WRC Powerslide

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

WRC Powerslide

Postprzez moto_angel » piątek, 18 sty 2013, 22:43

Właśnie znalazłem zapowiedź nowej części WRC...

http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=13544

Widok z góry więc to zupełnie inne WRC pomimo że od twórców WRC 1,2,3 :)

Gra ma być ala Dirt Showdown tzn. tzw. spin-offem czyli pomiędzy 3 a mam nadzieję że 4 częścią ;)
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków


Re: WRC Powerslide

Postprzez piotrg » sobota, 19 sty 2013, 00:27

Już teraz wiadomo że to kupa będzie dla małych dzieci :lol: Jest tylko jedna gra w którą się gra - RBR :wink:
Kupić amerykańca w dieslu to jak pójść do prostytutki żeby się całować ...
Avatar użytkownika
piotrg
N3
 
Posty: 468
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2011, 00:44
Lokalizacja: kocerany / warszawa

Re: WRC Powerslide

Postprzez moto_angel » sobota, 19 sty 2013, 09:34

piotrg napisał(a):Już teraz wiadomo że to kupa będzie dla małych dzieci :lol: Jest tylko jedna gra w którą się gra - RBR :wink:


Wiem że RBR ma swoich zwolenników ale jest również jeszcze większa grupa ludzi którzy wolą "przyjaźniejszą" grę pod kątem "obsługi".
Zresztą skoro RBR jest taki popularny to czemu jeszcze żaden producent nie zrobił kolejnej gry z równie ekstremalnym realizmem?
Pojawia się pełno produktów o tematyce realistycznych wyścigów torowych a jakoś rajdowych tego typu gier nie ma.
Jak na razie gra jest zapowiedziana wyłącznie na konsolach a tam taki widok z góry na pewno się sprawdzi.
Ja tam chętnie zagram w nią na PC pomiędzy wykańczaniem kolejnych wrogów w shooterach ;)

Ta gra na mieć nadal licencję FIA więc będzie przyjemnie pojeździć sobie aktualnymi składami!
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: WRC Powerslide

Postprzez viper » sobota, 19 sty 2013, 16:42

RbR jest to gra dla fanatyków, a nie dla ludzi którzy chcą sie swobodnie pobawić. Dlatego nie ma takiego popytu. Została Legendą tylko dlatego, ze jest jedyna w swoim rodzaju,małe myśle, ze jej sprzedaż w stosunku do klasycznych miała wiele do życzenia.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: WRC Powerslide

Postprzez Karol » sobota, 19 sty 2013, 22:32

Takie gry arcadowe też są potrzebne, w dużym stopniu przyczyniają się do promocji rajdów szczególnie wśród najmłodszych. Do tego gra oparta na scenariuszu rzeczywistych WRC, z nazwiskami itd prawi że nie jeden gracz zacznie szukać informacji o kierowcach z gry itd... :) Wiadomo, że RBR jest numerem 1 wśród symulatorów rajdowych a będąc szczerym to jedynym symulatorem. Jednak nie ma co dodawać przy każdej nowej grze, że na pewno będzie do niczego, RBR rządzi itd ;p Promotorzy gry nawet nie próbują wmówić, że mamy do czynienia z profesjonalnym symulatorem, gdzie wiele godzin spędzimy zanim będziemy się utrzymywać na drodze.
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Re: WRC Powerslide

Postprzez Marcin Szopa » niedziela, 20 sty 2013, 00:08

Ja tylko nie mogę odżałować że RBR II był już przygotowany. Miały zostać dodane chyba 3 rajdy ale na to wygląda że nie wyjdzie nigdy :(
Marcin Szopa
N3
 
Posty: 343
Dołączył(a): poniedziałek, 11 sie 2008, 13:10
Lokalizacja: Bielsko/Kęty

Re: WRC Powerslide

Postprzez pawlosi1 » niedziela, 20 sty 2013, 00:13

Ja tam czekam na to WRC Powerslide :D
Czasem człowiek nie chce się spinać przy grze za bardzo to taka zręcznościówka będzie fajna :D
pawlosi1
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 30 cze 2011, 14:08

Re: WRC Powerslide

Postprzez moto_angel » piątek, 25 sty 2013, 11:29

Karol napisał(a):Takie gry arcadowe też są potrzebne, w dużym stopniu przyczyniają się do promocji rajdów szczególnie wśród najmłodszych. Do tego gra oparta na scenariuszu rzeczywistych WRC, z nazwiskami itd prawi że nie jeden gracz zacznie szukać informacji o kierowcach z gry itd... :) Wiadomo, że RBR jest numerem 1 wśród symulatorów rajdowych a będąc szczerym to jedynym symulatorem. Jednak nie ma co dodawać przy każdej nowej grze, że na pewno będzie do niczego, RBR rządzi itd ;p Promotorzy gry nawet nie próbują wmówić, że mamy do czynienia z profesjonalnym symulatorem, gdzie wiele godzin spędzimy zanim będziemy się utrzymywać na drodze.


Całkowicie się z Tobą zgadzam! Skoro FIA olewa promocję rajdów niech to robią producenci gier wypuszczając nawet całkowicie arcadowe produkcje!
Jak cena nie będzie 99zł tylko coś rozsądniejszego to kupię :)
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Re: WRC Powerslide

Postprzez moto_angel » piątek, 25 sty 2013, 11:31

Marcin Szopa napisał(a):Ja tylko nie mogę odżałować że RBR II był już przygotowany. Miały zostać dodane chyba 3 rajdy ale na to wygląda że nie wyjdzie nigdy :(


Od ok 20 lat pogrywam i czytam o grach a jakoś nigdzie nie doszukałem się informacji o RBR 2 więc skąd takie plotki rozsiewasz?
Z ciekawości nawet w necie poszukałem i żadnej wzmianki!
Więc?
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
Avatar użytkownika
moto_angel
N3
 
Posty: 301
Dołączył(a): piątek, 23 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości