24 Rajd Dolnośląski 2014

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez majkos » wtorek, 21 paź 2014, 23:07

CCabarth napisał(a):
Na czym miało polegać zagranie nie fair Habaja? Nakłonił sędziego do wpisania innego czasu do karty drogowej?


Pilot Habaja powinien chyba znać regulamin i podając kartę gdy nie było auta go złamał. Zrobił to świadomie (bo na pewno wiedział, że nie może podać karty bez auta na PKC) i popełnił, w języku prawniczym, wyłudzenie, wykorzystując niewiedzę innych osób.


Kara Habaja 10 sek OS2 i 10 sek PKC przed OS 3


Prawdopodobnie kara 10 sek przed OS 3 została nałożona przez ZSS po rajdzie, bo o całym incydencie CKR wiedział kilka minut po zdarzeniu. Za dużo osób to widziało, łącznie z T. Kucharem. Jeśli uważasz, że poinformowanie CKR-u było naganne to wsiądź do rajdówki, bij się z kimś o sekundy, a potem zauważ, że twój przeciwnik popełnia błąd i łamie regulamin.....

Pozdrawiam
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko


Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez CCabarth » wtorek, 21 paź 2014, 23:28

Kara została nałożona w trakcie Rajdu, nie po. Pisałem o tym wcześniej.

Natomiast co ma oznaczać że Woś wykorzystał niewiedzę innych osób - to znaczy kogo?
Sędziów na PKC? Bo chyba nie kibiców.
Jeśli sędzia nie zna swoich obowiązków to co robi na PKC? To nie był KJS tylko eliminacja RSMP. I ilość osób widzących takie zdarzenie nie ma żadnego znaczenia.
Jeśli sędzia wpisał czas, w którym otrzymał kartę od Wosia, a nie było na PKC-u rajdówki i Habaja, to w języku prawniczym poświadczył nieprawdę.
CCabarth
N3
 
Posty: 204
Dołączył(a): środa, 26 maja 2004, 19:12
Lokalizacja: Kraków

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez majkos » środa, 22 paź 2014, 00:32

CCabarth napisał(a):
Natomiast co ma oznaczać że Woś wykorzystał niewiedzę innych osób - to znaczy kogo?
Sędziów na PKC?


Tak. I zrobił to umyślnie.

Jeśli sędzia wpisał czas, w którym otrzymał kartę od Wosia, a nie było na PKC-u rajdówki i Habaja, to w języku prawniczym poświadczył nieprawdę.


Poświadczyć nieprawdę można wtedy, gdy ma się świadomość, że to co poświadczam jest nieprawdą czyli kula w płot. Gdy świadomie wyłudzisz coś od kogoś wykorzystując jego niewiedzę to większe konsekwencje poniesiesz ty i popełnisz przestępstwo oszustwa (oczywiście aż taki czyn nie został popełniony na rajdzie). Poczytaj też art 272 KK o wyłudzeniu poświadczenia nieprawdy. Sędzia popełnił błąd ale to pilot świadomie i umyślnie wyłudził wpis do karty. Rozumiem, że takie czyny pilota popierasz i nie widzisz jego nagannego zachowania? Cóż twój wybór

Jeśli sędzia nie zna swoich obowiązków to co robi na PKC?


O to zapytaj organizatora rajdu.

Pozdrawiam
Zostań fanem MAJKOS RTP na facebook'u
Avatar użytkownika
majkos
A5
 
Posty: 637
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 23:16
Lokalizacja: Kłodzko

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez szefo2 » piątek, 31 paź 2014, 01:35

Wracam do tematu Chuchały tzn.rezygnacji z jazdy na Dolnośląskim. Wojtek z Sebastianem niestety nie mieli
nic do powiedzenia Kołtun zadecydował że nie jadą !!!!!!!!!!!
Szkoda mi chłopaków bo wiem jak bardzo chcieli . Ale J.K. to wyjątkowa k...........!!!!!!!!!
on twierdzi że ani Kajto ani Wojtek nie zasługują na to żeby być Mistrzami . Tutaj przemawia kompleks małego człowieczka!
szefo2
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 18 gru 2012, 23:40

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Banan » piątek, 31 paź 2014, 01:40

szefo2 napisał(a):Wracam do tematu Chuchały tzn.rezygnacji z jazdy na Dolnośląskim. Wojtek z Sebastianem niestety nie mieli
nic do powiedzenia Kołtun zadecydował że nie jadą !!!!!!!!!!!
Szkoda mi chłopaków bo wiem jak bardzo chcieli . Ale J.K. to wyjątkowa k...........!!!!!!!!!
on twierdzi że ani Kajto ani Wojtek nie zasługują na to żeby być Mistrzami . Tutaj przemawia kompleks małego człowieczka!


Szefo - Twoja wiedza na temat rajdów samochodowych jest równa 0.

Pamiętacie internet na impulsy? Patrząc na niektóre posty, jak np. ten powyższy jestem za przywróceniem tych czasów...
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez szefo2 » piątek, 31 paź 2014, 10:08

Z tą wiedzą o rajdach gwarantuję że się mocno mylisz.
Wiem że każdy ma swoje zdanie i szanuję to . Ale niestety tematy
budżetowe są wyjątkowo brutalne , a walka z kasą jest o wiele
trudniejsza niż walka na OS :((((((((( Niestety przykre to ale
takie są fakty.
szefo2
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 18 gru 2012, 23:40

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Banan » piątek, 31 paź 2014, 11:26

szefo2 napisał(a):Z tą wiedzą o rajdach gwarantuję że się mocno mylisz.
Wiem że każdy ma swoje zdanie i szanuję to . Ale niestety tematy
budżetowe są wyjątkowo brutalne , a walka z kasą jest o wiele
trudniejsza niż walka na OS :((((((((( Niestety przykre to ale
takie są fakty.


Tu nie chodzi o to, że każdy ma swoje zdanie. Chodzi o to, że Twoje nie ma nic wpsólnego z rzeczywistością. Popatrz choćby na oklejenie Chuchały z kiku ostatnich rajdów i zastanów się bardzo mocno jeszcze raz, czy rzeczywiście J.K. to wyjątkowa k....
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Kafe » poniedziałek, 3 lis 2014, 22:04

Także o Rajdzie Dolnośląskim z perspektywy zwycięzcy - Łukasza Habaja

https://www.youtube.com/watch?v=73lRD9WelvM
Kafe
A5
 
Posty: 632
Dołączył(a): niedziela, 27 mar 2005, 21:46

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości