÓŁ napisał(a):tak samo jak z opcją przeniesienia startu i mety w atrakcyjnych lokalizacjach miejskich.Gdzie oni sobie wyobrażają przenieść rampę np. w Świdnicy czy Rzeszowie z rynku pod kościół ?? Trzeba mieć nadzieję ale chyba nie w tym roku :wink:

W Rzeszowie to akurat rynek jest bardzo dobrym miejscem, jesli nie najlepszym. W Swidnicy nie bylem to nie wiem :D

kuba_k napisał(a):
To chyba nic dziwnego, że idziemy w kierunku "festynu dla gawiedzi"?
Więcej kibiców, to więcej argumentów dla sponsorów, co powinno (przynajmniej w teorii) przełożyć się na większe wydatki na rajdy...
A tych kibiców trzeba jakoś pozyskać.
Rajdy muszą jakoś pozyskać zainteresowanie zwyczajnych Januszy (przepraszam za określenie). Powinny ich wciągnąć, skłonić do sięgnięcia głębiej i przeobrażenia się w prawdziwych fanów. I festyn to jest jakiś początek MZ.

Dokladnie tak, najpierw trzeba probowac zainteresowac jak najwiecej ludzi (masowo), a pozniej i tak wiadomo ze czesc z nich zostanie przy rajdach (i np za rok pojedzie gdzies w plener ogladac odcinki za miasto), a czesc nie zainteresuje sie wcale.
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: RSMP 2017

Postprzez trebor » środa, 1 mar 2017, 20:49

kuba_k napisał(a):
trebor napisał(a):Też tak myślę - o tej muzyce. Ale ostatni akapit podlinkowanego tekstu nie nastraja optymistycznie! Idziemy w kierunku festynu dla gawiedzi.
A w tv rajdy też trzeba umieć pokazać, inaczej nuda, nuda...


To chyba nic dziwnego, że idziemy w kierunku "festynu dla gawiedzi"?
Więcej kibiców, to więcej argumentów dla sponsorów, co powinno (przynajmniej w teorii) przełożyć się na większe wydatki na rajdy...
A tych kibiców trzeba jakoś pozyskać.
Rajdy muszą jakoś pozyskać zainteresowanie zwyczajnych Januszy (przepraszam za określenie). Powinny ich wciągnąć, skłonić do sięgnięcia głębiej i przeobrażenia się w prawdziwych fanów. I festyn to jest jakiś początek MZ.

Tak, kibiców trzeba pozyskac, tylko jak? Nie sądzę, żeby festynem. To najłatwiejsze rozwiązanie i to swiadczy o braku pomysłu Rajdomanii na RSMP. I to zle wróży na przyszłość. Popatrz na Ich stronę - są jeszcze w 2016!! Przecież strona Mistrzostw Polski powinna "kipiec" ciekawostkami, plotkami itd, itp. A tam kalendarz na 2016 :lol: A fajna i aktualna strona to i najprostrze i podstawowe rozwiazanie do czegoś wiecej. I tego "wiecej" raczej nie będzie.
To nie dyscyplina ma szukać kibiców, to oni powinni znaleść dyscyplinę, która im pasuje.
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości