Konkurs Hultaja w Real Racing 3

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez dinn » sobota, 23 lis 2013, 19:41

Graliscie w to moze?? Jezeli tak, to jakie macie czasy??

http://www.hyundai.com.au/about-hyundai ... obile-game

Jak dla mnie zblizenie sie do rekordu i wyjazd na Monte Carlo to jakas abstrakcja. Hultajem bez upgradow wykrecilem czas 1:59,7, jadac bez poslizgow. Rekord to jak narazie kosmiczne 1:24 min.

Tutaj oficjalny filmik na YT http://www.youtube.com/watch?v=XdhVcE4w2WE
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)


Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez dinn » niedziela, 24 lis 2013, 19:51

Zainteresowanie tematem zerowe :-) po 12 z 28 upgradow czas 1:56,2. Tnac pobocza 1:54,7 ale wtedy jest niewazny przejazd, bo nie mozna wyjezdzac poza tor.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez Glaniu » niedziela, 24 lis 2013, 20:26

Co trzeba zrobić by go zainstalować?
Glaniu
N3
 
Posty: 211
Dołączył(a): niedziela, 10 sty 2010, 18:42

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez dinn » niedziela, 24 lis 2013, 20:48

Glaniu napisał(a):Co trzeba zrobić by go zainstalować?


Jest tam taki update z 21 Nov 2013 o wadze 1030 MB. Nazywa sie to AWD Attack.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 25 lis 2013, 01:51

dinn napisał(a):Zainteresowanie tematem zerowe :-)


No staaary, bądzmy poważni. Oczekujesz że wszyscy będą grali w każdą "samochodową" grę jaka się ukaże? Z całym szacunkiem, ale mnie jest to nowy RBR, więc nie oczekuj mega zainteresowania.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez dinn » poniedziałek, 25 lis 2013, 15:55

żółtodziób napisał(a):
dinn napisał(a):Zainteresowanie tematem zerowe :-)


No staaary, bądzmy poważni. Oczekujesz że wszyscy będą grali w każdą "samochodową" grę jaka się ukaże? Z całym szacunkiem, ale mnie jest to nowy RBR, więc nie oczekuj mega zainteresowania.


Nie stresuj sie tak, bo Ci żyłka pęknie.

Tak, oczekuje że wszyscy na tym forum będą grali w RR. :lol: Nie ośmieszaj się. Stwierdziłem fakt, tyle.

A w temacie gry. Po 14 z 28 upgradow czasy w okolicach 1:54 min.

To chyba jakaś ściema. Zejść 30 sekund nizej wydaje się być niemożliwe.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez woocasch » poniedziałek, 25 lis 2013, 16:36

Dinn, dopiero wczoraj pierwszy jak jechałem i20 WRC i powiedz mi, o którym czasie mówisz? Bo można jeździć w AWD Attack czy jakoś tak, tam jest kilka różnych opcji, ale też w dziale Tournament jest jeden tor, na którym jeździ się i chyba tutaj trzeba wykręcić ten mega czas aby jechać na Monte :) ale to tak jak piszę, wczoraj chwilę na to patrzyłem i mam tylko jeden upgrade bo trochę kasy każdy z nich kosztuje :)
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez kuba.es » poniedziałek, 25 lis 2013, 17:03

Zadam być może trochę lamerskie pytanie ale powiedzcie mi, czy w tą gierkę mogą zagrać tylko posiadacze androida i iPhone'a? Czy to tylko ja coś źle przeczytałem?
Ostatnio edytowano poniedziałek, 25 lis 2013, 22:50 przez kuba.es, łącznie edytowano 1 raz
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 25 lis 2013, 20:29

dinn napisał(a):
żółtodziób napisał(a):
dinn napisał(a):Zainteresowanie tematem zerowe :-)


No staaary, bądzmy poważni. Oczekujesz że wszyscy będą grali w każdą "samochodową" grę jaka się ukaże? Z całym szacunkiem, ale mnie jest to nowy RBR, więc nie oczekuj mega zainteresowania.


Nie stresuj sie tak, bo Ci żyłka pęknie.



Mówił ci ktoś już że jesteś prostakiem? Nie? No tgo ja ci mówię. Z mojej strone EoT.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez dinn » poniedziałek, 25 lis 2013, 20:42

Żółtodziób - prostactwem to śmierdzi od ciebie na kilometr. Robisz OT z pretensjami, bo taka masz ochotę. Dowartościować to się możesz wśród równych sobie. Narazie, bez odbioru.

Kuba - chyba tylko ios oraz android. WP nie ma RR3 w markecie.

Woocasch - do konkursu kwalifikuje się time attack w Dubaju. Wysyłasz czas na stronkę i podajesz maila oraz imię poprzez formularz zgłoszeniowy po wyścigu.

Mój rekord póki co to 1:50,8 z 15 upgradami.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 25 lis 2013, 23:18

dinn napisał(a):Żółtodziób - prostactwem to śmierdzi od ciebie na kilometr. Robisz OT z pretensjami, bo taka masz ochotę. Dowartościować to się możesz wśród równych sobie. Narazie, bez odbioru.


1. Tak, faktycznie mogę się dowartosciować wśród równych sobie, tacy gówniarze jak ty mogą mi co najwyżej buty wyczyścić, ale i to z mojego punktu widzenia to by był dla ciebie zbytek łaski.

2. Ja robię OT z pretensjami? A kto wylewa żale po raz kolejny? Weź sobie coś na depresję albo palnij sobie w łeb, bo nic tylko narzekasz. Najpierw ktoś ci wlazł w kadr i postanowił się pozalić na forum. A kogo to obchodzi? Widziałeś,żeby ktoś się żalił że ktoś mu na parkingu zawysował lakier albo przebił sobie oponę? Potem jak admin zablokował bezsensowny i żałosny wątek polegający na biciu piany to założyłeś następny, że niby komuna wróciła. Co ty w ogóle wiesz o komunie dziecko... Teraz po raz kolejny założyłeś wątek, który prawie nikogo nie interesuje i w zasadzie bym to olał, ale znów widzę, że zesrała się bieda i płacze. I jeszcze piszesz, że tylko stwierdzasz fakt - masz ludzi za głupszych od siebie? Od razu widać, że masz jakiś problem z tym, że nikt tego nie chce czytać. Dlaczego dodałeś jeden swój post po drugim zamiast wyedytować ten istniejący? To przecież proste, albo dlatego, zeby nabić kolejnego jałowego posta, albo po to,żeby wyciągnąć ten temat na górę tablicy. Albo jedno i drugie naraz. No, chyba że chcesz powiedzieć,że jesteż aż tak głupi, że nie wiesz jak się edytuje posty - w takim układzie przekaż ode mnie wyrazy współczucia krewnym i znajomym. Oprócz tego sam się wpieprzasz non stop między wódkę a zakąskę, nie mając samemu bladego pojęcia o netykiecie pouczasz ciągle wszystkich co mają robić, a to że czyjś OT za duży, a to że moderator coś zamknął i jest to twoim zdaniem cenzura, a to że czegoś nie zamknął, a twoim zdaniem absolutnie powinien. Sorki, ale jak przychodzisz do kogoś w gościnę to akceptujesz jego zasady, cywilizowani ludzie nie mówią nikomu do kogo przyjdą, ze nie podoba im się tapeta albo żyrandol i koniecznie trzeba je zmienic, ale ty jak widzę nie masz o tym blagego pojęcia, wpierdzielasz się z butami do wyra i jeszcze masz pretensje, jak ktoś ci na to zwróci uwagę.

3. Mała rada - wydoroślej, albo spadaj na inne forum, bo zachowujesz się jak rozpieszczony gówniarz. Chcę zabawkę i mam ją dostać, a jak nie dostanę to zacznę krzyczeć. A przy tym obrażasz ludzi i wcale nie chodzi teraz u mnie. W którymś z twoich świeżych postów znalazłem zwrot atakujący "elitę tego forum". Wiesz dlaczego elita tego forum nią jest? Bo w przeciwieństwie do ciebie wieśniaku umieją dyskutować na interesujące tematy i w sposób charakterystyczny dla dorosłych ludzi, nie używając argumentów ad personam, ale takiemu mentalnemu szczneiakowi jak ty pewnie będzie ciężko to pojąć. Jak ci się nie podoba to o czym tutaj się pisze i jak się pisze to poszukaj sobie innego forum a nie wprowadzaj po chamsku swoich porządków. Co chwila są z tobą na tym forum jakieś problemy.

4. I lepiej już nie odpowiadaj, bo nie mam problemu, żeby napisać pod twoim adresem czegoś gorszego, teraz i tak się jeszcze hamuję. To, że nie robię tego na codzień nie oznacza że nie umiem - w przeciwienstwie do ciebie nie czuję potrzeby zwracania na siebie w ten sposób uwagi i dlatego nie sypię tego typu tekstami po kilka razy dziennie, ale to nie znaczy, że pozwolę po sobie jechać takiemu kmiotkowi.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez dinn » poniedziałek, 25 lis 2013, 23:29

Uderz w stół... No to pokazał Pan kulturę. Niestety niskich lotów.
Przypominam, że to wątek o grze, więc proszę nie zaśmiecać go swoimi nietrafionymi przemyśleniami.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez speedyzxz » wtorek, 26 lis 2013, 00:33

Panowie może tak PW?
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez żółtodziób » wtorek, 26 lis 2013, 00:50

dinn napisał(a):Uderz w stół... No to pokazał Pan kulturę. Niestety niskich lotów.
Przypominam, że to wątek o grze, więc proszę nie zaśmiecać go swoimi nietrafionymi przemyśleniami.


Mówię po prostu takim językiem, który jesteś w stanie zrozumieć. A co tego że wątek jest o grze i nie życzysz sobie zaśmiecania - a proszę bardzo. Życzę dużego zainteresowania.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Konkurs Hultaja w Real Racing 3

Postprzez dinn » poniedziałek, 9 gru 2013, 00:09

Brakuje mi tylko jednego upgradu, ale olewam sprawe, bo urwanie kolejnych 9 sekund jest nierealne. Rekord zostal skorygowany na 1:36. Moj czas bez ciec pobocza to 1:45,85 :) Generalnie slabo, w okolicach miejsca 5800-5900 :lol:

Obrazek

PS: Prosze "M" o usuniecie tych OT w wykonaniu "zoltego dzioba" :?
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron