4 Rajd Zamkowy

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

4 Rajd Zamkowy

Postprzez rundi » piątek, 28 mar 2014, 13:34

Ostatnio edytowano czwartek, 5 lut 2015, 23:14 przez rundi, łącznie edytowano 1 raz
rundi
N2
 
Posty: 122
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 17:10


Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez rundi » środa, 30 kwi 2014, 20:09

Lista zgłoszeń już otwarta :)
rundi
N2
 
Posty: 122
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 17:10

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez Anusiak90 » czwartek, 1 maja 2014, 22:23

... która to będzie zapełniona grubo przed czasem :) RSMŚ(l) rosną w siłę :)
Anusiak90
 
Posty: 34
Dołączył(a): niedziela, 5 maja 2013, 13:54
Lokalizacja: Ligota/Czechowice-Dziedzice/Bielsko-Biała

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez gabrally » czwartek, 8 maja 2014, 00:43

Anusiak90 napisał(a):... która to będzie zapełniona grubo przed czasem :) RSMŚ(l) rosną w siłę :)


:arrow: http://rajdowypuchar.pl/aktualnosci.php?readmore=299

Automobilklub Zamkowy poinformował o przedterminowym zamknięciu listy zgłoszeń do drugiej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Oznacza to, że po raz kolejny na starcie powinno stanąć aż 80. załóg chętnych do walki w cyklu rajdów okręgowych.
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez MSG Racing » czwartek, 8 maja 2014, 16:08

Chyba pomału czas by władze zaczęły myśleć o pewnych zmianach na przyszłość i dopuszczać wiecej załóg.
Szkoda tylko, że liste poznamy dwa dni przed rajdem. Jakaś głupota z tyum ukrywaniem list.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez bimber » czwartek, 8 maja 2014, 18:22

MSG Racing napisał(a):Chyba pomału czas by władze zaczęły myśleć o pewnych zmianach na przyszłość i dopuszczać wiecej załóg.
Szkoda tylko, że liste poznamy dwa dni przed rajdem. Jakaś głupota z tyum ukrywaniem list.


to jest mega posrane, czym to jest wogóle argumentowane?
co gorsza w amatorkach też tak jest teraz, i teraz w niedziele jade sprint, i nie wiem nawet czy jechać bo pieron wie czy będzie się z kim ścigać... chore!
bimber
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): wtorek, 20 lis 2007, 23:29
Lokalizacja: śląsk cieszyński

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez martenzyt » czwartek, 8 maja 2014, 20:43

bimber napisał(a):
MSG Racing napisał(a):Chyba pomału czas by władze zaczęły myśleć o pewnych zmianach na przyszłość i dopuszczać wiecej załóg.
Szkoda tylko, że liste poznamy dwa dni przed rajdem. Jakaś głupota z tyum ukrywaniem list.


to jest mega posrane, czym to jest wogóle argumentowane?
co gorsza w amatorkach też tak jest teraz, i teraz w niedziele jade sprint, i nie wiem nawet czy jechać bo pieron wie czy będzie się z kim ścigać... chore!


No większa ilość załóg przypuszczam, że bierze się z pojemności trasy i to chyba blokuje. Jeżeli chodzi o publikację listy zgłoszeń (to do kolegi, który jedzie sprint w niedzielę) - to chyba najważniejsze jest to, że jedziesz i będziesz mógł pozapierniczać autkiem po zakrętach i przeżyć chwile, które nie wszystkim są dane a lista zgłoszeń chyba jest drugoplanowa na tym poziomie bo o Mistrzostwo Świata raczej nie walczycie ;) Najważniejsze to czerpać przyjemność z jazdy - a i kibiców wtedy ucieszysz ;)
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez Cairo » piątek, 9 maja 2014, 09:32

martenzyt napisał(a):Jeżeli chodzi o publikację listy zgłoszeń (to do kolegi, który jedzie sprint w niedzielę) - to chyba najważniejsze jest to, że jedziesz i będziesz mógł pozapierniczać autkiem po zakrętach i przeżyć chwile, które nie wszystkim są dane a lista zgłoszeń chyba jest drugoplanowa na tym poziomie bo o Mistrzostwo Świata raczej nie walczycie ;) Najważniejsze to czerpać przyjemność z jazdy - a i kibiców wtedy ucieszysz ;)


Chyba jednak się mylisz. Dla nie których ważna jest rywalizacja, myślę, że dla większości. Pobawić się autkiem to ja mogę bez zapłaty wpisowego.
www.cairo.com.pl - części do samochodów marki Honda - Kraków
Avatar użytkownika
Cairo
N2
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela, 9 gru 2007, 13:05

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez rundi » sobota, 10 maja 2014, 06:50

Co do ilości załóg to prawdą jest pojemność trasy. Myślę , że przy takiej ilości zgłoszeń kolejni organizatorzy będą mieli to na uwadze i pojemność trasy będzie na poziomie 90-100.
Publikacja listy zgłoszeń odbywa się zgodnie w wytycznymi Okręgowej Komisji Sportu Samochodowego więc nie będzie jej wcześniej i nie zależy to od organizatora.
Ostatnio edytowano czwartek, 5 lut 2015, 23:13 przez rundi, łącznie edytowano 1 raz
rundi
N2
 
Posty: 122
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 17:10

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez wrxsti0 » sobota, 10 maja 2014, 12:44

Są dwa główne problemy dlaczego organizatorzy rund RSMŚl przyjmują tylko 80 załóg do rajdu:
1. To już wyżej wymieniona sprawa pojemności trasy co wiążę się z wydłużeniem czasu trwania rajdu oraz problemy ze zgodami na zamknięcie dróg
2. Problem to znalezienie odpowiedniego miejsca na serwis rajdu. Trzeba pamiętać że każda załoga w rajdzie dostaje 50m^2 co daje duży teren który trzeba znaleźć - według mnie to jest NAJWIĘKSZY PROBLEM aby przyjąć więcej zgłoszeń
wrxsti0
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 13 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Chorzów

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez martenzyt » sobota, 10 maja 2014, 21:18

Jakieś info odnośnie trasy? Odcinek w Będzinie to przypuszczam, że okolice centrum ale interesujący jest ten w okolicach Siewierza. Ma ktoś jakie przecieki? Może powrót do przeszłości i OS w okolicach Przeczyc?
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez rundi » sobota, 10 maja 2014, 22:53

Może ktoś będzie zainteresowany taką aukcją :

http://allegro.pl/show_item.php?item=4230028279
rundi
N2
 
Posty: 122
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 17:10

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez ZbyszekChaosu » niedziela, 11 maja 2014, 11:26

Na śląsku płacz, że nie ma gdzie jeździć bo chętnych więcej niż trasa ma pojemności. Tymczasem do Łódzkiego (sąsiednie województwo) nawet 10 załóg na RO nie przyjechało. Może mi ktoś to wyjaśnić?
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez rundi » wtorek, 13 maja 2014, 09:25

Jest i nagroda dla zawodników :) :

Automobilklub Zamkowy
1 godz.

Nagroda OS 44tuning

Miło nam poinformować zawodników biorących udział w 4 Rajdzie Zamkowym, że firma 44tuning ufundowała nagrodę dla najszybszej załogi na odcinku noszącym nazwę „44tuning” (najszybszy pojedynczy przejazd).
Będzie to bon o wartości 44 zł, ale że w dzisiejszych czasach suma nie robi dużego wrażenia to jest to jej dziesięciokrotność, czyli 440 zł.
Nagroda do odebrania w produktach z asortymentu oferowanego przez firmę 44tuning ( np. oleje Motul, pomiary na hamowni, usługi elektroniczne itp.).
Nagroda OS 44tuning Miło nam poinformować zawodników biorących udział w 4 Rajdzie Zamkowym, że firma 44tuning ufundowała nagrodę dla najszybszej załogi na odcinku noszącym nazwę „44tuning” (najszybszy pojedynczy przejazd). Będzie to bon o wartości 44 zł, ale że w dzisiejszych czasach suma nie robi dużego wrażenia to jest to jej dziesięciokrotność, czyli 440 zł. Nagroda do odebrania w produktach z asortymentu oferowanego przez firmę 44tuning ( np. oleje Motul, pomiary na hamowni, usługi elektroniczne itp.).
rundi
N2
 
Posty: 122
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 17:10

Re: 4 Rajd Zamkowy

Postprzez luxxx » wtorek, 13 maja 2014, 13:05

Wszystko fajnie....ale gdzie są jakieś mapki tych oesów, na których będą jechali ? Może ktoś coś podesłać? Jeszcze moje pytanie, gdzie znajduje się serwis oraz gdzie odbędzie się ceremonia startu i mety.
To je RALLY !
Avatar użytkownika
luxxx
N3
 
Posty: 419
Dołączył(a): poniedziałek, 29 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: Polska

Następna strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości