Sklep internetowy z moto koszulkami - zbieram opinie

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Sklep internetowy z moto koszulkami - zbieram opinie

Postprzez pracownik » sobota, 16 sty 2016, 01:42

Mam zamiar założyć odzieżowy sklep internetowy z ubraniami dla nastolatków, głównie chłopaków. Chciałbym się skupić na męskich koszulkach, a konkretnie na koszulkach z drukiem rysunków, grafik związanych z motoryzacją, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że to zarówno małych jak i większych chłopców najbardziej kręci (z reguły). Z racji tego iż znam znajomego grafika, to na koszulkach będę oferował naprawdę szeroki wachlarz możliwości, co mam nadzieję będzie moją przewagą konkurencyjną. Póki co potrzebny mi producent odzieży młodzieżowej, no i będę mógł zacząć uzupełnianie sklepu. Chciałbym postawić na jakość, stąd moje pytanie. Czy był(a)byś skłonny/a wydać za wysokiej jakości T-shirt 70 zł? Będę wdzięczny za szczery feedback :)
Ostatnio edytowano czwartek, 28 sty 2016, 01:56 przez pracownik, łącznie edytowano 1 raz
pracownik
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 22 lis 2015, 23:14


Re: Sklep internetowy z moto koszulkami - zbieram opinie

Postprzez Mateos » sobota, 16 sty 2016, 10:16

70zł to chyba trochę dużo, jak dla mnie.
Jaką techniką będzie nanoszona grafika na koszulkę, sitodruk, DTG czy może sublimacja ?
Avatar użytkownika
Mateos
N2
 
Posty: 165
Dołączył(a): niedziela, 16 lis 2008, 13:14
Lokalizacja: Świątniki Górne

Re: Sklep internetowy z moto koszulkami - zbieram opinie

Postprzez żółtodziób » sobota, 16 sty 2016, 12:10

Puszczam tym razem, ponieważ jest to raczej research niz reklama, ale na przyszłość taka uwaga, żeby wpisy o charakterze jak by nie patrzeć komercyjnym konsultować z którymś z modów, zwłaszcza jeśli się na tym forum wcześniej nic nie pisało. Inaczej będą bezwględnie ścinane, a konta będą blokowane. To nie jest żadna złośliwość, po prostu prowadzimy tu nierówną walkę z botami i taką may procedurę.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sklep internetowy z moto koszulkami - zbieram opinie

Postprzez SOKÓŁ » sobota, 16 sty 2016, 17:59

pracownik patrząc na cenę T-shirta za 70 pln to nie jest wygórowana cena ale w zależności od jakości wykonanego projektu. Ostatnimi czasy kumpel zamawiał koszulki (po kosztach produkcja ponad 50 sztuk) na jakimś chińskim T-shircie gdzie w przeliczeniu za sztukę wyszło 32 zł z tym że po 2 praniach z XL zrobiła się damska XS-ka a o farbowaniu można napisać leksykon :wink: Kolejne zamówienie dotyczyło 50 sztuk ale cena za sztukę wyszła 65 i już jest całkiem inna sprawa.Jeżeli chodzi np.o rajdowe koszulki to wystarczy zobaczyć asortyment i ceny np.Colina czy Szejów dobry produkt w podobnej cenie której piszesz.
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Sklep internetowy z moto koszulkami - zbieram opinie

Postprzez Voo » sobota, 16 sty 2016, 21:03

Te wszystkie modne ostatnio koszulki "patriotyczne" czy "śmieszne" też po tyle chodzą albo i drożej.

Kupiłbym fajną koszulkę o tematyce "moto" w takiej cenie jeśli nie byłaby na jedno pranie.
Avatar użytkownika
Voo
N3
 
Posty: 228
Dołączył(a): niedziela, 4 sty 2015, 23:23

Re: Sklep internetowy z moto koszulkami - zbieram opinie

Postprzez DomiHej » piątek, 26 maja 2017, 12:06

70 zł to normalna kwota za koszulkę dla kobiet, także myślę, że taka koszulka dla mężczyzny to wręcz okazja! :) oczywiście jeśli jest porządna i ładna :D
DomiHej
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 23 maja 2017, 10:34


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron