Rallye Monte Carlo 2016

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez SOKÓŁ » sobota, 23 sty 2016, 15:50

viper napisał(a):
Tomek K napisał(a):Jak to było z tą taktyką Latvali ?:) Viper, może słówko komentarza?:)

Nie rozumiem do czego pijesz ?


Viper nie żartuj że nie wiesz o co chodzi?? Przecież Ty wiesz wszystko!!! :lol:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17


Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez DonCorrado » sobota, 23 sty 2016, 15:55

viper napisał(a):Panowie , ale was boli ze po raz kolejny viper miał racje :lol: , bo za bardzo po mnie jeździcie. No ale coz teraz tylko To wam zostało, bo marzenia o tytule ms Kubicy legły w gruzach.
Na razie wystarczy wiec sie odłączam o d tej dyskusji. Kazdy co obstawił przed rajdem zobaczymy kto bedzie najbliżej po MC

Zostało wam jeszcze jeździć po Ostbergu :lol: bo gosc sie turla i jest juz 5 :D , ale poczekajmy do mety.


Jak zwykle odwracanie kota ogonem, jak zawsze nikt nie napisał nic o Kubicy, ale Ty przywołujesz go od razu, to chyba o czyms swiadczy, statystyki forum tez nie klamia, najaktywniejszy w watku o Kubicy jestes Ty.

Ostberg sie turla juz z 3-4 rok i dopiero do 5tego sie doturlal, za 5 lat dalej sie bedzie turlal i napiszesz ze jest juz za stary na rajdowanie :twisted: Czego oczekujesz po tym gosciu i Fiescie? Raczej pakiet na wygrywanie to to nie jest, solidny paydiver, nic poza tym, dziwie sie ze jeszcze na Dakarze go nie widzieli, moglby powalczyc w T2.

Napisz wiecej o kulisach spraw w Toyocie, bo pewnie znowu bedziesz mial racje. Hirvo tylko testy czy jednak wielki powrot? To prawda ze caterign w BRC zrobil na Makinenie wrazenie?

Oby Hyundaie sie obudzily ... oby ...
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez viper » sobota, 23 sty 2016, 16:00

SOKÓŁ napisał(a):
viper napisał(a):
Tomek K napisał(a):Jak to było z tą taktyką Latvali ?:) Viper, może słówko komentarza?:)

Nie rozumiem do czego pijesz ?


Viper nie żartuj że nie wiesz o co chodzi?? Przecież Ty wiesz wszystko!!! :lol:

Oczywiście ze wiem ale co ja na to moge ze facet nie trzyma ciśnienia. Po tylu latach jeszcze sie nie nauczyliście. Ja tylko zwracałem uwage na to co powiedział przed rajdem. Przciez to nie moje słowa o taktyce tylko Latvali.. Nie rozumiem troche dlaczego siedliscie na mnie z powodu Latvali. Ja rozumiem ze boli was moja opinia o Kubicy. Jeszcze bardziej boli was to ze fakty sa jakie sa i pokrywają siez moimi stwierdzeniami, ale ja zacytowałem Latvale o zmianie taktyki. Natomiast gadac jedno a robic drugie.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez Loeb1987 » sobota, 23 sty 2016, 16:04

ale pech Kris zakończył jazdę :(
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez KaMiLL WRC » sobota, 23 sty 2016, 16:05

Loeb1987 napisał(a):ale pech Kris zakończył jazdę :(


Ponoć awaria skrzyni biegów na dojazdówce.
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez BartekRally » sobota, 23 sty 2016, 16:06

KaMiLL WRC napisał(a):
Loeb1987 napisał(a):ale pech Kris zakończył jazdę :(


Ponoć awaria skrzyni biegów na dojazdówce.


Pewnie spowodowana wycieczką poza drogę na 12
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez viper » sobota, 23 sty 2016, 16:08

DonCorrado napisał(a):
viper napisał(a):Panowie , ale was boli ze po raz kolejny viper miał racje :lol: , bo za bardzo po mnie jeździcie. No ale coz teraz tylko To wam zostało, bo marzenia o tytule ms Kubicy legły w gruzach.
Na razie wystarczy wiec sie odłączam o d tej dyskusji. Kazdy co obstawił przed rajdem zobaczymy kto bedzie najbliżej po MC

Zostało wam jeszcze jeździć po Ostbergu :lol: bo gosc sie turla i jest juz 5 :D , ale poczekajmy do mety.


Jak zwykle odwracanie kota ogonem, jak zawsze nikt nie napisał nic o Kubicy, ale Ty przywołujesz go od razu, to chyba o czyms swiadczy, statystyki forum tez nie klamia, najaktywniejszy w watku o Kubicy jestes Ty.

Ostberg sie turla juz z 3-4 rok i dopiero do 5tego sie doturlal, za 5 lat dalej sie bedzie turlal i napiszesz ze jest juz za stary na rajdowanie :twisted: Czego oczekujesz po tym gosciu i Fiescie? Raczej pakiet na wygrywanie to to nie jest, solidny paydiver, nic poza tym, dziwie sie ze jeszcze na Dakarze go nie widzieli, moglby powalczyc w T2.

Napisz wiecej o kulisach spraw w Toyocie, bo pewnie znowu bedziesz mial racje. Hirvo tylko testy czy jednak wielki powrot? To prawda ze caterign w BRC zrobil na Makinenie wrazenie?

Oby Hyundaie sie obudzily ... oby ...

Ja odwracam :lol:.no przywołuje bo wasze teksty w moja strone sa wyssane z paląca i łapiecie mnie za słówka. No i co z tego gdzie jestem najaktywniejszy. Pisze tam gdzie mi pasuje. Ilosc rajdow w Polsce niestety jest mizerna i bardzo przewidywalna.
Zadaniem ostberga nie jest wygrywanie rajdow. Wiekszosc z was mysli na zasadzie 4 miejsce to porażka a niżej to wogole nie prawa istnieć. Otóż nie ostberg jest zawodnikiem do kompletowania punktow jako drugi w zespole, wiec ja oczekuje od niego ze facet w dobie nominacji 3 aut vw bedzie nie nizej niz na 5 miejscu i jako drugi kierowca robi to bardzo dobrze.

Ostberg już 4 :lol: . Wydymał cała trójkę ktora według was na oesach ( latvala meek Kubica )powinna go demolować, wiec nie mówcie mi o tempie.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez KaMiLL WRC » sobota, 23 sty 2016, 16:14

Mads w M-Sporcie ma status nr.1 co nie zmianie faktu, że jest przeciętniakiem i tylko przy dużym szczęściu i pechu rywali jest w stanie wskoczyć w okolice 3-4 miejsca.
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez speedyzxz » sobota, 23 sty 2016, 16:19

ryjas napisał(a):Fura Camilliego: http://kibicrajdowy.pl/files/CZZGDooXEAAyW-z.jpg

:shock: :shock: :shock:
Chyba cały auto całym ciężarem oparło się w jednym punkcie :cry:

Viper, tyle że rajd się jeszcze nie skończył. Mads też musi jeszcze dojechać do mety :wink:
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez Loeb1987 » sobota, 23 sty 2016, 16:27

BartekRally napisał(a):
KaMiLL WRC napisał(a):
Loeb1987 napisał(a):ale pech Kris zakończył jazdę :(


Ponoć awaria skrzyni biegów na dojazdówce.


Pewnie spowodowana wycieczką poza drogę na 12

Skąd info o przygodzie?
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez viper » sobota, 23 sty 2016, 16:29

speedyzxz napisał(a):
ryjas napisał(a):Fura Camilliego: http://kibicrajdowy.pl/files/CZZGDooXEAAyW-z.jpg

:shock: :shock: :shock:
Chyba cały auto całym ciężarem oparło się w jednym punkcie :cry:

Viper, tyle że rajd się jeszcze nie skończył. Mads też musi jeszcze dojechać do mety :wink:

Tak jasne masz racje :D. Poczekam do mety i dopiero zacznę sie śmiać fachowcom od naparzania i ustawiania komu co sie nalezy przy zielonym stoliku.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez Mariusz » sobota, 23 sty 2016, 16:38

Loeb1987 napisał(a):
BartekRally napisał(a):Pewnie spowodowana wycieczką poza drogę na 12

Skąd info o przygodzie?

Od samego Krisa na przykład
http://krismeeke.com/
Latest Tweets
The gearbox was working perfectly but it's been affected when we went off the stage on SS12
23 Jan 16 02:28 pm
Mariusz
Mariusz
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:54

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez Loeb1987 » sobota, 23 sty 2016, 16:51

Mariusz napisał(a):
Loeb1987 napisał(a):
BartekRally napisał(a):Pewnie spowodowana wycieczką poza drogę na 12

Skąd info o przygodzie?

Od samego Krisa na przykład
http://krismeeke.com/
Latest Tweets
The gearbox was working perfectly but it's been affected when we went off the stage on SS12
23 Jan 16 02:28 pm

Dziękuję za informację :)
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez Mariusz » sobota, 23 sty 2016, 16:51

Wczoraj było tak:
viper napisał(a):Natomiast jestem pod wrażeniem Latvali. Założył sobie plan i konsekwentnie go realizuje. Po ładnych paru latach zrozumiał ze w wrc nie chodzi jednak o wygrywanie oesow a o to ktorym bedzie na mecie.

A dzisiaj już szybko trzeba było zmienić idola:

viper napisał(a):Ostberg już 4 :lol: . Wydymał cała trójkę ktora według was na oesach ( latvala meek Kubica )powinna go demolować, wiec nie mówcie mi o tempie.

Zostało już tylko 4 odcinki, ale jakby przypadkiem coś się Ostbergowi stało to myślę, że Neuville mógłby się nadawać na nową, tymczasową gwiazdę rajdową ;)
Mariusz
Mariusz
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:54

Re: Rallye Monte Carlo 2016

Postprzez deiman » sobota, 23 sty 2016, 17:05

deiman napisał(a): Przed startem obstawialbym, ze wypadnie Kub, Lat, Meeke i Neuville. Poki co trzech zostalo, oby do mety ;)

No to zostal juz tylko Neuville... Szkoda Meeke'a, bo w zasadzie nie jego wina.

viper napisał(a):Natomiast jestem pod wrażeniem Latvali. Założył sobie plan i konsekwentnie go realizuje. Po ładnych paru latach zrozumiał ze w wrc nie chodzi jednak o wygrywanie oesow a o to ktorym bedzie na mecie.

Tak jak pisalem wczesniej, do mety jeszcze daleko i nie ma co oceniac zawodnika po jednym dniu. Szczegolnie na Monte.

Z meta masz racje, chociaz Meeke, ktorego krytykowales w zeszlym roku, dostal kontrakt u Citroena, a nie Ostberg, ktory byl przeciez na koniec sezonu sklasyfikowany wyzej i ktory mial wg Ciebie zostac u Francuzow. Reasumujac: masz czesto racje, ale czesto sie rowniez mylisz. Troche wiecej samokrytycyzmu.

viper napisał(a):Cały czas domagaliście sie czasu dla Kubicy, a wiec daj troche czasu Latvali i zobaczymy. Fakt troche zaburza wyniki zbyt duza roznica vw do innych aut ale jest jak jest. Prawda jest taka ze vw to nadal inna liga.

???
Latvala jest prawie dekade w WRC i jemu nalezy sie czas? A Kubica przy "tylu km tesotwych" powinien juz odejsc w zelszym roku? AHA.
Ostatnio edytowano sobota, 23 sty 2016, 17:20 przez deiman, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
deiman
A5
 
Posty: 616
Dołączył(a): środa, 23 sty 2008, 22:45
Lokalizacja: wroclaw

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron