Jaka gra dla 8 latka?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Jaka gra dla 8 latka?

Postprzez Fanatico » niedziela, 2 sie 2015, 20:39

Mój chrześniak ma urodziny i chcę mu kupić grę. Czy ośmiolatek ogarnie WRC FIA World Rally Championship 4? http://gry-playstation3.nowa-cena.pl/pr ... 4-ps3.html
Fanatico
Avatar użytkownika
Fanatico
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 29 lip 2015, 12:48


Re: Jaka gra dla 8 latka?

Postprzez Gąsior » poniedziałek, 3 sie 2015, 10:13

Mój od 6 roku życia ogarnia (co prawda na kierownicy i max uproszczony poziom). Trochę lata po krzakach, ale i tak wygrywa OS-y.
Jeżeli nie ma parcia na rajdy to może raczej jakiś Dirt lub NfS? Są bardziej "arcade".
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Jaka gra dla 8 latka?

Postprzez Mazur70 » piątek, 19 lut 2016, 11:28

Zgadzam się z przedmówcą - o ile mowa o grach komputerowych czy na konsole.
Dla Mnie od zawsze bardzo podobają się gry planszowe. Dziś jest tak duży wybór, że można na prawdę wybrać interesujące tytuły.
Mazur70
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 9 lut 2016, 16:07
Lokalizacja: Białystok

Re: Jaka gra dla 8 latka?

Postprzez Anbarra » sobota, 20 lut 2016, 02:24

zainstaluj mu RBR :) moj brat mial 9 lat jak sie dorywal do kiery. nie znal latwiejszego WRC wiec nie zrazal sie bledami i ambitnie sie bawil, mimo ze kiera zaslaniala mu wszystko :) W WRC dzieciak nic sie nie nauczy, a w RBR nauczy sie jezdzic oraz przeklinac :D
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Jaka gra dla 8 latka?

Postprzez Altarir » niedziela, 21 lut 2016, 22:20

W RBR to się co najwyżej nauczy jak nie tworzyć oprogramowania. Ilość bugów w tym czymś jest porażająca. Że już nie wspomnę o procesie instalacji gigabajtów modów i tras, żeby to w ogóle nadawało się do jakiegoś tam użytkowania obecnie. Oczywiście w każdym modzie i na każdej trasie nowe bugi :). Ale widzę, ze temat chyba o Play Station, a nie o PC, więc i tak RBR odpada.

Podobno te Sebastien Loeb Rally Evo jest bardzo przyzwoite. DIRT Rally też zbiera dobre recenzje. A najnowsze WRC ma opinię nudnego i zrobionego "na odwal się".
Altarir
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): poniedziałek, 29 gru 2014, 15:47

Re: Jaka gra dla 8 latka?

Postprzez Anbarra » poniedziałek, 22 lut 2016, 01:47

"Na oko" SLR ma lepsza fize od Dirta. w dircie poslizgi gasna od razu, w SL sa troche dluzsze. musze wyprobowac ten tytul jeszcze ale niestety nie mam na to sprzetu... :( gralem w DR, na SLR jeszcze przyjdzie czas.
Oczywiscie fizyka najlepsza jest tylko w cierpliwie zmodowanym RBR. Ktos powinien w koncu zrobic jakas instalke badz jakies "copy&paste" ktore instaluje wszystkie pluginy od razu... sam obecnie nie mam RBR i wiem ze jak zachce mi sie grac to... bede 2 dni siedzial przy kompie zeby to zainstalowac :D
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Jaka gra dla 8 latka?

Postprzez Gąsior » poniedziałek, 22 lut 2016, 11:27

Panowie, dyskutujecie w wątku odkopanym przez klasycznego spamera.
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Jaka gra dla 8 latka?

Postprzez justynka1994 » poniedziałek, 4 lip 2016, 14:34

skad wiesz
justynka1994
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 23 cze 2016, 22:50


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości

cron