31. Internationale Jännerrallye 2014

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez RallyMarco » wtorek, 7 sty 2014, 09:55

Jestem całym sercem za Robertem i za Kajtem! Niech Kajtek bezpieczenie i szybko walczy W PEŁNYM SEZONIE ERC a Robert w WRC. Nie oszukujmy się, Kajtek do WRC nie trafi, ERC to i tak dla większośći jak i dla niego samego napewno kosmos i milowy krok naprzód. Po co porównywać i robić do cholery coś w stylu dwóch klubów piłkarskich które ze sobą walczą i mają swoich kibiców. Można porównać tempo, ale ludzie, porównania typu kto jest lepszy itd itp po jednym głupim występie?? Pomyślcie o tym bez emocji. Robi się zajedwabiście w tym naszym sporcie przez 2 Panów K to...jeden z drugim polaczkiem ( jak to u nas już tradycyjnie) chce zrobić wojne Polsko-Polską. Wy się naprawdę nie umiecie cieszyć z tego co się zaczyna dziać, tylko zawsze snuć i wymyślać?? Powiym wóm cosi po ślónsku może nie każdy zrozumie: LEPSZY to je tyn co zruchoł 6 wieprzy. :D
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn


Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez jarexcc » wtorek, 7 sty 2014, 10:00

żółtodziób napisał(a):Dobra panowie, myślę że już każdy powiedział to co chciał. Proponuję nie wracać do kwestii kto z obu zawodników jest lepszy i nie oburzać się, że polactwo narzeka zamiast się cieszyć.


święta racja....

a od siebie, chodź jestem z tych Kajtowych okolic... to przeraża mnie podejście zagorzałych kibiców KK, pytanie czy aż tak trzeba.... gdy czytam, z jaką zawiścią traktowaliście MK a teraz zaczynacie jazdę po RK....,

czy nie da się kibicować w cywilizowany kulturalny sposób??
Avatar użytkownika
jarexcc
A5
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 31 sty 2005, 10:10
Lokalizacja: Cieszyn/Kostkowice

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez woocasch » wtorek, 7 sty 2014, 10:41

Nie miałem niestety przez weekend czasu, aby coś tu napisać, ale czytałem mniej lub bardziej uważnie i nieco dziwi mnie atmosfera towarzysząca niektórym wymianą zdań. No ale nie będę tego komentować, bo mnie osobiście cieszy fakt, że na starcie pierwszej rundy Mistrzostw Europy stanęło dwóch polskich kierowców zdolnych o walkę o zwycięstwo w generalcje rajdu. Wygrali oni 11 z 18 odcinków specjalnych, a Robert wygrał cały rajd i prowadzi w ERC. Czyli jest się z czego cieszyć, a jedynie można czuć żal, że Kajto nie osiągnął mety i z Austrii przywiózł 0 punktów, bo to on a nie Robert liczy na osiągnięcie jakiegoś wyniku na koniec sezonu w ERC. A Robert pokazał, że na Monte trzeba na niego zwracać uwagę, bo może zaskoczyć :)

Co do Kajta to oby Fiesta R5 w kolejnych rajdach już nie sprawiała kłopotów technicznych, bo jak widać KK ogarnia temat i nie mamy się czego wstydzić, a Lotos może być zadowolony z obu swoich reprezentantów. A tak całkiem na marginesie, to mimo, że te chromy na aucie RK są fajne, to malowanie Kajetana jest imo lepsze i dziwne, że Lotos nie przeforsował identycznego schematu malowania w obu autach. Podobno tak było w zeszłym roku, gdy malowania Kościuszki i Kajetanowicza miały być ze sobą spójne. Chociaż zobaczymy jak będzie wyglądać Fiesta WRC w MC, może malowanie będzie całkowicie inne.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez krzysiek_swrt » wtorek, 7 sty 2014, 10:42

Naprawdę na to wygląda że w PL jak i w świecie powinien w rajdach jeździć tylko Kajto bo reszta jest cienka i nie zasługuje.Panowie przez tą waszą zawiść w końcu ludzie zaczną nienawidzić także kajta,zamiast cieszyć się każdym polakiem za granicami PL to robicie jazdy które i tak nie doprowadzą do tego że lotos pogoni Kubicę i da Kajtowi kase na wrc.
krzysiek_swrt
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2011, 22:58
Lokalizacja: Piława Górna

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez RallyMarco » wtorek, 7 sty 2014, 11:00

krzysiek_swrt napisał(a):Naprawdę na to wygląda że w PL jak i w świecie powinien w rajdach jeździć tylko Kajto bo reszta jest cienka i nie zasługuje.Panowie przez tą waszą zawiść w końcu ludzie zaczną nienawidzić także kajta,zamiast cieszyć się każdym polakiem za granicami PL to robicie jazdy które i tak nie doprowadzą do tego że lotos pogoni Kubicę i da Kajtowi kase na wrc.


O tym także pisałem. Ja osobiście kibicuję Kajtowi, ale tak samo trzymam kciuki za Roberta! Obaj są świetni i zasługuja na uznanie!
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Domson » wtorek, 7 sty 2014, 11:05

Jakby ktos chcial obejrzec, do ciekawych filmow wrzuciłem pełny onboard z 18 odcinka w wykonaniu Kubica / Szczepaniak ....... :shock:
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez kij » wtorek, 7 sty 2014, 12:58

Domson napisał(a):Jakby ktos chcial obejrzec, do ciekawych filmow wrzuciłem pełny onboard z 18 odcinka w wykonaniu Kubica / Szczepaniak ....... :shock:


Tłumaczył się, że klawisza od lampek dodatkowych nie mógł znaleźć, ale jak już znalazł to pstrykał... Śmieje się.

Jak już tytułują jazdę Roberta jako szaloną, to tylko czekać na Durczoka, Zielińskiego i innych, jak zaczną się mądrzyć, jaki to nieodpowiedzialny jest i niczego się nie nauczył, że ryzykuje cały rajd, życie swoje, pilota i kibiców takim szaleństwem.
Avatar użytkownika
kij
N3
 
Posty: 307
Dołączył(a): piątek, 22 mar 2013, 21:24

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez uxon » wtorek, 7 sty 2014, 13:00

woocasch napisał(a):A tak całkiem na marginesie, to mimo, że te chromy na aucie RK są fajne, to malowanie Kajetana jest imo lepsze i dziwne, że Lotos nie przeforsował identycznego schematu malowania w obu autach. Podobno tak było w zeszłym roku, gdy malowania Kościuszki i Kajetanowicza miały być ze sobą spójne. Chociaż zobaczymy jak będzie wyglądać Fiesta WRC w MC, może malowanie będzie całkowicie inne.


Mnie osobiscie bardziej podoba sie fiesta Roberta :P Szachownica Kajta jakos mniej mi podchodzi.
uxon
N1
 
Posty: 51
Dołączył(a): wtorek, 25 cze 2013, 11:39

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez 300zx » piątek, 10 sty 2014, 19:25

Pojawiły się onboardy Kajtka z janner:
OS2 - https://www.youtube.com/watch?v=r3rJYa6JWK0
OS5 - https://www.youtube.com/watch?v=dZ-3aGHzbA0

O tym zacinającym się gazie w R5 jednak chyba wcześniej wiedzieli, bo tutaj słychać jak Kajto mówi "gaz się zaciął" - https://www.youtube.com/watch?v=dZ-3aGHzbA0#t=74
Może rzeczywiście Jarek był w stanie wykonywać jakieś czynności, żeby ten problem obejść. Choć z drugiej strony chwilkę po tym jak to powiedział to bez problemu zhamował się do kolejnego zakrętu, a czasu było ze 2 sekundy.
300zx
 
Posty: 32
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2010, 18:01

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez Domson » piątek, 10 sty 2014, 19:46

OS5 4:47 , pisalismy o tym w watku o RK , pisalem akurat ze wystarczy ze ktos podjedzie na lodzie/piachu, kilka metrow i by byla miazga :mrgreen:
Domson
A6
 
Posty: 1580
Dołączył(a): niedziela, 20 sty 2013, 13:49

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez kremer » poniedziałek, 22 wrz 2014, 21:27

Spora ciekawostka.
Rajd Janner 2015 będzie pierwszą rund runda RSME tak jak wszyscy się domyślają :)
http://www.jaennerrallye.at/en/home.html

Rajd idzie od niedzieli do wtorku :)
http://www.jaennerrallye.at/uploads/med ... _rally.pdf
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez The Prisoner » czwartek, 4 gru 2014, 09:40

kremer napisał(a):Rajd idzie od niedzieli do wtorku :)
http://www.jaennerrallye.at/uploads/med ... _rally.pdf


Powodem jest zapewne to, że 06.01. (wtorek) jest dniem wolnym - Trzech Króli. Może w Austrii mają także wolny poniedziałek (tego nie wiem). W każdym razie ktoś ten termin dobrze przemyślał, licząc na to, że kibice i tak już w piątek w region Muehlviertel przyjadą, a co za tym idzie - pozostawią więcej pieniędzy.
The Prisoner
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): czwartek, 2 maja 2013, 13:17
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez kremer » czwartek, 4 gru 2014, 14:13

Mysle, że robienie zapoznania w sylwestra i 1 stycznia byłoby nie na miejscu :)
Zezwolenie RRC jeszcze na 2015 oznacza, że może Pechu poleci :) O Kubicy już nie wspomnę :)
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez makki » czwartek, 4 gru 2014, 16:01

Z Pechem i innymi Czechami może być różnie. Prawdopodobnie Jeanner Rally 2015 nie będzie eliminacją Mistrzostw Czech.
makki
N2
 
Posty: 161
Dołączył(a): czwartek, 8 mar 2012, 15:20

Re: 31. Internationale Jännerrallye 2014

Postprzez slivex » czwartek, 4 gru 2014, 19:49

pech to mogłby w erc jeździć, ciekawiej by było
Avatar użytkownika
slivex
N2
 
Posty: 112
Dołączył(a): niedziela, 19 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Polacy w ME

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron