Jänner Rallye 2015

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez Mariusz » środa, 7 sty 2015, 21:13

Wymień proszę.
Mariusz
Mariusz
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:54


Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez Anbarra » środa, 7 sty 2015, 21:18

1 kubica
2 kubica
3 kubica
4 kubica
5 kubica
6 kubica
7 kubica
8 kubica
9 kubica
10 kubica
11 kajto
12 cezary cezary :D
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez Kajtofan » środa, 7 sty 2015, 21:40

Mariusz napisał(a):He? Czy Wy piszecie o tym Levebre który w tamtym roku był mistrzem WRC-3, JWRC, ERC Junior i wicemistrzem ERC 2WD? Że to niby słabo? Dużo było lepszych niż on w jego mniej więcej wieku?

Była kasa, jeździł co się dało, to wyjeździł, w głównej mierze dzięki braku sensownej konkurencji.
Sorry, ale skoro dla ciebie gość co ledwie Zawadę objeżdża ma być mistrzem świata to ja nie mam pytań... :D

Anbarra ochłoń trochę.
Kajtofan
N3
 
Posty: 348
Dołączył(a): poniedziałek, 29 gru 2014, 16:43

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez Mariusz » środa, 7 sty 2015, 22:02

Kajtofan napisał(a):
Mariusz napisał(a):He? Czy Wy piszecie o tym Levebre który w tamtym roku był mistrzem WRC-3, JWRC, ERC Junior i wicemistrzem ERC 2WD? Że to niby słabo? Dużo było lepszych niż on w jego mniej więcej wieku?

Była kasa, jeździł co się dało, to wyjeździł, w głównej mierze dzięki braku sensownej konkurencji.
Sorry, ale skoro dla ciebie gość co ledwie Zawadę objeżdża ma być mistrzem świata to ja nie mam pytań... :D

Konkurencyjność jest relatywna, a jak ktoś jest lepszy od innych to może się wydawać, że brakuje mu sensownej konkurencji.
Co to znaczy ledwie Zawadę objeżdża? Jakieś konkrety ile wg ciebie znaczy "ledwie"?
Nigdy nie pisałem, że ma być mistrzem świata, nie wkładaj wszystkich do jednego worka, bo "gdzieś czytałeś że ktoś coś pisał".
Mariusz
Mariusz
N3
 
Posty: 376
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 07:54

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez Motulski » środa, 7 sty 2015, 22:14

Mój kraj taki piękny...
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez viper » środa, 7 sty 2015, 22:22

Kajtofan napisał(a):Ja nie piszę o Janner, tylko rajdach w tymtym roku za kierownicą 208r2. W dwa lata nie poznał auta? No, No.
Nie trzeba być specjalistą, żeby stwierdzić, że Lefebvre to nie talent na miarę WRC.
A o Kubicy rzeczywiście nic nie pisz lepiej, skoro masz pisać takie farmazony.

A ja pisze o janer wiec albo sie dostosuj albo nie pisz w tym temacie. Nie znam gościa i nie wiem na jego temat nic. Tzn znam pewne wyniki z jego kariery i wiem ze w tym roku na janer wsiadł do r5 i rownocześnie pierwszy raz jechał po śniegu. Jeżeli chcesz oceniać faceta po jednym rajdzie w takich warunkach to ci gratuluje wiedzy :lol:
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez Faster » środa, 7 sty 2015, 22:24

Motulski napisał(a):Mój kraj taki piękny...


Hahhah szkoda gadać..... :D Viper niema sensu naprawde sie biczować z pewnymi tutaj poetami,a Anbarararrbara jest najlepszy :wink:
Ostatnio edytowano środa, 7 sty 2015, 22:25 przez Faster, łącznie edytowano 1 raz
Faster
N3
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2014, 16:39

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez Kajtofan » środa, 7 sty 2015, 22:25

Jak to ktoś tu napisał. Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Już Chuchała jest w mojej opinii sporo lepszym zawodnikiem niż Lefebvre.

Gdy pisałem przed Janner, że Kajto z łatwością naklepie Lefebvreowi to podniosły się posty, ze jak to..... :D
I co? A Lefebvre na Barum był tylko o 0.2 sek/km szybszy od Zawady.
Skoro tal Lefebvra wychwalacie, to może jakieś dobre słowo o Zawadzie? Może chociaż następca Hirvonena :D.

viper napisał(a):A ja pisze o janer wiec albo sie dostosuj albo nie pisz w tym temacie. Nie znam gościa i nie wiem na jego temat nic. Tzn znam pewne wyniki z jego kariery i wiem ze w tym roku na janer wsiadł do r5 i rownocześnie pierwszy raz jechał po śniegu.
O Janner to akurat pisałem, ze nic nie pokaże i nic nie pokazał. Co chwile były spiny. Trochę słabo jak na następcę Loeba.
Dobra, z mojej strony koniec tematu Lefebvre'a
Kajtofan
N3
 
Posty: 348
Dołączył(a): poniedziałek, 29 gru 2014, 16:43

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez viper » środa, 7 sty 2015, 22:33

Kajtofan napisał(a):Jak to ktoś tu napisał. Cudze chwalicie, swego nie znacie.
Już Chuchała jest w mojej opinii sporo lepszym zawodnikiem niż Lefebvre.

Zaproś chuchale do ME i okaze sie kto jest lepszy, bo mistrzostwa krajowe a Europy to inny świat i nawet kajto mówił ze poprzedni sezon był na naukę rajdow.
Faster napisał(a):
Motulski napisał(a):Mój kraj taki piękny...


Hahhah szkoda gadać..... :D Viper niema sensu naprawde sie biczować z pewnymi tutaj poetami,a Anbarararrbara jest najlepszy :wink:

Nie no spoko tylko jak widzę parcie w stylu. dajcie Kubicy 3 lata facetowi ktory sie ściga tyle lat co ma levebre) a chłopa ocenia sie po jednym rajdzie w skrajnie rożnych warunkach , ktorych do dzisiaj nikt nie jest w stanie ocenić ile zasługi było w oponach a ile w pozycji startowej o umiejętnościach nie wspomnę bo oczywiscie to podstawa, ale w całej tej sytuacji trochę mnie to śmieszy. Jak oceniamy to oceniajmy wszystkich jedna miara. Oczywiscie ja nie mowie ze ktos moze uważać ze levebre jest słabym i nic z niego nie bedzie, ale ocena na podstawie jednogo rajdu w w/w warunkach świadczy o bardzo małej obiektywności. Ja zawsze mam luz :D
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez Kajtofan » środa, 7 sty 2015, 22:45

viper napisał(a):Oczywiscie ja nie mowie ze ktos moze uważać ze levebre jest słabym i nic z niego nie bedzie, ale ocena na podstawie jednogo rajdu w w/w warunkach świadczy o bardzo małej obiektywności. Ja zawsze mam luz :D

Twierdze że na razie daleko mu choćby do poziomu Kajto, i musi się jeszcze DUŻO uczyć, ale i tak nie jest to kierowca do fabryki. I ile razy można ci powtarzać ze nie oceniam tylko na podstawie Janner, tylko występów z ostatniego roku...masz problem z rozumieniem tekstu?
Kajtofan
N3
 
Posty: 348
Dołączył(a): poniedziałek, 29 gru 2014, 16:43

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez viper » środa, 7 sty 2015, 22:52

Kajtofan napisał(a):
viper napisał(a):Oczywiscie ja nie mowie ze ktos moze uważać ze levebre jest słabym i nic z niego nie bedzie, ale ocena na podstawie jednogo rajdu w w/w warunkach świadczy o bardzo małej obiektywności. Ja zawsze mam luz :D

Twierdze że na razie daleko mu choćby do poziomu Kajto, i musi się jeszcze DUŻO uczyć, ale i tak nie jest to kierowca do fabryki. I ile razy można ci powtarzać ze nie oceniam tylko na podstawie Janner, tylko występów z ostatniego roku...masz problem z rozumieniem tekstu?

No a kajtowi daleko do poziomu ogiera. Widzisz analogie doświadczenia, albo inaczej. Pogadamy jak lefebre bedzie miał tyle lat co kajto i będziemy porównywać.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez Domson » środa, 7 sty 2015, 23:01

viper napisał(a):
Kajtofan napisał(a):
viper napisał(a):Oczywiscie ja nie mowie ze ktos moze uważać ze levebre jest słabym i nic z niego nie bedzie, ale ocena na podstawie jednogo rajdu w w/w warunkach świadczy o bardzo małej obiektywności. Ja zawsze mam luz :D

Twierdze że na razie daleko mu choćby do poziomu Kajto, i musi się jeszcze DUŻO uczyć, ale i tak nie jest to kierowca do fabryki. I ile razy można ci powtarzać ze nie oceniam tylko na podstawie Janner, tylko występów z ostatniego roku...masz problem z rozumieniem tekstu?

No a kajtowi daleko do poziomu ogiera. Widzisz analogie doświadczenia, albo inaczej. Pogadamy jak lefebre bedzie miał tyle lat co kajto i będziemy porównywać.



No i o to właśnie chodzi, przynajmniej mi. Odnosiłem się jedynie do tego, że ktoś tu stwierdził iż Lefebvre jest teraz na poziomie Kubicy i będzie mistrzem świata co jest żartem jedno jak i drugie na tym etapie.
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez Kajtofan » środa, 7 sty 2015, 23:22

Heh, poznajecie Pana na zdjęciu?
Obrazek
Kajtofan
N3
 
Posty: 348
Dołączył(a): poniedziałek, 29 gru 2014, 16:43

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez DonCorrado » środa, 7 sty 2015, 23:58

Dobrze, ze to nie forum jakiejś elity kierowców rajdowych, bo Ci przereklamowani goście nabili by sobie dzięki tej dyskusji punktów do PR i zaczęli jezdzić jeszcze slabiej :lol:
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: Jänner Rallye 2015

Postprzez seal » czwartek, 8 sty 2015, 01:48

Kajtofan napisał(a):Heh, poznajecie Pana na zdjęciu?]

Chuck Norris ;-)
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron