25 Rajd Dolnośląski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez iceman150 » niedziela, 18 paź 2015, 21:49

Wydaje mi się że Stec i Bouffier nie są z jednego teamu. Jeden ma auto od Zbyszka Steca, a drugi od Wiesława Steca.

Viper, to że masz więcej postów nastukane raczej nie daje ci prawa stwierdzać co komu wolno pisać, a co nie. Mógłbyś utrzymać jednak poziom dyskusji.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26


Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez viper » niedziela, 18 paź 2015, 22:18

iceman150 napisał(a):Wydaje mi się że Stec i Bouffier nie są z jednego teamu. Jeden ma auto od Zbyszka Steca, a drugi od Wiesława Steca.

Viper, to że masz więcej postów nastukane raczej nie daje ci prawa stwierdzać co komu wolno pisać, a co nie. Mógłbyś utrzymać jednak poziom dyskusji.

Nie wazne ile masz postow, ale czesto bywalo tak ze nagle ktos sie pojawial i zaraz zaczyna robic syf.. Ja goscia nie oceniam. Zwrocic uwage mozna kazdemu i ja wcale nie twierdze, ze w temacie nie trafil mi sie " czeski błąd ". Z reszta znacie mnie na tyle ze wiedze na temaat brzezinskiego posiadam na tyle wystarczajaca zeby wiedziec ze nie startowal w tam tym sezonie r5. Natomiast forma w jakiej to wyrazil nie byla wyrazona w sensie zwrocenia uwagi tylko ataku, a wlasnie takie teksty czesto doprowadzaja do klotni. Choc powtarzam mnie to rybka dlatego celowo nie poprawilem mojego wpisu. To chyba tyle mysle ze nie ma co sie rozwodzic wiecej na ten temat , bo szkoda go zasmiecac.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Jarek55511 » poniedziałek, 19 paź 2015, 00:32

49 Rajd Dolnośląski w dwóch częściach z przygodami Gabrysia iurwanie koła Wieromiejczyka https://www.youtube.com/watch?v=0qM7eY5uD6g&edit=vd cz 2 https://www.youtube.com/watch?edit=vd&v=3FFRZe2sQGs
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 19 paź 2015, 10:49

iceman150 napisał(a):Wydaje mi się że Stec i Bouffier nie są z jednego teamu. Jeden ma auto od Zbyszka Steca, a drugi od Wiesława Steca.
Mariusz Stec jeździ autem zbudowanym przez jego ojca Wiesława i auto jest oparte o podzespoły od Lancera IX - Bouffier jeździ autem zbudowanym przez Zbyszka Steca i to auto oparte jest o graty od Lancer X R4 - tak więc to są dwa zupełnie inne zespoły i auta zbudowane przez dwie różne firmy
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez posejdon » poniedziałek, 19 paź 2015, 12:58

martenzyt napisał(a):Darek Poloński - nie wiem czy pamiętacie jak walczył z Kajtem na rajdzie zamkowym o miejsce w S1600 - wygrał, nie był najszybszy i puchar oddał. Z tego co pamiętam nie był on gwiazdą pucharu Peugeota a teraz wygrywa z mocniejszymi autami..

Jemu takie A-grupy chyba pasują. Z tamtych czasów zostało mi w pamięci właśnie to jak zasuwał tym Pugiem S1600. Robił wrażenie. Nie pamiętam czy mistrza wyjeździł (chyba nie) ale zasuwał najładniej.
Gdy parę lat temu powrócił to spodziewałem się, że będzie szybki.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Marcin z Mtl » poniedziałek, 19 paź 2015, 15:33

A propos Polońskiego, to jeszcze wcześniej, w Pucharze Lanosa było takich dwóch: Spława-Neyman i Poloński. Jeden jeździł skutecznie, drugi widowiskowo i czasami również skutecznie :) Cieszę się, że dalej jeździ :)
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 19 paź 2015, 15:52

Marcin z Mtl czy Ty czasem czegoś nie pomyliłeś, bo o ile ja dobrze kojarzę to Poloński nie jeździł Lanosem za to spędził cztery sezony z Pucharze Peugeota w którym później też zaczął startować Spławawa
Z takich kozaków z Lanosa to ja zawsze kojarzę Sikorskiego i przed wszystkim Szarame - zresztą w Pucharze Lanosa kilku naprawdę szybkich gości zawsze jeździło i tam była całkiem niezła paka
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez qbus » poniedziałek, 19 paź 2015, 16:10

Yrtat napisał(a):Błąd pilota, wjechali na PKC za wcześnie.


Błąd organizatora, zegarek na starcie byl przyspieszony o minute wzgledem pozostalych, gdy zwrocilem na to uwage uslyszalem "gówno mnie to obchodzi" :) sedziowie nie zdaja sobie sprawy ze przy takim tempie kazda minuta stania i stygniecia opon ma znaczenie.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Marcin z Mtl » poniedziałek, 19 paź 2015, 18:56

Mad Max napisał(a):Marcin z Mtl czy Ty czasem czegoś nie pomyliłeś, bo o ile ja dobrze kojarzę to Poloński nie jeździł Lanosem


:oops: :D Racja, moja pomyłka wzięła się chyba stąd, że Poloński kojarzył mi się zawsze z jakimś polskim produktem samochodowym. I rzeczywiście, tyle że to był Puchar CC/SC :lol: A pomyliłem go zapewne z Szaramą, bo to chyba on podróżował stylem Colina ;)
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez jacko » poniedziałek, 19 paź 2015, 20:36

qbus napisał(a):
Yrtat napisał(a):Błąd pilota, wjechali na PKC za wcześnie.


Błąd organizatora, zegarek na starcie byl przyspieszony o minute wzgledem pozostalych, gdy zwrocilem na to uwage uslyszalem "gówno mnie to obchodzi" :) sedziowie nie zdaja sobie sprawy ze przy takim tempie kazda minuta stania i stygniecia opon ma znaczenie.


czyli za minute wczesniej jest minuta kary ?
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez BialyDST » poniedziałek, 19 paź 2015, 20:43

Wszędzie taśma, taśma i jeszcze raz taśma!! Safety zabrania ci stać w miejscu w którym tej taśmy nie ma, po czym wskazują miejsce gdzie możemy stać- no to OK idziemy tam posłusznie... no i co? Jadą DELEGACI :D
- "PANOWIE NIE MOGĄ TUTAJ STAĆ" i wskazują nam miejsce z którego pogonili nas sejfciarze.... Jak tak dalej będzie, to RSMP 2020 będzie można oglądać tylko z Helikoptera; raz że taśma a dwa że ani safety ani delegat nie wie, gdzie może stać kibic.
BialyDST
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 16 cze 2009, 21:00
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez andrew88 » poniedziałek, 19 paź 2015, 22:10

Na tym rajdzie nie było problemów z safeciarzami, w przeciwieństwie do Wisły - na Koniakowie można było stać tylko za taśmą.
Kilka ciekawszych momentów, jakie udało mi się złapać:
Wycieczka poza drogę Dariusza Topolewskiego na odcinku testowym (w miejscu gdzie później wypadł Lamot oraz Jurecki)
https://youtu.be/mAEowWq68ew
Zbigniew Gabryś lekko przestrzeiiwuje wjazd na łącznik szutrowy podczas drugiego przejazdu Radkowskiej Perły
https://youtu.be/Rd2DsOeld0Y
Łukasz Kotarba gubi zderzak na oesie Polanica Zdrój
https://youtu.be/mTn6olW1HFo
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez CzarnyWRC » poniedziałek, 19 paź 2015, 22:42

Mad Max napisał(a):Marcin z Mtl czy Ty czasem czegoś nie pomyliłeś, bo o ile ja dobrze kojarzę to Poloński nie jeździł Lanosem za to spędził cztery sezony z Pucharze Peugeota w którym później też zaczął startować Spławawa
Z takich kozaków z Lanosa to ja zawsze kojarzę Sikorskiego i przed wszystkim Szarame - zresztą w Pucharze Lanosa kilku naprawdę szybkich gości zawsze jeździło i tam była całkiem niezła paka

* Sikora i Spława-Nejman walczyli o tytuł i się rozeszło przy zielonym na korzyść Sikory. Szarama o tak, ten to zamiatał tą gruchą :D
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez gapa » wtorek, 20 paź 2015, 00:49

odnosnie Polonskiego to cos tu koledzy pokielbasili.nie byl gwiazda pucharu peugeota?
r.2000 zdobyty puchar seicento w rsmp
r2001 tytul 1-ego wicemistrza polski w pucharze peugeota(peugeot 106)
r2003 tytul 1-ego wice mistrz polski w pucharze peugeota(pug 206)
r2005 tytul mistrza polski w pucharze peugeota(pug 206)
sezon 2002 i 2004 pominalem ,bo mimo kilku fajnych startow ,awarie zaprzepascily szanse na cos wiecej.
Polonski nie startowal w Pucharze Lanosa
r2006 starty w zespole peugeot polska 206 s1600 i 3miejsce w klasie S1600 na koniec sezonu
gapa
 
Posty: 28
Dołączył(a): niedziela, 25 sty 2015, 13:52

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Yrtat » wtorek, 20 paź 2015, 07:56

jacko napisał(a):
qbus napisał(a):
Yrtat napisał(a):Błąd pilota, wjechali na PKC za wcześnie.


Błąd organizatora, zegarek na starcie byl przyspieszony o minute wzgledem pozostalych, gdy zwrocilem na to uwage uslyszalem "gówno mnie to obchodzi" :) sedziowie nie zdaja sobie sprawy ze przy takim tempie kazda minuta stania i stygniecia opon ma znaczenie.


czyli za minute wczesniej jest minuta kary ?

Tak, a za spóźnienie odpowiednio po 10 s względem minutowych spóźnień. Nie wiem czemu tak jest. Ktoś pomoże?
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości