1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Wszystko co dotyczy rajdowej III ligi

Moderatorzy: SebaSTI, Beret

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez kuba.es » czwartek, 4 kwi 2013, 13:20

Region to raz, a moim zdaniem także trzecia liga zasługuje na kolejne ciekawe trasy poza Śląskiem. Ale jak się brutalnie okazało, to chyba przerasta budżety trzecioligowych zawodników :(
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07


Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez corados » czwartek, 4 kwi 2013, 15:08

Można było przewidziec,że tak się to zakończy..... Do tej pory nie wiem na start jakich zawodników oni liczyli? :roll: Takie imprezy mają rację bytu tylko w takich cyklach jak chociażby Mistrzostwa Śląska. Może liczyli na gości,ale komu się chce jechac na podkarpacie by przejechac niecałe 30 km oesowych? Do tego jest tydzień przed Świdnickim, w razie poważniejszej awarii czy dzwona w przypadku wielu z RPP byłby to jakiś problem.Dochodzą jeszcze finanse, w RPP czy RSMP nie każdy ma nie ograniczony budżet i może sobie pozwolic na dodatkowe starty.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez SkyWalker » czwartek, 4 kwi 2013, 17:46

Mogli zrobić po prostu dobry Kjs tak jak to było w latach ubiegłych bo cieszył się sporym zainteresowaniem a nie tak cudują...
Avatar użytkownika
SkyWalker
N3
 
Posty: 249
Dołączył(a): wtorek, 31 sty 2012, 10:17
Lokalizacja: Laukaa

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez Wurcuś » czwartek, 4 kwi 2013, 19:01

Tak sie dzieje, jak do organizacji imprezy zabierają się matoły które nie mają o tym pojęcia (dyrektor jest wielkiem znawcą regulaminów, ale biedaczyna zapomniał opublikować regulamin uzupełniający w odpowiednim czasie). Głosy o tym wydarzeniu chodziły już od dłuższego czasu, ale środowisko z AMK wolało się łechtać i robić z tego wielka tajemnicę... to mamy taki efekt. No i jeszcze ten filmik "promocyjny" który raczej odstraszał potencjalnych uczestników http://www.youtube.com/watch?v=iLECWQpBDQI :lol:
Wurcuś
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 17:51
Lokalizacja: Monte Carlo

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez kidler » piątek, 5 kwi 2013, 08:31

To jakim klubem jest Automobilklub Rzeszowski wie chyba większość zawodników i kibiców z podkarpacia, więc zaistniała sytuacja wcale mnie nie dziwi. IMO pomysł z organizacją tego rajdu był poroniony pod każdym względem. Mam tylko nadzieję, że niska frekwencja (chociaż z moich źródeł wynika, że do "szczęścia" zabrakło tylko paru załóg) nie odstraszy i kluby w tej części polski nie zrezygnują z organizacji podobnych imprez w przyszłości.
kidler
 
Posty: 41
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2011, 17:02

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez szczepan » piątek, 5 kwi 2013, 09:30

Cześć.
Nie ma 3 ligi jest źle, jest - też zle.
Krytyka jest jak najbardziej potrzebna, ale rozwińcie enigmatyczne stwierdzenia ze to byl poroniony pomysł ze wszystkich względów itp. Wurcuś, ty chyba jesteś z okolic, czemu nie wpadniesz do klubu czegoś doradzić?

Ilu z was jest zawodnikami, którzy są urażeni tym, że. Rajd się nie odbędzie?
chciałbym być w "większości zawodników i kibiców" i dowiedzieć się jakim to klubem jest A. Rzeszowski. Nie kojarzę zawodnika (w rozumieniu reg. a nie startującego w kjs) który by jakoś narzekal na Rzeszowski. Kibice owszem: a bo pada, a bo odwołali os, a bo otaśmowane do szczecina, a bo prolog bez palenia gumy, a bo dziadki mają STI i jadą jak za karę. Rajd rzeszowski jakoś się udaje, kjs Lubenia też.

Chłopaki, panowie zacznijcie się cieszyć, ze ktoś chce coś zrobić (jeśli sprawia wam frajdę chociaż oglądanie rajdowek, mi sprawia i gdybym nie startował, na pewno bym skoczył na ogladarke) a nie tylko forum autoklub i narzekanie, bo wam życie zleci smutno.
Konstruktywna krytyka ok, tajemnicze stwierdzenia nie. Organizatorzy też przeglądają to forum, wiec im pomóżcie!

Warto dodać (nie wiem czy było), ze zamiast rajdu odbędą się tam testy dla zgłoszonych zawodników. Wpadniecie na ogladare?
Tak, bronię swojego klubu, choć doskonale wiem, jakie były szanse i zagrożenia organizowania tej imprezy.

Wyjdzcie z domu, zacznijcie coś robić, pomóżcie.

Pozdrawiam,
Szczepan Mirek
http://www.facebook.com/zimnymirek Checkstar Zimny/Mirek Rally Team!
Avatar użytkownika
szczepan
 
Posty: 30
Dołączył(a): sobota, 21 lut 2009, 22:02
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez MSG Racing » piątek, 5 kwi 2013, 10:10

Kurcze szkoda. Myslałem, że 3L/RO się zaczyna mocno rozwijać. No ale też nie dziwie się, że rajd nie jedzie. I to nie dlatego, że klub...bo chyba gdyby nie klub to Rzeszowski nie byłby taki jaki jest/był.
Trochę daleko niestety do Rzeszowa to raz (ok Krk jest w miarę blisko) a dwa, to jednak zawodników 3L/RO w tamtym rejonie jest mało. Ci z RPP skupiają się na RPP bo dodatkowa kasa no i termin faktycznie mógł odstraszyć.
Próbujcie dalej może cos zimowego? I jakby Magurski pojechał też to byłyby dwa zimowe rajdy. Kiedys był rajd Bieszczadzki w PPZM.
Myslę, że 3L/RO pójdzie mocno do przodu jak zniknie RPP. Ale na to też trzeba mieć sensowne rozwiązanie.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez corados » piątek, 5 kwi 2013, 12:14

Jeśli już ktoś podejmuje się organizacji to stara się to robic w miarę profesjonalnie, a jak można wytłumaczyc fakt,że rajd nie posiadał nawet własnej strony internetowej? Nie wymagam aby były to standardy takie jak zaserwował organizator Rajdu Czechowickiego,ale najprostsza strona to jednak nie to samo co news na stronie klubowej, kolejna to opóźnienia w publikacji regulaminu uzupełniającego, niby mała rzecz,ale też mocno irytująca i termin,który z pewnością wielu zawodnikom był nie na rękę.

:arrow: szczepan

Nie pisze się tego by kogoś zmieszac z błotem,ale po to by wyciągnięto wnioski na przyszłosc.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez kuba.es » piątek, 5 kwi 2013, 14:16

Szczepan ujął to idealnie, popieram w 100%.
Nie było strony? A to taki problem wskoczyć na stronę klubu? Corados, regulaminy wiszą tam myślę lekko od tygodnia. AK Rzeszowski robi w skali roku kilka dużych imprez i kilka mniejszych, do tej pory większość z nich odbywało się na odpowiednim poziomie. Teraz raz coś nie wypaliło i zaczyna się wieszanie psów. Powiem tak - kto nie robi nic, ten nie robi błędów. Ja cieszę się, że ktoś myśli o kolejnych trzecioligowych imprezach w innych lokalizacjach, szczególnie w moim regionie. Też jestem bardzo zawiedziony faktem, że impreza nie wypali ale nie zamierzam rwać ostatnich włosów z głowy z tego powodu. Zamiast wzajemnie się oskarżać na forum, lepiej zaciągnąć się mieszanką świeżego powietrza i spalin na niedzielnych testach. Pozdrawiam.
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez bercik » piątek, 5 kwi 2013, 14:44

Pytanie czy na te testy się jakiś zawodnik zdecyduje :?:
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez Jarek55511 » piątek, 5 kwi 2013, 14:50

W niedziele ma jeździć Czopik
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez kuba.es » piątek, 5 kwi 2013, 18:58

bercik napisał(a):Pytanie czy na te testy się jakiś zawodnik zdecyduje :?:

Z tego co mi wiadomo, to tak. Pytanie brzmi raczej "ilu" niż "czy" :)
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 1. Rajd Gminy Lubenia 2013

Postprzez Kisiel » piątek, 5 kwi 2013, 19:20

Skomentuję:

BRAK MI SŁÓW
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do III LIGA - RD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron