Circuit of Ireland International Rally 2016

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez speedyzxz » piątek, 8 kwi 2016, 18:25

Cronin to za długo nie powalczył :lol:
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań


Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez krzysiek_aleks » piątek, 8 kwi 2016, 20:02

adamlen napisał(a):Kajto powinien wygrać ten rajd za to, że go na okładce nie uwzględnili 8)
Obrazek

Bo jak był ostatnimi laty Rajd Polski to na okładkach naszych rodzimych gazet nie było głównie Kubicy, nieeeeeeeeeee...
krzysiek_aleks
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 5 lis 2015, 19:12

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez adamlen » piątek, 8 kwi 2016, 20:19

krzysiek_aleks napisał(a):
adamlen napisał(a):Kajto powinien wygrać ten rajd za to, że go na okładce nie uwzględnili 8)

Bo jak był ostatnimi laty Rajd Polski to na okładkach naszych rodzimych gazet nie było głównie Kubicy, nieeeeeeeeeee...


Pisałem to pół serio, pół żartem, ale jak już poruszyłeś temat okładek w rodzimych magazynach, to sprawdź sobie okładki magazynu WRC przed Rajdem Polski w ostatnich latach. Oprócz Kubicy jest tam kilkunastu innych zawodników. Tutaj natomiast wygląda to tak jakby tylko 3 się liczyło.

Co do rajdu, szkoda, że Evans odpadł - ale tak jak pisałem wcześniej Breen tutaj będzie również groźny, wychował się na tych trasach i wcale tego nie ukrywa. Jutro będzie trudno się zbliżyć, jeśli Breen nie popełni błędów.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez Mariusz » piątek, 8 kwi 2016, 20:31

adamlen napisał(a):Co do rajdu, szkoda, że Evans odpadł - ale tak jak pisałem wcześniej Breen tutaj będzie również groźny, wychował się na tych trasach i wcale tego nie ukrywa. Jutro będzie trudno się zbliżyć, jeśli Breen nie popełni błędów.

Wychował w sensie ogólnie na trasach Irlandii, bo z tego co pisali na takim jednym forum to dorastał jakieś 400 km od OS 3 na którym zrobił taki dobry czas.
Mariusz
Mariusz
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:54

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez Faster » piątek, 8 kwi 2016, 21:03

Evans wraca jutro w systemie SR, jeśli Breen nic nie narobi lub sie DS nie ugotuje to Kajto bedzie umywał plecy,ale nieważne ! Kajto powinien ukończyć rajd tak jak jest ,wtedy plan bedzie wykonany w 100% ,ps lokales Fisher ciśnie :)
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez adamlen » piątek, 8 kwi 2016, 21:10

Mariusz napisał(a):
adamlen napisał(a):Co do rajdu, szkoda, że Evans odpadł - ale tak jak pisałem wcześniej Breen tutaj będzie również groźny, wychował się na tych trasach i wcale tego nie ukrywa. Jutro będzie trudno się zbliżyć, jeśli Breen nie popełni błędów.

Wychował w sensie ogólnie na trasach Irlandii, bo z tego co pisali na takim jednym forum to dorastał jakieś 400 km od OS 3 na którym zrobił taki dobry czas.


Właśnie to miałem na myśli - na tego typu trasach.
Breen - spin na OS6 a więc trochę czasu odrobione. :)
Z drugiej strony Fisher też odrobił do Kajto.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez Taurus » piątek, 8 kwi 2016, 23:04

czuć Piniondza!!!

młody niezle ciśnie, nie ma co


co do reszty to do przewidzenia. ilość załóg nie przekłada się na jakość.
Taurus
N3
 
Posty: 231
Dołączył(a): sobota, 6 lut 2016, 15:23

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez Kruk » sobota, 9 kwi 2016, 09:23

Świetna sprawa taka relacja live :D Szkoda, że u nas nikt nie wpadł jeszcze na taki pomysł, aby pokazywać obraz na żywo. Hm.... było tak fajnie ... i coś się zepsuło :evil:
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez Kafe » sobota, 9 kwi 2016, 09:45

Kajetan po I etapie Rajdu Irlandii,

https://www.youtube.com/watch?v=q3dSDWQBcLY
Kafe
A5
 
Posty: 632
Dołączył(a): niedziela, 27 mar 2005, 21:46

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez HenriS12B » sobota, 9 kwi 2016, 11:32

Generalka coraz bardziej się spłaszcza - pierwsza trójka w walce o zwyciestwo, a druga trójka w walce o czwarte miejsce. Mało to sportowe podejście, ale dobrze że Evans miał te problemy z autem, bo emocje byłyby znacznie mniejsze. Sądząc po tempie Kajta w porównaniu do Elfyna, to przewidywania co poniektórych, że KK zadowoli się 2.-3.miejscem nie sprawdzają się, na szczęście! :twisted:
No i "Kasiasty" wyszedł z 3. na 1.miejsce, coraz piękniej to wygląda, oby tak do mety!
Avatar użytkownika
HenriS12B
N2
 
Posty: 196
Dołączył(a): wtorek, 26 lut 2013, 10:37
Lokalizacja: na łuku za szczytem

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez corados » sobota, 9 kwi 2016, 12:03

Pieniazek chyba takie odkrycie rajdu.... oby byla meta. Wydaje mi sie ze Breen mimo wszystko kontroluje tempo, na drugiej petli przyspieszy, Kajtka interesuje ERC wiec chyba nie zaryzykuje z nim walki.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez ZbyszekChaosu » sobota, 9 kwi 2016, 12:06

Patrząc na Monte to Kajetanowicz w porównaniu przez Evansa nie odbiega tempem od nikogo innego z WRC2. Gdyby zainteresowała się nim jakaś fabryka, to z pewnością urwał by jeszcze jakieś ułamki sekund na kilometrze, a wówczas kto wie co by się działo ;)
Co do Breena to chyba źle wybrał opony a 11 sekund to nie (edit) jest przewaga z jaką można spokojnie kontrolować rajd.
Ostatnio edytowano sobota, 9 kwi 2016, 12:42 przez ZbyszekChaosu, łącznie edytowano 1 raz
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez Shaitan » sobota, 9 kwi 2016, 12:22

ZbyszekChaosu napisał(a):Patrząc na Monte to Kajetanowicz w porównaniu przez Evansa nie odbiega tempem od nikogo innego z WRC2. Gdyby zainteresowała się nim jakaś fabryka, to z pewnością urwał by jeszcze jakieś ułamki sekund na kilometrze, a wówczas kto wie co by się działo ;)
Co do Breena to chyba źle wybrał opony a 11 sekund to jest przewaga z jaką można spokojnie kontrolować rajd.

Po ostatnim odcinku pętli zostanie być może 4-5s (teraz jest 8s). Różnie może być, na pewno zwycięstwo jest w zasięgu.
Avatar użytkownika
Shaitan
N3
 
Posty: 328
Dołączył(a): środa, 30 paź 2013, 19:08

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez HenriS12B » sobota, 9 kwi 2016, 12:23

corados napisał(a):Kajtka interesuje ERC wiec chyba nie zaryzykuje z nim walki.

Porównaj czasy Kajtka do Evansa - myślę, że walczy o pełną pulę, no chyba że jazda na wyciągnięcie ręki od czołowego kierowcy WRC jest normalnym tempem dla Kajetanowicza...
ZbyszekChaosu napisał(a):Co do Breena to chyba źle wybrał opony a 11 sekund to jest przewaga z jaką można spokojnie kontrolować rajd.

Może Loeb, czy Ogier, ale nie stawiaj Breena na ich poziomie
Avatar użytkownika
HenriS12B
N2
 
Posty: 196
Dołączył(a): wtorek, 26 lut 2013, 10:37
Lokalizacja: na łuku za szczytem

Re: Circuit of Ireland International Rally 2016

Postprzez ZbyszekChaosu » sobota, 9 kwi 2016, 12:27

HenriS12B napisał(a):
corados napisał(a):Kajtka interesuje ERC wiec chyba nie zaryzykuje z nim walki.

Porównaj czasy Kajtka do Evansa - myślę, że walczy o pełną pulę, no chyba że jazda na wyciągnięcie ręki od czołowego kierowcy WRC jest normalnym tempem dla Kajetanowicza...
ZbyszekChaosu napisał(a):Co do Breena to chyba źle wybrał opony a 11 sekund to jest przewaga z jaką można spokojnie kontrolować rajd.

Może Loeb, czy Ogier, ale nie stawiaj Breena na ich poziomie

Sorki panowie, powinno oczywiście być "11 sekund to nie jest przewaga". Taka literówka ;)
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron