RallyLegend San Marino

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

RallyLegend San Marino

Postprzez Faster » niedziela, 25 wrz 2016, 13:31

Lista jak co roku wymiata,nazwiska i te samochody!
Tutaj zapraszam do dyskusji ,bede wrzucał tutaj co mam z zeszłego roku i z nadchodzących edycji też :)

http://www.rallylegend.com/it/

PS: Szukałem wątku ale bez skutecznie,jeżeli gdzieś jest to proszę o usunięcie tego i o przekierowanie ;)
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39


Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Sherman » niedziela, 9 paź 2016, 13:51

Na 12 oesie samochód poleciał w kibiców, sa ranni i prawdopodobnie zabici

http://www.smtvsanmarino.sm/sport/motor ... ra-sospesa
https://www.facebook.com/ewrccz/posts/10154598445254868
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez gardzę_cwaniakami » niedziela, 9 paź 2016, 17:24

Prastara mądrość z księgi ulicy głosząca: "nigdy nie pozwalajcie kibicom oglądać rajdu z miejsca zwanego oporem", znów się sprawdziła. :(
gardzę_cwaniakami
N1
 
Posty: 78
Dołączył(a): sobota, 20 wrz 2008, 20:31

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez djescape » niedziela, 9 paź 2016, 20:04

Ten rok to jest jakiś koszmar... Co chwilę dochodzą słuchy o jakimś wypadku czy ofiarach na rajdach... Bardzo smutno znowu słyszeć że ktoś zginął. Na tym przypadku widać również że taśma i bale słomy nie czynią od razu miejsca bezpiecznym a także nie zastępują zdrowego myślenia w wyborze miejsca do oglądania.
"Straights are for fast cars, corners are for fast drivers..." - C. McRae
Avatar użytkownika
djescape
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): poniedziałek, 18 mar 2013, 18:02
Lokalizacja: Limanowa

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Faster » środa, 11 sty 2017, 09:34

12 - 15 Październik 2017 kolejna edycja! 15 RallyLegend :)
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez MlodyGT » piątek, 13 sty 2017, 22:09

Witam, wszystkich. Czy ktoś ma może informacje czy odcinki tam są płatne(Mniej więcej ile) ? Idzie ogarnąć tani nocleg w pobliżu ss czy jest też opcja aby skorzystać z namiotu?
W co warto się zaopatrzyć jadąc do tego kraju? Przepisy chyba podobne jak w PL nieprawdaż :D ?
Od dwóch lat kompletuje czas i budżet i chciałbym przy okazji troszku tam pozwiedzać no ale i tak generalnie Rally Legend to główny cel dla którego chcę tam być :D
MlodyGT
 
Posty: 35
Dołączył(a): czwartek, 12 sty 2017, 20:59

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Mateos » wtorek, 17 sty 2017, 09:21

MlodyGT napisał(a):Witam, wszystkich. Czy ktoś ma może informacje czy odcinki tam są płatne(Mniej więcej ile) ? Idzie ogarnąć tani nocleg w pobliżu ss czy jest też opcja aby skorzystać z namiotu?
W co warto się zaopatrzyć jadąc do tego kraju? Przepisy chyba podobne jak w PL nieprawdaż :D ?
Od dwóch lat kompletuje czas i budżet i chciałbym przy okazji troszku tam pozwiedzać no ale i tak generalnie Rally Legend to główny cel dla którego chcę tam być :D


Nocleg spokojnie ogarniesz w miejscowości Rimini od 15E od osoby. Bilecik na cały rajd + strefa serwisowa o ile dobrze pamiętam to w 2016 kosztował 35E. Można to pominąć lub wykupić tylko na serwis jeśli Ci zależy.
Reszta co trzeba zabrać to standardowo picie i jedzenie :wink:

Polecam, warto :idea:
Avatar użytkownika
Mateos
N2
 
Posty: 165
Dołączył(a): niedziela, 16 lis 2008, 13:14
Lokalizacja: Świątniki Górne

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Faster » czwartek, 19 sty 2017, 20:19

Potwierdzam Mateosa, w Rimini znajdziesz nocleg przy samym morzu już za 15 EUR nawet i to nie w stodole, jeśli już jedziesz na taki rajd to cenę karnetu 36 EUR raczej wlicz w koszty bo tam nikt po płotach nie skacze żeby ominąć, w zamian dostajesz opaskę na rękę, harmonogram książkowy z plakatem, namioty też odradzam bo w tym okresie wali deszczem prawie cały rajd, przynajmniej tak było w ostatnich dwóch edycjach na których byłem, dojazd z Rimini to 17km a wszystkie odcinki praktycznie nie daleko od siebie więc dużo nie pojeździsz :)
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez MlodyGT » czwartek, 19 sty 2017, 21:03

Oki wielkie dzięki za info :) Nie no tych 30 pare Euro nie będę skompił patrząc na to ile serca włożono w ten rajd itd. W sumie nocleg przy morzu spoko :D Jak za cenę 15e za noc to nie jest drogo ! Spodziewałem się z 50 euro i dlatego myślałem nad namiotem :D
MlodyGT
 
Posty: 35
Dołączył(a): czwartek, 12 sty 2017, 20:59

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Faster » czwartek, 23 mar 2017, 21:27

Przesunęli termin rozegrania rajdu ,nowa data to 19-22 Październik.
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Faster » czwartek, 27 kwi 2017, 20:47

Przepraszam, że post pod postem ale może bliżej rajdu będzie większe zainteresowanie, natomiast w tym roku zapowiada się wyjątkowo! Tegoroczna edycja ma być poświęcona 10- leciu smierci Śp. Colina McRae, organizatorzy opublikowali część gwiazd którzy potwierdzili swoją obecność, dodam tylko że takiej obsady tam jeszcze nie widziałem, proponuję poczytać! Ja już odliczam .

http://www.rallylegend.com/it/3-rallylegend-2016.html
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Motulski » czwartek, 27 kwi 2017, 23:35

Oj też czekam ! :wink: Jeżeli to wypali to organizatorzy wykonali nam mistrzostwo... galaktyki :wink:
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez d-z rallyfans » piątek, 28 kwi 2017, 08:40

A ktoś rozważał i kalkulował opcje samolotu do Bolonii i wynajęcie samochodu na miejscu ?
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Faster » piątek, 28 kwi 2017, 10:24

d-z rallyfans napisał(a):A ktoś rozważał i kalkulował opcje samolotu do Bolonii i wynajęcie samochodu na miejscu ?


Z tym pytaniem proponuję uderzyć do Kafe (Karol Ferenc) którego przy okazji pozdrawiam, wiem że oni od kilku lat latają i wypozyczają samochód na miejscu więc powinien Ci przedstawić szczegóły , my jednak zawsze wybieramy własny "lądowy " transport :D
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: RallyLegend San Marino

Postprzez Motulski » piątek, 28 kwi 2017, 11:42

d-z rallyfans napisał(a):A ktoś rozważał i kalkulował opcje samolotu do Bolonii i wynajęcie samochodu na miejscu ?



My tak w tym roku robimy. Przy obecnych cenach biletów lotniczych mniej więcej wychodzi podobnie co tradycyjny dojazd ( wiadomo, że troszkę drożej, ale nie tragicznie i odpada ci te naście godzin na dojazd ;) Te drogie autostrady we Włoszech swoje też robią :) ). Zamiast hotelu bierzemy Kampera z wypożyczalni, dla Nas to lepsza metoda na rajdowanie ( klimat ;) )
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Następna strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron