Michał Kościuszko

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Michał Kościuszko

Postprzez DonCorrado » czwartek, 19 lut 2015, 22:31

Lubie Roberta, ale widze ze zaraz dojdzie do calej serii porównywania wypadkow Kosciuszko vs. Kubica, za chwile vs. Colin ... , ... Kuzaj, Beltowski, Gollob. Naprawde mozna sie zlapac za glowe. Psychika kazdego jest inna, a podniecanie sie takimi rzeczami jak dla mnie jest slabe
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31


Re: Michał Kościuszko

Postprzez ZbyszekChaosu » środa, 2 wrz 2015, 09:33

Taki mały wywiad, chyba nikt nie zauważył. http://www.przegladsportowy.pl/motosporty/rajdy,michal-kosciuszko-o-rajdzie-niemiec,artykul,596242,1,352.html
Co prawda na początku roku, Michał też zapowiadał swoje starty (w RSMP) ale teraz jest mowa jest o jednym starcie. Znany samochód i rajd za granicą. Ciekaw jestem o co może chodzić i kto za to chce płacić ;)
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Mad Max » środa, 2 wrz 2015, 10:55

wywiad OK, bez zbędnego pier**** powiedział raczej tak jak było.
ZbyszekChaosu napisał(a):Co prawda na początku roku, Michał też zapowiadał swoje starty (w RSMP) ale teraz jest mowa jest o jednym starcie.
Zapowiadał że jest szansa na to że będzie startował w RSMP, później powiedział że nie dojdzie to do skutku
ZbyszekChaosu napisał(a):Znany samochód i rajd za granicą. Ciekaw jestem o co może chodzić i kto za to chce płacić ;)
To mi już wygląda na deklaracje startu i że wszystko jest już zaklepane, też jestem ciekaw co to za tajemny start.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Booogi » środa, 2 wrz 2015, 11:28

PS:

"...jeszcze w tym roku planuję wystartować w samochodzie rajdowym, za granicą, w aucie, które doskonale znam i z którym wiążę bardzo dobre wspomnienia. Za miesiąc powiem więcej. "

http://rajdy.autoklub.pl/news/suzuki-dla-kruudy,62869

"Oficjalny zespół Suzuki Motor Iberica czeka na powrót Joana Vinyesa, kontuzjowanego w wypadku narciarskim. W poprzednich trzech rundach korzystano z usług Alberto Hevii - kolejno ósmego w Sierra Morena, siódmego w Rías Baixas, piątego w Ourense. Padł pomysł, by w drugiej połowie sezonu wystawiać różnych kierowców, kiedyś jeżdżących Swiftem S1600 w WRC."

https://twitter.com/suzukimsport
Guy Wilks, piloto Suzuki en el 52 Rallye Princesa de Asturias

Wygląda więc na to, że MK dostał zaproszenie od Suzuki Repsol na rundę Mistrzostw Hiszpanii.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Michał Kościuszko

Postprzez madman » środa, 2 wrz 2015, 18:25

Booogi napisał(a):PS:

"...jeszcze w tym roku planuję wystartować w samochodzie rajdowym, za granicą, w aucie, które doskonale znam i z którym wiążę bardzo dobre wspomnienia. Za miesiąc powiem więcej. "

http://rajdy.autoklub.pl/news/suzuki-dla-kruudy,62869

"Oficjalny zespół Suzuki Motor Iberica czeka na powrót Joana Vinyesa, kontuzjowanego w wypadku narciarskim. W poprzednich trzech rundach korzystano z usług Alberto Hevii - kolejno ósmego w Sierra Morena, siódmego w Rías Baixas, piątego w Ourense. Padł pomysł, by w drugiej połowie sezonu wystawiać różnych kierowców, kiedyś jeżdżących Swiftem S1600 w WRC."

https://twitter.com/suzukimsport
Guy Wilks, piloto Suzuki en el 52 Rallye Princesa de Asturias

Wygląda więc na to, że MK dostał zaproszenie od Suzuki Repsol na rundę Mistrzostw Hiszpanii.

Czy ten nowy Swift to też S1600? Swoją drogą, starty w JWRC właśnie w Suzuki to czas, w którym naprawdę mega kibicowałem Michałowi. Szkoda, że reszta poszła jak poszła... :wink: Ciekawy wywiad, dość szczery i bez napuszonej gadki, jak to miewał w zwyczaju Jun... Kościuszko. Ciekawa sprawa z rozstaniem z Maćkiem, ktoś wie coś więcej?
"To że trzeba hamować poznawałem po tym, że wszyscy kibice zaczynali uciekać." - K. Hołowczyc
Avatar użytkownika
madman
N3
 
Posty: 285
Dołączył(a): sobota, 10 maja 2014, 09:59
Lokalizacja: Pomorze

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Mad Max » czwartek, 3 wrz 2015, 08:45

madman napisał(a):Czy ten nowy Swift to też S1600? Swoją drogą, starty w JWRC właśnie w Suzuki to czas, w którym naprawdę mega kibicowałem Michałowi.
Tak to jest wersja S1600
madman napisał(a):Szkoda, że reszta poszła jak poszła... :wink:
Ano szkoda, zawsze to dwóch rodaków w WRC
madman napisał(a):Ciekawy wywiad, dość szczery i bez napuszonej gadki, jak to miewał w zwyczaju Jun... Kościuszko. Ciekawa sprawa z rozstaniem z Maćkiem, ktoś wie coś więcej?
A czego tu nie wiedzieć, wystarczy przeczytać wywiad. Tak jak powiedział Michał, Maciek Szczepaniak to pilot zawodowy, więc mając do wyboru niepewność startów z Michałem (brak startów, brak $$$$) i propozycję jeżdżenia od Roberta wybrał opcje nr.2 - może po prostu forma rozstania/przejścia i rzeczy z tym związane była nie do końca eleganckie ale o takich rzeczach nikt głośno nie napisze.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Michał Kościuszko

Postprzez rypley » czwartek, 3 wrz 2015, 12:08

No wywiad spoko, widać że już dorósł, styl rozmowy w ogóle odmienny od dawniejszych czasów. I jak ma możliwość i zdrowe plecy niechaj startuje.
Avatar użytkownika
rypley
N3
 
Posty: 278
Dołączył(a): piątek, 14 gru 2007, 16:57
Lokalizacja: Bydgoszcz, Lidzbark Warmiński

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Booogi » czwartek, 3 wrz 2015, 12:19

rypley napisał(a):No wywiad spoko, widać że już dorósł, styl rozmowy w ogóle odmienny od dawniejszych czasów. I jak ma możliwość i zdrowe plecy niechaj startuje.


Niestety zawodnicy udzielają ciekawy wywiadów dopiero jak stracą sponsorów, Michał jak jeździł w Lotosie klepał formułki według sztuki PR, teraz tak wypowiada się Kajto. Hołek za czasów Orlenu też był bardziej powściągliwy. No cóż, może korporacyjni marketingowcy myślą, że takie klepanie formułek z litanią do sponsora ciekawi ludzi. Mnie się jednak wydaje, że nie ciekawi kompletnie nikogo, inna sprawa, że wywiady typu Michał teraz w PS, Kuzi po latach gdzieś w WRC, itd. docierają do wąskiej grupy pasjonatów.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Michał Kościuszko

Postprzez wanderer » czwartek, 3 wrz 2015, 13:42

Dla mnie ten wywiad moglby sie ograniczyc do krotkiej notki, ze Kosciuszko dostal propozycje goscinnego startu w Hiszpanii, bo poza tym nie dowiedzialem sie niczego nowego.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Michał Kościuszko

Postprzez gregortest » czwartek, 3 wrz 2015, 13:48

Dużym i poważnym błędem, była presja Taty- Jana.
To nie tylko moje zdanie w tym temacie.
Gdyby nie 50 gr taty wtrącania się w sprawy menadzerskie i rozwojowe syna, myslę, że Michał, miałby lepszy stosunek d opracy jaką wykonywał, oraz do kasy od sponsorów.
Gdyby nie było wałków z kasą, to nie jeździł by mini, tylko np fiestą.
A tak, szkoda chłopaka...
Ale z drugiej strony, dawno temu na początku kariery MK w rajdach ,ktoś z czuba rajdowego powiedział PANU Janowi - wprost. Co ty robisz z tym dzieciakiem.???
gregortest
A5
 
Posty: 820
Dołączył(a): piątek, 15 cze 2012, 12:10

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Glaniu » czwartek, 3 wrz 2015, 22:24

Gdyby nie Pan Jan to nie było by Michała w rajdach. Można nie lubić p.Jana ale pasji do rajdów odmówić mu nie można i portfel był otwarty
Glaniu
N3
 
Posty: 211
Dołączył(a): niedziela, 10 sty 2010, 18:42

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Witcher1990 » czwartek, 3 wrz 2015, 22:37

aha a jeszcze niedawno podobno jeździł za kasę taty a logo lotosu woził praktycznie za darmo
Witcher1990
A6
 
Posty: 1464
Dołączył(a): wtorek, 31 lip 2012, 21:00

Re: Michał Kościuszko

Postprzez madman » czwartek, 3 wrz 2015, 23:50

Witcher1990 napisał(a):aha a jeszcze niedawno podobno jeździł za kasę taty a logo lotosu woził praktycznie za darmo

W Suzuki nadal jeździł za Polskie Jadło? :wink: Mini to był efekt parcia na pełen sezon w WRC, zamiast ograniczonej liczby rund, ale w dobrym samochodzie. Fiesta przyszła za późno, wszystko się posypało. Rajd Polski 2013 był naprawdę niezłym występem Michała, jechał mega agresywnie i tak, jakby był po prostu wkurzony tym wszystkim i rzeczywiście chciał coś udowodnić. Lotos wszedł w projekt RK i Kajta, dla Michała miejsca już nie było... A szkoda, bo trójca - RK w WRC, Kajto ERC i Michał RSMP byłaby całkiem fajnym posunięciem Lotosu. Tylko czy opłacalnym? :wink:
"To że trzeba hamować poznawałem po tym, że wszyscy kibice zaczynali uciekać." - K. Hołowczyc
Avatar użytkownika
madman
N3
 
Posty: 285
Dołączył(a): sobota, 10 maja 2014, 09:59
Lokalizacja: Pomorze

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Mad Max » piątek, 4 wrz 2015, 10:31

madman napisał(a):A szkoda, bo trójca - RK w WRC, Kajto ERC i Michał RSMP byłaby całkiem fajnym posunięciem Lotosu. Tylko czy opłacalnym? :wink:
Lotos jeśli chciałby mieć kogoś w RSMP to już dawno by jeździł, wielokrotnie było już powtarzane (i chyba nawet gregortest pisał) że temat Lotosu i Kościuszki jest zamknięty na amen. Opłacalny byłby na pewno, bo myślę że Kościuszko startujący w pełnym sezonie RSMP to murowany kandydat do zwycięstwa na koniec roku.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Michał Kościuszko

Postprzez Booogi » piątek, 4 wrz 2015, 10:55

Wcześniej był wspominany wypadek Michała w Jordanii, faktycznie przed nim prezentował rewelacyjne tempo w SWRC lejąc dobrych kierowców (zdaje się w Meksyku). Od Jordanii równa pochyła, przesiadka na Skodę s2000, niby dobry samochód, ale z tego co pamiętam to nie była topowa stajnia. Pamiętam jak Michał jechał w Rajdzie Koszyc w RSMP i nie miał podejścia do Katjka i BB. Potem to PWRC, niby dobra seria, żeby sie odbudować, Paddon wygrał tytuł i dzisiaj jest w czołówce WRC.
Ciężko stwierdzić co poszło nie tak, dopóki Michał był pod skrzydłami Suzuki wszystko wyglądało dobrze.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mistrzostwa Świata

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron