Gdzie znajdują się tory/place/odcinki do testowania

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Gdzie znajdują się tory/place/odcinki do testowania

Postprzez rallyex13 » wtorek, 4 lut 2014, 02:33

Witam pochodzę d Krakowa i szukam miejsca gdzie mogę spokojnie potestować autem :)
rallyex13
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 27 sty 2014, 19:26


Re: Gdzie znajdują się tory/place/odcinki do testowania

Postprzez beeper_ » wtorek, 4 lut 2014, 08:43

Też jestem ciekaw. Raczej o miejscach spokojnych i pewnych, że nie będzie mandatu możesz zapomnieć.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie znajdują się tory/place/odcinki do testowania

Postprzez iceman150 » wtorek, 4 lut 2014, 09:18

Tor Kielce są tam często jakieś pojeżdżawki.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Gdzie znajdują się tory/place/odcinki do testowania

Postprzez stanek39 » wtorek, 4 lut 2014, 11:51

Tak a propos Krakowa to orientuje się ktoś jak to jest z pasem startowym między 2 Pułku Lotniczego i Dywizjonu 303, tutaj od strony przy kościele na Dywizjonu, do kogo należy ten pas i co to jest za droga, czy plac? Miąłem ostatnio sytuację że Nas zatrzymała policja za ślizganie i chcieli wystawić mandat 400 zł za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym.
Mandatu nie przyjąłem i na to policjant odstąpił od pisania wniosku do sądu grodzkiego, oddał dokumenty i pojechałem dalej :)
Pytam bo wydaje mi się że w tym miejscu nie może wystawić mandatu za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym, oczywiście jeżeli bym mandat przyjął to napisałby paragraf i nikt by nie wiedział tak naprawdę gdzie to było i dokładnie za co, a jeżeli miał pisać wniosek to już by musiał opisać dokładnie gdzie to było, co zrobiłem i jaki jest powód odmowy.
Macie jakąś wiedzę na ten temat? Osoby z Krakowa mieliście podobną sytuację?
stanek39
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 4 gru 2003, 19:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie znajdują się tory/place/odcinki do testowania

Postprzez sim_on » wtorek, 4 lut 2014, 14:50

niestety za slizganie po lotnisku można dostać mandat, bo nie jest to Twój teren prywatny, ruch większy czy mniejszy tam jest, ale generalnie wiele razy widziałem tam auta które "drifftowały" przy policji i nic sie nie działo, no chyba że muszą podreperować budżet na koniec miesiąca. :)

w Krakowie pojawiła sie ostatnio taka opcja niestety płatna http://www.promotorsports.pl/?pl_ck-autodrom-krakow,161
Avatar użytkownika
sim_on
 
Posty: 40
Dołączył(a): wtorek, 8 wrz 2009, 22:38
Lokalizacja: kraków

Re: Gdzie znajdują się tory/place/odcinki do testowania

Postprzez beeper_ » wtorek, 4 lut 2014, 14:57

stanek39 napisał(a):Tak a propos Krakowa to orientuje się ktoś jak to jest z pasem startowym między 2 Pułku Lotniczego i Dywizjonu 303, tutaj od strony przy kościele na Dywizjonu, do kogo należy ten pas i co to jest za droga, czy plac? Miąłem ostatnio sytuację że Nas zatrzymała policja za ślizganie i chcieli wystawić mandat 400 zł za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym.
Mandatu nie przyjąłem i na to policjant odstąpił od pisania wniosku do sądu grodzkiego, oddał dokumenty i pojechałem dalej :)
Pytam bo wydaje mi się że w tym miejscu nie może wystawić mandatu za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym, oczywiście jeżeli bym mandat przyjął to napisałby paragraf i nikt by nie wiedział tak naprawdę gdzie to było i dokładnie za co, a jeżeli miał pisać wniosek to już by musiał opisać dokładnie gdzie to było, co zrobiłem i jaki jest powód odmowy.
Macie jakąś wiedzę na ten temat? Osoby z Krakowa mieliście podobną sytuację?


Nie wiem kto jest właścicielem ale na prywatnym terenie mogą Ci naskoczyć z takim mandatem. Jak będą uparci to mogą Cię podać do sądu za stwarzanie zagrożenia dla innych.

sim_on napisał(a):niestety za slizganie po lotnisku można dostać mandat, bo nie jest to Twój teren prywatny, ruch większy czy mniejszy tam jest, ale generalnie wiele razy widziałem tam auta które "drifftowały" przy policji i nic sie nie działo, no chyba że muszą podreperować budżet na koniec miesiąca. :)

w Krakowie pojawiła sie ostatnio taka opcja niestety płatna http://www.promotorsports.pl/?pl_ck-autodrom-krakow,161


I tak stosunek kilometrów do ceny wychodzi dużo taniej niż udział wjakimikolwiek kjs. Chociaż szkoda, że to tylko szuter i do treningu przed asfaltowymi kjsami się nie nadaje :/
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie znajdują się tory/place/odcinki do testowania

Postprzez ZbyszekChaosu » środa, 12 lut 2014, 20:25

Zna ktoś dobre miejscówki w Łodzi? Mieszkam tu od niedawna i jeszcze nie bardzo się orientuje.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości