Rajd Swidnicki -Krause 2015

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez tarmaq » niedziela, 26 kwi 2015, 23:15

seal napisał(a):
tarmaq napisał(a):Moje krótkie podsumowanie

Ta druga z filmu miejscówka gdzie się znajduje?

Podjazd z Sokolca w kierunku Przełęczy Jugowskiej
tarmaq
N1
 
Posty: 98
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2011, 13:31
Lokalizacja: Kłodzko


Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez sebaWRC » niedziela, 26 kwi 2015, 23:28

https://www.youtube.com/watch?v=Ft2MNZ4B5Ww --> Podsumowanie weekendu,zapraszam :)
www.youtube.com/user/kajto13
www.facebook.com/DominikaMorkaPhotography
Avatar użytkownika
sebaWRC
A5
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 23:17
Lokalizacja: Strzelin

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez seal » niedziela, 26 kwi 2015, 23:59

tarmaq napisał(a):Podjazd z Sokolca w kierunku Przełęczy Jugowskiej

Dzięki, grube miejsce :-)
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez luxxx » poniedziałek, 27 kwi 2015, 09:27

W końcu weekend rajdowy, mój pierwszy w tym roku...rajd dla mnie beznadziejny, jedynie na plus to pogoda w piątek i sobotę, ulewa też była fajna. Panie Gryganiec weź pan przykład z Pana Marka który robi, co może by rajd Karkonoski był z rajdu, na rajd ZAJEBISTY !
To je RALLY !
Avatar użytkownika
luxxx
N3
 
Posty: 419
Dołączył(a): poniedziałek, 29 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: Polska

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez karluum » poniedziałek, 27 kwi 2015, 09:36

Kruk napisał(a):Mnie się relacja podobała. Bardzo dobrze że była. Może teraz będziemy mogli częściej podobne oglądać. Oby. Fajnie że był Chuchała. Dobrze się tego słuchało i interesująco się wypowiadał. Podobało mi się, że na mecie był Jakubowski. Zna ich wszystkich albo zdecydowaną większość. Było naturalnie a nie sztucznie i na siłę jak mogło by być gdyby na jego miejscu był ktoś kto nie ma zbyt wiele pojęcia kto w tym startuje i w jakim celu. Szkoda jedynie, że nie mogliśmy zobaczyć w akcji Nivetta. Mogło by być bardzo widowiskowo.

Problem tej relacji polegał na tym, że było mało kamer i nie pokazywano całego odcinka. Można by pomyśleć o jakimś dronie, który filmowałby z góry plus trochę kamer z samochodów. Prowadzący byli w porządku, nie było sztucznych gadek na mecie. Lepszy rydz niż nic i cieszy, że po tylu latach można wreszcie coś w TV zobaczyć.
karluum
A5
 
Posty: 646
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 11:22

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez zaszybki » poniedziałek, 27 kwi 2015, 12:04

Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale te auta w ogóle nie idą...zero emocji.
Czołówka niby szybko, ale te R5 jakieś wykastrowane, ciche, zero show.

W moim przypadku rajd był tylko dodatkiem do pikniku w sobotę, a powinno być na odwrót.
Na drugi dzień w ogóle nie chciało mi się jechać, bo dla mnie to nie ma już na co patrzeć...nuda.

Może człowiek się starzeje i trochę rajdów już się widziało, ale jakoś parę lat temu to nawet stare Lancery robiły hałas, a las dudnił jak się zbliżali...teraz to jakaś pojeżdzawka, podziwiam kibiców co jadą przez pół Polski, żeby to oglądać.
Avatar użytkownika
zaszybki
N2
 
Posty: 182
Dołączył(a): niedziela, 14 cze 2009, 22:34
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 27 kwi 2015, 12:32

Moje odczucia są bardzo podobne do przedmówców
W kwestii trasy to testowy mega nudny, sobota podobnie - pierwszy raz mi się zdarzyło że chciałem jak najszybciej wracać z odcinków, niedziele uratowała partia z Dziećmorowic do Zagórza która jest po prostu zajebista i na którą mam jeszcze kilka pomysłów na oglądanie - ogólnie jeśli w przyszłym roku nie będzie zmian trasy to raczej się nie wybiorę na ten "rajd" - szkoda czasu i pieniędzy (aż nie wierze że to napisałem - smutne acz prawdziwe)
Co do R5 to w miejscach w których staliśmy mi się te samochody podobały i wizualnie bardzo agresywna jazda wszystkich zawodników którzy tym jechali
Nivette - po tym co pokazał to się zastanawiam czy to on jest taki kozak czy nasza liga to taki padaka - gość wraca po dość długiej przerwie, wsiada w najmocniejszy sprzęt, za konkurencję ma aktualną czołówkę RSMP i... i robi demolkę, szczególnie na pierwszej niedzielnej pętli.
W ośce Poloński i Brzeziński też miód dla oczu, dodatkowo kilku szybkich zawodników... i to tyle... nie ładnie mówić tak z pozycji kibica który tylko obserwuje ale 50% startujących zawodników to chyba nie wiedziała po co tam jest i jedzie...
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez RajducH » poniedziałek, 27 kwi 2015, 12:36

fakt - dyscyplina staje się coraz mniej efektowna, ale jak dla mnie sam rajd był ok :) pomijając fakt małej ilości odcinków i ich przebiegu z punktu widzenia sportowego było fajnie - jedno co mocno rzuciło mi się w oczy to bulwersujące zachowania kibiców:/ mnóstwo ludzi na "bombie", krzyki, bluzgi typu "je...ć policje", wszędzie rozrzucone puszki, butelki i inne śmieci - i tym razem nie byli to miejscowi bo auta miały rejestracje RZ i NO. Klimat prawie jak na Woodstocku

EDIT:
brakuje kilku Virników w tej lidze :wink:
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez zaszybki » poniedziałek, 27 kwi 2015, 12:57

RajducH napisał(a):fakt - dyscyplina staje się coraz mniej efektowna, ale jak dla mnie sam rajd był ok :) pomijając fakt małej ilości odcinków i ich przebiegu z punktu widzenia sportowego było fajnie - jedno co mocno rzuciło mi się w oczy to bulwersujące zachowania kibiców:/ mnóstwo ludzi na "bombie", krzyki, bluzgi typu "je...ć policje", wszędzie rozrzucone puszki, butelki i inne śmieci - i tym razem nie byli to miejscowi bo auta miały rejestracje RZ i NO. Klimat prawie jak na Woodstocku

EDIT:
brakuje kilku Virników w tej lidze :wink:


Niestety to jest tak jak na stadionie - 10% normalnych, 90% buraczków z podrasowanych kadetów..dlatego od jakiegoś czasu staram się być w miejscach mało popularnych.
W tym roku min. dotarłem rowerkiem na przełęcz Jugowską żeby mieć spokój, ale po 3 autach bardziej zależało mi na dobrym dopieczeniu kiełbaski, niż na oglądaniu tych "emocji rajdowych na najwyższym poziomie"..
Avatar użytkownika
zaszybki
N2
 
Posty: 182
Dołączył(a): niedziela, 14 cze 2009, 22:34
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez stachniak14 » poniedziałek, 27 kwi 2015, 13:10

Obecnie wygląda to tak, że jeśli nie znajdziesz miejscówki w stylu "historia jednego zakrętu", której na całym rajdzie będzie można policzyć na palcach jednej ręki to oglądanie nie jest już tak przyjemne....

Początek spadania do sierpnicy i miejscówka, która wyglądała na spełnienie marzeń kibiców zawiodła dziesiątki osób, które znalazły się tam nieprzypadkowo.
Nivette, długo długo nic...Habaj, Kuchar...kilka osiek. Może 10% przejazdów wyglądających jak jazda na czas. I nie chodzi o dzwony, akcje, ale o emocje takie jak przy przejeździe Nivette na pierwszym przejeździe tam...
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez Maxikitcar » poniedziałek, 27 kwi 2015, 13:58

Mistrzostwa Polski ,a brak pucharów dla poszczególnych klas szczególnie w HR przecież to żenada :roll: No i gdzie ta słynna Open F2 :lol: Już dawno pisałem ,że teraz rajdy to są robione jako weekendowe imprezy dla psedo biznesmenów swoich firm ,co ma rajdówke w leasing wziętą i koszta odpisuje od paliwa i opon ,a jak się pojawi ktoś kto biedniejszy kto chce się pościgać ,to proszę bardzo również można opłacić wpisowe i pojeździć sobie po państwowych drogach które każdy zna na pamięć ale o pucharku za 30zł jako pamiątka można zapomnieć :lol:
Maxikitcar
N2
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 11 kwi 2012, 21:46

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 27 kwi 2015, 14:03

Zapomniałem dodać że z tego co się mówiło w trakcie rajdu to kilka załóg z Grzybem na czele na w sobotę na wyjeździe z Walimia dostało od niebieskich misiów dodatkowe pamiątki z rajdu.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez szakal222 » poniedziałek, 27 kwi 2015, 19:36

szakal222
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 18 maja 2011, 22:52
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez Miko » poniedziałek, 27 kwi 2015, 21:06

Zwróciliście uwagę, że a Fiesta Habaja wydaje inny dźwięk od innych ? Jest głośniejsza.
Team Deputa.
Avatar użytkownika
Miko
N3
 
Posty: 317
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 15:39
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Re: Rajd Swidnicki -Krause 2015

Postprzez mached » poniedziałek, 27 kwi 2015, 22:08

W temacie dźwięku rajdówek to na początku myślałem że to złudzenie, ale po rozmowie z kilkoma osobami stwierdziliśmy, że aut prawie w ogóle nie słychać. Kiedyś to w całych górach niosło się echo, a teraz jakoś tak cicho...
Avatar użytkownika
mached
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 3 gru 2009, 21:24
Lokalizacja: Bielawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości

cron