Acropolis Rally

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Acropolis Rally

Postprzez woocasch » niedziela, 11 paź 2015, 14:12

Po pierwsze to GRATULACJE dla Kajetana i Jarka! Sezon bardzo udany i w każdym rajdzie Kajto był w czołówce, więc tytuł jest w pełni zasłużony bo po prostu w przekroju sezonu byli lepsi od Breena.
A teraz co do tego, że może to być ostatni rajd w sezonie, nie licząc Barbórki Warszawskiej, to z jednej strony byłaby masakra, że po wywalczeniu tytułu nie ma ciągu dalszego, ale z drugiej plan na ten rok został wykonany w 100% i to jest najważniejsze :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Re: Acropolis Rally

Postprzez posejdon » niedziela, 11 paź 2015, 14:18

Motulski napisał(a):a w przyszłym roku dream team w WRC2 Kajetanowicz,Kubica. Jeden team, jedna logistyka... ;)

Bałem się to napisać bo by mnie pogryźli :wink: .
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: Acropolis Rally

Postprzez viper » niedziela, 11 paź 2015, 15:04

posejdon napisał(a):
Motulski napisał(a):a w przyszłym roku dream team w WRC2 Kajetanowicz,Kubica. Jeden team, jedna logistyka... ;)

Bałem się to napisać bo by mnie pogryźli :wink: .

Nikt by cie nie pogryzl :). Zobacz tylko na historie. Lotos nigdy nie wpuscil w jednym sezonie do tej samej klasy dwoch zawodnikow. Po za tym mysle ze kubice to nie bedzie ineresowalo cofanie sie i tracenie roku.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Acropolis Rally

Postprzez Mad Max » niedziela, 11 paź 2015, 15:10

viper napisał(a):Po za tym mysle ze kubice to nie bedzie ineresowalo cofanie sie i tracenie roku.
Myślę że źle myślisz:
http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-te ... alii,64022

Ja widać nie tylko w Polsce pogoda potrafi zniszczyć rajd... Rajd Acropolu do Kłodzka !!! :wink: :wink: :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Acropolis Rally

Postprzez HenriS12B » niedziela, 11 paź 2015, 15:32

viper napisał(a):
posejdon napisał(a):
Motulski napisał(a):a w przyszłym roku dream team w WRC2 Kajetanowicz,Kubica. Jeden team, jedna logistyka... ;)

Bałem się to napisać bo by mnie pogryźli :wink: .

Nikt by cie nie pogryzl :).

Viper by Cię obronił, w końcu to On trzęsie tym forum;)
viper napisał(a):Zobacz tylko na historie. Lotos nigdy nie wpuscil w jednym sezonie do tej samej klasy dwoch zawodnikow.

Michał Bębenek i Stefan Karnabal w RSMP'05
Avatar użytkownika
HenriS12B
N2
 
Posty: 196
Dołączył(a): wtorek, 26 lut 2013, 10:37
Lokalizacja: na łuku za szczytem

Re: Acropolis Rally

Postprzez viper » niedziela, 11 paź 2015, 15:48

Chodzilo mi o starty po za granicami kraju, ale nawet patrzac na polityke dizsiaj widac ze nie chca wewnetrznej rywalizacji.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Acropolis Rally

Postprzez Diwados1 » niedziela, 11 paź 2015, 16:00

Wilkie gratulacje dla Kajetana I Jarka. Piekny sukces! Oby to pozwolilo na awans np WRC2.
Diwados1
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2015, 10:55

Re: Acropolis Rally

Postprzez Aro90 » niedziela, 11 paź 2015, 16:07

Voo napisał(a):Dokładnie, jedna wpadka na Łotwie a tak przez cały sezon równa, pewna, szybka jazda, sprzęt bez zarzutu. Breen "symbolicznie" przegrał dzis znowu z własnym, przypisanym chyba do niego na stałe pechem.

Może tak w nagrodę "zamienić" du Valais na start w WRC2 na zakończenie sezonu? ;)


BRAWO DLA KAJTKA!! należało mu się jak mało komu, sam sobie na to wszystko zapracował :wink: oprócz Łotwy zawsze na mecie i to w czołówce. Duże wsparcie od M-Sportu prawie co rajd(lub co drugi) nowy egzemplarz Fiesty R5 :wink: zobaczymy co dalej, mi się marzy taki program jak Breena w tym roku. Choć może być ciężko no chyba ze RK już nie będzie współpracował z Lotosem

Co do Breena, też szybki kierowca ale nie można wszystkiego zwalić na pecha czy awarie samochodu, myślę że on sam popełnił więcej błedów. Na Janner wypadł na 1 os, Ypres prowadził ale wypadł co doprowadziło do awarii, kapcie na Barum, w Estonii zupełnie nie miał podejścia. W pełni zasłużony tytuł dla Kajtka
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Acropolis Rally

Postprzez Dawidos » niedziela, 11 paź 2015, 17:06

Wielkie gratulacje dla Kajtka i Jarka za super sezon i wykonanie celu, który sobie założyli przed sezonem. Co do ewentualnej wspólnej jazdy w przyszłym sezonie w WRC 2 z Robertem w tej samej kategorii, nie wydaje mi się by było to możliwe. Lotos( o ile dalej będzie sponsorował obu panów) to nie dopuści do wewnętrznej rywalizacji, która mogłaby rodzić konflikty między Kajetanem, a Robertem, a kolejną sprawą jest że na pewno Lotosowi nie zależy na podziale na kibiców Kajta i kibiców Roberta a takowy podział na pewno by się pojawił. Cóż wygląda że Kajetana zobaczymy w tym roku już tylko na Barbórce:(
Dawidos
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek, 25 lip 2014, 15:19
Lokalizacja: Ustroń

Re: Acropolis Rally

Postprzez passta134 » niedziela, 11 paź 2015, 17:28

Zawsze moze wystartowac w Arłamowie i podziękować polskim kibicom !
passta134
 
Posty: 40
Dołączył(a): wtorek, 2 wrz 2014, 17:26

Re: Acropolis Rally

Postprzez s1quattro » niedziela, 11 paź 2015, 17:44

Barbórka jest na razie niewiadomą, w tym terminie jest rozdanie tytułów w Paryżu.
Obama: W takich chwilach wszyscy jesteśmy rajdowcami :D
Avatar użytkownika
s1quattro
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): czwartek, 15 paź 2009, 14:30
Lokalizacja: Salmopol

Re: Acropolis Rally

Postprzez krupson » niedziela, 11 paź 2015, 18:32

woocasch napisał(a):A teraz co do tego, że może to być ostatni rajd w sezonie, nie licząc Barbórki Warszawskiej, to z jednej strony byłaby masakra, że po wywalczeniu tytułu nie ma ciągu dalszego, ale z drugiej plan na ten rok został wykonany w 100% i to jest najważniejsze :)

Ale w sumie co w tym dziwnego? Skoda jak miała zapewniony kiedyś tytuł dla jednego ze swoich dwóch kierowców w ERC (albo jeszcze IRC) to nawet nie wysłała na jeden rajd bodajże Hanninena, który jeszcze miał szanse na mistrzostwo. Każdy ciuła tą kasę jak tylko może, nawet fabryki.
www.motosp.pl
Avatar użytkownika
krupson
N1
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek, 19 paź 2010, 14:45

Re: Acropolis Rally

Postprzez DonCorrado » niedziela, 11 paź 2015, 19:01

Szkoda, ze wraz ze zdobyciem tytułu więcej jest myślenia skąd wziąć hajs za rok zamiast świętowania, ale niestety przykład zeszłego roku z Chuchała już potwierdził, że czasem niemożliwe nie istnieje. Prognozy jeżeli chodzi o hajs z Lotosu nie są najlepsze, żeby chociaż ja jednego z wymienianych Panów starczyło, Kajetanowi się należy.
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Acropolis Rally

Postprzez jacko » niedziela, 11 paź 2015, 19:52

krupson napisał(a):(...)Każdy ciuła tą kasę jak tylko może, nawet fabryki.


w 2013 pamietam RK dostal w nagrode rajd GB jako prezent za mistrzostwo WRC2 a jak wiemy troche "kosztował" citroena tamten weekend RK ;)
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: Acropolis Rally

Postprzez Śmiechol » niedziela, 11 paź 2015, 19:55

Tak dopełniając to z tego co pamiętam to szef Cytryny powiedział przed RACC nawet że RK nie musi być majstrem a i tak pojedzie.
Avatar użytkownika
Śmiechol
N2
 
Posty: 188
Dołączył(a): sobota, 8 mar 2014, 11:09
Lokalizacja: Ruciane-Nida, Mazury

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości