dinozaury na forum..

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Re: dinozaury na forum..

Postprzez gabrally » środa, 22 sty 2014, 10:24

Nie wiem czy mój staż pozwala mi na wypowiadanie się tutaj ale fajnie niektórych znowu usł.. przeczytać :) Pamiętam stare czasy forum, bo gdzieś od 2002/3 śledziłem jako niezarejestrowany, później trochę pisałem, ale to były czasy, kiedy dyskusje były jakieś.. ciekawsze. Żeby nie powiedzieć mądrzejsze :D Teraz mam już trochę dość niektórych dyskusji stąd raczej nie wypowiadam się, żeby drugi raz mnie nie zbanowali... Kto pamięta? :lol: :lol: :lol:
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20


Re: dinozaury na forum..

Postprzez mototom » środa, 22 sty 2014, 11:32

A za co Cię zbanowali?
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: dinozaury na forum..

Postprzez gabrally » środa, 22 sty 2014, 13:00

mototom napisał(a):A za co Cię zbanowali?


Le click :) cała historia jeszcze tu jest.
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: dinozaury na forum..

Postprzez Gracko » środa, 30 kwi 2014, 00:20

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim za mniej lub bardziej twórcze nie zgadzanie się ze mną i dyskutowanie tu i ówdzie na forum autoklubu. Ja przechodzę w stan spoczynku nie zgadzając się z nowymi na forum porządkami (foch). Jako że jesteście największą kopalnią wiedzy rajdowej jaką znam pewnie o coś czasem zapytam, ale na żadne dyskusje się nie skuszę bo straciło to dla mnie sens.
pozdrawiam wszystkich
G.
Gracko
A5
 
Posty: 639
Dołączył(a): poniedziałek, 24 sty 2005, 18:31
Lokalizacja: Gorlice - Kraków

Re: dinozaury na forum..

Postprzez RajducH » środa, 30 kwi 2014, 08:44

No szkoda Gracko, bo poza tymi dziwnymi esami-floresami ktore pojawiły sie na tym forum - merytoryczne dyskusje mozna jeszcze prowadzić; tragedii jeszcze nie ma :wink:
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: dinozaury na forum..

Postprzez Mad Max » środa, 30 kwi 2014, 10:11

RajducH napisał(a):No szkoda Gracko, bo poza tymi dziwnymi esami-floresami ktore pojawiły sie na tym forum - merytoryczne dyskusje mozna jeszcze prowadzić; tragedii jeszcze nie ma :wink:

No niestety powoli robi się tragedia bo forum zatraca dawny klimat i sens bycia forum - teraz każda dyskusja jeśli nie jest merytoryczna od razu jest tonowana... i jak byś nie zauważył ostatnio bardzo mało postów się pojawia.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: dinozaury na forum..

Postprzez RajducH » środa, 30 kwi 2014, 11:55

Rzeczywiście forum jakby nieco przygasło, aczkolwiek jakieś 8 lat temu postów tematycznych do innych było jak 7:3, a teraz mam wrażenie ze jest na odwrót. Irytujące robi się ze: tu czysty przykład: wchodzę w temat rajd świdnicki by coś o nim poczytać a tam 5 stron sprzeczek w ogóle nie na temat:/ jakiś porządek musi być; pozostaje pełen nadziei ze powrócą tu nieco spokojniejsze, mniej kłótliwe czasy aczkolwiek obawiam się, gdyż ostatnim czasem w naszym kraju zapanowała dziwna moda na to ze "każdy ma racje", każdy jest specem od wszystkiego i na wszystkim zna się najlepiej, a jak ktoś ma inny pogląd to po prostu jest idiota :?
Jakby nie było dopóki są tu osoby stonowane i obiektywne w wypowiedzi, będę się tu wciąż udzielal :) trzeba przywrócić temu forum nowa jakość
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: dinozaury na forum..

Postprzez SebaSTI » środa, 30 kwi 2014, 12:33

RajducH napisał(a):Rzeczywiście forum jakby nieco przygasło, aczkolwiek jakieś 8 lat temu postów tematycznych do innych było jak 7:3, a teraz mam wrażenie ze jest na odwrót. Irytujące robi się ze: tu czysty przykład: wchodzę w temat rajd świdnicki by coś o nim poczytać a tam 5 stron sprzeczek w ogóle nie na temat:/ jakiś porządek musi być; pozostaje pełen nadziei ze powrócą tu nieco spokojniejsze, mniej kłótliwe czasy aczkolwiek obawiam się, gdyż ostatnim czasem w naszym kraju zapanowała dziwna moda na to ze "każdy ma racje", każdy jest specem od wszystkiego i na wszystkim zna się najlepiej, a jak ktoś ma inny pogląd to po prostu jest idiota :?
Jakby nie było dopóki są tu osoby stonowane i obiektywne w wypowiedzi, będę się tu wciąż udzielal :) trzeba przywrócić temu forum nowa jakość


Widzę ktoś tu się chce przerzucić do czasów braku moderatorów na forum...Polsce nie dogodzi
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: dinozaury na forum..

Postprzez RajducH » środa, 30 kwi 2014, 12:51

O nie, bez moderatorów byłby syf, ja akurat optuje za trzymaniem porządku, chodziło mi bardziej o mentalność forumowiczów
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: dinozaury na forum..

Postprzez SebaSTI » środa, 30 kwi 2014, 13:32

RajducH napisał(a):O nie, bez moderatorów byłby syf, ja akurat optuje za trzymaniem porządku, chodziło mi bardziej o mentalność forumowiczów



Nie nad wszystkim da się zaponować...
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: dinozaury na forum..

Postprzez Zajcev » środa, 7 maja 2014, 10:01

RajducH napisał(a):O nie, bez moderatorów byłby syf, ja akurat optuje za trzymaniem porządku, chodziło mi bardziej o mentalność forumowiczów


starzejemy się :)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: dinozaury na forum..

Postprzez jarexcc » środa, 7 maja 2014, 15:36

Zajcev napisał(a):starzejemy się


e tam młodzi jesteśmy, ale fakt ciężko rozmawiac z tymi gimnazjalistami ;)
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Re: dinozaury na forum..

Postprzez mototom » niedziela, 24 mar 2024, 22:56

Jak tam? Wszyscy jeszcze żyją? Ktoś ma problemy z trzymaniem moczu?
Ujawniać się. :mrgreen:
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości