Projekt Rallycross Cup

..dla miłośników rajdowania w kółko i "bezpośrednich " starć ;)

Moderator: SebaSTI

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Sherman » czwartek, 29 wrz 2016, 23:22

Zobaczymy jak to będzie wyglądać w Słomczynie między nimi.. może zaczną współpracować bo teraz to trochę dziecinada jest...
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28


Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez roboM » sobota, 1 paź 2016, 21:34

Raczej nie , jedna ze stron narzuciła bardzo ostre warunki i została sama na placu boju.. 15-16.10 nie będzie Mistrzostw Polski w RC.....
Avatar użytkownika
roboM
N1
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota, 17 gru 2011, 17:21

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Sherman » sobota, 1 paź 2016, 22:56

Yhym, jeśli to prawda to brawo, rozwijajcie Polski Rallycross tak dalej, na pewno będzie tłum kibiców i kierowców..

RC Promotor ze sam zostal? Jakie oni warunki mogli narzucać? O co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi?
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Air Black » niedziela, 2 paź 2016, 00:03

Już na rundzie w Bednarach wszyscy wiedzieli, że runda w Słomczynie nie pojedzie, więc zawodnicy zaskoczeni nie są - kibice może odrobinę.
Dlaczego? nie wiem na ile w tym prawdy ale cała akcja z remontem toru w słomczynie odbyła się dzięki pewnej firmie oponiarskiej, która teraz jest poniekąd we władaniu dwóch torów.

To oczywiście można obejść budując inne. Tylko czy jest sens? Popatrzmy na rundę we wspomnianych Bednarach - Czarnecki wali w Kuchara aby ten miał wyścig do odpisu, dostaje czarną flagę, ignoruje ją przez wszystkie okrążenia i jedzie do mety psując innym wyścig. Dostał karę? nie. Zawieszono mu licencję? nie. Promotor się jeszcze tym chwali w wywiadach.
Szkoda bo na przyszły sezon szykowały się fajne nazwiska do wejścia w rallycross a w szopach już budują się naprawdę ciekawe auta. Patrząc po Bednarach chętnych nie brakuje by "budować" tory, a USA pokazuje nam, że wystarczy parking pod supermarketem by mieć tor. Trzeba chcieć. Mimo wszystko nie tracę wiary w organizatora, bo wiedzę ma potężną tylko póki będzie miał panów z logo PZM w ZSSie to szybko to zwiniemy i zapomnimy, że sport istniał.

Podobno Bednary już podczas ich rundy zgłaszały chęć przejęcia rundy Słomczyńskiej, zawodnicy byli za, ciekawe co na to promotor i PZM.
Avatar użytkownika
Air Black
N3
 
Posty: 272
Dołączył(a): czwartek, 22 mar 2007, 18:25

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Sherman » niedziela, 2 paź 2016, 10:01

No to grubo w takim razie..

Ale ale ale, patrząc na to https://www.facebook.com/permalink.php? ... 9295333621 to ja już nie wiem, zawodnik by chyba wiedział że nie będzie PRX na Słomce
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Mad Max » niedziela, 2 paź 2016, 11:57

qwa czy Polacy mają w genach zakodowane że zawsze mają problem z dogadaniem się i zawsze każdy musi postawić na swoim... a już było tak pięknie...
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Sherman » niedziela, 2 paź 2016, 21:24

Polski rallycross juz tak chyba ma ze nie moze byc normalnie :)
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 3 paź 2016, 07:19

Kto bogatemu zabroni? ... Bogatszy ale takiego raczej nie ma w naszym rallycrossie. A jak jeszcze ten bogaty jak jest cwaniak to łatwo nie będzie a potem normalnie. Plus przekupni sędziowie czy organizator i mamy mały cyrk.
Szkoda bo może być bardzo fajnie.
Dobra wiadomość że budują się jakieś auta ale podobne wiadomości były o proto w rajdach i kończyło się na wiadomościach. Ale przydałoby się więcej Supercarsów i reszty.
Nowe Tory byłyby myślę mile widziane szczególnie na południu kraju ;) Liczę na tych w Opolu i w Krk że powstaną tam też pętle pod Rallycross.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Mic_123 » poniedziałek, 3 paź 2016, 08:09

Air Black napisał(a): Popatrzmy na rundę we wspomnianych Bednarach - Czarnecki wali w Kuchara aby ten miał wyścig do odpisu, dostaje czarną flagę, ignoruje ją przez wszystkie okrążenia i jedzie do mety psując innym wyścig. Dostał karę? nie. Zawieszono mu licencję? nie. Promotor się jeszcze tym chwali w wywiadach.

... a w MS RX zdyskwalifikowali Solberga za walniecie Ekstroma na Litwie i temu pierwszemu tytul odjechal prawdopodobnie przez ta dyskwalifikacje. Jak widac w duzych imprezach gdzie gra idzie o duza stawke nie boja sie tego sedziowie.
Co do nowych torow to w ostatnim WRC bylo wspomniane ze M.Kosciuszko buduje tor w Krakowie i na koniec 2016 ma byc gotowy, wiec byc moze bedzie i cos dla RX, wie ktos cos blizej??
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 3 paź 2016, 08:38

Właśnie o tym pisałem wyżej ale z tego co wiem to w KRK ma być to obiekt taki jak Tor Jastrząb pod Radomiem który miał mieć pętlę do Rallycrossu i nadal nie ma i znów były odwołane imprezy nie tylko Polskiego Rallycrossu ale i poważniejsza impreza co jak określił kumpel "wstyd na Europę".
Ale nie ukrywam że cieszyłbym się gdyby Kościuszko zrobił pętle do Rallycrossu.
Solberg niekoniecznie walnął Ekstroma ale zagranie było trochę za ostre (chyba że Petter myślał że tamten odpuścił) a karę dostał w sumie z ostrzeżeniem za inne podobne zagranie. Ale co racja to racja tam sędziowie się nie bali
Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 paź 2016, 11:27 przez MSG Racing, łącznie edytowano 1 raz
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Sherman » poniedziałek, 3 paź 2016, 11:15

Tor Jastrząb (pod Radomiem, nie Toruniem :)) ma niby jakies szutrowe fragmenty takze jakby chcieli (albo jakby byly pieniadze) to by to smigalo. Mial byc jeszcze Stargard, Mikolajki no ale tu wyszedl raczej brak $$$. No i są Kielce jeszcze i tor Poznan.. :) takie tam marzenia :D

W takiej Francji są tory (10) w jednej ćwiartce kraju (oprocz jednego) i hula to wszystko pieknie :D chociaż porownywac Polske z Francja jest tu troche nie na miejscu.. :P
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 3 paź 2016, 11:29

Zdecydowanie nie na miejscu...
Nie wiem jakim cudem napisałem że pod Toruniem ale już się poprawiłem.
Jeszcze pod Opolem kończą tor i też by tam mogła być pętla do RX. Po Wrocławiem o ile się nie mylę też jest miejsce gdzie by można było zrobić RX
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez Sherman » poniedziałek, 3 paź 2016, 11:44

Rallyland, Moto Park Ułęż, tor na Żeraniu może :) Jest tych miejsc trochę.
Avatar użytkownika
Sherman
N3
 
Posty: 213
Dołączył(a): piątek, 20 lip 2012, 22:28

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 3 paź 2016, 12:52

Rallyland jest dla mnie najbardziej prawdopodobny bo Kuchar w końcu jeździ w RX teraz ;)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Projekt Rallycross Cup

Postprzez ZbyszekChaosu » poniedziałek, 3 paź 2016, 14:47

MSG Racing napisał(a):Rallyland jest dla mnie najbardziej prawdopodobny bo Kuchar w końcu jeździ w RX teraz ;)

Słyszałem ostatnio plotki, że Rallyland ma być zamknięty choć nie wiem z jakiego powodu. Plotki od jednej z osób która czynnie uczestniczyła na otwarciu Toru Łódź. Przy okazji dodam, że chcą ściągnąć do Łodzi w przyszłym roku karting, drift na poziomie MP to może i na rallycross przyjdzie czas :)
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rallycross

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron