Rajd Arłamów

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Tomek K » środa, 2 lis 2016, 12:08

Booogi napisał(a):Czy ktoś orientuje się co to za miejscówka z 4:09?

https://youtu.be/ERTZrEwub5E?t=4m9s

Polecacie jakieś miejscówki na Pruchniku, Birczy i Rokietnicy? Czy te odcinki idą w tę samą stronę jak rok temu?


Wygląda jak dojście do prawego 90, w miejscowości Hucisko Nienadowskie. Rzekłbym, że na 95% to jest to miejsce. Nawet jeśli nie to tam masz niemal identyczne :mrgreen:

Edit: Mad "encyklopedia" Max już mnie uprzedził:)
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa


Re: Rajd Arłamów

Postprzez Mad Max » środa, 2 lis 2016, 12:17

Tomek K napisał(a):Edit: Mad "encyklopedia" Max już mnie uprzedził:)
A ten mi znowu nawrzucał od encyklopedii :!: a później znowu się na czymś wyłożę...
to pozostałości bo edukacji przed i po rajdowej dot. miejscówek - o ile się nie mylę to w 7:15 to na pierwszym przejeździe dwa lata temu Rzeźnik urwał koło w Fieście R5
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Honiclbr » środa, 2 lis 2016, 16:09

Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Tomek K » środa, 2 lis 2016, 16:30

Mad Max napisał(a):
Tomek K napisał(a):Edit: Mad "encyklopedia" Max już mnie uprzedził:)
A ten mi znowu nawrzucał od encyklopedii :!: a później znowu się na czymś wyłożę...
to pozostałości bo edukacji przed i po rajdowej dot. miejscówek - o ile się nie mylę to w 7:15 to na pierwszym przejeździe dwa lata temu Rzeźnik urwał koło w Fieście R5


Nie bądź taki skromny:)
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Arłamów

Postprzez trebor » czwartek, 3 lis 2016, 20:24

No to rajd oficjalnie ruszył. Delikatny snieg troszkę postraszył. Szkoda, że konferansjer "startowy" witał wszystkich mozliwych, tylko nie kibiców :( A mimo, ze to koniec swiata, to tez tam są :D
Mariuszek woli sucho, Banasiewicz - snieg! Ciekawe, który z Nich zostanie mistrzem Open.
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: Rajd Arłamów

Postprzez SOKÓŁ » czwartek, 3 lis 2016, 20:38

trebor napisał(a):Szkoda, że konferansjer "startowy" witał wszystkich mozliwych, tylko nie kibiców :( A mimo, ze to koniec swiata, to tez tam są :D


Sorki kolego ale patrząc na pierwsze fotki i widząc co było na poprzednich edycjach to kibiców było można pomylić z gośćmi hotelowymi takie tłumy były.Nie wiem jak było dzisiaj bo odpuściłem ten rajd ale zdjęcia mówią wszystko:
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/ ... 7438_o.jpg
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Rajd Arłamów

Postprzez trebor » czwartek, 3 lis 2016, 20:52

SOKÓŁ napisał(a):
trebor napisał(a):Szkoda, że konferansjer "startowy" witał wszystkich mozliwych, tylko nie kibiców :( A mimo, ze to koniec swiata, to tez tam są :D


Sorki kolego ale patrząc na pierwsze fotki i widząc co było na poprzednich edycjach to kibiców było można pomylić z gośćmi hotelowymi takie tłumy były.Nie wiem jak było dzisiaj bo odpuściłem ten rajd ale zdjęcia mówią wszystko:
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/ ... 7438_o.jpg


Fotka tendencyjna - wiekszość przy rampie startowej robiła sobie wspólne zdjęcie :D
Ale oczywiscie masz rację, niewielu Nas. Ale z drugiej strony taki mały ukłon nikomu by nie zaszkodził - atmosfera składa się z wielu składowych :wink: Zostawmy to...
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: Rajd Arłamów

Postprzez eRADe » czwartek, 3 lis 2016, 23:10

To jak sądzicie Grzyb idzie na generalkę i pierwsza wygrana ośki od lat ?
eRADe
 
Posty: 47
Dołączył(a): poniedziałek, 29 wrz 2014, 20:50

Re: Rajd Arłamów

Postprzez sejlot » piątek, 4 lis 2016, 00:34

eRADe napisał(a):To jak sądzicie Grzyb idzie na generalkę i pierwsza wygrana ośki od lat ?


Może być ciekawie bo jak sam Grzyb powiedział w wywiadzie, jego konkurenci są mega wjeżdżeni w swoje auta. GG nie ma tak świeżego stażu w ośce dlatego wydaje mi się że pierwsze oesy mogą nie pójść po jego myśli. Z drugiej strony za kierownicą R5 idzie jak dzik więc w ośce na pewno nie będzie odpuszczał.

Chyba potwierdzają się plotki o jego odejściu w przyszłym sezonie. Ciekawe czy w ERC pojeździ R5 czy może testuje ośki? :)
sejlot
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 9 paź 2016, 23:08

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Taurus » piątek, 4 lis 2016, 01:17

tyle się mówiło o tym żeby w polsce zrobić zakaz startu aut 4x4. a tu proszę jaka piękna inicjatywa oddolna. niestety jak zwykle znajdzie się kilku niepokornych. jak żyć panie delegacie, jak żyć...


jeżeli gg nie będzie na pudle ośki to jego miejsce jest w abjtk
Taurus
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): sobota, 6 lut 2016, 15:23

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Aro90 » piątek, 4 lis 2016, 10:28

sejlot napisał(a):
eRADe napisał(a):To jak sądzicie Grzyb idzie na generalkę i pierwsza wygrana ośki od lat ?


Może być ciekawie bo jak sam Grzyb powiedział w wywiadzie, jego konkurenci są mega wjeżdżeni w swoje auta. GG nie ma tak świeżego stażu w ośce dlatego wydaje mi się że pierwsze oesy mogą nie pójść po jego myśli. Z drugiej strony za kierownicą R5 idzie jak dzik więc w ośce na pewno nie będzie odpuszczał.

Chyba potwierdzają się plotki o jego odejściu w przyszłym sezonie. Ciekawe czy w ERC pojeździ R5 czy może testuje ośki? :)


Myślę że budżetowo sobie poradzi zamieniając mistrzostwa Polski i Słowacji na ERC w R5 :wink: zresztą Rufa Sport to raczej biedny nie jest skoro w tamtym roku wystawiali Fiestę WRC. Swoją drogą znowu sporo naszych w Mistrzostwach Europy się szykuję, Zawada wraca do JERC. Bardzo pozytywne jest to że tyle chłopaków ma takie możliwości, z drugiej strony zobaczymy jak to będzie u nas wyglądać :roll:
Ostatnio edytowano piątek, 4 lis 2016, 10:34 przez Aro90, łącznie edytowano 1 raz
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Rajd Arłamów

Postprzez d-z rallyfans » piątek, 4 lis 2016, 10:33

A tymczasem na OS 1 sabotaż !!! rozlany olej, rozsypane gwoździe.
Pseudo kibice szaleją :evil:

Ktoś komuś chyba chciał albo chce zrobić krzywdę, to już śmieszne nie jest.
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Mad Max » piątek, 4 lis 2016, 10:49

d-z rallyfans napisał(a):A tymczasem na OS 1 sabotaż !!! rozlany olej, rozsypane gwoździe.
Pseudo kibice szaleją :evil:
Ktoś komuś chyba chciał albo chce zrobić krzywdę, to już śmieszne nie jest.
Bardziej obstawiał bym wkur**** mieszkańca co to nie chciał rajdu pod domem - kibiców za dużo nie pojechało na ten rajd, a jeśli miała by to być ich sprawka to myślę że bardziej taka niespodzianka była by zakamuflowana. Kiedyś na Elmocie na prawym zakręcie na mostku w Glinnie też na cięciu były zasypane blachowkręty.

Grzyb RSMP jeździ można powiedzieć "za swoje" i tak jak mówił gdyby nie pomoc Rufy nie było by takiej możliwości to po pierwsze, po drugie to Rufa nigdy jakoś Grzyba nie wysyłała w "świat" poza jakimiś pojedynczymi Barumami, a po trzecie wiadomo że Grzegorz jeździ raczej "z pamięci" niż na opis i raczej przez to ERC by nie zawojował więc jaki byłby tego sens, i ostatnia rzecz nigdy w żadnych wywiadach (przynajmniej nie kojarzę takiego) nie słyszałem żeby Grzyb wspominał że chce jeździć w ERC. Tak że ja obstawiam że po zdobyciu MP odpuści sobie całkowicie RSMP i będzie jeździł tylko na Słowacji, tym bardziej że gość który kieruje Rufą odgrzał się już parokrotnie że jeszcze na Słowacji "pokaże komu trzeba".
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Arłamów

Postprzez piguła » piątek, 4 lis 2016, 10:50

lajkujcie i pochwalajcie dalej na FB strony testy u delegata i tym podobne które sieją hejt...
piguła
N3
 
Posty: 201
Dołączył(a): niedziela, 15 lip 2007, 10:38

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Mad Max » piątek, 4 lis 2016, 10:59

piguła napisał(a):lajkujcie i pochwalajcie dalej na FB strony testy u delegata i tym podobne które sieją hejt...
Jeśli pokazywanie patologi i syfu który jest w tym sporcie dla ciebie to hejt to gratuluję.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości