Rajd Nadwiślański 2015

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez ujtik » niedziela, 20 wrz 2015, 16:52

Oleksowicz mógł to mówić zanim jeszcze oni przejechali Power Stage :)
Oni startowali na samym końcu dziś,40 minut po Grzybie ,a z filmików wygląda ,ze trasa przesychała
Ja tam wierze ,ze mogli uzyskać taki czas
ujtik
N1
 
Posty: 95
Dołączył(a): środa, 13 maja 2009, 20:34


Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez martenzyt » niedziela, 20 wrz 2015, 16:55

ujtik napisał(a):Oleksowicz mógł to mówić zanim jeszcze oni przejechali Power Stage :)
Oni startowali na samym końcu dziś,40 minut po Grzybie ,a z filmików wygląda ,ze trasa przesychała
Ja tam wierze ,ze mogli uzyskać taki czas


Hehe no nad tym się nie zastanowiłem bo faktycznie nie wiem jak daleko mieli z PS na PKC ale faktem jest, że te wyniki pojawiły się jako nieoficjalne na stronie organizatora.
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez speedyzxz » niedziela, 20 wrz 2015, 17:05

Wygląda na to, że na ten moment te wyniki są oficjalne :D
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Zajcev » niedziela, 20 wrz 2015, 17:14

cytując rajdy24:

Na Power Stage doszło do sensacyjnych akcji: o ile wygraną Bryana Bouffiera i trzy punkty można uznać za w miarę spodziewaną, to drugie i trzecie miejsce są z pewnością zaskoczeniem. Dwa punkty zgarną Rafał Kręcioch i Marcin Roik, jadący Fordem Fiestą R2 (+0,8s), a jeden Tomasz Foltyn i Szymon Marciniak (+1,0s, Peugeot 208 R2). – Pojechaliśmy ciasno szykany, nigdzie nie cofaliśmy, a wygrodzenia tak szybko jak się dało – i to klucz do drugiego miejsca – powiedział nam Rafał Kręcioch.

http://rajdy24.pl/rajd-nadwislanski-grz ... -fabii-r5/
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Kruk » niedziela, 20 wrz 2015, 17:35

Na podstawie wypowiedzi z mety pana Byśkiniewicza domyślam się, że samochód którym jechali był wynajęty w MSZ Racing? Jestem w błędzie? Ktoś ma wiarygodne informacje i może to potwierdzić albo zaprzeczyć temu? Czy tylko ekipa MSZ go obsługiwała?
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez jacko » niedziela, 20 wrz 2015, 22:03

parafrazując wypowiedz pana 'kup se pan dzialke' po rajdzie rzeszowskim, w tym rajdzie wygrał kierowca wolniejszy, tak jak wtedy GG tak teraz BB wygrał teraz wiecej OSów ;) no i jeszcze te pierwsza dwa OSy w ktorych mu padły hamulce
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Yrtat » poniedziałek, 21 wrz 2015, 08:26

s1quattro napisał(a):
passta134 napisał(a):Kuchar się obudził :)
Mam pytanie trochę poza tematem. Czy w fiestach R5 można zamontować dłuższą skrzynie? Na ostatnim odcinku GG swoją skodą miał około 15km/h szybciej na niektórych prostych.

Fabia jest o ok. 20 km/h szybsza od Fiesty. (V max).

To fakt, Grzyb wypowiadał się za samochód może jechać ok 200km/h. Będac na Barum było widać roznice w predkosci na prostej miedzy Kopeckim a Kajtkiem..
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 21 wrz 2015, 11:21

Grzyb wygrał zasłużenie, przez cały weekend równa, szybka i bez błędna jazda, auto mimo że nowe to też na pewno pomogło, reszta z mniejszymi i większymi przygodami/problemami i kolejność na mecie odzwierciedla to co działo się na trasie.
Dwie rzeczy które mnie mocno zdziwiły to przesadne i często bezsensowne taśmowanie, oraz niespotykana do tej pory liczba ograniczeń cięć, które niestety odbierają sporo uroku oglądającym.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez bercik » poniedziałek, 21 wrz 2015, 12:05

Mad Max napisał(a): oraz niespotykana do tej pory liczba ograniczeń cięć, które niestety odbierają sporo uroku oglądającym.

W temacie rzeszowskiego o tym pisałem i ktoś rzucił że teraz wszystkie rajdy będą tak wyglądały. Myślałem że to jakieś luźne domysły, ale okazuje sie że chyba faktycznie tak teraz będzie.
Generalnie to najnowsze auta jadą jak tramwaj po szynach, dźwiek mają "żaden" teraz jak zostaną jeszcze ograniczone cięcia to co tu oglądać?:(
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 21 wrz 2015, 12:43

bercik napisał(a):
Mad Max napisał(a): oraz niespotykana do tej pory liczba ograniczeń cięć, które niestety odbierają sporo uroku oglądającym.

W temacie rzeszowskiego o tym pisałem i ktoś rzucił że teraz wszystkie rajdy będą tak wyglądały. Myślałem że to jakieś luźne domysły, ale okazuje sie że chyba faktycznie tak teraz będzie.
Generalnie to najnowsze auta jadą jak tramwaj po szynach, dźwiek mają "żaden" teraz jak zostaną jeszcze ograniczone cięcia to co tu oglądać?:(
Na rajdzie była mała dyskusja na ten temat i generalnie to doszliśmy do wniosków że dla widzów jest to niespecjalnie dobre rozwiązanie bo jednak wiele miejsc straci na uroku, będzie dużo mniej miejsc z syfem a wiec z emocjami, do tego jest tak jak napisałeś czyli tramwaje na drodze, plus jest na pewno dla kierowców że dzięki temu sytuacja na drodze jest łatwiejsza do przewidzenia i w większości przypadków każda załoga będzie miała takie same warunki na danym zakręcie, drugi plus dla organizatora że nie będzie trzeba walczyć z naprawą drogi i sprzeciwami mieszkańców w kolejnych latach
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Bad-i » poniedziałek, 21 wrz 2015, 15:17

Na Rzeszowie bylo wiecej wygrodzen. Natomiast na Nadwislanskim mimo wygrodzen i tak byl naniesiony syf, ze wzgledu na brak opon na zapoznaniu (sila rzeczy syf zostal naniesiony)
Bad-i
N3
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek, 5 paź 2009, 17:21

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Aro90 » poniedziałek, 21 wrz 2015, 23:04

martenzyt napisał(a): Gratulacje dla Grzyba - nie ma co na tą załogę najeżdżać bo każdy z zawodników ma coś za uszami a trzeba przyznać, że jazdę Grześka ogląda się fajnie i ciesze się, ze zwyciężyli.


dobrze napisane!! nie ma co robić z GG nie wiadomo kogo, fajnie że wreszcie zebrał budżet i od tamtego sezonu jeździ w naszym kraju regularnie. Tak jak mówisz dobrze się ogląda jego jazdę i obecnie jest chyba najlepszym polskim zawodnikiem jeżdżącym w RSMP(może na równi z Habajem?) każdy ma coś za uszami a Kuchar chyba najwiecej ale najgłośniej płacze o wszystko, to jest tak żałosne że czasami ciezko sie go słucha... no ale zawsze dostaje oklep wiec może to tłumaczy jego frustrację :wink: choć nie wszystko gra tak jak trzeba to cieszmy się że mamy fajną lige, dużo topowych maszyn, w każdej klasie świetna walka co rajd. Myślę że cieżko będzie znaleźć dużo lepszych lig w Europie :wink:
Ostatnio edytowano wtorek, 22 wrz 2015, 12:31 przez Aro90, łącznie edytowano 1 raz
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez jacko » wtorek, 22 wrz 2015, 09:45

Aro90 napisał(a):
martenzyt napisał(a): Gratulacje dla Grzyba - nie ma co na tą załogę najeżdżać bo każdy z zawodników ma coś za uszami a trzeba przyznać, że jazdę Grześka ogląda się fajnie i ciesze się, ze zwyciężyli.


dobrze napisane!! nie ma co robić z GG nie wiadomo kogo, fajnie że wreszcie zebrał budżet i od tamtego sezonu jeździ w naszym kraju regularnie. Tak jak mówisz dobrze się ogląda jego jazdę i obecnie jest chyba najlepszym polskim zawodnikiem jeżdżącym w RSMP(może na równi z Habajem?) każdy ma coś za uszami a Kuchar chyba najwiecej ale najgłośniej płacze o wszystko, to jest tak żałosne że czasami ciezko sie go słucha... no ale zawsze dostaje oklep wiec może to tłumaczy jego frustrację :wink: cieszmy się że mamy fajną lige, dużo topowych maszyn, w każdej klasie świetna walka co rajd. Myślę że cieżko będzie znaleźć dużo lepszych lig w Europie :wink:


zabawe biznesmenow, synów innych biznesmenow i wg wielu jednego kombinatora, gdzie jeden przybysz w sporo gorszym aucie rozstawia ich po kątach nazywasz topową ligą rajdową ? jeszcze sie żalisz, że "troche psuje emocje" :D
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Aro90 » wtorek, 22 wrz 2015, 11:00

jacko napisał(a):
Aro90 napisał(a):
martenzyt napisał(a): Gratulacje dla Grzyba - nie ma co na tą załogę najeżdżać bo każdy z zawodników ma coś za uszami a trzeba przyznać, że jazdę Grześka ogląda się fajnie i ciesze się, ze zwyciężyli.


dobrze napisane!! nie ma co robić z GG nie wiadomo kogo, fajnie że wreszcie zebrał budżet i od tamtego sezonu jeździ w naszym kraju regularnie. Tak jak mówisz dobrze się ogląda jego jazdę i obecnie jest chyba najlepszym polskim zawodnikiem jeżdżącym w RSMP(może na równi z Habajem?) każdy ma coś za uszami a Kuchar chyba najwiecej ale najgłośniej płacze o wszystko, to jest tak żałosne że czasami ciezko sie go słucha... no ale zawsze dostaje oklep wiec może to tłumaczy jego frustrację :wink: cieszmy się że mamy fajną lige, dużo topowych maszyn, w każdej klasie świetna walka co rajd. Myślę że cieżko będzie znaleźć dużo lepszych lig w Europie :wink:


zabawe biznesmenow, synów innych biznesmenow i wg wielu jednego kombinatora, gdzie jeden przybysz w sporo gorszym aucie rozstawia ich po kątach nazywasz topową ligą rajdową ? jeszcze sie żalisz, że "troche psuje emocje" :D


haha typowy polaczek zaaaawsze cos nie pasuje... W innych krajach nie jeżdżą biznesmeni i ich synowie? myślisz że tylko jeden kombintor jest tutaj? :D ehhh niektorym nigdy nie dogodzisz. Żałosne jest takie myślenie ze przyjezdza "jakis" Bryan i wygrywa... prawda jest taka że w innych ligach w których by wystartował również miałby czołowe miejsca, poza tym nie wiesz kim on jest? :wink: przejechał pewnie duzo wiecej km w rajdowce niż wszyscy inni zawodnicy razem wzięci biorący udział w RSMP. Tak poza tym to Rzeszów i Kaszuby BB wygrał przez duzy pech Grzyba... Pisałem że troszke psuje zabawe bo nie lubie jak ktoś wygrywa cały czas- wolałbym taki sezon jak rok temu. Zalić to ty sie mozesz... wiesz do kogo :)
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez jacko » wtorek, 22 wrz 2015, 11:45

Aro90 napisał(a):haha typowy polaczek zaaaawsze cos nie pasuje... W innych krajach nie jeżdżą biznesmeni i ich synowie? myślisz że tylko jeden kombintor jest tutaj? :D ehhh niektorym nigdy nie dogodzisz. Żałosne jest takie myślenie ze przyjezdza "jakis" Bryan i wygrywa... prawda jest taka że w innych ligach w których by wystartował również miałby czołowe miejsca, poza tym nie wiesz kim on jest? :wink: przejechał pewnie duzo wiecej km w rajdowce niż wszyscy inni zawodnicy razem wzięci biorący udział w RSMP. Tak poza tym to Rzeszów i Kaszuby BB wygrał przez duzy pech Grzyba... Pisałem że troszke psuje zabawe bo nie lubie jak ktoś wygrywa cały czas- wolałbym taki sezon jak rok temu. Zalić to ty sie mozesz... wiesz do kogo :)


drogi Aro90 to nie jest żalenie sie to po prostu stwierdzenie faktu :) Twoje posty brzmiały po prostu zabawnie, rozumiem, ze to nasze polskie ale nie mozna do tego podchodzic bezkrytycznie 'jarając sie' tym niczym nastolatek jaką to 'zajebistą' lige rajdowa mamy :)
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości