Leszek Kuzaj

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez Anbarra » sobota, 20 lip 2013, 12:54

ilovemaluch napisał(a):Miał stanowczo za dużo wypadków jak na jedną kariere w tym 2 tragiczne przez co jego powrót wydaje mi się dziwny


Wiele jest przypadkow, ze mimo tragedii kierowca nie konczy kariery :)

Semerad, Breen, Kremer (niemcy), harrach (austria, to kierowca ktory na janner walczyl z kajtem), Lubiak, i jest ich z pewnoscia wiecej.

Ja bym bardzo chcial zeby Kuzaj wrocil, kiedys go nie lubilem z mojej wlasnej glupoty, dopoki nie zauwazylem ze bez takich ludzi rajdy sa juz inne, brak im czegos, Kuzaj czy jechal szybko czy nie byl nieprzewidywalny, zawsze sie czlowiek zastanawial co nowego on wymysli :D
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia


Re: Leszek Kuzaj

Postprzez Kajto18 » sobota, 20 lip 2013, 18:56

Anbarra napisał(a):
ilovemaluch napisał(a):Miał stanowczo za dużo wypadków jak na jedną kariere w tym 2 tragiczne przez co jego powrót wydaje mi się dziwny


Wiele jest przypadkow, ze mimo tragedii kierowca nie konczy kariery :)

Semerad, Breen, Kremer (niemcy), harrach (austria, to kierowca ktory na janner walczyl z kajtem), Lubiak, i jest ich z pewnoscia wiecej.

Ja bym bardzo chcial zeby Kuzaj wrocil, kiedys go nie lubilem z mojej wlasnej glupoty, dopoki nie zauwazylem ze bez takich ludzi rajdy sa juz inne, brak im czegos, Kuzaj czy jechal szybko czy nie byl nieprzewidywalny, zawsze sie czlowiek zastanawial co nowego on wymysli :D



Zgadzam się. Rajdy są bez niego inne. A takie biadolenie i wypominanie o zbiórkach na starty Kuziego uważam nie na miejscu. Zresztą gdyby nie on Kajto nie dostałby możliwości startów w aucie N4... a jak to się dalej potoczyło, że Frycz ( oo właśnie kolejna ciekawa postać )zajął miejsce Kajta w sezpole każdy pamięta..

Kuzaj to inna liga, olbrzymia wola walki, upór i ten styl jazdy na maxa, kiedy napadał na zakręty to aż auto trzeszczało w spawach. Ahh
Kajto18
N2
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 23 lut 2013, 14:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez Anbarra » sobota, 20 lip 2013, 20:22

Nie mozna osadzac kogokolwiek kogo nie zna sie osobiscie a najlepiej w ogole tak nie robic. Jak ktos nie lubi Leszka niech mu nie daje kasy, ale niech sie nie czepia ze on probuje w jakis sposob znalezc budzet, w koncu fani nieraz moga byc ostatnia deska ratunku dla czyjejs kariery :) Jak widac Kuzaj mial wystarczajaco zwolennikow inaczej akcja nie odnioslaby sukcesu :)
Ktos przyblizy mi sytuacje z Fryczem i Kajtem?
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez robsol » sobota, 20 lip 2013, 22:24

Za to ze upalal wylecial z zespolu i Frycz go zastapil. :cry:
robsol
N2
 
Posty: 181
Dołączył(a): wtorek, 25 paź 2011, 14:19

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez brtq » sobota, 20 lip 2013, 23:09

Kajto nie upalał, tylko jego pilotka podobno była na nielegalce przed rajdem Nikon 2006 ...
brtq
N3
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2012, 18:36
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez wiechu100 » niedziela, 21 lip 2013, 00:58

Anbarra napisał(a):Ktos przyblizy mi sytuacje z Fryczem i Kajtem?

Tak jak mowi kolega wyzej. PZM zawiesil im licencje na okres roku ale potem PZM skrocil kare i Kajto mogl zaczac sezon 2007 od Elmotu wygrywajac go.
Avatar użytkownika
wiechu100
N3
 
Posty: 399
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2010, 12:23

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez Zajcev » niedziela, 21 lip 2013, 13:27

brtq napisał(a):Kajto nie upalał, tylko jego pilotka podobno była na nielegalce przed rajdem Nikon 2006 ...


podobno? :lol: no tak, obstawiam, że ktoś w photoshopie przerobił zdjęcia :)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 21 lip 2013, 13:57

Jak dobrze pamietam to Ola jechała z Doskoczem,ale zdj.nie widziałem więc nie możemy stwierdzić że napewno i dlatego pewnie kolega napisał"podobno". Kajto stracił licencję i wsparcie Subaru i sponsora Novol. Ale od następnego roku udało mu się zdobyć nowych i wystartować Lancerem i wygrać swój pierwszy rajd w generalce RSMP. A jak chodzi o Kuzaja-to pamiętajcie że dzięki niemu powstało Subaru Poland Rally Team. Szkoda że z Skoda mu się nie udało,ale Skoda niechciała zabardzo wystawiać auta w RSMP.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez fotorobart_pl » niedziela, 21 lip 2013, 16:44

Zajcev napisał(a):
brtq napisał(a):Kajto nie upalał, tylko jego pilotka podobno była na nielegalce przed rajdem Nikon 2006 ...


podobno? :lol: no tak, obstawiam, że ktoś w photoshopie przerobił zdjęcia :)

i podobno nie był to jego pierwszy raz ( robił jak wszyscy w tamtym czasie) :twisted:
jednak tylko on dał się "złapać" - pech młodego :mrgreen:
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez brtq » niedziela, 21 lip 2013, 17:43

Zajcev napisał(a):
brtq napisał(a):Kajto nie upalał, tylko jego pilotka podobno była na nielegalce przed rajdem Nikon 2006 ...


podobno? :lol: no tak, obstawiam, że ktoś w photoshopie przerobił zdjęcia :)



Ja zdjęć nie widziałem i nie wiem czy pilotka była na nielegalce czy nie. Kajtek powiedział, że ani on, ani jego pilotka nie brali udziału w nielegalnym zapoznaniu, ale jak było nie wiem.


fotorobart_pl napisał(a):
Zajcev napisał(a):
brtq napisał(a):Kajto nie upalał, tylko jego pilotka podobno była na nielegalce przed rajdem Nikon 2006 ...


podobno? :lol: no tak, obstawiam, że ktoś w photoshopie przerobił zdjęcia :)

i podobno nie był to jego pierwszy raz ( robił jak wszyscy w tamtym czasie) :twisted:
jednak tylko on dał się "złapać" - pech młodego :mrgreen:


Kajetanowi nie udowodniono nielegalnego zapoznania... Sprawa z rajdem Nikon dotyczyła Oli Kajetanowicz a nie Kajtka chyba że mówisz o jakiejś innej sytuacji.
brtq
N3
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2012, 18:36
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez Kajto18 » niedziela, 21 lip 2013, 17:49

fotorobart_pl napisał(a):
Zajcev napisał(a):
brtq napisał(a):Kajto nie upalał, tylko jego pilotka podobno była na nielegalce przed rajdem Nikon 2006 ...


podobno? :lol: no tak, obstawiam, że ktoś w photoshopie przerobił zdjęcia :)

i podobno nie był to jego pierwszy raz ( robił jak wszyscy w tamtym czasie) :twisted:
jednak tylko on dał się "złapać" - pech młodego :mrgreen:



A teraz nikt nie upala? Tylko każdemu szkoda zgłaszać i oglądać parę kolorowych rajdówek mniej...
Kajto18
N2
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 23 lut 2013, 14:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez fotorobart_pl » niedziela, 21 lip 2013, 18:30

brtq napisał(a):

Kajetanowi nie udowodniono nielegalnego zapoznania... Sprawa z rajdem Nikon dotyczyła Oli Kajetanowicz a nie Kajtka chyba że mówisz o jakiejś innej sytuacji.


a licencje zawieśili mu na podstawie plotek :lol:
z mojej strony tyle w tym temacie, bo to dział o Leszku Kuzaju, więc przestaję śmiecić
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
http://www.fotorobart.pl/ Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
Avatar użytkownika
fotorobart_pl
A5
 
Posty: 538
Dołączył(a): niedziela, 12 sie 2007, 19:54

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez brtq » niedziela, 21 lip 2013, 18:58

Licencję zawieszono mu na podstawie tego, że jego pilotka została oskarżona o nielegalke. Nie ma żadnych dowodów na upalanie Kajta, więc nie pisz że "dał się złapać" bo go nie złapano.
brtq
N3
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 7 sie 2012, 18:36
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez SebaSTI » niedziela, 21 lip 2013, 19:07

Panowie przypominam jaki to jest temat "Leszek Kuzaj" jeszcze na dodatek odgrzewany kotlet....
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Leszek Kuzaj

Postprzez martenzyt » wtorek, 20 sie 2013, 21:15

Popieram poprzednika. Gościu, którego oglądało się z otwartym fortepianem na OS'ach. Startował też za granicą kraju, pamiętam Barumkę gdzie leciał grubo corolką.... Leszek wracaj na oesy bo bez Ciebie nuda, dosłownie maks 3 zawodników wzbudza tętno na OS'ach.
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości